Чакры Логоса и чакры человека

Logosa čakras un cilvēka čakras

Nodaļa no grāmatas “Dzīvo un mīli[1]

19 01 30 01

Sanats Kumara: Planētas Riteņa ass riņķo ap Sauli, bet Ritenis – ap asi, tas ir, planētas ap Apļa centrālo punktu un katra planēta ap asi; planētu un Sauli saista sutratma. Tā veidojas planētu ķēdes sfēra. Ko dod šī riņķošana? Kustība – tā ir dzīvība. Enerģiju cirkulācija, formu veidošanās, gravitācija, tas ir, enerģijas noturēšana noteiktā sfērā. Planētas – tās ir savdabīgas čakras. Katra ķēde ir Saules Logosa enerģētiskais centrs. Zemes ķēde ir viņa sirds centrs.

Čakru izstrāde iet kaut kādā dīvainā kārtībā. Bet kā tad cilvēkam?

Cilvēkam čakru attīstība ir saistīta ar fiziskā ķermeņa funkciju attīstību. Ja sākam ar saikni ar Eņģeļiem, tad augšējās čakras attīstoties nolaidās zemāk. Tika izstrādāts kolektīvisms (kakls), mīlestība (sirds), intelekts (saules pinums).

Bet vai tad ne no apakšējām čakrām sākas attīstība, ne no instinktiem?

Instinkti atrodas vēdera, dzīvniecisko čakru rajonā. Tie tika attīstīti cilvēkā dzīvnieciskajā tādā līmenī, kādā cilvēks izdzīvoja. Bet augšējās čakras attīstījās cilvēkā garīgajā. Savienojās un saplūda čakrās caur sirdi.

19 01 30 02

Kuras čakras mēs pašlaik izstrādājam?

Pašu augšējo – kroņa, un pašu zemāko – saknes čakru. Ar to cilvēka fiziskā attīstība beidzas, un notiek pāriešana uz citu pasauli – astrālo. Tur parādīsies vēl desmit čakras, kuras būs pakāpeniski jāattīsta. Tas ir, viņas ir arī tagad citos ķermeņos neattīstītā veidā. Un tā slāni pa slānim notiek visu čakru atpakaļejoša apstrāde un saprātīga un garīga cilvēka attīstība.

Čakra riņķo tāpat kā planētu ķēde – visās plaknēs, un visas daļiņas riņķo ap sevi. Lielais Galaktikas Ritenis riņķo ar Galaktikas centru. Jo lielāks piemērs, jo vairāk apriņķojumu tiek veikts.

19 01 30 03

 

Pievienots 30.01.2019

http://sanatkumara.ru/glavi-iz-knig/chakri-logosa-i-chakri-cheloveka

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/images/Sanat_Kumara/Books/Zhivi_i_ljubi.pdf (Tulk. piezīme)