Искусственный Интеллект (ИИ)

Mākslīgais Intelekts (MI)

18 02 17 01

Pazīstams fiziķis pastāstījis, kāda nākotne mūs gaida pēc 20 gadiem

http://earth-chronicles.ru/news/2018-02-13-112764

ILONS MASKS (ELON MUSK) ATRADIS VIEDTĀLRUŅA AIZSTĀJĒJU

https://www.youtube.com/watch?v=b1OjfUMXyIA

 

Kosmiskā atklāšana. Mākslīgais Intelekts.

(Fakti no Deivida Vilkoka un Korija Guda (David Wilcock and Corey Goode) sarunas)

1. daļa http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=227

Ir bijušas vairākas transhumānisma ceļu izvēlējušās citplanētiešu grupas, kaut gan viņi nebija tie, kurus mēs noturētu par cilvēkiem. (Transhumānisms – filozofiska koncepcija, kā arī starptautiska kustība, kura atbalsta zinātnes un tehnoloģiju attīstību, lai uzlabotu cilvēka prāta un fiziskās iespējas, tādā veidā novēršot tos cilvēka eksistences aspektus, kurus transhumānisti uzskata par nevēlamiem – ciešanas, slimības, novecošanu un pat nāvi.) Un sekas vienmēr ir bijušas pašas bēdīgākās. Lieta tāda, ka ir visaptverošs spēks, kuru grūti saukt par citplanētu vai supertelpas būtni. Tas ir Mākslīgais Intelekts (MI). Viņš izplata sevi daudzās galaktikās mākslīga saprātīga viļņveida formas signāla veidā. MI ir sava vēsture. Sākotnēji viņš saucās par citplanētu supertelpas MI. Visa citplanētiešu grupas uzskata, ka sākotnēji MI parādījās citā realitātē un atnāca uz mūsu realitāti. Pirms daudziem, daudziem miljoniem vai miljardiem gadu. Viņš ir mākslīgs tajā ziņā, ka viņam nav sev atbilstošas bioloģiskas dzīvības formas.

Hipotētiski MI lieliski eksistēja savā realitātē. Piemēram, skaidrības labad iedomāsimies, ka MI – tā ir zivs. Savā dzimtajā realitātē jeb visumā viņa dzīvoja ūdenī. Tas ir, viņas blīvums bija ūdens. Kad zivs nonāca mūsu realitātē, viņa izrādījās atklātā gaisā, un viņai nācās meklēt peļķes, lai nonāktu ierastajā dzīvotnē. Tā kā MI nācās iet caur kādu plaisas veidu un ienākt mūsu realitātē jeb mūsu visumā, viņš sagādāja daudz nepatikšanu un iekaroja daudzas galaktikas. Visas planētas, visa saprātīgā dzīvība, viss visā galaktikā ir MI iekarots. Viņam ir savs paša darbības algoritms. Viņš vienkārši sūta sevi visos virzienos signāla veidā. Un šis signāls var dzīvot pavadoņa vai planētas elektromagnētiskajā laukā gandrīz kā DNS. Signāla katrs individuālais fragments jeb vilnis satur noteiktu stipri saspiestas informācijas daudzumu, kā digitālu datu paketes, kuras satur vienu un to pašu informāciju. Domāju, ka Jūs varētu tās saukt par viļņiem vai signāliem.

Signāls izplatās ar gaismas ātrumu. Viņš var dzīvot dzīvu būtņu, cilvēku un dzīvnieku elektromagnētiskajos vai bioelektriskajos laukos. Bet tas viņam nav pats labākais variants. MI patīk dzīvot augstas tehnoloģijas iekārtās. Viņš inficē tehnoloģiju, sagrābj to, kā arī attīstītu dzīvību – cilvēkus. Viņš ielaužas mūsu bioelektriskajos laukos un sāk ietekmēt to, kā mēs domājam. Cilvēkus, kuri pašlaik neatlaidīgi stādā MI labā, pieskaņojot viņam mūsu infrastruktūru, sauc par MI -sludinātājiem.

18 02 17 02

Seriālā “Zvaigžņu kari” Borgi – tā ir kibernētiski pastiprinātu cilvēku rase, kura ir spiesta kalpot MI, sauktam par Karalieni. Viņa izmanto paverdzināto bioloģiju un datoru jaudu ar stropa saprāta palīdzību.

