Новая энергетика многомерности

Daudzdimensionalitātes jaunā enerģija

(no seansa ar Diženo Dievieti 18.02.04)

18 02 25

Kad rakstīju, atradu attēlu, kurš daļēji parāda mūsu jaunās čakras. Šeit uz rokām un kājām ir parastās papildus čakras, bet galvas un krūšu rajonā ir praktiski tā, kā es ieraudzīju. Krūtīs – apvienotā Kristus čakra.

https://my.mail.ru/community/teni_vetra/2643A59AC34B738B.html

Dārgā DD, lūdzu atbildēt, ko nozīmē mūsu čakru kristalizācija?

Pārejas periodā viss pakāpeniski izmainīsies, ne tikai enerģētiskie centri, bet arī citi orgāni – sirds, plaušas un asinis, piemēram. Jūs ar izbrīnu konstatēsiet, ka elpojat citādi un jūtaties citādi.

Jā, pašlaik es jūtu citādu plūsmu no tevis, tādu maigi iezaļganu, mirdzošu un ļoti garšīgu, kā mirdzošu svaigu starojošu konfekti…

Tā ir barošana ķermenim. Tavas čakras šajā starā sāks darboties jaunā veidā. Apziņas Svētais Avots ir atvēries un sāk mutuļot. Pieploc un iebaudi jauno enerģijas un gaismas avotu. Viņš ir skaists un lielisks. Debesis ir atvērušās, un tās ir kļuvušas jums pieejamas.

Kā ir izvietotas jaunās čakras: Kronis, pie ausīm, pa labi un pa kreisi, viena čakra ietver muti un degumu, divas čakras virs pleciem, sirds centrs un trešā čakra. Nedaudz atgādina sefirotus (skat. sefirot – tulk. piezīme).

Tas ir tavs astrālais aspekts, iznācis pretim fiziskajam ķermenim. Viņa jaunās čakras tu arī redzi. Vecās darbojas fiziskajā līmenī, jaunās astrāli-mentālajā, paskaties augstāk par galvu.

Un tur augstāk par galvu ir vēl viens pāris un augšā trīs. Un kā būs citiem? Iznāk, ka trešais centrs ir pats apakšējais?

Atkarībā no viņu astrāli-mentālā aspekta. Tev divi apakšējie centri ir savienoti ar trešo. Citiem var būt dažādi.

Šodien kopumā būs enerģētisks darbs jaunā līmenī. Iespējams, ka kādam čakras vēl nav sakārtotas jaunā veidā, un būs darbs, lai tās atjaunotu.

Ieslēdzies kanāls ar garšīgu, tikko sajūtamu konfekšu smaržu (konfekte “Djušes” (skat. Леденцы Roshen "Карамелькино дюшес" – tulk. piezīme). Tā ir barība jaunajām čakrām, kuras mums tika aktivizētas 2018.02.02.

DD: Ja cilvēks jau ir sagatavots, tad aktivizēsies šī seansa procesa laikā.

Mums vienmēr barošanai piesaukt šo jauno enerģiju? Jeb tā nāks visur un modinās mums šīs plūsmas?

DD: Jaunās čakras – tas ir liels ieguvums. Un mēs neatstāsim jūs bez barošanas, jo mums vajag, lai viņas sāktu strādāt. Jūs varat paši piesaukt Panteonus, un ar to būs pietiekami.

Nāk piparmētru plūsma, svaigums, sajūta, it kā mūs aplaista un dod mums iespēju paaugties un baroties. Pirmajā čakrā ir ienākusi vēsa enerģija.

Mēs šodien iziesim visas daudzdimensionālā cilvēka enerģētiskās daļas. Un sāksim ar apakšējo astrālo aspektu.

