Онлайн - Школа Саната Кумары проводит набор на новый сезон

Sanata Kumaras tiešsaistes Skola izsludina uzņemšanu jaunajai sezonai

Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skola

Ceļu pieveiks ejošais

SK old

Sanata Kumaras tiešsaistes Skola

izsludina uzņemšanu

jaunajai 2019.-2020. g. sezonai

 

Apmācības sākums būs 2019. g. septembrī,

bet apmācības apmaksa ar atlaidi sāksies 2019. g. jūlijā.

No 2019. gada 1. jūlija līdz 2019. g. 1. septembrim apmaksa

par visu apmācības kursu sastāda

18 000 rbļ.

Ir iespēja apmaksāt 4 maksājumos – par 4 nodarbībām,

tas ir, katrus 2 mēnešus pa 5800 rbļ. Tad pašlaik jūs varat apmaksāt pirmos 5800 rbļ.

  • Mūsu pamata nodarbības notiks divreiz mēnesī svētdienās kā vebināri pulksten 13 pēc Maskavas laika. Jums uz e-pastu nāks norāde uz katru nodarbību.
  • Pavisam tiek plānotas 16 pamata nodarbības (no septembra līdz maijam) un 16 papildus nodarbības.
  • Katrai pamata nodarbībai ir pievienota papildus stunda atbildēm uz jautājumiem un prakšu treniņiem. Pap. nodarbības notiek trešdienās vakarā pulksten 17 pēc Maskavas laika.
  • Visiem audzēkņiem tiek izsūtīti nodarbību ieraksti – tas attiecas gan uz pamata, gan papildus nodarbībām. Tā ka, ja jūs kādu nodarbību izlaidīsiet, tad noskatīsieties to ierakstā. Nodarbības glabājas 5 mēnešus.
  • Turklāt visiem SK Skolas audzēkņiem tiek piešķirta 20% atlaide personīgām konsultācijām.
  • Skolā ir savs čats, kur audzēkņi apmainās ar informāciju, uzdod jautājumus un dalās savos atklājumos.
  • Visi, kas izgājuši 1. pakāpes Skolu, gūst iespēju apmeklēt šīs pašas nodarbības nākamajā gadā bez maksas, lai uzturētu tonusu, saiknei ar skolniekiem, lai atkārtotu un paaugstinātu jutīgumu, un tālākai attīstībai.
  • Otrās pakāpes audzēkņi saņem pieeju nodarbībām nākamajos gados analoģiski pirmajai pakāpei.

Pārskaitīt jūsu apmaksu var sekojošā veidā:

 

1. Pats vienkāršākais pārskatījuma veids Krievijā – uz kartes rēķinu jebkurā Krievijas Sberbank nodaļā

4276 1600 1263 4789

 

2. Jandeks-nauda, konts 41 00 11 43 27 08 994

 

3. Bankas pārvedumi no ārzemēm: Vestern Union, Golden Crown vai Kontakt

uz vārdu КОТЕЛЬНИКОВА НАТАЛЬЯ НИКОЛАЕВНА

KOTELNIKOVA NATALIA NIKOLAEVNA.

Noteikti norādiet tēva vārdu. Pie mums tas ir nepieciešams.

 

4. PayPal uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

***

Jebkurā gadījumā sūtiet man vēstuli

uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,

norādot apmaksas veidu un jūsu e-pastu.

Atbildes vēstulē es četras reizes mēnesī sūtīšu jums norādes un paroles uz vebināriem.

 

Sanata Kumaras Skolai rit jau 12. gads.