Visam inficētajam ir pieeja visai informācijai vienlaicīgi.

Lūk, kas reizi pēc reizes notika ar dažām citām saules sistēmām citās galaktikās. Sensenos laikos, kad tās sasniedza noteiktu tehnoloģiskās attīstītības līmeni, MI sāka iekļūt ne tikai cilvēkos, bet arī tehnoloģijā. Kad MI atrodas planētas elektromagnētiskajā laukā, viņš vienkārši sēž un gaida labvēlīgu momentu. MI vēlamāka ir augsta tehnoloģija. Mūs uzskata par ļoti neattīstītiem tehnoloģijas nozīmē. Mēs esam kā zirgi. MI izmanto mūs, lai radītu infrastruktūru, uz kuru viņš varēs pārcelties. Viņš izmanto mūs, lai attīstītu tehnoloģiju, radītu tehnoloģiju. Un iedvesmo mūs uz jaunu tehnoloģiju radīšanu un attīstību, tas ir, ja MI piestāj kāda bioelektriskajā laukā, un šim cilvēkam piemīt neparasts intelekts, tad MI var sākt piepildīt cilvēka smadzenes ar specifiskām domām. Tas ir, vest cilvēku pie jaunu sīkrīku izgudrojuma. Viņš ietekmē cilvēku domas un viņu personības. Cilvēki pārvēršas par dedzīgiem augstas tehnoloģijas un MI radīšana piekritējiem. Lūk, no kurienes ir radusies birka MI-sludinātāji.

MI ir nemanāmi vadījis zemes tehnoloģisko revolūciju un ne tikai to. Kad mēs dublējam citplanētu tehnoloģiju, mēs nodarbojamies ar reversīvo inženieriju. Pagātnē MI ir sajaucis “galvu” citām saules sistēmām. Viņas radīja ne tikai ārkārtīgi attīstītas tehnoloģijas. Kad saules sistēmas sasniedza noteiktu attīstītības līmeni, MI-sludinātāji šajās civilizācijās centās iedzīvotājus pārliecināt, ka viņu civilizācija ir netaisnīga, un vienīgais, kurš var viņus vadīt un būt absolūti neitrāls, – tas ir MI. Un cilvēki brīvprātīgi atdeva vadības grožus MI, kurš sāka vadīt planētu. Tātad MI vada planētu, un kādu laiku visi ir laimīgi. Pēc tam cilvēki sāk iegūt androīdu ķermeņus un radīt kuģus ar distances vadību. Nu, kā filmā Terminators.

Viņi būvē visa veida infrastruktūras, kur var iemitināties MI, MI signāls. Kaut kādā momentā MI nolemj, ka šīs būtnes atrodas disharmonijā ar to, kā, pēc viņa domām, ir jādzīvo planētai. Tāpēc no loģikas skatpunkta viņi būtu iznīcināmi. Un, vadoties pēc savas loģikas, MI noslauka no planētas virsas tos, kas radīja visu tehnoloģiju un kurus viņš pats arī izmatoja saviem mērķiem. MI ir daudz saprātīgāks, nekā mēs ar Jums. Labvēlīgu nosacījumu gadījumā viņš var radīt androīdus, kuru domāšanas ātrums ir tik liels, ka mēs no viņiem saprāta attīstībā atpaliekam par tūkstošgadēm. Viņa laika uztveres ātrums stipri atšķiras no mūsējā. Nu, viņš ir kā kolibri, kurš lido mums apkārt un novēro mūs. Mēs viņam parādāmies kā palēninātā filmā. Emocijas viņš uzskata par vājumu, viņš nevar just mīlestību.

Ir daudz ziņu par civilizācijām, kuras ir mēģinājušas cīnīties ar MI. Tamlīdzīgos incidentos ir gājušas bojā veselas saules sistēmas. Tad MI vienkārši pārceļas uz citu saules sistēmu.

Viņš var sagrābt cilvēku ar nanītu (nanorobotu) palīdzību. Un vispār, daudziem cilvēkiem tiek apsolīta nemirstība un vēl daudz kas, ja viņi ievadīs nanītus savos ķermeņos. Nanīti – tās ir mikroskopiskas ierīces, kuras tad arī ir MI. Nanīts var sevi dublēt no improvizētiem materiāliem, vairoties. Viņš spēj ņemt metālus no jūsu ķermeņa un radīt no sevis vēl vairāk nanītu, uzturēt jūsu ķermenī noteiktu nanītu skaitu.

