Онлайн - Школа Саната Кумары проводит набор на новый сезон

Sanata Kumaras tiešsaistes Skola izsludina uzņemšanu jaunai sezonai

Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skola

Mums ir 11 gadu!

SK old

Sanata Kumaras tiešsaistes Skola

izsludina uzņemšanu

uz jauno 2018.-2019. g. sezonu

Apmācības sākums būs septembrī,

bet apmācības apmaksa ar atlaidi notiek 2018. g. jūnijā–augustā.

Mūsu nodarbības noritēs divreiz mēnesī
svētdienās kā vebināri.

Ilgums 3–3.5 stundas

Pavisam tiek plānotas 16 pirmās pakāpes

un 8 otrās pakāpes nodarbības

(no 2018. g. oktobra līdz 2019. g. maijam)

 

Šo gadu laikā ir noticis:

v   Simtiem semināru, vebināru un meistarklašu

v   Desmitiem ceremoniju dabā

v   Simtiem Ceremoniju „Augšupcelšanās Krēsls”

v   Simtiem konsultāciju

v   Trīs Retrīti

v   Aktivizāciju sērija Urālu kalnos 2009.–2011. gados

v   Ceļojumi uz Altaju, uz Tālajiem Austrumiem, uz Baikālu, uz Grieķiju

v   Simtiem čenelingu ar Diženo Dievieti un Saules Brālību

v   Izdots 16 grāmatu un uzrakstītas divas elektroniskas grāmatas

v   ierakstīts desmitiem disku ar meditācijām, praksēm un seansiem

 

Skola ir notikusi dažādas pilsētās un valstīs semināru sērijā: Maskavā, Sanktpēterburgā, Kijevā, Doņeckā, Almati, pie Anapas, Viļņā, Minskā, Rīgā, Hamburgā, Keiptaunā, Jekaterinburgā, Permā, Vladivostokā, Irkutskā, Kazaņā, Novosibirskā, Ivanovā, Tjumeņā, Habarovskā, Kumertau un citās pilsētās.

Sanata Kumaras – Saules Logosa – Augšupcelšanās Skola par savu mērķi izvirza pamodināt cilvēka augstāko apziņu un atvērt savas daudzimensionalitātes apzināšanos. Tā ir Skola, kurā mācāmies apskaidroties un savienoties ar Debesu Tēvu, Neitrālās Plūsmas Skola. Daudzējādā ziņā Skolas mērķi ir līdzīgi Vēdu un Jogas tūkstošgažu tradīcijai – tas ir dvēseles atbrīvošanās augstākais ceļš, tas ir, izeja no Sansaras Riteņa.

Protams, kamēr cilvēks dzīvo uz Zemes, viņa zemes apziņa paliek šeit. Nekādā gadījumā šī apmācība nav bēgšana no Zemes. Mēs ar divām kājām stāvam uz Zemes, augšupceļot savu apziņu uz saviem Augstākajiem Ķermeņiem – uz astrālo un mentālo, savienojot sevī visas trīs daudzdimensionālās apziņas daļas. Un mūsu apziņas sāk savu augšupkāpšanas ceļu pie savas Dvēseles un Tēva, nepastarpināti sazinoties ar Viņiem.

Skola Sanata Kumaras vadībā apmāca savienoties ar Augstāko Es, apzināties sevi daudzdimensionālu. Tas ir gaismas prakšu, meditāciju un čenelingu ceļš. Tas ir dziļa iekšēja darba ceļš. Un cilvēka garīgo īpašību uzlabošanās, viņa apskaidrošanās atspoguļojas visā viņa dzīvē sociumā un ģimenē.

Natali KMūsu ceļš ved pie visu ķermeņu attīrīšanās un attiecīgi pie veselības, jo „veselā ķermenī mājo vesels gars”. Mūsu ceļš ir to programmu apzināšanās, kuras bloķē cilvēka gribas brīvību un radošās iespējas, un iekšējais darbs ar tām.

