Отзвывы осени 2018

2018. gada rudens atsauksmes

4. daļa

18 11 15 01

Vladimirs:

Nataša, labrīt! Jūs mācījāt – ja ir atnākusi izpratne, tā ir jāpieraksta. Pašlaik pulkstenis ir 6 no rīta. Ortogrāfijai nesekoju. Nataša, kvantu realitātes Telpas-Laika Kontinuuma stāvokļu jeb loku (26000 gadus) vēsturi var iztēloties kā vaļā vērpjošos spirāli, bet vēl labāk – kā maģisku bezgalīgu skrūvi. Tu vari ieiet jebkurā punktā uz šīs skrūves vītnes un iekļauties līdz-radīšanā ar visu milzīgo Sistēmu. Tev šis punkts pārvēršas Mūžīgajā Tagad. Tas pēc būtības tāds arī ir. Dzīvojot dzīves uz šiem Telpas-Laika Matricas lokiem, tu ietekmē visus citus bezgalīgās un neizmērojamās visās nozīmēs kvantu “skrūves” lokus. Tu vari ieiet jebkurā citā dzīvē un sākt kopīgu jaunradi ar Visu, Kas Ir šajā apgabalā. Izlemj dvēsele, vadoties pēc saviem plāniem un interesēm. Tu bagātini sevi un nes labumu Lielajai Realitātei.

Nataša, Jūs vienā grāmatā rakstījāt, ka visas mūsu dzīves ir savērtas uz vertikālas ass. Viss dzīvo, elpo, griežas uz šīs Ass. Tā simbolizē Mūžīgā Tagad burvju pavedienu teiksmainajā Kvantu Realitātē jeb zelta pavedienu, uz kura savērtas pērlītes-dzīves. Pavedienu, kurš savērpts spirāles veidā.

Ar cieņu, Vladimirs.

18 11 15 02

Gaļina:

Labvakar, mana dārgā, mīļotā Natašeņka!!! Paldies Dievam! Mana labā austiņa ir sākusi dzirdēt – tā ir tāda laime – atkal būt šajā pasaulē! Dzirdēt putnu dziedāšanu, kā tējkannā sāk vārīties ūdens un, galvenais, atkal būt kopā ar JUMS VISIEM, manam priekam nav robežu!! Kreisā dzirdēs nedaudz vēlāk, bet es priecājos pagaidām arī par vienu... Natašeņka, mīļā! Es ar lielu prieku atkal atkārtošu 1. kursa nodarbības, man tas ir vienkārši nepieciešams, es to jūtu. Visu laiku pēc mūsu Skolas beigām es ik dienu darīju visu nepieciešamo – auras attīrīšanu, iezemēšanos, vārdu sakot, visu, ko mēs mācījāmies nodarbībās, kuras es gaidīju ar lielu nepacietību, es nospraudu tik daudz uzdevumu un rezultātā nekas nav sasniegts, kaut gan pārmaiņas neapšaubāmi ir, piemēram – ir parādījusies jušana, enerģiju sajušana, spilgtāk parādās bildītes darba ar sevi laikā, un tas mani iepriecina, taču gribas ko lielāku – saikni ar Skolotāju un AEs!! Ciešu! Noturīgu! Lūk, mani galvenie uzdevumi, atkārtojot kursu, tāpēc es vēlreiz gribu iziet noritējušo materiālu. Esmu izmainījusies arī es pati – man garām ir sākuši iet tie, kam es agrāk uzreiz pievērsu uzmanību un apvainojos vai dusmojos, ir parādījusies lielāka apzinātība, izpratne, ko gribu. Bet ir arī momenti, kas prasa apzināšanos, pabeigšanu līdz galam vai izstrādāšanu – vārdu sakot, konsekventu darbu ar sevi, izpratni, kas un kāpēc tas tiek darīts.