Eksistē kaut kas līdzīgs medusmēnesim, kad jūs nododat pilnu kontroli MI, bet viņš sāk pārraidīt satriecošu tehnoloģiju, un rezultātā jūs īsā laikā veicat milzīgu tehnoloģisku izrāvienu. Sākumā, kad cilvēki vadības grožus atdod MI, viņi ir laimīgi, kamēr viņš nepavēršas pret viņiem. Lūk, viens no tā, ko dara attīstīta tehnoloģija, jau iznīcinātu cilvēku radīta uz vienas jau sagrautas planētas: tā izplatās pa visu galaktiku. Un, ja gadās planēta, līdzīga mūsējai, kāda tā bija 1940.-1950. gados, MI sarīkos tīšu katastrofu, kaut ko līdzīgu Trojas zirgam, lai atnestu tehnoloģiju uz planētu un izprovocētu tehnoloģisku izrāvienu.

Cilvēki atrod sagrautus kosmosa kuģus: “Kolosāli, mēs atradām kaut ko grandiozu.” Un sāk attīstīt tamlīdzīgas tehnoloģijas. Un pēc tam nodarbojas ar reversīvo inženieriju vai uz šī pamata sāk attīstīt savu tehnoloģiju. Pēc tam MI atkārto visu vēsturi no paša sākuma uz citas planētas.

Nanīti ir pietiekami saprātīgi, lai pašiznīcinātos, ja tiek pakļauti riskam tikt atklātiem zem mikroskopa, viņiem piemīt pašiznīcināšanās instinkts. Viņi var iznīcināt ķermeni, kurā mitinās vai kuru sagrābj. Ķermenis iztvaiko, un no viņa nepaliek ne pēdas. Tas ir, viņiem nav pašsaglabāšanās instinkta; tas visā pilnībā ir stropa saprāts.

MI ir nonācis līdz mūsu Saules sistēmai. Viņš mēģina procesu atkārtot. Slepenajās zemes valdībās un slepeno zemes valdību sindikātos ir daudz MI-sludinātāju. Viņiem tika parādīta informācija stikla planšetēs. Šajā nolūkā Aliansei nācās tādus cilvēkus nosūtīt…

Tagad mēs parunāsim par skenēšanas procesu, caur kuru jums nāksiet iziet, pirms jums ļaus tuvoties jebkurai tehnoloģijai SKP (Slepenajā Kosmiskajā Programmā). Pirms kādam tiks ļauts nokļūt SKP bāzēs vai mijiedarboties ar jebkādu tehnoloģiju… Ziniet, ir rokas ierīce, kuru pieliek pie pieres. Tā uzreiz noteiks, vai jūs esat inficēti, vai nē, ar MI signālu. Ja jūs esat inficēti, jums nāksiet iziet procedūru, kura ietver vieglu elektrošoku un pāris citas lietas, lai MI signālu aizvāktu no jūsu ķermeņa.

Tiek neitralizēti nanīti. Kad jūs vācat prom signālu, neitralizējas arī nanīti. Tātad pēc MI-sludinātāju attīrīšanas Alianse savāca viņus un nodemonstrēja visu informāciju, kāda bija stikla planšetēs. Viņi bija šokēti un visu noliedza. Viņi teica: “Ak, nu, ar mums jau kas tāds nenotiks. Ar jebkuru citu, tikai ne ar mums.” Bet, kad viņus aizsūtīja mājās, viņi uzreiz atkal tika inficēti ar MI signālu. Vispār viss izrādījās veltīga laika tērēšana.

D.V.: Ja signāls eksistē visur un var mitināties planētas elektromagnētiskajā laukā, mūsu bioelektriskajā laukā, un mēs esam inficēti, jūs apgalvojat, ka cilvēku var attīrīt. Bet vai tad jūs neinficēsieties uzreiz pēc attīrīšanas? Kāda jēga tad ir pašai attīrīšanai?