Tas ir Kristus Mīlestības un Kristus-apziņas ceļš, kurš ved pie realitātes izmainīšanās cilvēka apkārtnē, jo realitāte – tas taču ir mūsu spogulis. Praktizējot mīlestību un visu pieņemšanu, atrodot jūsu nepatikšanu un nelaimju cēloņus un aizvācot tos no sevis, jūs sākat redzēt savu jūtu atspulgu citu acīs. Jūsu dzīve mainās uz labāko pusi pēc visiem parametriem.

Augšupcelšanās Skola izceļas ar autorizētām metodikām. Augšupceltie Valdnieki, Saules Brālība un Ercenģeļi sniedz visjaunākās un neatkārtojamas prakses, visu laiku tās pilnveidojot. Mūsu prakses neaizņem daudz laika, ļaujot pastāvīgi atrasties labā enerģētiskā formā, tīrā un aizsargātā aurā, pakāpeniski attīstot jutīgumu un apzināšanos arvien dziļākā līmenī.

Mēs dodam arī iniciācijas Ercenģeļu augstākajos dziedinošajos kanālos, līdzīgi kā Reiki, bet spēcīgākus – no Diženās Dievietes. (Reiki ir eņģeļu enerģija, Diženā Dieviete – apvienotā Ercenģeļu Būtība.)

Pats galvenais, ko sniedz Skola – savienošanos ar saviem Gaismas Skolotājiem. Mēs to uzskatām par galveno praksi, jo sava Skolotāja iemantošana – tā ir sava ceļa iemantošana, bez kļūdām un laika zaudēšanas. Skolotājs māca mīlestību un pieņemšanu, atver jūsu sirdi savas mīlestības plūsmām, māca atšķirt pelēkos un gaišos informācijas avotus. Viņš māca apzināties un pastāvīgi atrodas pie jums. Turpmāk ar jums var strādāt desmitiem dažādu Gaismas Skolotāju.

Eksistē vairākas augšupkāpšanas uz gaismu pakāpes. Un mūsu semināri arī ir paredzēti ilgam patstāvīgam darbam.

Mēs negarantējam, ka Skola, kuru jūs iziesiet, automātiski izvedīs jūs uz Dvēseles atbrīvošanās ceļa. Viss būs atkarīgs no jūsu prakses – vai jūs praktizēsiet, vai arī pametīsiet savas prakses. Tikai semināros sniegtā praktisks pielietojums palīdzēs jums pacelties virs planētas un ielūkoties Galaktikā, kontaktējoties ar daudzām atbrīvotām dvēselēm, kuras mēs saucam par Ercenģeļiem un Eņģeļiem (Gurudevām, dieviem un tml.)

Pierakstieties Sanata Kumaras Skolā, kur jūs mācīsieties ezotēriskas prakses un meditācijas, čenelingu un citu cilvēku praktisku konsultēšanu!

Pamata nodarbībai ir pievienotas papildu nodarbības
atbildēm uz jautājumiem un prakšu treniņam. Papildu nodarbības norit trešdienu vakaros.

Visiem dalībniekiem tiek izsūtīti nodarbību – gan pamata, gan papildu – ieraksti.

Mācekļi turpmākajos gados var bez maksas piedalīties visās nodarbībās formas uzturēšanai, treniņam un saziņai, ar iespēju kontaktēties ar auditoriju un ar mani, piedalīties Skolas čenelingos.

 

Uz tikšanos mūsu vebināros!

Jūsu Natālija Koteļņikova

Skolas mācekļu atsauksmes par 2017.–2018. g.

Sveicināti, Natālija!

Gribu dalīties tajā, ko man deva mācības Sanata Kumaras Skolā. 2017. gada otrā puse man bija ļoti nevienkāršs laiks. Vīra smagā slimība un aiziešana, protams, ne labākajā veidā atspoguļojās manā iekšējā stāvoklī. Bet tikko kā es nedaudz atguvos, iegāju vietnē “Sanata Kumaras Skola” un ieraudzīju, ka ir sākušās SK Skolas nodarbības – otrā pakāpe. Atkārtots kurss Skolā SK-1 un nodarbības Skolā SK-2 – es tās nevaru atdalīt, tās ir cieši savstarpēji saistītas. Šīs nodarbības deva man spēku atjaunot pārliecību un prieku.

