Огненная вспышка 02.04.18.

Ugunīgais uzliesmojums 18.04.02.

18 04 03

Šodien, 18.04.02, Saules sistēmas ugunīgajā plānā notika dotējošs uzliesmojums, atnācis no galaktikas. Tas no marta uzliesmojuma atšķīrās ar to, ka nebija tika piepildīts ar blīvām enerģijām un galvenokārt iedarbojās uz ugunīgo plānu. Uzliesmojums tika palēnināts visiem pārējiem planetārajiem slāņiem ar filtru sistēmu, kura vājināja tā ietekmi un samazināja radiācijas daudzumu, kāds caurauda planētu.

Visas enerģijas atradās gamma-līmenī un bija paredzētas tieši Saules Brālībai un citām Saules sistēmas ugunīgā plāna būtnēm, kā arī planetāro Vienotību, mūsu Augstāko Es ugunīgajiem aspektiem ugunīgajā plānā.

Kā mēs zinām, smalkās enerģijas caurauž blīvākas, tāpēc zināmā mērā mēs fiziskajā plānā arī pieņēmām šīs enerģijas.

Uzliesmojums sākās naktī un nebija tik ilgs, apmēram pusi diennakts.

Šovakar mēs vakara meditācijā pieņēmām atlikušās enerģijas caur Saules Brāļiem un Valdnieci Mariju.

Meditācijā ar uzliesmojuma enerģijām noritēja sestās čakras rajonā, tā ir ugunīgā ķermeņa projekcija uz fizisko plānu. Noritēja darbs smadzeņu nervu sistēmu, uzlabojot mentālās un ēteriskās enerģijas plūšanu caur smadzenēm, izšķīdinot galvas enerģētiskos blokus, uzlabojot domāšanas procesus.

Pirms vakara meditācijas es vērsos pie Valdnieces Marijas.

Valdniece Marija: Nekādas bīstamības nav. Jūsu Augstākie Es ļoti mirdz no piepildītības ar radiāciju, viņi uz ilgu laiku ir uzlādējušies ar šo enerģiju.

Kā mums meditācijā šo enerģiju labāk pieņemt?

Pacelties līdz ugunīgajiem AEs un akurāti pieņemt sevī pēc iespējas daudz enerģijas, piepildīties ar viņu un caur savienojumu ar zemākajiem es nodot uz blīvākiem plāniem.

Un ko teikt tiem, kas pagaidām vēl nevar pacelties līdz ugunīgajam plānam?

Valdniece Marija: Grupā tas ir iespējams. Tie, kuri pagaidām nepaceļas, vienalga grupā var pacelties, tikai, iespējams, nesajutīs šo pacēlumu, taču grupā var visu.

Mums vajag aizsargāties vai atvērties?

Valdniece Marija: Katrs atoms, kuru pieņemsiet, nāks jums par labu. Atvērties un pieņemt. Aizsardzību mēs uzstādījām paši, un tagad jūs varat atvērties un pieņemt.

Šajā uzliesmojumā visus darbus izpildīja Saules Brālība, tie nav ne zemes plāna filtri, ne zemes plāna aizsargātāji.

Cik bieži būs uzliesmojumi? Vai man vajag tiem sekot?

Valdniece Marija: Sekot nevajag, tie vienalga atnāks. Labi, kad tu par to zini. Bet, pat ja tu par to nezināsi, nav nekā briesmīga.

Bet man gribētos pastāstīt citiem un uztaisīt meditāciju, lai cilvēki atvērtos un vairāk uzņemtu sevī. Mums taču ir interesanti tam visam sekot! Mēs gribam dzīvot apzināti un pat paust iniciatīvu…

Valdniece Marija: Es tevi saprotu. Paud! Skaties, interesējies, jautā, esi pret to uzmanīga. Bet mēs tev palīdzēsim. Nejautāsi, mēs nerunāsim. Tāpēc ka tas nav obligāti jāzina visiem cilvēkiem.