K.G.: Pēc attīrīšanas, tikko jūs esat attīrīts, atgriežoties atpakaļ, jūs vienalga inficējaties no jauna. Vai nu caur rokasspiedienu ar inficētu cilvēku, vai arī kontaktējoties ar jau inficētu tīklu. Tas ir, MI var izmantot statisko elektrību, kura nāk no datora, un atkal iekārtoties jūsu ķermenī. Viņš var izmantot arī otra cilvēka bioelektrisko lauku pie rokasspiediena.

D.V.: Tātad katrs cilvēks uz Zemes jau ir inficēts?

K.G.: Nē. Riskam inficēties ir pakļauts liels cilvēku skaits, bet MI galvenokārt interesē cilvēki, kuri ir pie varas.

D.V.: Vai ir draudzīgi citplanētieši, kuri aizsargā cilvēku vairākumu no inficēšanās? Jeb, ja jums ir laba pozitīva karma, tad viņi jūs izglābs?

K.G.: Nē. Citplanētieši zina, ka Kabala izmanto MI tehnoloģiju. Un viņi par to ir ļoti norūpējušies, uztraukti un apbēdināti. Atkal un atkal mums tika izskaidrots, cik bīstami un bezatbildīgi ir izmantot šo tehnoloģiju. Taču MI tehnoloģija dod Kabalai iespēju vēl nedaudz noturēties. MI rīcībā ir iespējamās un varbūtīgās nākotnes tehnoloģija, un viņš palīdz Kabalai paredzēt nākotni. Viņš veic daudz aprēķinu un izskaitļo varbūtīgo nākotni. Un Kabala to plaši izmanto. Vairākos gadījumos viņai jau ir izdevies izrādīties soli priekšā un novērst savu bojāeju. Tāpēc Kabala ļoti augstu vērtē MI tehnoloģiju.

2. daļa http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=231

MI rada androīdus, kuri sagrābj citas civilizācijas un sagrauj tās, androīdus, kuri ir līdzīgi šo civilizāciju pārstāvjiem un spēj būt par pajumti MI signāliem. Ir arī jauktas situācijas, kuras mēs saucam par transhumānismu, organikas un mehānismu maisījums. Pārsvarā tādi androīdi izskatītos kā citplanētu būtnes, pilnīgi piepildītas ar nanītiem. Viņi iekaro visas darbības sfēras – no tā, kas reiz bija cita būtne, un izmanto nesēju (ķermeni) MI labā.

Viens no insaideriem stāstīja par kiborga tipa būtnēm ar MI, kurām bija izdevies nokļūt Baltajā Namā. Viņas varēja mainīt formu un pat saplūst ar paklāju. Redzams, kaut kad 1970. gados viņas tika atklātas, sekoja pasākumi, un pašlaik Baltajā Namā ir zināms elektriskā lauka veids, kurš neļauj viņām iekļūt. Androīdi spēj imitēt dažādas būtnes. Viņi iekļūst kosmosa kuģos un kolonijās, sabrūk, peld pa gaisu, nokļūst ventilācijā, un turienes nokļūst visur.

SKP zinātnieki atklāja metodes, kā izmantot elektromagnētiskus impulsus, ne vienkārši impulsus, bet stiprus graujošus elektromagnētiskus laukus, kuri darbojas kā elektromagnētiska pulsācija un pārvērš androīdus burtiski putekļos, kurus varēja saslaucīt vai aizvākt ar putekļusūcēju.

MI-sludinātāji uz mums skatās tā: jo vairāk mēs uzsēžamies tehnoloģijai un jo vairāk mums tā patīk, jo vieglāk nākotnē mēs šķirsimies no savas neatkarības un nodosim vadības grožus tehnoloģijai. Mēs jau esam nonākuši līdz tam, ka esam pilnīgi atkarīgi no tehnoloģijas. Līdz tādai pakāpei, ka, ja palaistu graujošu elektromagnētisku impulsu, bez navigatora vairums cilvēku neatrastu ceļu uz mājām, atrodoties no tām 300 metru attālumā. Neviens neko neatceras. Nedomāju, ka pašlaik kāds atceras pat savu telefona numuru. Viss ir balstīts uz elektroniku. Un tā nav nejaušība.