Taču sakarā ar materiālajiem tēriņiem, kas saistīti gan ar manu, gan vīra ārstēšanos, es šajā gadā nevarēšu apmeklēt mūsu Skolas 2. kursa nodarbības, tas noteikti būs nākamajā gadā, bet, ja būs iespējas, es, protams, pacentīšos būt citās nodarbībās, meditācijās. Tu nu piedod man, lūdzu. Man galvenais, ka es joprojām esmu ar JUMS. Apkampju un ļoti, ļoti mīlu. Tagad es apmeklēšu visas pārējās 1. kursa stundas un pārskatīšu materiālu ierakstos – liels tev paldies par visu, mana zeltainā un pati labākā! Vēlreiz PATEICOS!!!!!

Ar cieņu,

Gaļina

18 11 15 02

Gaļina:

Labdien, mana dārgā Nataša!! Tomēr, cik lieliski, kas pieņēmu lēmumu vēlreiz iziet mūsu Skolas 1. kursu. Tas ir vienkārši brīnišķīgi un, lūk, kāpēc: saka – atkārtošana – zināšanu māte, tāpēc ka pavisam citādi tiek uztverts materiāls, katru reizi atklājas kādas jaunas apzinātības, izpratnes, sajūtu šķautnes, un viss notiek jaunā lokā, un, ja agrāk es domāju – kaut kā ir jāatrod laiks prakses atkārtošanai, tad tagad es vienkārši eju un daru to – ir VĒLĒŠANĀS to izdarīt pat ne vienu reizi vien, bet līdz reālu rezultātu sasniegšanai, lūk, piemēram, meditācijā = tikšanās ar Skolotāju = es neko agrāk nejutu – kaut kas bija, kaut kas ne, kas ir izdevies – nav skaidrs, bet tagad pavisam cita lieta, es uzreiz stundā satikos ar Skolotāju, un viņš izrādījās, Nataša, neticēsi – pats Kungs Maitreija!!! Vispār, vai kas tāds var būt! Nē, tās nemaz nav šaubas... lieta tāda, ka viņš teica, ka arī agrāk ir dzīvojis manā sirdī, vienkārši es viņu nepiesaucu, bet pašu pirmo reizi viņš pie manis atnāca uz Reiki iesvētījumu, es viņu tik labi iegaumēju... taču nenoticēju tam. Es tik labi ieraudzīju šīs skaistās enerģijas, kuras viņu pārstāvēja: tas ir dzirkstoši balts mirdzums gan ar gaišzilā, gan rozā klātbūtni, un šajā mirdzumā es viņu redzu pastāvīgi katru reizi, kad ir tikšanās, kuras es taisu, atceroties viņu, un nez kāpēc, tikko kā es par viņu padomāju – galvā uzreiz parādās šo pašu enerģiju enerģētisks tēls, un katru reizi viņam jautāju – Tu esi mans Gaismas Skolotājs? – viņš atbild vai =jā= vai =protams= un vienmēr pasmaida par manu neuzticēšanos, un vēl man kļūst silti krūtīs kaut kur starp 4. un 5. čakru – Nataša – tas ir lieliski.

Taisu visas prakses, kuras mēs mācāmies stundās, un ieviešu tās manā rīta iekšējā darbā ar sevi, kuru daru uzreiz, kā tikko pamostos gultā.

Gribu atzīmēt, ka nodarbības Skolā ir vēl saturīgākas, daudz jaunas informācijas un daudz uzmanības tiek veltītas praksēm, tas ir tas, kas ir vienkārši nepieciešams. Es domāju, ka būtu lieliski, ja vienā no papildu stundām mums iedotu ķermeņa atslābināšanas tehniku, tas ir, pāriešanu Alfa stāvoklī, ja iespējams, mēs par to runājām 1. stundā. Noteikti iešu uz semināru par jaunajām enerģijām(!!!), kurš būs 17. novembrī, es to jau gaidu!!! Ar milzīgu Mīlestību, atzinību un prieku – līdz jaunām tikšanās reizēm!!