Caur kājām man enerģija iet uz leju, un ir sācies darbs ar manu apakšējo astrālo aspektu (kājas kļuvušas vēsas). Enerģija caur mums patstāvīgi ienāk šajā apakšējā aspektā no augšas. Tas aspekts, kurš bija virs galvas, ir pārgājis tieši manī, un visi enerģētiskie centri man ir sajaukušies un deg. Turpinās darbs ar apakšējo aspektu, tur enerģija ir transformējusies, un tā nav tāda kā šeit, mūsu plānā.

Tagad darbs pāriet uz mūsu fizisko plānu. Tas aspekts, kurš manī ienāca, atkal ir pacēlies virs galvas, bet nav pacēlies līdz galam un ir saistīts ar galvu.

Tagad atkal izstrādāsim potīšu čakras.

Es pajautāju par zemes čakru (zem kājām).

Jūs tikko kā ar viņu strādājāt. Zemes čakra ietilpst apakšējā astrālajā aspektā.

Norit darbs ar potītēm. Vēsa atsvaidzinoša enerģija paceļas līdz ceļgaliem, un kājas ir apgaismojušās līdz ceļgaliem.

Darbs aiziet uz gurniem, un šeit iedegās vairāk, apgaismojās, notiek meridiānu un iekšējo čakru transformācija.

Tas ir ārstēšanas paņēmiens.

Pašlaik “stiklaina” mirdzoša enerģija šajā rajonā pārvietojas “šurpu-turpu” un notiek savirpuļošanās.

- rotējošs kokons, kurš apklāj visu potīšu rajonu un augstāk

Es varēju just atsevišķi meridiānus kājās, bet pašlaik man viss ir “saplūdis”. Enerģija pāriet uz pirmo čakru, ielīstot kā tieva vēsas enerģijas plūsma.

Kāpēc vēsa? Kās tā ir par jaunu enerģiju, kura nāk?

Šeit jūs esat siltasiņu būtnes, bet astrālais ķermenis jums nav siltasiņu, un tur nāk cita enerģija, kurai nav jūs jāsilda.

- visas čakras ir nolaidušās par vienu uz leju, sirds čakra bijušajā trešajā

Man visas čakras ir savā vietā, un trešā deg, turklāt viņa man nav sevišķi tīra, tagad redzu, ka tur vajag kaut ko izstrādāt.

Sirds čakra stipri spīd, bet šīs divas čakras (sirds čakra un trešā) spīd mazāk nekā apakšējās ekstremitātes, kuras jau ir “piegāztas” ar gaismu.

Un, lūk, pirmā čakra ir sākusi skaidri izstrādāties.

Nupat tādu enerģētisku tēlu parādīja, ka pirmā čakra – tā ir vieta, kur nolaižas koka saknes, bet pats koks ir augstāk par galvu, zari ir izpletušies virs galvas. No apakšas līdz sirds čakrai ir stumbrs, bet tālāk iet zari. Ir radies jauns enerģētisks koks, bet aiz muguras, septītā skriemeļa rajonā, ir jauna čakra.

Kā ir citiem?

DD: Darbs ar enerģētiku norit visiem. Katram, atkarībā no sava redzējuma un enerģētikas attīstītības, var būt sava aina, taču darbs ar enerģētiskajiem centriem norit visiem. Katra aina var būt dažāda. Virs galvas centri var būt pašlaik ne visiem aktivizēti, kaut arī viņi potenciālā ir visiem. Un šajā brīdī katram aktivizējas atkarībā no viņu enerģētiskās attīstītības. Ja cilvēks ir strādājis ar enerģētiku, tad viņam var būt nākamais attīstības moments.

- augšā viss deg, ļoti karsti, no kreisās puses stiprāk

- deg čakras-ugunskuri

Sakiet, ļoti vēss vai karsts? Jūtat karstumu vai svaigumu?

- Sākumā bija vēss, tagad karsts, īpaši trīsstūris – kakls, roka un sirds pamats

- vēss

- svaigums

- elpojas svaigi

Process katram norit savā veidā, jo mēs visi esam dažādi, un čakru sistēma visiem ir izvietota dažādi, bet kur ir vājās vietas, tās tiek līdz galam izstrādātas un pastiprinātas.

