Мировая медитация в Лунное затмение

Pasaules meditācija Mēness aptumsumā

21. janvārī pulksten 8 no rīta pēc Maskavas laika (7 pēc Rīgas laika)

Norāde uz meditāciju

https://youtu.be/WrroYiXr2oo

 

19 01 19 01

 

http://rainboway.info/aktivatsiya-vozvrashhenie-sveta-21-yanvarya/

20.-21. janvārī būs ļoti svarīga meditācija maksimālā Mēness Aptumsuma momentā. Tā tiek organizēta pēc Kobras lūguma, lai noenkurotu pēc iespējas vairāk Gaismas uz planētas virsmas. Tas palīdzēs novērst strupceļā nonākušo situāciju starp Gaismu un tumšajiem spēkiem, beidzot atbrīvojot cilvēci. Tātad šai meditācijai ir dots nosaukums “Gaismas Atgriešanās Aktivizācija”. Tajā momentā Kosmosa Centrālā Saule nosūtīs milzīgu Gaismas impulsu pa visu Radījumu. Šis impulss būs sprūds, lai sāktos visas tumsas galīgā aizvākšana no Radījuma un palaišanas mehānisms, lai sāktos gatavošanās jaunajam Kosmiskajam Ciklam.

Šīs meditācijas laikā Gaismas Spēki koncentrēsies visā Amerikas kontinentā (Ziemeļ- un Dienvidamerikā), kuru pilnīgi pārklās aptumsums.

Cilvēku, kuri nodarbosies ar šo meditāciju, skaits ir vienīgais visietekmīgākais pārvadīšanas uz virsmu faktors planētas atbrīvošanas procesa paātrināšanā.

Tas ir tāpēc, ka katrs no mums ir šī Visuma līdz-radītājs. Veicot šo Meditāciju, mēs izmantosim mūsu kopīgo radošo spēju, lai radītu gaišu nākotni cilvēcei.

Radīšana jeb manifestācija – tā ir mūsu brīvās gribas izpausme caur dažādām dimensijām uz fizisko plānu, un, ja mēs izlīdzināsim sevi ar Dievišķo Gribu, šī Dievišķā Griba izpaudīsies fiziskajā plānā.

2017. gada 22. augustā Vienotības Meditācijā piedalījās vairāk nekā ceturtdaļmiljona cilvēku, kas bija mūsu pati spēcīgākā meditācija visā vēsturē, un mums izdevās veikt ievērojamu progresu ceļā uz Notikumu. Ja mums izdosies sasniegt vai pat pārsniegt 144 000 cilvēku kritisko masu, kas atkal piedalīsies šajā meditācijā, tad tiks radīta maksimālā izdziedināšanās ķēdes reakcija enerģētiskajā laukā visā Pasaulē.

Lūk, instrukcija šai meditācijai:

 (rekomendējamais šīs meditācijas ilgums – 20 minūtes)

1. Izmantojiet savu paša tehniku, lai novestu sevi atslābinātā apziņas stāvoklī.

2. Izsakiet savu nodomu izmantot šo meditāciju kā instrumentu, lai Atnestu Gaismu uz planētas virsmu.

3. Vizualizējiet mirdzošas Baltas Gaismas stabu, kurš stiepjas no Kosmosa Centrālās Saules un izplatās starp visu Galaktiku Centrālajām Saulēm šajā Visumā. Pēc tam vizualizējiet šo Gaismu, kura nāk no Galaktikas Centrālās Saules, pēc tam iet caur Alcionu – Plejāžu zvaigžņu vārtiem, pēc tam caur Sīriusa zvaigžņu vārtiem, pēc tam ienāk mūsu Saules sistēmā un iet cauri visām mūsu Saules sistēmas Gaismas būtnēm, un pēc tam cauri visām būtnēm uz planētas Zemes, un arī jūsu ķermenim – uz Zemes centru.

***

http://rainboway.info/intervyu-neizvestnogo-voina-sveta-s-kobra/

Kāpēc mūsu dalībai meditācijā pa īstam apvienotā veidā uz planētas virsmas ir izšķirošā nozīme, lai viss notiktu daudz ātrāk… un plūstošāk?

KOBRA: Tāpēc ka Transformācijai… Izrāvienam jānotiek caur iedzīvotājiem uz virsmas. Ja jūs gribat šo Pāreju izjust caur iedzīvotājiem uz virsmas, uz virsmas ir jābūt cilvēkiem, kuri vērsīs enerģijas Pārejai,… cita ceļa nav.

Katru reizi, kad jūs enkurojat Gaismu, jūs stabilizējat arī enerģētisko šablonu uz planētas virsmas. Tās ir vienas medaļas divas puses. Tāpēc jebkurš, kurš kaut kādā veidā enkuro Gaismu, stabilizē planetāro enerģētisko tīklu.

Katra masu meditācija, kuru mēs veicam, rada jeb būvē saikni starp mūsu fizisko pasauli un augstākajām dimensijām.