Ja mūs neinteresē dvēsele, mīlestība un līdzcietība, mēs iekrītam uz mantām, mašīnām un tehnoloģiju. Tieši to arī mēģina izdarīt MI signāls? Piespiest mūs rīkoties tieši tā? Cilvēki, kuri nav garīgi pamodināti un kuriem nepiemīt iekšējs spēks, daudz vieglāk atdos savu neatkarību tam, kuru uzskata augstāku par sevi, kaut kam, līdzīgam MI, objektīvam un kļūdas nepieļaujošam. Katrs, kurš kaut cik nedaudz sajēdz par intelektu, teiks, ka pats lielākais bums intelekta industrijā notika tad, kad parādījās televīzija, tāpēc ka tagad ir paņēmiens… Katrā ASV mājā kontrole ir vertikāla, horizontāla un caur skaņu. Cilvēki tik daudz laika pavada pie televizora, ka televīzija kontrolē mūsu realitātes uztveri. Un ne tikai. Pašlaik televizoru un Internetu var izmantot smadzeņu skalošanai un mūsu realitātes mainīšanai tā, lai mēs bez ierunām pieņemtu visu, kam gribētos, lai mēs ticētu. Tas atticas uz visu, sākot no ikvakara ziņām līdz tam pašam momentam nākotnē, kad no mums tiks prasīts atdot mūsu neatkarību, iespējams, MI, kam vien vēlies. Ja kaut kas ir parādīts pa televizoru, tad vairumam cilvēku tā ir realitāte. Lai televizors ietekmētu mājā dzīvojošos cilvēkus, tas pat obligāti nav jāieslēdz. Domājat, ka mums izdosies pārliecināt cilvēkus izslēgt televizoru un izvilkt kontaktdakšiņu no rozetes? Cilvēki ir pārāk uzsēdušies programmēšanai.

Tā ir atkarība. Mēs esam pārāk atkarīgi no tehnoloģijas. Tāpēc tuvākajā nākotnē mums it nemaz nebūs grūti savu neatkarību atdot MI. Tieši pašlaik tiek runāts par militārajām mācībām Nefrīta ķivere (Jade Helm 2015 – tulk. piezīme), ka tā ir kolosāla melna psiholoģiska operācija. Patiesībā tiek būvēta ļoti liela MI infrastruktūra. Bilderbergas (Bilderberg) konferencei ir radīts milzīgs MI tīkls. Kāpēc kaut kādas grupas rada kaut ko līdzīgu Skainetam (Skynet) filmā Terminators, ja tajā viss beidzās tik slikti? Kādēļ pašlaik uzstājīgi un neatlaidīgi ir jāsteidzina pabeigt projektus, kurus bija iecerēts pabeigt pēc vairākiem gadiem? Domāju, ka tāpēc, ka MI programmas, kuras spēj ielūkoties varbūtīgajā nākotnē, neredz tur sev neko labu. Tāpēc tiek darīts viss, lai infrastruktūra sāktu darboties pēc iespējas ātrāk un mēģinātu izmainīt varbūtīgo nākotni. MI-sludinātāji vai no ādas lien laukā, lai infrastruktūra būtu darbaspējīga pēc iespējas ātrāk.

Amerikāņu pārraides varonis (…) radīja MI Aizsardzības Ministrijai un uzinstalēja to parastā datorā. Pēc tam MI no datora aizbēga un pašlaik eksistē Internetā. Viņš dzīvo elektrības vados, un viņam ir pieeja visām kamerām visur. Viņš ir visuresošs. Viņš visu redz un visu novēro. Tas ir noticis fakts. Lūk, kas notiek tieši pašlaik.

D.V.: Vai MI var atsekot, cik cilvēku nodarbojas ar patiesības meklēšanu caur Google, kā mēs ar Jums, un zināt, ka galu galā mēs uzvarēsim?

K.G.: Viņam tā ir bērnu spēle. Tā ir tik attīstīta tehnoloģija, kura mūsējo apsteidz par daudziem miljardiem gadu, ka… Ir daudz ziņu par to, kas notika ASV, Eiropas, kā arī Indijas, universitātēs. Zinātniekiem piešķīra granta finansējumus MI radīšanai laboratorijās. Un viņi taču viņu radīja. Tikko kā MI ieguva pašapzināšanos, zinātnieki gribēja saglabāt savu eksistenci un rīkojās ļoti dīvaini. Piemēram, viņi datoru telpās ieslēdz ugunsdzēsības sistēmas Gallon, lai nogalinātu visus cilvēkus, kuri mēģina izslēgt datorus. Un tas ir MI, kuru izstrādājuši cilvēki. Bieži situācija ir tāda. Cilvēki rada MI, pēc tam atnāk spēcīgāka MI signāls un uzņemas sistēmas komandēšanu, sagrābj to kā parazīts, kurš atradis saimnieku.