Šo gadu laikā ir noticis:

 

v   Simtiem semināru, vebināru un meistarklašu

v   Desmitiem ceremoniju dabā

v   Simtiem Ceremoniju „Augšupcelšanās Krēsls”

v   Simtiem konsultāciju

v   Vairāki retrīti

v   Aktivizāciju sērija Urālu kalnos 2009.–2011. gados

v   Ceļojumi uz Altaju, uz Tālajiem Austrumiem, uz Baikālu, uz Grieķiju

v   Simtiem tiešo čenelingu ar Diženo Dievieti, ar Saules Brālību, ar ercenģeļiem, ar Galaktisko Kristu

v   Izdots 16 grāmatu un sarakstītas divas elektroniskas grāmatas

v   Ierakstīts desmitiem disku ar meditācijām, praksēm un seansiem

 

Piecu pakāpju Skola ir notikusi dažādās pilsētās un valstīs semināru sērijā: Maskavā, Sanktpēterburgā, Kijevā, Doņeckā, Almati, pie Anapas, Viļņā, Minskā, Rīgā, Hamburgā, Keiptaunā, Jekaterinburgā, Permā, Vladivostokā, Irkutskā, Kazaņā, Novosibirskā, Ivanovā, Tjumeņā, Habarovskā, Kumertau un citās pilsētās.

Natali K

Sanata Kumaras – Saules Logosa – Augšupcelšanās Skola par savu mērķi izvirza pamodināt cilvēka augstāko apziņu un atvērt savas daudzimensionalitātes apzināšanos. Tā ir Skola, kurā mācāmies apskaidroties un savienoties ar Debesu Tēvu, Neitrālās Plūsmas Skola. Daudzējādā ziņā Skolas mērķi ir līdzīgi Vēdu un Jogas tūkstošgažu tradīcijai – tas ir dvēseles atbrīvošanās augstākais ceļš, tas ir, izeja no Sansaras Riteņa.

Protams, kamēr cilvēks dzīvo uz Zemes, viņa zemes apziņa paliek šeit. Nekādā gadījumā šī apmācība nav bēgšana no Zemes. Mēs ar divām kājām stāvam uz Zemes, augšupceļot savu apziņu uz saviem Augstākajiem Ķermeņiem – uz astrālo un mentālo, savienojot sevī visas trīs daudzdimensionālās apziņas daļas. Un mūsu apziņas sāk savu augšupkāpšanas ceļu pie savas Dvēseles un Tēva, nepastarpināti sazinoties ar Viņiem.

Mēs mācām savienoties ar Augstāko Es, apzināties sevi daudzdimensionālu. Tas ir gaismas prakšu, meditāciju un čenelingu ceļš. Tas ir dziļa iekšēja darba ceļš. Tā ir cilvēka garīgo īpašību uzlabošana, un viņa apskaidrošanās atspoguļojas visā viņa dzīvē sociumā un ģimenē.

Mūsu ceļš ved pie visu ķermeņu attīrīšanās un attiecīgi pie veselības, jo „veselā ķermenī mājo vesels gars”.

Tas ir Kristus Mīlestības un Kristus-apziņas ceļš, kurš ved pie realitātes izmainīšanās cilvēka apkārtnē, jo realitāte – tas taču ir mūsu spogulis. Praktizējot mīlestību un visu pieņemšanu, atrodot jūsu nepatikšanu un nelaimju cēloņus un aizvācot tos no sevis, jūs sākat redzēt savu jūtu atspulgu citu acīs. Jūsu dzīve mainās uz labāko pusi pēc visiem parametriem.

Augšupcelšanās Skola izceļas ar autorizētām metodikām. Augšupceltie Valdnieki, Saules Brālība un Ercenģeļi sniedz visjaunākās un neatkārtojamas prakses, visu laiku tās pilnveidojot. Mūsu prakses neaizņem daudz laika, ļaujot pastāvīgi atrasties labā enerģētiskā formā, tīrā un aizsargātā aurā, pakāpeniski attīstot jutīgumu un apzināšanos arvien dziļākā līmenī.

Mēs dodam arī iniciācijas Ercenģeļu augstākajos dziedinošajos kanālos, līdzīgi kā Reiki, bet spēcīgākus – no Diženās Dievietes. (Reiki ir eņģeļu enerģija, Diženā Dieviete – apvienotā Ercenģeļu Būtība.)

