Примеры чудесного исцеления

Burvīgas izdziedināšanās piemēri

Burvīgas izdziedināšanās piemēri –

tā ir jūsu varenība

18 11 09 01

18.11.08.

Dārgais Šrī Juktešvār! Vakar no diviem dažādiem avotiem es saņēmu pretrunīgas ziņas par apbedīšanām. Vieni apgalvo, ka ķermeņa kremācija izraisa problēmas dvēselei, otri, ka sadedzināšana cilvēku atbrīvo no ķermeņa satrūdēšanas gaidīšanas un veicina ātru reinkarnāciju. Un arī komentāri pie šiem rakstiem ir pretrunīgi: cilvēki savos viedokļos ir sadalījušies.

Šrī Juktešvārs (ŠJ): Patiesībā nav starpības, kāds ir apbedīšanas rituāls. Gan viens, gan otrs vienkārši ir dažādas miera rašanas formas atliekām. Sadedzināšana patiešām palīdz ātrāk atbrīvoties no piesaistes ķermenim un ļauj dvēselei ceļot pa pasauli, kamēr ir iespēja, bet apbedīšana astrālo subjektu bieži piesaista pie ķermeņa vai vietas.

Esmu sadūrusies ar to, ka nelaiķis lūdza apglabāt arī pīšļus urnā. Ar ko tas ir saistīts? Viņš nevarēja atrast ceļu pie radiniekiem?

Nedrīkst pīšļus turēt mājās. Tie pievelk sev nevajadzīgus spēkus un iedarbojas uz cilvēkiem, kas šajā vietā dzīvo. Pīšļus pie pīšļiem. Var tos turēt kolumbārijā. Var pat cilvēku vienkārši apglabāt nāves vietā.

Ar ko atšķiras apbedījumi kapsētas robežās un aiz robežām, kā glabā pašnāvniekus? Vienkārši pēc zemes?

Dvēselei – ne ar ko. Radiniekiem – negods. Tas ir reliģisks ticējums un viss.

Ar ko ir saistīta svēto atlieku (pīšļu) pielūgšana? Vai taisnība, ka kauli ir saistīti ar svēto pēc viņa nāves? Un, ja arheologi atrod pirms tūkstošiem gadu mirušo kaulus, tad šis cilvēks līdz šim laikam ir pie tiem piesaistīts?

Patiešām, svētie paliek kalpošanai arī pēc nāves, tu to esi redzējusi. Viņi ir piesaistīti savām sažuvušajām atliekām (mūmijām, skeletiem u.c.). No otras puses, tu arī lasīji, ka sarkofāgu (pīšļu vai relikviju konteineru) iekšienē bieži nav nekā, izņemot gružus. (https://foma.ru/kto-i-zachem-razdelyaet-moshhi-svyatyih-na-chastitsyi.htmlKurš un kādēļ svēto pīšļus sadala daļiņās?”)

18 11 09 02

Kā svētbilde kļūst salūgta (намоленная) (uzlādēta ar lūdzēju enerģiju – tulk. piezīme), tā arī atliekas iegūst īpašu enerģiju no to pielūgšanas un patiešām var izdziedināt to, kurš tic izdziedināšanai. Dziedina tas, kurš ir piesaistīts šai relikvijai, – svētais. Tu taču saproti, ka arī vienkārši ticība dziedina. Ja svētbildei ir reputācija, kā tā kādā lietā var palīdzēt, tad izmisis cilvēks ķeras pie salmiņa un viņa ticība un pats svētais dara brīnumus. Protams, neticīgajiem tas nepalīdzēs. Ne tikai kauliņi, bet arī svētbilde kļūst par fokusu enerģijām saiknei ar svēto.

Protams, ja cilvēkam nav bijis uzdevums palikt kalpošanai pēc nāves, tad viņš sen var būt gan uz citas planētas, gan iemiesoties uz zemes, gan būt atpūtā dvēseļu telpā, neatkarīgi no tā, vai viņa kauli ir satrunējuši, vai ne.

Atliekām ir piesaistīta dvēsele, vai tikai zemes astrālie un mentālie ķermeņi ir piesaistīti?

Dvēseles zemes fragments, budhiālais aspekts, kā tu viņu sauc, nav saistīts ar mirušo ķermeni. Dvēseles daļa, kura bija ķermenī, aiziet, un viņai vienkārši ir saikne ar astrālo ķermeni astrālajā plānā, ar mentālo mentālajā, tāpat kā agrāk. Turklāt var iemiesoties arī citā ķermenī. Dvēsele ir daudzdimensionāla un prot dalīt sevi daļās.

