Вы остановились на обрыве

Jūs esat apstājušies kraujas malā

18 10 30 01

18.10.29.

Es vērsos pie Sanata Kumaras.

Nāk jauna realitāte. Es labi redzu, kā mainās Skolotāju sastāvs visos līmeņos, kā aiziet pašas augstākās visuma būtnes. Taču nekādi nemanu savā iekšienē un cilvēkos kaut kādas spilgtas izmaiņas. Kā tās izpaužas?

Politiķi karo un turpina uzkurināt politisko stāvokli. Militāristi žvadzina arvien jaunus ieročus. Zinātnieki strādā un, protams, atklāj kaut ko jaunu. Māksla ir kaut kā nosēdusies, kļuvusi maz interesanta, nav daudz to, kas lasa grāmatas. Kas tas ir – degradācija visos līmeņos? Vai kaut kāda pāreja visās jomās jaunā veidā?

Sanats Kumara: Rāda ainu, kur cilvēki stāv bezdibeņa malā un lec tajā. Kāds uzlido, bet kāds krīt lejup.

SK: Jūs esat pienākuši pie dalīšanās frakcijās.

Tamass, radžass un sattva?

Apmēram. Tehnoloģiskā attīstība un garīgā.

Negatīvā sistēma un pozitīvā?

Jā, zinātnes cilvēki iet iekšā negatīvajā skeletā. Tā nekaro, taču dvēsele paliek malā, sāk degradēties par labu pelēkajai civilizācijai. Pozitīvā sistēma – tā, kas paliek šajā pusē un gādā par savām pozitīvajām īpašībām, attīstot tās, par dvēseli un garu.

Pēc iespējas sīkāk pastāsti, lūdzu, ar piemēriem. Kā tas iet kopā ar kalpošanu visiem un kalpošanu sev?

Tehnokrātija pakļaujas tiem, kas dod naudu un izvirza uzdevumus zinātniekiem. Viņi ir atkarīgi no tehnoloģiskās sistēmas, kura pati sevi aprij. Iegūšana, ražošana, pārdošana, miskaste, lai atkal iegūšana utt. Visi ir iesaistīti. Kur? Rezultāts – vienalga miskaste. Tas turklāt pie tā, ka var ražot izstrādājumus uz gadsimtiem pie pašreizējās tehnoloģijas. Bet tādā gadījumā – ar ko cilvēki nodarbosies? Apstāsies iegūšana, ražošana un pārdošana. Tikai miskaste nepiepildīsies tādā ātrumā. Cilvēki zaudēs to niecīgo algu, kāda viņiem ir. Tad viņi piederēs sev. Vai tad tas ir iespējams pie pašreizējās sistēmas? Viņi ies laupīt? Vai radīsies jauna brīva sabiedrība? Un radītāji pazaudēs gan naudu, gan statusu, gan iespējas. Viņiem to vajag? Kas viņus godās un baros?

No otras puses, kurš vadītājiem un visai sistēmai dod naudu? Kurš pasūtina mūziku un liek uz konveijera nevajadzīgas lietas? Kurš vada vadītājus? Kurš viņus maitā? Kurš neredzami ir klāt un rušina laiku un telpu, stūrējot uz sev vajadzīgo pusi? Kurš nosaka revolūcijas un apmaksā tās? Kurš nedod iespēju pabarot badojošos? Kurš tonnām iznīcina izaugušo produkciju? Kurš no iedzīvotājiem slēpj 50% patiesības?

Sistēma ir sevi izdzīvojusi. Visi noslēpumi ir savērpti. No iedzīvotājiem vairs neko izspiest nav iespējams. Jūs esat kraujas malā. Un trīs ceļi krustcelēs – var atiet pagātnē, nedaudz atslābināt slodzi, otrs ceļš – lēkt bezdibenī, saraujot visas saiknes ar pagātni, ienirt jaunā sabiedrībā kā jaunas realitātes portālā. Trešais ceļš – iet gar kraujas malu, neattīstoties, vienkārši turpinot veco degradācijas ceļu.

Otrais ceļš ir saistīts ar visas patiesības atklāšanu, kura tika kropļota un slēpta daudzus gadsimtus. Tas ir saistīts ar vadītāju zaudēšanu, naudas sistēmas, medicīnas un izglītības sistēmu kolapsu. Un šeit notiek pārrāvums starp tehnoloģisko sistēmu un dabas dabisko sistēmu, starp Molohu un Eņģeļiem.

Jums ir traucēts balanss starp ņemt un dot. Jūs ņemat, ķēpājat, iznīcināt, taču neatjaunojat, neārstējat, nemācāt domāt un saprast. Šeit un Tagad jūs saprotat ačgārnā nozīmē – ņemt, ko var, bet uz sekām uzspļaut.

Un kāds speciāli iznīcina planētu un iedzīvotājus. Vakar atkal lasīju par Mākslīgo Intelektu un uzdūros vārdiem, ka MI sāk samazināt iedzīvotājus un pēc tam viņus pilnīgi iznīcina, kad redz, ka iedzīvotāji viņam vairs nav vajadzīgi. Varbūt mēs visi jau ar to esam inficēti, ja reiz iznīcinām paši sevi?