Pats galvenais, ko sniedz Skola – savienošanos ar saviem Gaismas Skolotājiem. Mēs to uzskatām par galveno praksi, jo sava Skolotāja iemantošana – tā ir sava ceļa iemantošana, bez kļūdām un laika zaudēšanas. Skolotājs māca mīlestību un pieņemšanu, atver jūsu sirdi savas mīlestības plūsmām, māca atšķirt pelēkos un gaišos informācijas avotus. Viņš māca apzināties un pastāvīgi atrodas pie jums. Turpmāk ar jums var strādāt desmitiem dažādu Gaismas Skolotāju.

Eksistē vairākas augšupkāpšanas uz gaismu pakāpes. Un mūsu semināri arī ir paredzēti ilgam patstāvīgam darbam.

Mēs negarantējam, ka Skola, kuru jūs iziesiet, automātiski izvedīs jūs uz Dvēseles atbrīvošanās ceļa. Viss būs atkarīgs no jūsu prakses – vai jūs praktizēsiet, vai arī pametīsiet savas prakses. Tikai semināros sniegtā praktisks pielietojums palīdzēs jums pacelties virs planētas un ielūkoties Galaktikā, kontaktējoties ar daudzām atbrīvotām dvēselēm, kuras mēs saucam par Ercenģeļiem un Eņģeļiem (Gurudevām, dieviem un tml.)

Visus interesentus mēs gaidām Sanata Kumaras Skolā, kur jūs mācīsieties ezotēriskas prakses un meditācijas, čenelingu un citu cilvēku praktisku konsultēšanu!

Uz tikšanos mūsu vebināros!

Jūsu Natālija Koteļņikova

2019. gada atsauksmes par nodarbībām

Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skolā

Svetlana Tumanova

Lieliska Skola, kurā mēs pulcējamies kopā tiešsaistē un mācāmies kompetentā Meistara Natālijas Koteļņikovas vadībā. Tā kā Skola aptver praktiski visus Zemes stūrīšus, tad sapulcēt visus audzēkņus citādā veidā nebūtu pārāk reāli.

Šeit ir ne tikai audzēkņi no visas Krievijas, bet arī o Baltijas (turklāt no visām Baltijas valstīm: Latvijas, Igaunijas un Lietuvas). Ir arī no Moldovas, Ukrainas, Aizkaukāza valstīm, Amerikas un daudzām citām telpām.

Kāpēc es tā rakstu? Tāpēc ka Natālija jau vairākus gadus ir ezotērikā un jau pat ne desmitgadi, bet vairāk. Neviena prakse nepaiet garām Natašai, bet tiek savākta, analizēta un papildina viņas praktisko pieredzi.

Jo Natālija ir tieši praktiķe. Un visas savas zināšanas izmanto reālajā dzīvē un māca tieši to saviem audzēkņiem.

Sākot ar cilvēka Ķermeņu Smalko uzbūvi, saziņu ar citiem cilvēkiem un beidzot ar visa kosmosa uzbūvi. Un, protams, cilvēces Augšupceltie Skolotāji šajās praksēs stāv pirmajā vietā. Kā arī daudz uzmanības tiek veltīts mūsu aizstāvjiem un palīgiem – Ercenģeļiem un Eņģeļiem.

Daudz varētu vēl uzrakstīt, bet nav galvenais visu uzskaitīt un neko neaizmirst. Galvenais ir, ka mūs Skolā apvieno draudzības atmosfēra un Vienotība uz reāla pamata. Un mēs visu pasauli savienojam ar savām Sirdīm. Sirsnīgi pateicamies tev, dārgā Nataša, tavam lieliskajam vīram un palīgam visā Vladimiram Ahmanajevam un tavai audzēknei, kura jau pati vada seansus mācekļiem – Irinu Taisinu.

LAI DZĪVO DRAUDZĪBA UN SAVSTARPĒJA IZPALĪDZĪBA!

2019.22.05.