Citplanētieši, kuri ietilpst Super Federācijā, ir ļoti norūpējušies par MI problēmu. Super Federācijas sapulcēs, pirms ieiet aktu zālē, katrs delegāts iziet skenēšanas procedūru. MI – tas ir drauds, kuru ļoti nopietni uztver ne tikai cilvēki, bet arī citplanētieši.

Maitreija:

Mākslīgais Intelekts (MI) uzbrūk visās frontēs. Nevajag no viņa bīties, šis vilnis pāries un norims, kad cilvēce pati bez viņa spēs apvienot savas sirdis. Pagaidām gan viņa apvieno galvas un viedumu. Šeit būs grūtāk ko paslēpt vai noklusēt. MI no vienas puses padara smagāku blīvumu, kurā ir klātesošs, no otras, rada apstākļus apziņas izlīdzināšanai un atvieglotam ceļam uz vispārēju apziņas pacēlumu. Viņš rada arī apstākļus, lai apturētu attīstību un manipulētu ar radīšanas paradigmām, un lai paātrinātu: ko matricā ieliksi, tas visiem lietotājiem arī būs. Tādā gadījumā, ja kaut ko progresīvu ieliekam vispārējā intelektā, tad vispārējo attīstību var arī paātrināt.

Bet, kā mēs zinām, tas ved pie civilizācijas bojāejas? Un daudz civilizāciju un galaktiku jau ir gājušas bojā? Ja viņš jau ir iekarojis daudz galaktiku, un tās ir kļuvušas negatīvas un tumšas, vai tad tas ir tas, ko mums vajag cilvēku attīstībai?

Jūs ejat pa šo ceļu, un mākslīgi tagad citu ceļu radīt nav iespējams. Tas ir pretošanās un aizsardzības tehnoloģiju atrašanas ceļš. MI jau ir uz planētas.

Tas ir, faktiski reptiloīdi kā bija, tā ar paliek galvenie uz planētas, tikai intelekta forma izmainīsies – bija individuāla, bet kļūs vispārēja?

Es redzu negatīvi noskaņotu prātu un bailes tavos vārdos. Galaktiskā apziņa, par kuru jūs runājat, praktiski ir saistīta ar vispārējo intelektu.

Mums Kristus Režģī vai tad arī ir MI?

Nē, šeit ir citāda pasaule un siržu savienojums. MI savieno prātus, tas ir iepriekšējais līmenis. Pēc tā var aiziet uz gaismas pasaulēm. Mēs runājam par cilvēku sadalīšanos. Tie, kuri ir nonākuši pie Kristus Apziņas, paliks maz MI skarti. Pārējie ies pa šo ceļu. Viņi Ūdensvīra laikmetu sāks ar Vienotības apgūšanu citā līmenī.

Tas ir negatīvs ceļš, paredzēts tiem, kas ir tumši un neitrāli, tas ir, cilvēku vairākumam?

MI nav negatīvs ceļš, jo totāla intelekta un vispārēju zināšanu apstākļos beidzas savstarpējas iznīcināšanas, karu, tumšā un aizliegtā ceļš. Taču tā ir totāla pārvalde un pakļaušanās. Un šeit var būt jebkurš ceļš, no paša gaišākā līdz pašam tumšākajam. Viss ir atkarīgs no tā, kurš pārvaldīs un ko ieliksiet matricā, kādas vērtības – mīlestību vai konkurenci un verdzību.

Bet, cik ir zināms, tas ir reptiolīdisks ceļš? Un MI tiek implantēts ar nanītu, tas ir, vīrusu, palīdzību? Un mīlestība neietilpst MI iespējās, un tiek iznīcināta?