Un katra sekmīga meditācija padziļina un paplašina šo saikni un nostiprina mūsu saikni ar Avotu, un tāpēc mēs lēni esam virzījušies uz punktu, kur mēs pirmoreiz varam sākt apzināti savienoties ar Kosmosa Centrālo Sauli. Kosmosa Centrālā Saule ir daudz tālāka un spēcīgāka nekā Galaktikas Centrālā Saule. Galaktikas Centrālā Saule novēro tikai šīs konkrētās Galaktikas evolūciju, bet Kosmosa Centrālā Saule novēro visa šī Visuma attīstību… un pirmoreiz tiks nodibināta tieša saikne. Patiesībā neviens nezina, kā šī saikne izskatās… tāpēc ka neviens pagātnē… es teiktu… 14 miljardi kosmosa vēstures gadi ir šo saikni radījuši, tāpēc mēs atrodamies vienā no svarīgākajiem momentiem evolūcijā, kurš ved mūs no pagājušā kosmiskā cikla jaunā kosmiskā ciklā. Un, kā jūs droši vien zināt, šī planēta ir galvenā šajā procesā, tāpēc ka tas ir tumsas kā principa beigu fokuss šajā konkrētajā Visumā. Tad, lūk, tāpēc šis aptumsums nav vienkārši mazs sīks aptumsums uz mazas sīkas planētas, kura riņķo ap mazu sīku zvaigzni mazas galaktikas nomalē. Tas ir Kosmiskas nozīmes transformācijas centrs! Un, lūk, tāpēc mēs esam šeit. Mēs tikām izvēlēti, lai būtu šeit! Mēs plānojām būt šeit! Un tagad, šajā konkrētajā momentā, speciāli šim konkrētajam mērķim – palīdzēt šī kosmiskā cikla pagrieziena punktā šī aptumsuma laikā un tieši savienot šīs planētas virsmu ar Kosmosa Centrālo Sauli, lai varētu sākt nākamo mūsu Kompresijas Izrāviena fāzi.
Nekas tāds šajā konkrētajā Visumā nav bijis. Tas ir pirmoreiz. Tāpēc mēs precīzi nezinām, ko gaidīt.

Jautājums: Labi, Kobra, vai jūs mums īsumā nevarētu pastāstīt – ja jūs vispār zināt – kāds ir vispārējais noskaņojums un morālais gars pašlaik Pretošanās Kustībā un citās Konfederācijas grupās, piemēram – pie Plejādiešiem un Sīriusiešiem… vai ir kaut kas, kurā jūs varat dalīties ar mums šajā sakarā?

KOBRA: Pēc būtības mēs atrodamies kara vidū… tā ka viņi… viņi ir sakoncentrējušies uz to, lai izrautos… viņi ir sakoncentrējušies uz Izlaušanās radīšanu. Viņiem ir diezgan interesanti plāni, taču tie tiks atklāti ar laiku.

Ir dažas problēmas. Bet viņu vispārējais skats uz situāciju kopumā ir diezgan pozitīvs.

***

http://planetarium-moscow.ru/about/news/polnoe-zatmenie-luny-21-yanvarya-2019-goda/

2019. gada 21. janvārī no 06:34 līdz 09:51 pēc Maskavas laika notiks pilns Mēness aptumsums, Krievijas teritorijā aptumsuma redzamo Pilno fāzi varēs redzēt Krievijas ziemeļrietumu daļas, Urālu un Sibīrijas ziemeļu, Tālo Austrumu iedzīvotāji.

Mēness savas kustības pa orbītu gaitā iegrims Zemes ēnas ziemeļu daļā uz 1 stundu 03 minūtēm! Zemes ēna Mēness redzamo virsmu aptumšos pilnīgi, piešķirot mūsu pavadonim sarkanīgi tumšbrūnu nokrāsu. Maksimālā ēnas fāze sastādīs 1,2, kas ir daudz mazāk nekā pagājušā unikālā Mēness pilnā aptumsuma laikā 2018. gada 27. jūlijā.

19 01 19 02

Aptumsums ēnā ilgs 3 stundas 17 minūtes, bet tā pilnā fāze – 1 stundu 03 minūtes. Mēness pilno aptumsumu 2019. gada 21. janvārī rīta stundās varēs redzēt Krievijas Eiropas daļas iedzīvotāji. Redzamības apstākļi būs jo labāki, jo vairāk uz rietumiem būs novērojuma punkts. Aptumsums ēnā no sākuma līdz beigām būs redzams Kaļiņingradas apgabalā, Sanktpēterburgas tuvumā, Karēlijā un Murmanskas apgabalā. Pilns aptumsums būs redzams arī Krievijas Eiropas daļas centrālajos un ziemeļu rajonos. Novērošanas apstākļus apgrūtinās austošās dienas debesis, kurās aptumšotais Mēness būs tik tikko saredzams. Sākuma parciālas fāzes būs redzamas visā Krievijas Eiropas daļā un Sibīrijas ziemeļrietumos. Aptumsuma beigas varēs redzēt, Mēnesim uzlecot, jau 2019. gada 21. janvāra vakarā Krievijas galējos ziemeļaustrumos.

 

Pievienots 19.01.2019

http://sanatkumara.ru/obyavleniya/mirovaya-meditatsiya-v-lunnoe-zatmenie

Tulkoja Jānis Oppe