***

Natālija Balatkina

Es Sanata Kumaras skolā esmu nomācījusies 1 gadu. Esmu ļoti pateicīga Garīgajiem Skolotājiem un Augstākajiem Spēkiem, kas virzīja mani mācīties šajā skolā. Natālija Nikolajevna sniedz milzīgu materiālu attīstībai, un nodarbība vienmēr ir organizēta ļoti interesanti. Šī gada laikā esmu uzzinājusi daudz jauna: “kā strādāt ar enerģijām (kaut arī stāv priekšā vēl daudz to mācīties), tīrīt čakras, vākt prom negatīvas enerģijas, pacelties un just smalkās pasaules, bet pats galvenais – vākt pieredzi saziņā ar savu Augstāko Es, Garīgajiem Skolotājiem un Ercenģeļiem”, un daudz ko citu. Un priekšā mums ir milzīgs izaugsmes potenciāls, kurš tiek sasniegts ar praksēm un savu darbu.

Esmu pateicīga Natālijai Nikolajevnai par lieliskajām mācībām, es domāju arī tālāk turpināt mācīties Sanata Kumaras skolā.

Ar mīlestību

Natālija Balatkina

***

Marija Zīmensa

Pateicoties Sanata Kumaras Skolai, es ne tikai uzzināju daudz jauna, bet arī spēju tikt skaidrībā ar informāciju no daudzveidīgiem ezotēriskiem avotiem. Skolas kurss bez noderīgām praksēm ietver sevī ļoti plašu teorētisko daļu, kas ne mazums ir svarīgi izpratnei.

Mēs aplūkojām un apspriedām dažādus virzienus ezotērikā un psiholoģijā un iemācījāmies atšķirt noderīgu un pozitīvu informāciju no nevajadzīgas negatīvas.

Šobrīd eksistē milzums daudz atšķirīgu skolu un virzienu. Uz attīstību tiecošies saduras ar problēmu:

Kā Mīlestības un Gaismas meklējumos nekļūt par ēsmu sektām un citām negatīvām kustībām?

Negatīvās apvienības vada tumšas būtnes no apakšējā astrāla, un reizēm to ir ļoti grūti konstatēt.

Godīgi atzīšos, pat es ar daudzu gadu pieredzi dažādu avotu pētījumos ar grūtībām varēju atšķirt, kur ir pozitīvs kanāls, kur ne. Visu sarežģīja tas, ka man kopš bērnības ir jutīgums pret smalko plānu un dažādas būtnes ir stājušās ar mani kontaktā. Diemžēl daudzas no viņām atnesa kaitējumu. Bija dažādi uzbrukumi no astrāla, mani mēģināja ievilt tumšās kustībās un izmantot saviem mērķiem...

Es pēc savas pieredzes esmu sapratusi, ka katram, īpaši tam, kurš tikko nostājas uz garīgās attīstības ceļa, nepieciešams skaidri apzināties, ar ko tieši tev ir darīšana.

Lai iemācītos kanālu atšķiršanu, es atnācu uz Sanata Kumaras Skolu. Man bija arī mērķis attīrīties no negatīva un sākt rakstīt čenelingus. Pēdējie man šķita ļoti sarežģīti, jo agrāk saziņa ar būtnēm notika tikai miegā vai dziļā transā, un es neko nevarēju pierakstīt.

Manas gaidas pilnībā attaisnojās!

Jau pēc pirmā mācību gada es biju iemācījusies strādāt kanālos, kā arī saņemt un pierakstīt informāciju no smalkā plāna.

Tagad es zinu, ka ir par maz saprast informāciju pareizi, nepieciešams arī enerģētiski just, no kurienes tā nāk. To mums iemāca ļoti labi.

Pašlaik es rakstu čenelingu un attīstu tālāk savu pašas kanālu.

Milzīgs paldies Natāljai Nikolajevnai! Viņa ir lieliska pasniedzēja! Vienmēr gatava palīdzēt, atbildēt uz jebkuriem jautājumiem un veltīt uzmanību katram!

Neatkarīgi no tā es saņēmu ļoti labu aizsardzību no Sanata Kumaras. Tas man kļuva par patīkamu pārsteigumu. Nekādu uzbrukumu no astrāla vairs nav. Tumšās būtnes ir likušas mani mierā!

Gribas arī atzīmēt, ka esmu atradusi daudz jaunu draugu mūsu grupā! Mēs esam pabeiguši pirmo kursu un turpinām sazināties un dalīties savā pieredzē.