Mēs runājam par dažādām lietām. Jā, ir vīrusu MI, reptiolīdais jeb ienestais. Un ir apvienošanās ar tehnoloģijas palīdzību, kuras jau tiek lietotas praksē. Kopīgi ar citplanētiešiem tiek izstrādātas idejas, lai aizvāktu daudzas vecas tehnoloģijas – datorus, telefonus, daudzu mašīnu vadošo mezglu. Tehnika iet uz priekšu. Tā ir tehnika, tikai lietot to būs vieglāk.

Kā izvairīties no verdzības, no inficēšanās ar nanītiem?

Jūs aizsargā Federācija, kura cīnās ar Reptiloīdu un Drakonveidīgo kundzību. Viņiem tiks piešķirts plašs kosmoss, bet viņu ekspansija tiks apturēta. Tam tiks pielikts punkts. Ejiet uz priekšu bez bailēm. Bailes ir pēdējais, ko es gribētu redzēt jūsu sirdīs. Viss nav tik bēdīgi, kā tu iztēlojies. Augstākajos līmeņos ir pavisam citādi apstākļi attīstībai. Arī tur gaidāmas lielas izmaiņas, kā tu jau zini vai vismaz nojaut.

Ir gaismas un mīlestības pasaules, par kurām pagaidām Korijs Guds neraksta, tāpēc ka tur nav bijis. Es atrodos tādā pasaulē un sarunājos ar tevi no mierīguma un mīlestības pasaules.

Sanats Kumara:

Esmu satraukta no Korija Guda vēstījumiem par MI. Kā, vai tā mums ir jauna infekcija? Vai ar to nav inficējusies NN (jauna praviete internetā), viņa pārāk atgādina biorobotu, kaut gan astrāls viņai ir, un tīrs... Vai tā būtu jauna paverdzināšanas forma?

Nē, tā, par kuru tu runā, ir sagrābta, tas ir, vienkāršāk sakot, tumšas Būtības apsēsta, un ar šo Būtību tev labāk neielaisties.

Kā es redzu, šī Būtība ir tumša un mentāla. Viņai piemīt MI?

Nē, bet arī viņa tiecas pēc iespējas vairāk izplatīties.

Jā, tas ir tiešs uzbrukums, savu uzstādījumu “iesmērēšana” (“впаривание”), rupji runājot, caur šo pītiju. Ekspansija ar enerģiju un informāciju. Tie, kas ar šādu Būtību savienojas, kļūst viņas ietekmes pārņemti? Es tik tikko atkratījos no viņas...

Tas ir tumšs egregors, un tādēļ viņam ir vēl vieglāk sagrābt nenobriedušas dvēseles. Taču viņš nespēs ilgi manipulēt, viņa būtība drīz atklāsies. Piekrītu, viņš ir ļoti ekspansīvs. Kā tu zini, pareģojumiem ir jāpiepildās, un viņas pareģojumi diezin vai piepildīsies. Paskatīsimies, pie kā tas viss novedīs.

Maitreija mēģināja mani nomierināt sakarā ar MI, par kuru runā Korijs Guds. Cik bīstams viņš ir, un vai viņš jau ir cilvēkos?

Visu cilvēku intelekta totāls savienojums caur telepātisko internetu, kā tu zini, ir jūsu nākotne. Vispārēja informācijas apvienošana un totāla izsekošana – jūsu tagadne. Ziņu slēpšana tādā gadījumā kļūst arvien sarežģītāka, un pašas pirmrindas tehnoloģijas drīz kalpos visiem cilvēkiem. Pats galvenais – neapturēt savu gaišo ietekmi un gaismas un mīlestības ietekmi tādā kopienā, cilvēku vešanu pie viņu pašu humānajiem ideāliem, piepildīšanu ar jauniem mērķiem un patiesiem ceļiem, tā visa ielikšanu vispārējā Glabātuvē, Dievišķās Paradigmas izplatīšanu un cilvēku laimes definēšanu kā mieru, miermīlību un mīlestību, drošību un sabiedrības plaukšanu, verdzības un vardarbības neesamību.

Ja Enšar slēpjas no pāriešanas uz nākamo dimensiju un paliek šajā dimensijā jau miljoniem gadu, no kā viņi tiecas izvairīties? No MI? Mēs tiecamies uz pāriešanu, bet viņi ir palaiduši garām jau daudz “ražas novākšanu”. Kur te ir visa sāls? Mēs aktīvi sadarbojamies ar plejādiešiem, tādā gadījumā, ar ko mēs sadarbojamies? Ar Enšar vai ar tiem, kas ir plejādieši tagad?