Ar ko atšķiras apzināta enerģiju pieņemšana un uzliesmojuma ietekme uz cilvēkiem, kas neapzinās?

Tas, dabiski, ir labāk, kad jūs saprotat telpas un laika specifiku, pārejas specifiku, un esat planētas un Saules notikumu apzināti dalībnieki. Tā ir pāriešana pie galaktiskajām zināšanām un saiknes ar Es visiem līmeņiem pastiprināšana. Mēs jūs vērojam un apzināmies, ka cilvēka specifika ļauj uzzināt un sajust tās galaktiskās ietekmes uz jums, par kurām mēs nebrīdinām un kuras īpaši nereklamējam. Bet jūs esat malači! Kā tu uzzināji?

Man šodien slēpojot pateica jauna priedīte, meitene!

Ak, skat kā! Malacis! Jā, mazuļi jau ir radīti citādi, un daudz ko jūt īpašā veidā.

Pateicos tev, Valdniece!

***

Šonakt es tiku modināta pulksten 4 pēc vietējā laika… Bet es pacentos ātrāk aizmigt. No rīta pamodos ar blīvu korķi galvā un pacentos to izkliedēt. Redzams, enerģijas atnāca naktī un nevarēja nonākt lejā bloku dēļ. Meditācijā mēs pilnīgi atvērām 6.un 7. čakru, bet pēc tam arī visas parējās, izšķīdinājām visus galvas enerģētiskos blokus, kuri pēkšņi kļuva ļoti labi redzami (vismaz man) un caur saikni ar AEs nolaidām enerģiju līdz Zemei.

Lūk, dažas replikas no šodienas meditācijas.

 

- bija, bija, es nevarēju saprast, kaut kas ar galvu, nevis vienkārši viegli sāpēja, bet galvvidū kustība kopš nakts

- man visas attīrīšans atnāca pulksten trijos naktī pilnā mērā

- Visu dienu smagums pakausī, pašlaik pasmagi, atvēru visas čakras, galva sāk pāriet

- Galvā vieglums, no rīta bija smagums. Krūtīs karstums

- Silti un viegli galvā. Pamodos 4.30 no pārsprieguma galvā. Nevarēju gulēt, dunēja. Sāku meditēt, caur kājām izgāja lādiņš. Pēc tam kļuva vieglāk.

- jā, galva bija smaga, spiediens paaugstinājās, bet pašlaik jau ir kļuvis vieglāk, bet arī tikai līdz kaklam pagaidām ir aizgājis

- galva piepildījusies ar siltumu un gaismu, līdz sirds čakrai. Pamodos no rīta pulksten 5 no smaguma galvā

- Pamodos – viegli sāp galva, sāpes un dedzinoša sajūta acīs. Vēlāk – karstas enerģijas. Pēc tam sajūta, ka esmu slikti sākusi redzēt. Atjaunojās. Pašlaik ir aizgājis līdz 4. čakrai.

- Galva no rīta sāpēja: pieres daļa, spieda uz acīm. Dienas laikā pārgāja

Breslavska Tatjana:

- lieliska pašsajūta, pirms dažām stundām atnāca dziedinoša enerģija ugunīgajā plānā cilvēces visu rasu karmas dziedināšanai (agrāk biju ceļā)

- Es arī pamodos agri 4 no rīta un vairs neaizmigu

- Jūtu lielu, lielu Prieku

- man arī reibst galva – it kā būtu iedzērusi

- 5. aprīlī tiek iedarbināta Zemes sirds. Kodola pārlāde beidzas. Sakarā ar uzliesmojumu norit Zemes enerģiju pārskaņošana un adaptācija, kā iekšējā Zemē, tā arī ārējos plānos

 

Pievienots 03.04.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/ognennaya-vspishka-02-04-18

Tulkoja Jānis Oppe