Paldies visiem par atbalstu un izpratni!

Rekomendēju Sanata Kumaras Skolu visiem! Tā būs noderīga kā iesācējiem, tāpēc ka sniedz bāzes informāciju un tehnikas praktiski no nulles, tā arī vairāk pieredzējušiem, kam radusies vajadzība zināšanas sistematizēt.

***

Tatjana Muravjova

Sveicināti, Natālija Nikolajevna! Gribu Jums pateikties par visu, ko esmu uzzinājusi, ko esmu iemācījusies jūsu vietnē. Īpaši paldies par Skolu. Katra nodarbība ir kā svētki dvēselei, tu piepildies ar vienotības, mīlestības, pieņemšanas sajūtu. Informācija, kuru Jūs sniedzat Skolā, ir nenovērtējama. Līdz ar katru nodarbību arvien vairāk nāk izpratne, ka par visu, kas ar mums notiek, mēs esam atbildīgi paši, atbildes uz jautājumiem atrodas mūsu iekšienē. Skola – tā ir liela pakāpe uz augšu, uz apskaidrošanos. Un kas par tiešajiem čenelingiem un meditācijām!!! Tas ir neatkārtojami! Tik daudz mīlestības un gādības par cilvēku nāk no jums un Augstākajiem Spēkiem! Jūsu balss meditācijās kļūst tika maiga, maģiska, un mana dvēsele aizlido augstumos! Jums ir spēja aiznest līdz audzēkņiem sarežģītu informāciju vienkāršā pieejamā valodā. Jūs esat super skolotāja! Es ļoti komfortabli jūtos nodarbībās, esmu izgājusi jau 2 skolas, bet līdz ar mācību gada sākumu mani neatturami velk atkal iegremdēties šajā mīlestības atmosfērā, kura skolā vienkārši karājas gaisā. Nu, bet zināšanas, kuras tiek dotas skolā, ir unikālas. Jūs esat pelnījusi milzīgu pateicību par savu darbu. Ar mīlestību Tatjana.

***

Dina Jakovļeva

Atsauksme un rekomendācijas par mācībām Sanata Kumaras Skolā.

Esmu izgājusi 2 mācību gadus kā eksterne, divas Sanata Kumaras skolas. Darbs noritēja ar prieku un lielu interesi. Bija daudz praktisku nodarbību un daudz teorijas. Nodarbības noritēja ar lielu mīlestību un eņģelisku pacietību pret audzēkņiem. Uzskatu šo momentu par ļoti svarīgu, jo nodarbības ir īpašas un ne vienmēr izdodas uzreiz ieiet meditācijā īsā laikā (materiāla vienmēr ir ļoti daudz) un ieraudzīt, piemēram, vienu no savām pagātnes dzīvēm. Beigās tas tomēr izdevās, pateicoties lielajai pieredzei, kāda ir Natālijai Koteļņikovai, skolotājai un vadītājai tādās labi piemeklētās piesātinās nodarbībās, kuras prasa lielu iepriekšēju darbu. Nodarbība 3,5-4 stundu garumā. Tas ir liels darbs par labumu mums visiem.

Visiem, kas grib pirmām kārtām iemācīties strādāt ar sevi – iemācīties savienoties ar savu daudzdimensionālo dvēseli, iemācīties saņemt atbildes, saprast, kas tu esi šajā skaistajā milzīgajā Pasaules-ēkā un apzināties jēgu, kāpēc tu atrodies šeit uz Zemes, jēgu izprast visu Pasaules-ēku, Visumus, Galaktikas, mūsu Planetāro sistēmu, visu esību. Darbs ar Augšupceltajiem Valdniekiem un Ercenģeļiem. Var vēl papildināt ar savu talantu, savas virsdvēseles talantu atklāšanu, palīdzību ikdienas dzīvē, palīdzību sevis un tuvinieku atveseļošanā.