Vienmēr ir bijusi mīkla, ar ko ir darīšana gaišreģim, ja viņš sarunājas ar mirušo? Kapsētā, televīzijā, jebkurā citā vietā? Kas viņi ir, kādā ķermenī?

Gaišreģis sarunājas ar bijušā cilvēka astrālo apvalku. Jo tumšāks ir pats gaišreģis, jo vieglāk viņam ir kontaktēties ar tādiem bijušajiem cilvēkiem. Turklāt tādiem gaišreģiem ir īpaši iesvētījumi un talants (Vanga). Ne visa informācija mirušajiem ir pieejama, un tā var nebūt ticama. Tas ir, cilvēki pēc nāves nekļūst attīstītākas vai viedākas būtnes. Bet, ja runājam par dvēseles daļu, kura aiziet no saviem apvalkiem, tad šeit notiek tas, ko redz atgriezušies ķermenī pēc klīniskās nāves: dvēsele aizgāja no ķermeņa un atgriezās atpakaļ ķermenī, kurš satur sevī daudzdimensionālos apvalkus, kuri vēl nav sabrukuši.

Ar ko runāju es, kad piesaucu klienta aizgājušos radiniekus?

Ar bijušā cilvēka astrālajām un mentālajām daļām.

Ja cilvēks ir aizgājis uz citu pasauli, tad viņš var ar mums sarunāties no turienes? Pašlaik ir nācis modē sarunāties ar aizgājušiem aktieriem, zinātniekiem un slavenībām.

Jā, ja jūs esat savienoti ar saviem astrālajiem un mentālajiem AEs, tad tāda saikne ir iespējama kā čenelings.

Daudzas reizes esmu dzirdējusi, ka tas nav apsveicami un tiek saukts par nekrotisku kanālu. Gaišreģi vienmēr tādu kanālu redz un vāc to prom.

Viņi vāc prom miruša radinieka vai drauga piesaisti, pa kuru tek prom enerģija. Tas ir pastāvīgas saiknes gadījumā. Vienreizēja saikne tādu piesaisti biežāk nerada.

Kā novākt nekrotisku kanālu?

Tev ir spēki, kuri tev palīdz tādā gadījumā. Lūdz viņiem.

Kad es piesaucu eņģeļus, lai rastu mieru cilvēkam, kurš nav aizgājis uz citu pasauli, kas notiek? Ko viņi paņem un kurp aiznes?

Kādēļ tev tas jāzina?

Es taču to daru, un man ir jāzina, ko es daru, līdz galam.

Viņi neaizgājušā cilvēka daļas pārnes uz to pasauli, kur tām pienākas būt.

Un dvēsele šajā laikā dzīvo cilvēkā astrālajā līmenī un mentālajā?

Dvēsele pēc nāves dzīvo, tu zini. Apziņa paliek.

Pats cilvēks saka, ka satiek mīļās dvēseles pēc viņa klīniskās nāves (tiesa gan, kā kurš), ar ko tādā gadījumā atšķiras tie apvalki, kurus eņģeļi aiznes no zemes? Cilvēks aiziet apziņā, es to redzu. Cits baidās, cits atvadās... Kāds pat lūdz kaut ko... Kas tas ir? Vai tad eņģeļi viņus nonāvē pēc tam?

Eņģeļi cilvēkus aiznes uz astrālo pasauli nodzīvošanai līdz galam. Tā apziņas daļa, kura aizgāja no zemes pēc nāves, atkal apvienojas ar to daļu, kuru tu augšupcēli. Notiek it kā otrreizēja dzimšana auglīgākai dzīvei astrālajā plānā. Tā var paskaidrot.

Bet vai nevar būt tā, ka pēc nāves cilvēks nonāk mentālajā pasaulē, bet viņa astrālais apvalks klejo starp kapiem un pat mājām? Un pēc tam pēc astrālā apvalka (ja viņš nav aizgājis) augšupcelšanās cilvēks ir spiests no mentālā plāna nolaisties astrālā?

Nē, tā nenotiek. Dvēsele nonāk pie dvēseles, astrāls pie astrāla... Kādēļ tev tas?

Tas ir interesanti.

Es vēl par iebalzamētajām mūmijām neesmu saņēmusi atbildi. Kādēļ tās balzamēja?