Līdz ar Augstāko Būtņu enerģiju atšķiršanas prakšu apgūšanu noritēja arī psiholoģijas nodarbības, kuras palīdz saprast un apzināties savus iekšējos aspektus, viņu nozīmi, pārliecības un problēmas. Dod lielu izpratni par sevi: kas es esmu?

Darbs grupā norit daudz interesantāk un efektīvāk, jo notiek apmainīšanās ar viedokļiem, enerģijām.

Ir pastiprinājusies saikne ar AEs un ar Skolotājiem. Augstāko enerģiju jušana un sajušana meditāciju laikā ir kļuvusi daudz skaidrāka. Es ļoti priecājos, ka šo laiku izmantoju ar milzīgu labumu savam fiziskajam “es” un Dvēselei.

No visas sirds pateicos Jums, Natālija, par mīlestību pret visiem mums, par nenogurdināmību, ar kādu nesat Gaismu un zināšanas cilvēkiem.

Ar mīlestību Nadežda Ananjeva

***

Dārgā Nataša! Es pateicos Jums par Skolu, par visām zināšanām, kuras Jūs man devāt, mana dzīve pa mūsu nodarbību laiku ir izmainījusies uz labāko pusi, un es ceru uz tikšanos jaunajā gadā ar Jums un Skolu. Es vēlu jums lielu veselību un vairāk laika kontaktam ar mīļoto dārzu. Ar mīlestību Jeļena Kazanska.

***

Sveicināti, Natālija Nikolajevna! Gribu pateikties Jums par visu, ko uzzināju, ko iemācījos jūsu vietnē. Īpašs paldies par Skolu. Katra nodarbība ir kā svētki dvēselei, tu piepildies ar vienotības, mīlestības, pieņemšanas jūtām. Informācija, kuru Jūs sniedzat Skolā, ir nenovērtējama. Ar katru nodarbību arvien vairāk atnāk izpratne, ka par visu, kas ar mums notiek, mēs paši esam atbildīgi, atbildes uz jautājumiem atrodas mūsu iekšienē. Skola – tas ir liels pakāpiens uz augšu, uz apskaidrošanos. Un kādi tiešie čenelingi un meditācijas!!! Tas ir neatkārtojami! Cik daudz mīlestības un gādības par cilvēku nāk no jums un AE! Jūsu balss meditācijās kļūst tik maiga, burvīga, un mana dvēseles aizlido augstumos! Nu, lūk, jūs lūdzāt neslavēt Jūs atsauksmēs, bet ir ļoti grūti iztikt bez tā – Jūs esat pelnījusi milzīgu pateicību par savu darbu. Bet ikdienas meditāciju organizēšana – tas ir ŠEDEVRIĀLI, KVINTESENCE!!! Ikdienas tikšanās ar domubiedriem mīlestības laukos! SKAISTUMS!!! Ar mīlestību Tatjana.

***

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna! Pateicos, ka atsaucaties un atbildat uz jautājumiem, kuri rodas samērā ar manas apziņas paplašināšanos un viņas gatavību apzināties to, kas agrāk nebija uztverams. Kaut arī nodarbības SK Skolā ir beigušās un mēs, tās mācekļi, aizgājām brīvdienās, mācības dzīves skolā turpinās. Tāpēc ir divkārt patīkami un priecīgi, ka mūsu saziņa iziet aiz Augšupcelšanās Skolas ietvariem un ir kļuvusi par vajadzību manai dvēselei, kura ir atradusi savu garīgo ģimeni jūsu kā skolotājas personā un visu Skolas dalībnieku kā domubiedru personā.

Valentīna Talubjeva

***

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna!!

Pirmkārt, pieņemiet, lūdzu, manu dziļo pateicību par Jūsu lieliskajām mācībām, kuras es saņēmu, būdams Jūsu Skolas 1. klases māceklis. Jūsu izskaidrojumi vienmēr bija absolūti vienkārši un pieejami un nepieļāva divkāršu interpretāciju. Informācija, kuru Jūs mums devāt, ir mūsdienīga un aktuāla tieši mūsu laikam, tā neatpaliek no pašreizējā momenta reālijām, jo ir jauna, iegūta no Avota burtiski “vakar-šodien”, nevis pirms vairākiem gadiem vai mēnešiem.