Natālija sniedz arī daudz psiholoģijas, palīdzot tikt skaidrībā ar savu ikdienas dzīvi, atrast atbildes savām darbībām un citu darbībām attiecībā pret tevi. Sekas – tu mācies dzīvot apzināti, izprotot sevi un citus, ar mīlestību, bez pārestībām un apsūdzībām pret kādu vai ko. Un tā ir dvēseles attīrīšanās, dzīve mīlestībā un priekā, brīvi. Mācību laikā es arī attīru sevi visos līmeņos, fiziskā ķermeņa, smalko ķermeņu, šūnu, DNS līmenī, pagātnes dzīvju līmenī, un šodien – bet tas nozīmē manas veselības šodienas stāvokli, manu enerģētiku, manu dvēseles stāvokli. Svarīgi – savu talantu, savas virsdvēseles talantu atklāšana, palīdzība ikdienas dzīvē, palīdzība sevis un tuvinieku atveseļošanā. Es priecājos, ka nonācu šajā skolā. Un tagad, pēc bāzes mācībām, turpinu savu tālāko ceļojumu, sadevusies ar Natāliju rokās, jaunās, ļoti interesantās attīstošās nodarbībās Diženās Dievietes skolā, Saules Brāļu skolā, Galaktiskās Kristus-apziņas skolā.

Pateicos, Natālija Nikolajevna, par jūsu dievišķo darbu, mīlestību un pacietību. Es priecājos, ka esmu ar jums. Pateicos. Ar mīlestību Dina.

***

Gaļina Kulaka

Mana dārgā Nataša! Lūdzu piedot, ka pavēlu atradu šo lūgumu, bet labāk vēlu nekā nekad, un es gribu teikt sekojošo tiem, kas grib apmeklēt šo skolu. Parasts vidēja līmeņa cilvēks pat neaizdomāsies, bet uz šejieni atnāks tie, kas meklē sevi, grib uzzināt pēc iespējas vairāk par sevi – kas viņš ir, kādēļ viņš ir un ko grib izdarīt, bet galvenais – kas viņš grib būt – TAISNS, ATVĒRTS CEĻŠ UZ ŠO LIELISKO SKOLU, kur jūs smelsieties tik daudz informācijas par visu, cik jūs interesēs, uzzināsiet atbildes uz visiem jūs satraucošajiem dzīves jautājumiem – kādēļ un kāpēc, varēsiet tikt skaidrībā ar daudziem jautājumiem, atradīsiet labu saikni ar sevi pašu – Augstāko Es, iemācīsieties sazināties ar saviem Skolotājiem un Audzinātājiem, un, izvirzot galvenos mērķus šajā skolā, jūs tos varēsiet īstenot, tāpēc ka šeit jums iemācīs tādas prakses, kuras apgūstot, viss ap jums vienkārši izmainīsies, jūs varēsiet izmainīt savas īpašības, kuras jūs neiepriecina, un iegūt citas – vienkārši kļūt citāds! Kad tu mainies – mainās viss! Vai tad tas nav lieliski! Ticiet man, es biju viena no pirmajiem Natālijas Nikolajevnas audzēkņiem, kad viņa tikai stāvēja pie sākotnēm savai tapšanai, attīstībai kā Skolotājai, kā rakstniecei un vienkārši kā lieliskam, brīnišķīgam cilvēkam, mēs kopā veicām lielu darbu, un, izejot vēl daudz citu skolu, es atkal atgriezos mūsu ostā, es vienkārši nevarēju bez tās – tā ir pati tīrākā, gaišākā, tajā ir tik komfortabli. Un Kā vada nodarbības mūsu Natālija Nikolajevna – tā taču ir vienkārši DZIESMA!! Mani pārsteidz viņas darbaspējas, cik daudz gan vēl ir jāpārlāpsto cits materiāls, lai mūsu nodarbības būtu interesantas, aizraujošas, noderīgas un liktu tev gaidīt nākamās – vārdos nav izsakāms – VIENKĀRŠI IR JĀBŪT ŠEIT!! Ar mīlestību pret jums visiem.