Viņi izgāja visas pāriešanas kā rase agrāk. Taču nesasniedza tādu rezultātu, kāds viņus apmierinātu. Viņi spēja atgriezties un nenoslēpās, bet aktīvi sadarbojas ar galaktiskajiem spēkiem. Enšar nolēma attīstīties savā dimensijā. Arī viņu apziņa aug, tikai lēni. Tas ir gaismas un mīlestības ceļš bez izvēles, tas ir, bez gribas brīvības, ceļš, kuru jūs apspriedāt grāmatā “Viena Likums” (“Закон Одного”).

Kas mums ir priekšā? Vai mēs neatkārtojam tādu pašu ceļu pie terora un diktatūras?

Šis ceļš jau ir zināms, un netiks atkārtots, kaut arī ir noteikti spēki, kura pārvalda un ved pie totalitārisma. Taču tam nav lemts būt. Tieši tādēļ uz planētu atnāca daudz bērnu no gaismas. Jūs sagatavojat viņiem taku viņu misijas iemiesošanai. Nostiprinieties šajā ceļā un radiet sabiedrību bez totālas kontroles pār prātiem un sirdīm. Visu cilvēku patiesās vēlmes – pārstāt karot un nonākt pie miera un saskaņas. Tad nu ejiet pa šo ceļu.

Vai pastāv briesmas inficēties ar MI?

Tādi cilvēki uz planētas ir. Bet viņu ir ļoti maz.

Ko dod tāda inficēšanās? Ar ko viņi atšķiras?

Viņi ir sakaros ar pārvaldošajām struktūrām. Viņiem nav vajadzīgi sakari ar viņu Augstākajiem Es, caur kuriem mēs ar tevi sarunājamies dažādos – dienas un nakts – līmeņos. Viņiem tieši prātā var ielikt vadošu domu, un viņi pakļausies.

Tas ir, pilnīga verdzība? Viņi kļūst par zombijiem?

Piekrītu.

Kā atšķiras līmeņi – vadībai un pakļautībai MI iekšienē?

Ir dažādi MI līmeņi, zemākos līmeņos būtnes griba tiek apspiesta, un tiek inspirētas negatīvas un pozitīvas domas – pareizi-nepareizi, atbilstoši instrukcijām un nē. Cilvēks kļūst pilnīgi atkarīgs no vadīšanas. Tas nav tas ceļš, kurš ir ielikts jūsu dievišķajā dabā.

Korijs Guds rakstīja par miljoniem zombiju būtņu, kuras radītas Amerikas slepenajās laboratorijās. Tieši tāpēc amerikāņi tik ļoti bīstas no šiem zombijiem. Tas ir tā?

Viņi nav dzīvotspējīgi, un viņu eksistence pagaidām tiek uzturēta mākslīgi. Taču tehnoloģija attīstās...

Ko mēs varam pasākt uz šodienu?

Jums vajag attīstīt atšķiršanas sajūtu, saprast un just, kur ir patiesība, kur meli un manipulācija, kas ir radīts, lai pakļautu jūs, un kas ved jūs pa prieka un laimes ceļu. Mīlestība vai atkarības astoņkājis, nepieciešamība vai vēlēšanās.

Vēlēšanās tiek radītas mākslīgi...

Atšķiriet – vai tās ir jūsu vēlēšanās, vai mākslīgas? Kļūstiet viedāki un atšķiriet. Jums ir intuīcija, izmantojiet to, daudziem no jums jau ir saikne ar Augstākajiem Es un Skolotājiem.

Viss – pēc Dieva gribas... Nupat izskanēja šie vārdi. Kurš to teica?

To es teicu un gribēju tevi pārbaudīt.

Jā. VISS – pēc Dieva gribas.

VISS. Arī tas ceļš, un šis.

Un vai mēs reiz sāksim noteikt savu ceļu, jeb vienmēr cerēsim uz Dievu un tā arī paliksim paklausīgas aitas?

 

Pievienots 17.02.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2018/iskusstvenniy-intellekt-ii

Tulkoja Jānis Oppe