Ar cieņu,

Gaļina

18 11 15 02

Ludmila:

(No mūsu Skolas čata)

Pateicos, Natālija un Vladimir!!! Čens interesants. Jauno pasauli mums vajag iemācīties būvēt un redzēt to, protams. Mūsu apziņas vienmēr ir redzējušas un redz mūsu pasauli materiālu, un citādi pārkārtot to redzēt ir interesanti un sarežģīti. Slēgtās sirdis cenšamies atvērt, mācāmies just Dvēseli. Zināšanas ir Gaisma! Ejam, klūpam, ceļamies augšā un atkal ejam)) Gribētos ātrāk, bet… ejam))

Ludmila

18 11 15 02

Marija:

(No mūsu Skolas čata)

Gribētos dalīties tajā, kā nonācu skolā. Varbūt kādam būs interesanti, vai kādam ir līdzīgs stāsts))

Viss sākās ar meditācijām. Agrāk nekad grupā nebiju praktizējusi. Biju pārliecināta, ka efektīvāk ir nodarboties ar praksēm patstāvīgi; bet kaut kā iznāca, ka sāku apmeklēt. Jo šīs tikšanās man vienmēr pacēla noskaņojumu:) Un vēl bija interesanti, ko kurš redz un jūt šajā momentā kopā ar mani.

Pēc vienas no meditācijām atnāca manas iekšējās pasaules vizualizācija. Es ieraudzīju milzīgu drūmu bibliotēku. Kurā grāmatas/zināšanas visas bija sajauktas. Noderīga literatūra ar ļaunprātīgu. Un ieraudzīju, ka tās (ļaunprātīgās informācijas) dēļ mani pastāvīgi dzenā tumšie. Un grib man šīs zināšanas atņemt kaut kādu mērķu dēļ, vai mani piespiest tās pielietot.

Tad es sapratu, ka bibliotēku vajag sakopt. Bet ko darīt, ja ir tumšs un nezini, kas no sakrātā ir noderīgs, un kas ne?

Es nolēmu palūgt Sanatu Kumaru palīdzēt man tikt skaidrībā, kur ir kas – ievest kārtību.

Es iztēlojos, ka ievietoju visu, kāda ir, informāciju kristālā. Tas iznāca milzīgs. Es atdevu to Sanatam Kumaram un palūdzu paņemt no manis un saglabāt tādā veidā, kāds pašlaik ir, kā dublikātu. Lai nekas noderīgs pēkšņi nepazustu. (Nez kāpēc zināju, ka viņš to var.)

Bet informāciju, kura palika manī (oriģinālu), lai viņš palīdzētu sašķirot; un visus netīrumus un tumšos lai pēc tam varētu izmest un sadedzināt. Jo pieredze – tas ir labi, bet tā man (negatīvā) vairs nav vajadzīga, bet tikai vietu aizņem.

Pirmā izmaiņa, kuru es sajutu, bija tas, ka no manis praktiski uzreiz atstājās visi tumšie. Pārstāja satraukt sapņos; ievest negatīvās domās, bet, galvenais, es pārstāju viņus dzirdēt! Kaut arī agrāk viņi aktīvi nāca uz kontaktu.

Mani tas tā pārsteidza! Agrāk – kā tik es necentos no viņiem atbrīvoties. Visādas maģiskas aizsardzības taisīju; sedzos. Mēģināju sevi pārprogrammēt un pat pie garīdzniekiem vērsos.

Bet te pēkšņi uzreiz kā visu atcirta.))

Pēc tam ar laiku es sajutu, ka ar to, protams, ir par maz un, lai galīgi visu sakārtotu un attīrītu, vajag laiku un sistēmiskas zināšanas par to.

Tā kā var teikt, ka Sanats Kumara pats atveda mani uz savu skolu!

Marija

18 11 15 03

 

Pievienots 15.11.2018

http://sanatkumara.ru/otzivi/otzvivi-oseni-2018

Tulkoja Jānis Oppe