***

Nadežda Ananjeva

Ir beidzies kārtējais mācību gads Sanata Kumaras Skolā. Es ar milzīgu labpatiku esmu mācījusies Skolā trīs gadus. Un tas, ka es kļuvu par audzēkni, tā nav nejaušība. Protams, lasīt grāmatas par ezotēriskām tēmām var arī patstāvīgi, un es tās esmu izlasījusi milzīgi daudz. Taču tas, kas nostiprina, piepilda un sniedz augstu enerģiju apzinātu uztveri – tas ir praktisks darbs, meditācijas. Un sirsnīga pateicība Natālijai Koteļņikovai par to, ka viņa tik daudz uzmanības un laika velta tieši tam. Bez praktiskām nodarbībām un meditācijām ir maz jēgas no teorētiskām zināšanām. To es izjutu uz sevis. Pa šo laiku ar mani notika daudz transformāciju apziņā. Es jūtu un saprotu, ka iekšēji mainos. Esmu sākusi nedaudz iecietīgāk attiekties pret cilvēkiem un pret sevi arī. Ir noregulējusies skaidra saikne ar Augstāko Es un Skolotājiem. Labi jūtu un izjūtu enerģijas, redzu tās. Tikai praksē meditāciju laikā mēs varam izjust un apzināties pasaules un mūsu pašu daudzdimensionalitāti. Un tas ir lieliski!

SK Skola gatavo skolotājus (tā saka Natālija). Bet nav obligāti, ka mēs visi esam gatavi un mācīsim šajā iemiesojumā, kaut arī es cenšos iespēju robežās stāstīt dažiem sev tuviem cilvēkiem. Bet, iespējams, mēs gatavojam augsni nākamajam iemiesojumam. Pasaule mainās strauji. Un mūsu iestrādes šajā dzīvē noteikti noderēs nākamajā. Sagatavotā augsnē dīgļi parādās agrāk. Es ceru, ka atnāksim jau ar atvērtāku apziņu. Bet arī tagad ir aktīvāk jānodod zināšanas.

Sanata Kumaras Skola-1 un SKS-2 apvieno mūs vienotā kolektīvā ar centru – Natāliju! Pateicoties milzīgajai pieredzei, Natālija interesanti būvē nodarbības, tiek sniegts daudz daudzveidīgas informācijas, norit aktīva viedokļu apmaiņa: kurš ko jūt, redz. Strādāt grupā ir interesanti un efektīvi. Norit ātrāka attīstība. Es ļoti priecājos, ka izgāju šo ceļu!

Taču kustība turpinās. Par nākamo soli kļuva Saules Brālības Skola un Diženās Dievietes seansi.

Es ļoti priecājos, ka tas viss ir manā dzīvē.

Es no visas sirds pateicos Natālijai par viņas augsto garīgo darbu un par viņas mīlestību pret mums visiem!

Es sirsnīgi pateicos visiem draugiem – domubiedriem par kopīgo jaunradi!

Ar mīlestību, Nadežda Ananjeva

***

Dmitrijs Makarenko

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna!! Man ir neprātīgi žēl, ka arī šis burvīgais mācību gads beidzas. Man tas pagāja ne velti. Es mācījos, mācos un turpināšu mācīties man jauno: dzīvot ar sirdi un sirdī. Šis gads bija ļoti noderīgs ne tikai man, bet arī visai mūsu ģimenei. Man ļoti palīdzēja Jūsu personīgās konsultācijas, kuras ļāva novākt iesīkstējušus filtrus un problēmas, kas neļāva man attīstīties. Šajā mācību gadā man (ar Jūsu tiešu palīdzību) izdevās atbrīvoties no 1-2 savām negatīvām īpašībām, un vispār daudz ir izmainījies mūsu dzīvēs, pateicoties Jums. Ir uzlabojušās attiecības ar māmiņu... Taču ir vēl viena ļoti svarīga šķautne Jūsu Skolai... Piedodiet, bet, kaut arī es to “uzraku” jau pagājušajā gadā, runāju par to tikai šodien. Jūsu audzēkņi ir apbrīnojami, brīnišķīgi, lieliski cilvēki, un Jūs viņus apvienojāt. Personīga saziņa ar Valentīnu Talubjevu, ar Mariju Simoņenko atnesa mums ar dzīvesbiedri vienkārši ciklonu prieka un pozitīvu emociju. Mēs ar Jums esam pazīstami kopš 2007. gada, un teikšu Jums konfidenciāli – ar katru Jūsu nodarbību, semināru, meditāciju Jūs vizuāli kļūstat arvien jaunāka, svaigāka un skaistāka!! Un tas ir patiešām vareni: realitātes līdz-Radīšana tīrā veidā...