Es nekad šo čakru aiz muguras nebiju jutusi, bet pašlaik es viņu skaidri jūtu, tur tāda vēsa uguntiņa ir iedegusies.

Bet kurš ar mums strādā? Plejādieši? Saules Brālība?

DD: Nē. Strādā mani eņģeļi.

- jā, piramīda kājām gaisā, kā tu parādīji

Lūk, šī piramīda (plecu rajonā – pamats), kura bija vairākus gadus, iet prom.

Kas tālāk?

DD: Jums vienkārši jāapbruņojas ar pacietību. Darbs norit. Tu saproti, ka mums ar katru ir jāpastrādā, ar kādu ir vairāk darba, ar kādu mazāk. Tāpēc vajag laiku. Mēs pašlaik beidzam individuālo darbu ar fizisko ķermeni, bet tālāk būs grupveida darbs.

Un, lūk, tagad es redzu, kā Diženā Dieviete mūsos kaut ko “iepūš”, tādā veidā sūtot enerģiju.

DD: Paskaties no augšas uz savu grupu.

Kādam deg tikai apakša, kādam deg viss fiziskais aspekts, man stāv divi aspekti. Grupa ir noskaņota dažādi. Kādam viss ir izstrādāts, kādam vēl norit darbs.

- iemirdzējās piramīda ar kakla un 8. čakras pamatu, no piramīdas virsotnes iziet stars

Enerģija sāka pacelties tam, ka enerģija bija aizkavējusies pirmajā čakrā, un pašlaik darbs norit tālāk.

- visa degu

- dega trešā čakra – problēma ar aizkuņģa dziedzeri un kuņģa un zarnu traktu, tagad viss ir izlīdzinājies

Pašlaik pārlūkoju jūsu kanālus, tie ir dažādi. Visiem viss strādā, taču plūsmas jauda un krāsa visiem ir dažāda.

- redzu visus no augšas, visiem nāk plūsma, gandrīz visus paslēpj

Visi līdz galam pilnīgi pārklāti ar gaismu. Viss ir izstrādāts.

DD: Pietiek. Ejam tālāk.

Mūsu sutratmas visas ir savienotas virs galvām, staru plūsma ir savākta kūlītī, un eņģeļi tagad strādās ar šo kūlīti.

Un, lūk, atkal nāk atsvaidzinoša enerģija, vēsa, uz pleciem, uz rokām, uz galvas.

Norit darbs ar nākamo aspektu, kurš stāv mums uz pleciem, uz plecu čakrām.

Nāk violets stars, teču nevis spilgti violets, bet maigs neona krāsas mirdzošs stars, ar violetas ceriņkrāsas tonējumu.

DD. Viņš dāvā jums dziļas zināšanas..

Kā tas strādās?

Jūs labāk sapratīsiet visu, kā saka. Mentālo zināšanu, kuras ietvertas planētas informācijas plūsmā, aktivizācija. Padziļināšana un jauna izpratne.

Tas ir tāds pats darbs, kā ar jums veicām fiziskajā un zemā astrāla plānā, tikai tagad mentālajā plānā. Nākamais čakru līmenis sāk strādāt ar citu degvielu.

Rāda, ka saule ir sākusi izstarot šo enerģijas spektru, un šis spektrs tagad ir uz planētas jauno čakru augšanai, enerģētiskai barošanai ar jaunajām enerģijām. Vairums jaunatnes jau pāriet uz šo barošanos. Viņiem tā ir intuitīva pāriešana, kura bija ieprogrammēta.

Šī aktivizācija nav momentāna, bet pakāpeniska. Un tas ir diezgan liels laika intervāls. Jūs taču saprotat, ka pāriešana ir saistīta ar jauno enerģētiku, un mēs gribētu jūs, kā pašus gatavākos, jau pārvest uz barošanos ar jaunajām enerģijām.