Pirmajā mācībā mēs stādījām sev mērķus, kurus pēc tam tiecāmies sasniegt, izmantojot no Jums iegūtās zināšanas un attīstot savas iemaņas darbā ar smalkā Plāna enerģijām. Es sev uzstādīju mērķi – sasniegt tādu zināšanu un prasmju līmeni, lai izdziedinātu savu meitu no RDA (agrīnās bērnība autisms) sindroma.

Tā mēdz būt, ka dažreiz, virzoties uz Mērķi, pēkšņi apzinies jaunu informāciju, kura spēj nopietni izmainīt tavus uzstādījumus, bet dažreiz – arī to Mērķi, uz kuru tu tiecies…

Lūk, tieši tā bija arī manā gadījumā.

Es apzinājos, ka nevaru izdziedināt savu meitu, pielietojot tam REIKI Meistara zināšanas un prasmes, kā, starp citu, arī jebkuru citu darbu ar Smalkā plāna enerģijām, vērstu uz manas meitas stāvokļa izmainīšanu. Tāpēc ka mēs apzinājāmies, ka mēs varam IZMAINĪT tikai savu paša stāvokli (iesākumā), un pēc tam mūs aptverošās ilūzijas sāks mums pieskaņoties.

Un vēl vairāk, pilnīgi iespējams, ka iemiesojums, apgrūtināts ar slimību, ir manas meitas kontrakts…

LAI IZMAINĪTU MANAS MEITAS STĀVOKLI, IZDZIEDINĀTU VIŅU, MAN NEPIECIEŠAMS IZMANĪTIES/IZDZIEDINĀTIES PAŠAM.

Iznāk, ka vesela virkne negatīvu īpašību, kuras ir manī (un manā dzīvesbiedrē), traucē mūsu meitas izdziedināšanai. Tā ir mūsu lepnība (katram) un pieradumi pie citu nosodījuma, un mūsu nespēja 100% piedot un nožēlot, un daudz kas cits… Mūsu meita “spoguļo” mūs, un, “velkot” ārā mūsu bailes, mūsu negatīvās domas un emocijas, tikai pastiprina tās daudz, daudz reižu.

Lūk, pie jāstrādā pirmām kārtām, un tas dos mums iespēju maksimāli atvieglot mūsu meitas stāvokli.

Un mēs pateicamies JUMS, mūsu dārgā Skolotāja, par to, ka, pateicoties Jums un Jūsu mācībām, mēs to sapratām.

Pašlaik, kad kurss ir beidzies, mēs tā vietā, lai atrastos “skumjās”, pieliekam pūles, lai atstrādātu tās negatīvās īpašības, kuras mēs sevī atradām, pateicoties Jums, Jūsu mācībām, Jūsu Skolai. Tas ir darbs ar nožēlu un piedošanu visiem, kurus esam satikuši mūsu ar dzīvesbiedri dzīves ceļā kopš jaunības un līdz šim laikam. Tās ir meditācijas, vērstas uz mūsu čakru sistēmu un pirmām kārtām mūsu Sirds Centru izdziedināšanu (Peičeva (Николай Пейчев) meditācijas). Es burtiski sastādīju sarakstu ar visiem cilvēkiem, ar kuriem esmu ticies vēl kopš vidusskolas, papildinu to un cenšos atstrādāt (caur piedošanu un nožēlu).

Dārgā Natālija Nikolajevna, Jūsu Skola bija mums noderīga nevis vienkārši kā Skola, kurā gūst ezotēriskas zināšanas, un nevis vienkārši kā Skola, kurā apmāca praktiski pielietot iemaņas darbā ar smalkajām enerģijām, bet, pats galvenais, MĒS SAŅĒMĀM krietnu grūdienu turpmākai pašattīstībai vasaras brīvdienu periodā un turpmāk.

Un ar nepacietību gaidām turpmāko nodarbību sākumu!

Cienījamā Natālija Nikolajevna!! Mēs sūtām Jums mūsu milzīgo pateicību par Jūsu darbu, kā arī GAISMU un MĪLESTĪBU!!

Dm. Makarenko, jūsu māceklis.

10/05/2018.