Mēs jūs mīlam!! Maša, Ļena un Dima.

***

Sergejs Bardins

Sanata Kumaras Skola, nosaukums liecina par tīrību, kvalitāti, kanāla, kurā atrodas visi audzēkņi, drošību.

Agrāk man Sanata Kumaras vārds bija nesasniedzamā augstumā, tā es domāju, tagad viņa klātbūtne vienmēr ir ar mani, vajag tikai padomāt, uzdot jautājumu vai palūgt palīdzību grūtā, nesaprotamā periodā.

Audzēkņa apziņas izaugsme notiek kā “pasakā”, salīdzinājums: grauds-apziņa tiek ielikts augsnē-skolā, un 30 minūšu – viena mācību gada – laikā izaug smuidrs koks ar neierobežotu izaugsmi nākotnē.

Prakse un teorija veido viengabalainu, daudzdimensionālu, ļoti skaistu un saprotamu zīmējumu.

Skolā iegūstamās zināšanas tiek sniegtas augstā, vienkāršā un saprotamā “valodā-līmenī”, tieši tagadnes un nākotnes laikam:

planētai Zeme, Saules sistēmai, Zvaigžņu sistēmām, galaktikai Piena Ceļš...

Jēdzieni, Gars-Dvēsele-Ķermenis, ar visiem plāniem un apakšplāniem, karmu un brīvo gribu, tāpat cēloņa un seku apzināšanās, tiek sniegti, sakārtoti savās vietās, spēj tik uzlasīt un nostiprināt.

Taču pats galvenais ir Mīlestība, šeit vienkārši ir Kosmiskās Mīlestības okeāns.

Ar cieņu un pateicību

Sergejs Bardins.

***

Larisa Smirnova

Sveicināti, Nataša! Iznāca, manuprāt, pasausi. Bet, kā nu ir iznācis...

Tiem, kas grib uzzināt par SK Skolu. Ja jūs esat iesācējs un tiecaties, un esat nolēmis kļūt par Sanata Kumaras Skolas audzēkni, tad jūs esat uz pareizā ceļa. Ļoti svarīgi savas mācības un izaugsmi sākt grupā nopietna Skolotāja vadībā; Natālija Nikolajevna Koteļņikova tāda arī ir. Skola sniedz sistematizētas zināšanas, bet grupveida enerģijas ir daudz efektīvākas. Pirmām kārtām jūs iemācīsieties drošības tehniku un iegūsiet sākuma etapam pašas nepieciešamākās zināšanas, vēlāk iemācīsieties atšķiršanu, lai saņemtu informāciju no gaišiem kanāliem, iepazīsieties ar dziedniecības ābeci un varēsiet palīdzēt saviem tuviniekiem un sev, bet, ja jums ir talants, tad kļūt par dziednieku. Vēl jūs gaida daudz burvīgu tikšanos meditāciju laikā ar Debesu Tēvu, Diženo Dievieti, Ercenģeļiem un daudz jaunas informācijas par to, kas notiek augstākajos plānos. Jūs apmeklēs iedvesmas un atklāsmes, atklāsies agrāk dusoši talanti, dzīve kļūs interesantāka un saturīgāka, jūs uzzināsiet savu misiju un iziesiet uz kalpošanu.

Ar mīlestību, Larisa Smirnova

 

Pievienots 11.06.2018, atjaunots 02.07.2019

http://www.sanatkumara.ru/obyavleniya/onlayn-shkola-sanata-kumari-provodit-nabor-na-noviy-sezon

Tulkoja Jānis Oppe