- notiek sirds centra pārpildīšanās

Mēs vienmēr varam regulēt enerģijas plūsmas, kuras mēs pieņemam. Mēs esam dzīvas būtnes, nevis vienkārši pieņemoši instrumenti, mums ir savs instruments – nodoms, un mēs varam domās vērsties un tādā veidā regulēt šīs plūsmas.

- es tās pārdalīju pa visiem ķermeņiem

Nupat manu uzmanību pārveda un parādīja, ka ir pacēluši uz augstāko es, un vēl arī virs galvas man stāv vēl lielāka gaisma. Savu aspektu es redzu kā lielu olu.

Tas mums ir kopīgs aspekts jeb katram ir savs?

DD: Katram savs.

Darbs ar šo aspektu norit no augšas uz leju Bet tur ir mums ļoti stipra uguns.

- man liekas, ka man ir saule

- pašlaik stāv 6. čakrā

- pleciem kļuvis vieglāk

Un darbā ir aizgājis vēl nākamais aspekts – SB. Tur arī notiek kaut kādas enerģētiskas pārbīdes. Visu tur ieraudzīt ir grūti.

Bet tu sajūti.

Es apstaigāju savu aspektu, pacēlos uz turieni un ieraudzīju – tur arī visa enerģētika ir tādos mazos svārpstiņos, virpuļos-spirālītēs, un to ir daudz, daudz.

DD: Tas viss ir čakras.

Tur viņu ir daudz, viss ķermenis ar viņām ir nosēts, un viņas visas pašlaik pastiprināti strādā (aktivizētas), un arī norit mūsu SB aspekta transformācija. Viņam nāk smalks ultraviolets.

- ielenc tīras kristāliskas enerģijas

Var iztēloties eglītes tēlu kā mūsu daudzdimensionalitātes tēlu, apakšā platāk, augšā šaurāk, un ir virsotne. Enerģētika augšā ir pavisam citāda.

Pašlaik ir atnākusi Mihaēla sarkanā plūsma centrā. Es pacēlos un paskatījos no augšas. Kūlītis ir nolaists savā paša konteinerā, kur notiek grupas barošana, un šī kūlīša centrā ir atnācis sarkans stars.

Tas ir Varenības stars.

Atnāca kā sarkans, pieņēma gaišzilo krāsu un pāriet baltā.

- augšā ir ļoti maigas enerģijas, ļoti smalkas

- pirmoreiz es tās ieraudzīja Panteonos

Kas tas ir par darbu?

DD: Kā tu domā, ar ko? Ar varenību, ar mentālo radošumu. Jums tiek dots vairāk spēka ar mentālām idejām, ātrāka būs mērķu materializācija, tāpēc ka jūs esat kļuvuši enerģētiski izlīdzināti visos plānos. Viss, ko vajadzēja izdarīt, lai izlīdzinātu jūsu plānus līdz pat Saules Brālībai, tas pašlaik notiek.

Un būtnes, izlīdzinātas daudzdimensionalitātē, vieglāk materializē savus plānus. Viņas labāk dzird Visums, viņām ir tīrāki mērķi, viņas neuntumojas, viņas nav egoistiskas, un viņu mērķi ir ērti visiem un visu citu labā. Jums būs tāds ieradums.

Šeit ir godīgums, kristālskaidra tīrība, dziļāka izpratne par visiem procesiem, kuri notiek ar jums un citiem cilvēkiem. Skaistums tiks uztverts citādi, un visu šausmīgo un nejēdzīgo jūs vienkārši atgrūdīsiet. Jums būs tīrākas gaumes mākslā, dzīvē, darbībā, jaunradē.

