Планетарные процессы...

Planetārie procesi...

Pašlaik notiekošie planetārie procesi

18 07 17

18.07.14.

Dārgie Saules Brāļi! Lūdzu jūs pastāstīt par tiem transformējošajiem procesiem, caur kuriem iet planēta pašlaik.

Pirmais un pats svarīgākais process – ir sākusi celties apziņa, un sabiedrībā ir parādījušās intereses par visu neparasto, par maģiju un zīlēšanu, par buršanu un mistiku, par garīgumu un ezotēriku. Norit pakāpeniska vēstures noslēpumu atklāšana, kas veicina nacionālo interešu mošanos. Kā arī NLO noslēpumi pakāpeniski nāk virspusē. Taču virspusē ir iznākuši procenti 5 pagaidām, ne vairāk.

Kāds ir ezotēriskais noslēpumu atklāšanās cēlonis?

Cilvēce pāriet uz jaunu apziņas attīstības pakāpi. Tas ir galvenais, kas planētai vajadzīgs. Nāk dotējošas galaktiskās ietekmes, kas iedarbojas uz visu planētas robežās atrodošos viļņu spektru, lai paceltu visu – no atoma līdz apziņas kvantam – uz jaunu enerģētisku pakāpi. Paceļoties jūs kļūstat citādi (rāda, kā veras vaļā sirds čakra). Tas nozīmē cilvēces pāriešanu pie citu izpratnes, pie mīlestības un pieņemšanas, pie vienotības.

Pāriešana nenozīmē, ka jūs jau esat jaunā pakāpē. Taču pārmaiņa ir jūtama, un sagatavošanās notika “zem 2012. gada karoga”. Ko mēs redzam pašlaik? Čenelinga uzplaiksnījumu, visi garīguma līmeņi ir aktīvi (no maģijas līdz apskaidrībai) un pieprasīti. Atvērušās tumšo un gaišo spēku skolas, “sacelti kājās” apziņas apakšējie slāņi, visi ir dzirdējuši par pāreju, pateicoties plašsaziņas līdzekļiem, saikne ar citplanētiešu kuģiem patiešām kļūst ciešāka. Arvien vairāk NLO klātbūtni fiksē zinātnieki un militāristi.

Parādījušies “apļi uz laukiem”, kas aktīvi rāda citādu spēku klātbūtni uz planētas, atklātuma un sveiciena demonstrācija.

Sabiedrībā sāk iesūkties arī jaunas zināšanas par bezmaksas enerģijām, sāk parādīties tādi atklājumi, kas apgāž visus planetāros fizikas un ķīmijas likumus.

Pāriešanas sākums ir pagājis diezgan sekmīgi. Atklājumu un jaunu zināšanu vilnis ir nedaudz palēninājies, un tas ir dabiski, tāpēc ka kataklizmas ir nogludinātas un redzamu iemeslu bīties vairs nav. Tieši bailes uzkurināja jaunus atklājumus un interesi par visu neiepazīto.

Kas gaidāms tuvākajos gados? Vienošanās par mieru sekos viena pēc otras, notiks kādu no sabiedrības slēptu spēku neitralizācija dēļ vienošanās ar citplanētu spēkiem, kas uzrauga procesus uz planētas.

Notiks visas iedzīvotāju vidējās masas pievilkšanās centram, nevis ap gaišajiem vai tumšajiem, bet ap zelta vidusceļu. Būs vilnis ar jauniem sabiedriskiem veidojumiem, piemēram, partijām, sabiedriskām organizācijām, sektām, forumiem, un atnāks daži jauni organizāciju veidi. Tādu apvienojumu radīšanas mērķis ir pašā vārdā – apvienošanās ar miera un labklājības ideju visas planētas labumam, nevis kādas valsts vai sabiedrības, vai konkrētu virsslāņu labumam. Nāks modē veltīt laiku sabiedrības vajadzībām, un tam pat tiks piešķirts laiks strādājošajiem.

Kas tas ir – apziņas augšana? Kas aiz tā stāv? Pāriešana no ego un duālās domāšanas sistēmas uz sabiedrisko apziņu un visas sabiedrības labklājību. Tā ir sava veida revolūcija prātos un sirdīs. Ir ļoti svarīgi sākt šo procesu skolās un pat bērnudārzos.