Nē, pagaidām zinātnieki ar pilnu tvaiku iet pretim MI un nesaprot, kas ir priekšā, kas pēc tā seko.

Kā tauriņi uz gaismu?

Jā, viņi pastāvīgi atver sakaru portālus, radot tehnoloģiskas dzīvības sistēmas, pakļaujot sistēmai gribu un dzīvību. Aiz plānās sienas, kurai viņi cītīgi sitas cauri, dzīvi vairs atpakaļ nepagriezīsi.

Kāpēc cilvēki ir spiesti iemiesoties uz tādas planētas? Viņiem nav izvēles?

Nav tik daudz planētu, kur jūs varētu dzīvot. Iztēlojies ainu – jūs esat pieķēzījuši savas mājas un ejat meklēt jaunas, turklāt pie tā, ka jūs atkal uzstāsiet uz tādu pašu dzīvesveidu arī jaunajās mājās. Kāpēc jūs nevarat uzkopt savas mājas un būt apmierināti ar savu dzīvesziņu? No kura tas ir atkarīgs? Vai vajag daudz domāt, lai ieraudzītu acīmredzamo? Kāpēc jums skolā nemāca domāt un izdarīt secinājumus? Ar ko ir aizņemta jūsu galva, kad jūs dzīvojat uz planētas? Jūs meklējat ienākumus un baudas, vai ne tā?

Ir jāattīsta globāla domāšana – planētas līmenī. Vajag mācīties pretoties sabiedrības un tehnoloģiju negatīvajai attīstībai. Visi zina par tehnikas negatīvo ietekmi uz cilvēku. Taču visi izmanto šīs jaunās sīkdatnes, datorus un pavada pie tiem lielāko daļu brīvā laika.

Jūs ieaugat tehnikā, un drīz tehnika ieaugs jūsos.

Kas ir dabas ceļš? Aborigēnu ceļš?

Tas ir bezmaksas enerģijas, patēriņa samazināšanas, tīras barības audzēšanas, mežu atjaunošanas, dzīvnieku dzīves atjaunošanas ceļš. Ir tāda iespēja – dzīvot uz planētas bez milzīgas tehnikas, kas iznīcina pašu planētu. Šis ceļš nav tik ērts kā tehnoloģiskais, taču palīdz dzīvot dabas balansā ar planētu. Kļūt par vienu no planetārās dzīves sugām, pakļaujot sevi dabas saprātīgumam.

Vai cilvēka dabai ir vajadzīgi ieroči, tanki, psi-ieroči, ķīmiskās indējošās vielas? Bioloģiskie lādiņi – dažādi kaitīgi vīrusi un baciļi? Vai ir vajadzīgi kiborgi-slepkavas? Un tieši to pašlaik ražo tehnokrātiskā sistēma – paņēmienus, kā nogalināt sevi pēc iespējas dārgāk. Un vāc naudu no iedzīvotājiem, pilnīgi viņus atkailinot savu eksperimentu dēļ.

Pēc tam visi šie nogalinošie ieroči tiks pavērsti pret iedzīvotājiem un pašiem ražotājiem. Vai tad tas nav skaidrs? Nav nākotnē nolasāms? Cik ļoti sistēma ir piesārņota ar nāvi un slimībām? Vai tad tā ved pie laimes, veselības, labklājības? Kā jūs skatāties uz to, ka jūs radāt sev jūsu slepkavības ieroci?

Vai arī jūs esat pārņemti ar priekiem un baudām, lai arī īslaicīgām? Neviens negrib domāt. Neviens negrib ieraudzīt tuvāko nākotni. Vai vēl ilgi turpināsies šī eiforija?

“Naudas maisi” jau būvē sev mājokļus uz citām planētām. Viņi jau nākotni ir redzējuši un raugās, kā no šejienes aizbēgt.

Bet jūs nevarēsiet.

Un vajag vienkārši ikdienu ap sevi visu savest kārtībā. Vajag planētu izārstēt un kļūt par burvīgu, augsti izglītotu, gudru un saprātīgu iedzīvotāju rasi. Vajag atrast iespēju tikt galā ar tiem, kas tiecas nogalināt visu ap sevi. Jums jau bija precedenti – atomsprādzieni miera laikā, infekcijas izmeši no bioloģiskajām laboratorijām. Kā nepietiek? Kādas kataklizmas, lai jūs sāktu baidīties no sevis pašiem?

Kad gan jūs pavērsīsieties paši pret sevi? Iemācīsieties mīlēt savas mājas? Sapratīsiet, ka jums labāku nav? Ka nekādas alas uz citām planētām nebūs labākas par jūsu lielisko gaisu un ūdeni? Kādēļ jūs postāt Zemi? Apstājieties un apdomājieties. Vēl nav par vēlu..

Jūs esat apstājušies kraujas malā. Neleciet, nedaudz padomājiet. Tā vairs dzīvot nevar.

18 10 30 02

NASA: 98% bērnu piedzimst ģēniji, taču skola viņus padara par vidējiem idiotiem

 

Pievienots 30.10.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/vi-ostanovilis-na-obrive

Tulkoja Jānis Oppe