Notiek visas grupas apklāšana ar kupolu, smalku, smalku, ļoti caurspīdīgu. Un atkal nāk atgādinājums par atbildību. Materializācija būs ātrāka – un atbildība arī paaugstinās.

Papriekš domājiet, pirms materializēt. Vai es to gribu? Vai man to vajag? Vai tas ir mans mērķis?

Tā ir sajūta, ka mēs esam pavilkti uz enerģētiskās attīstības nākamo līmeni un no apakšas aizsegti ar lielu kupolu. Notiek cilvēka pārvēršanās.

- Caurspīdīgā liela seja un iespaids, ka sirdī nogūlās programma kā karsta lapa.

Tie ir atnākušie jaunie kodi jaunajām čakrām un ķermeņiem, tam darbam, kurš pašreiz notiek.

- Es ar galvu jūtu, ka atduros pret šo kupolu. Esmu paaugusies.

Rāda, ka no pašas augšas nāk smalki mirdzoši meridiāniņi pa šo “eglīti” – uz fiziski-astrāli-mentālo plānu. No ārpuses daudzdimensionalitāte tie nostiprināta ar līnijām jeb spieķiem.

Tas ir magnētisks tīkls, kurš jūsu savienojumu ar AEs savieno vienā sistēmā. Tas ir cilvēka personiskais magnētiskais tīkls. Viss, mēs ņemam nost kupolu.

Esmu izaugusi. Un jūs arī esat paaugušies...

- fiziski tā jūtos pirmoreiz, prieks un atbildība

- pēc katras mācības es saprotu, ka tagad varu vairāk

- pārpildījums ar prieku, pateicību un atbildību

- velk uz augšu

- jūtos liela

- ir sajūta, ka virs tevis ir balts mirdzošs debesskrāpis

- it kā mājai būtu piestiprināts gotiskas katedrāles jumts

Atbildība – tā jau ir pāriešana uz pieaugušā apziņu. Mums ir jāizaug un jāsasniedz tas, ko mēs gribam.

Es jūtu iekšēju mierīgumu, līdzsvarotību un harmoniju, vieglumu, dvēseliskumu, cildenu stāvokli.

- skaistums

- sirds ir kļuvusi violeta

- sāku sevi labāk apzināties, kļuvu milzīga

- kristāla kalns

DD: Tika aktivizēts it kā skelets, tas, ar ko jūs piepildīsieties seansos. Atnāks enerģija, kura jums vajadzīga, katrā līmenī vajadzīga sava enerģija. Ir kopīgā enerģija, kura jūs savieno, un ir individuālā enerģija.

Jaunas čakras mums ir vai nav? Es viņas pašlaik vairs neredzu un nejūtu.

DD: Viņas ir.

Bet kāpēc es viņas nejūtu?

DD: Tāpēc ka mēs tev viņas nerādām. Viņas ir mentālajā ķermenī. Bija moments, kad mentālais ķermenis ienāca tevī, bet tagad viņš tevī nostājās savā vietā. Un, kad viņš nāca iekšā, tu ieraudzīji papildus čakras, kuras pieder augstākajam aspektam.

Seanss beidzas, un Diženā Dieviete dod mums norādījumu.

DD: Esiet godīgi, esiet patiesi, esiet gaiši, esiet mīloši. Parādiet visiem pārējiem, kādam ir jābūt cilvēkam uz Zemes.

- iekšienē ir kristāliskas skaidrības stāvoklis

Pateicamies visiem, kas ar mums strādāja! Darbs noritēja ļoti augstā līmenī.

DD: Darbs notika ar visiem. Mēs jūs īpaši nedalām.

- seansa sākumā bija vīzija: lauks, kombains un ražas novākšana

- precīzi visus pacēla, visiem čakras mirdz

- sajūtas bija spilgtas un gaišas

Pateicamies jums, Dvēselē Lielie...

 

Pievienots 25.02.2017

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/novaya-energetika-mnogomernosti

Tulkoja Jānis Oppe