Kā to izdarīt? Pati uz planētu atnākušās gaismas daba, planētas izvērsums jaunā realitātē, paaugstināta enerģētika veicinās intereses mošanos pret visu paranormālo. Arvien vairāk sirds pamošanās radīs rezonansi sabiedriskās apziņas Tīklā. Garīguma uzplaiksnījums, interese par psiholoģiju, dvēseles brūču aizdziedēšana, daudzu siržu izdziedināšana – tas ir pēdējo desmitgažu sasniegums.

Krasi ir palielinājies to cilvēku skaits, kam ir cieša saikne ar Augstāko Es. Ir palielinājies ezotēriskās informācijas tīklā, grāmatu un praktisku skolu daudzums. Drīzumā vēl vairāk atvērsies skolas citplanētu civilizāciju un Saules Ģimeņu vadībā. Mēs nesakām, ka planētai notiek citādas apziņas uzbrukums, taču kosmiskais saprāts arvien vairāk ir klātesošs uz planētas un sāk pamazītēm palīdzēt katra cilvēka apziņas un apzinātības celšanā.

Vai beigsies pašas Māmuļas-Zemes pāreja?

Nē, pāreja norit, turklāt pilnā sparā. Matērijā to pavada atomu izvērsums un viņu pāreja uz jaunu orbītu. Faktiski tas pats, kas notiek ar apziņu. Ne visa viela uzreiz taisa tādas pārejas, process uzkrājas, un atsevišķi vielas veidi-frakcijas parādās atjaunoti.

Norit planētas kā būtnes apziņas atjaunošanās process. Planētas apziņa ir paplašinājusies un aptver visu saules sistēmu.

Planetārais Logoss paliek iepriekšējā veidā, visas perturbācijas notiek viņa iekšienē. Viņa apziņa ietver visas attīstītības pakāpes kopumā. Arī viņam priekšā būs sirds atvēršanās moments, bet tā ir nākotnes lieta.

Ko mums praktiski darīt pašlaik? Kā var palielināt apziņas celšanās vilni?

Darboties visās frontēs – ar bērnību, jaunību, pieaugušajiem. Dziedināt dvēseles, vērt vaļā sirdis, skaidrot un palīdzēt izprast notiekošo. Viena grāmata, kas uzrakstīta laikā, var iedarboties uz daudzām sirdīm. Viena filma var pacelt apziņas vilni. Viena garīga grupa var piepalīdzēt pieņemt jaunas būtiskas zināšanas, kuras apgriež jēdzienus kājām gaisā vajadzīgajā virzienā.

Pašlaik ir daudz negatīvu filmu, kāpēc tās tiek uzņemtas? Kāds tās sponsorē?

Protams. Norit spēka eskalācija mīlestības un palīdzības vietā. Cīņa, karš, kataklizmas, pirāti, mafija, killeri, citplanētieši monstru veidā – tā ir negatīvas apziņas kundzība, naida un iznīcības potēšana. Tas kļūst par normu, kad katru dienu ir uz ekrāna.

Kam to vajag?

Vajag tiem, kas grib varu sagrābt savās rokās. Pietiek iniciēt citplanētiešu uzbrukumu un šī iegansta dēļ uzspiest militāristu diktatūru, demagoģiju un verdzību. Tieši augsta apzinātība un problēmu izpratne var pretoties tādas neierobežotas varas sagrābšanas mēģinājumiem. Situācijas izskaidrošana un darbs ar mīlestību, ar atvērtu sirdi, ar pateicību un piedošanu – pats vajadzīgākais darbs, lai paceltu katra cilvēka apziņu.

Cik noderīgi ir enerģētiskie čenelingi, kad mēs saiknē ar augstākajām apziņām tiekam apstaroti ar augstākajām enerģijām?

Ļoti noderīgi jums, tiem, kas iet visiem pa priekšu. Tieši piesātināšanās ar augstākām enerģijām veicina apzinātības pacelšanos un jaunu spēku un spēju atklāšanu sevī, dvēseles izdziedināšanu un progresu, un spēku atjaunošanos.

Vai nav kaitīgi tiem, kas vēl nav sākuši attīrīšanās procesus, atrasties tādu augstu apstarojumu iedarbībā?

Nav kaitīgi, viņi var pieņemt tikai to, ko spēj. Pārējais paies garām un neskars viņu iekšējās magnētiskās un citas smalkā plāna struktūras. Katrā līmenī ir savi pamošanās procesi, un tie, kam saikne ar AEs jau ir nodibināta, sajutīs šīs izmaiņas, bet pārējie vienkārši kļūs veselīgāki. Visos gadījumos noderīgi.

Pateicos par atbildēm!

 

Pievienots 17.07.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/planetarnie-protsessi

Tulkoja Jānis Oppe