(Rāda): Bez ķermeņa dvēsele paceļas debesīs. Ar astrālo neaizgājušo ķermeni viņai ir saikne. Ar fizisko iebalzamēto ķermeni viņa nonāk apakšzemes pasaulē, kur arī atrodas īpašā stāvoklī.

Tā ir elle?

Jā, apakšzemes pasaule ir pati tumšākā no pēcnāves pasaulēm. Iebalzamētie ķermeņi paliek astrālajā un mentālajā apvalkā, un arī viņiem ir klases un privilēģijas.

Tātad visi faraoni palika ellē? Tas ir smieklīgi...

Viņi palika pārvaldīt to pasauli uz laiku, kamēr ķermenis nesatrunēs. Jo vairāk ķermenis ir satrunējis, jo mazāka saikne ar apakšzemes pasauli... Pēc atbrīvošanās tādi cilvēki nonāk augstākajās pasaulēs tāpat kā visi pārējie.

Pašlaik pēc laika Cikla aizvēršanās visi mirušie no apakšējām pasaulēm ir pārgājuši uz augstāko pasauli.

Un tāpēc elle ir slēgta?

Visas dvēseles tiek inventarizētas un iziet citas atjaunojošas procedūras.

Viņas iziet Tiesu?

Jā, kaut ko līdzīgu tiesai, ne tik briesmīgu, kā tu iedomājies. Tā nav necilvēciska tiesa (kalambūrs...), bet taisnīga un galīga tiesa.

Kas viņām tiek piespriests?

Rāda daudzveidīgus un daudzus lēmumus, individuālus katram.

Es pateicos tev par detalizēto stāstu! Ļoti interesanti!

***

Mūsu sarunas laikā atnāca Sarovas Serafims un pacietīgi gaidīja, kad es beigšu sarunu ar Šrī Juktešvāru.

Es pateicos tev par atnākšanu un klausos tevi.

Sarovas Serafims: Es klausījos jūsu sarunu un nolēmu papildināt tavas ziņas. Pēc nāves cilvēks pats izvēlas, kā viņam augšupcelties. Daži negrib iet prom – nav izdzīvojušies, netic aizkapa dzīvei, ir pārāk piesaistīti matērijai, nav pabeiguši savas lietas u.c. Otri steidzas uz paradīzi, trešie cenšas tālu neaiziet, lai pēc tam palīdzētu citiem. Es arī paliku planētas tuvumā un dziedinu cilvēkus. Mani kauli ir izmētāti pa dažādām baznīcām. Bet arī bez tiem mana saikne ar jums ir cieša.

Gribu caur tevi nodot, ka mēs redzam un dzirdam jūsu kunkstus un lūgumus. Ne vienmēr mēs varam palīdzēt, mēs neesam visspēcīgi. Jūs esat visspēcīgi paši, stiprāki par mums, taču neredzat un nesaprotat savu spēku. Burvīgas izdziedināšanās piemērs – tā ir jūsu varenība.

Pastāsti, lūdzu, par planētas Dziednieku Panteonu.

Tajā ietilpst dažādu konfesiju baznīcas kalpotāju leģioni: ticīgi kalpotāji, svētie un brīnumdari. Jūs saistāties ar mums savās meditācijās, taču saikne pagaidām ir pārāk vāja. Tā ir atkarīga no ticības. Jo vairāk jūs mums ticat, jo stiprāka ir mūsu saikne un jo vairāk mēs jūs varam izdziedināt, palīdzot notikt burvīgai izdziedināšanai.

No otras puses, ja jūs virza tikai upura apziņa, jūs paši dzenat sevi iekšā neizdziedināšanās sfērā, jo savus spēkus neizmantojat, bet rēķināties tikai ar brīnumu. Vēlreiz uzsveru, ka jūs esat stiprāki par mums.

Viens man klients tika nosūtīts uz Afonu, uz Grieķiju. Kādēļ? Tas viņam palīdzēs?

Viņš tur satiksies ar savu aspektu un atcerēsies, kā viņš pats ir bijis šeit un dziedinājis cilvēkus. Vairāk es neko nepateikšu. Kā lieta iegrozīsies...

Es pateicos tev par atnākšanu, Serafim!

Izdziedināšanās brīnumi

TORADŽI STAIGĀJOŠIE LĪĶI

3 DIENAS ELLĒ

 

Pievienots 09.11.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/primeri-chudesnogo-istseleniya

Tulkoja Jānis Oppe