 

KO MAN DEVA AUGŠUPCELŠANĀS SKOLA 2. APMĀCĪBAS GADĀ. VISVAIRĀK SKOLA MAN DEVA SAZIŅU AR SEV LĪDZĪGIEM, MEKLĒJOŠIEM CILVĒKIEM. Bija ļoti interesanti. Lai es ne visu spēju izjust, ne visu izdarīt, kā tika teikts, bet centos. Tomēr man 1. invaliditātes grupa.
Čenelingi uzreiz pēc kontakta ar Natāliju vienmēr rakstās, un nav nekā neiespējama! Tikai ir svarīgi rakstīt UZREIZ! Neatliekot uz ilgu laiku, ka kaut kad pēc tam, kad būs vairāk laika, TIKAI UZREIZ! Tad viss arī sanāk. Un pēc tam viss aiziet kaut kur, atgriežas savā pasaulē, un nekas nemanās. NEKAS NEMANĀS, KAD TU PATS NEGRIBI MAINĪTIES. Bet tādās lietās ir svarīgi darboties UZREIZ!
Un var sajust un uzzināt, kā virzās garīgais darbs arī citiem mācekļiem, tādiem pašiem kā tu. Un ko dara viņi.
Un vienmēr var pajautāt, ja kaut kas nav skaidrs. Mēs taču visi kopā virzāmies. Ja te nav skaidrs, tad, iespējam, arī otram nebūs lieki atkārtot. Un ir svarīgi sekot, kāds tu biji, kad Skolā iestājies, un kāds esi kļuvis pēc apmācības gada.
LIELS PALDIES NATĀLIJAI PAR TO, KA VIŅA TAISA TAMLĪDZĪGAS SKOLAS – NEĻAUJ MUMS PAZUST PA VIENAM.
…Un mana BEZGALĪGĀ PATEICĪBA Natālijai Koteļņikovai par atļauju apmeklēt ezotēriskās nodarbības bez maksas. Tas man ir MILZĪGS GARĪGS ATBALSTS, tāpēc ka vienam tikt galā ar tev virsū brūkošajām slimībām būtu praktiski neiespējami tās sociālās izolācijas dēļ, kurā nonāc no ciešā kontakta ar ārstiem un slimniekiem, un arī dēļ viņu ticējumu atšķirību bezdibeņa un neticības Cilvēka Spēkiem.
PATEICOS!

2018.04.30. Svetlana Tumanova

Maksa par nodarbībām ar atlaidi

līdz 2018. g. 31. augustam

Pirmā pakāpe – 16 000 rbļ.

Otrā pakāpe – 8 000 rbļ.

Iespējams apmaksāt pa 4 nodarbībām – jebkurā laikā

Maksa 5 600 rbļ. par 4 nodarbībām.

Kā apmaksāt?

Apmaksas nosacījumi:

1. Pats vienkāršākais pārskatījuma veids Krievijā – uz kartes rēķinu jebkurā Krievijas Sberbank nodaļā

4276 1600 1263 4789

2. Jandeks-nauda, konts 41 00 11 43 27 08 994

3. Bankas pārvedumi no ārzemēm:

Vestern Union, Golden Crown vai Kontakt

uz vārdu КОТЕЛЬНИКОВА НАТАЛЬЯ НИКОЛАЕВНА

KOTELNIKOVA NATALIA NIKOLAEVNA.

Noteikti norādiet tēva vārdu. Pie mums tas ir nepieciešams.

4. PayPal uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. no jebkuras pasaules valsts pa internetu

  

Jebkurā gadījumā sūtiet man vēstuli uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., norādot apmaksas veidu.

Atbildes vēstulēs es regulāri sūtīšu jums norādes un paroles uz SK Skolas vebināriem un ierakstiem, kā arī sūtīšu jums dažādus citus Skolas materiālus.

Visus jautājumus uzdodiet pa e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vai pa telefonu 8 919 392 82 57 Natālija Koteļņikova

 

Pievienots 11.06.2018, atjaunots 07.11.2018

http://sanatkumara.ru/obyavleniya/onlayn-shkola-sanata-kumari-provodit-nabor-na-noviy-sezon

Tulkoja Jānis Oppe