Наша вспышка

Mūsu uzliesmojums

Seanss ar Saules Brālību

18.01.15.

Dārgie Saules Brāļi! Es esmu gatava seansam.

Man parādīja milzīgas būtnes, zeltītā ugunī mirdzošas.
SB: Tie ir jaunie Kosmiskās Federācijas augstāka blīvuma locekļi, kuri jūt ziņkāri iepazīties ar jums. Viņi nesen ir atnākuši uz mūsu pasauli, nolaidušies no citas galaktikas liesmas. Viņus viss interesē – kas mēs tādi esam, kā mēs mijiedarbosimies mūsu federācijā.

Tie ir tie, kas vadīs mūsu Federāciju, apsargās un vedīs mūs?

Šķiet, ka jā.

Kāds sakars viņiem ar mūsu Federācijai bija agrāk?

Viņi novēroja mūs, neiejaucoties un nepaziņojot par sevi. Viņi ir pozitīvi noskaņoti, un viņiem piemīt ļoti augstas ugunīgas vibrācijas.

Kurš ieceļ Federācijas vadītājus?

Mūsu visuma likumdevēju sapulce.

Kurš līdz šim bija Federācijas vadītājs?

18 02 08 01

Ra Ģimenes, sestā blīvuma Sfēru Būtņu, pārstāvis (gaišzilais aviānis) un Korijs Guds (Corey Goode) (materializēti 4. blīvuma ķermeņi)

Tūlīt būs pirmā tikšanās ar tiem, kas vadīs mūsu konklāvu, un grib paskatīties visas pasaules un svarus, apziņā savienojoties ar visuma būtnēm.

Jūsu uzdevums – būt sabiedriskiem un ne pārāk ziņkārīgiem. Pirmajai iepazīšanās reizei ir liela nozīme. Nepieminēsim pieklājību un savstarpēju cieņu.

(Es jūtu milzīgu šo būtņu uguns spiedienu. Tā nav plazma, bet smalkāka, taču ļoti spēcīga uguns.)

Tām miriādēm būtņu, kuras piepilda mūsu kosmosu, ir jāiepazīstas ar savu vadību un jāizjūt tās viedums un spēks.

(Mūsu saules aspekti un brāļi no SB augstumā ir apmēram līdz pirmajai čakrai šīm būtnēm.)

Gribētos uzzināt, kā mums viņas saukt un kādas programmas viņām ir nākotnē, ko viņas mums atnesīs planetārās dzīves jaunajā ciklā.

Visvienkāršāk viņas ir nosaukt par Glabātājiem, tāpēc ka viņas ir tajā pašā postenī, kuru ieņēma Glabātāji, kuri atstāj mūsu dimensiju, lai pārietu uz nākamo attīstības līmeni.

Seanss

Sākumā saruna bija tikai ar mani, bet, kad atnāca mūsu grupa, viņi izbrīnījās.

O! Tu taču vadi grupu!

Mēs kautri stāvam. Mūsu priekšā ir Ugunīga Būtne (uz viņu ir ļoti sāpīgi skatīties, jo ir ļoti daudz uguns). Mūsu saules aspekti arī sastāv no ugunīgas substances.

Man pazibēja nosaukums Ugunīgais Serafims. Mēs zinām, ka serafimi – tie ir eņģeļi. Ar tādām Būtnēm es vēl nekad nebiju tikusies – augstas vibrācijas, augsta uguns un gaismas siena.

Šīs Būtnes ugunīgās vibrācijas caurauž visu manu ķermeni. Viņa iepazīstas ar mums, “lasa” mūs. Un mums arī gribētos kaut kādi informāciju, lai apmierinātu mūsu interesi un zināšanu slāpes.

18 02 08 02

- Gaisma ir apžilbinoša, sirds pamirst, šķiet līdzīga ugunīgam ziedam...

Es neteiktu, ka mums sirdī ir gaviles, sajūsma, mēs pat esam mazliet nospiesti ar jaudu un spēku, stāvam pieklusuši un nezinām, kā turpmāk uzvesties. Un es vēršos pie SB, lai viņi mums palīdzētu.

Nebīstieties no mums, mēs neesam briesmīgi. Jā, var mūs sajust kā ugunīgu ziedu. Šis tēls jums ir piemērots.

Parādīja rokas, paslēptas zem ugunīga apmetņa, apakšā ir it kā ugunīga aste. Es lūdzu parādīt mums seju, izteiksmi, lai mēs ieraudzītu, mums tas ir svarīgi.

Viņi smejas. Parādīja tēlu – ugunīgu drakonveidīgu būtni.

Vai tas būtu drakons, reptilis? Mums tā ir negatīva informācija.

Mēs neesam ne drakoni, ne reptiļi, tuvāk dinozauriem, un fiziski mūsu rase ir iemiesojusies dinozauros, bet ne uz jūsu planētas. Uz citas planētas astrālajā blīvumā.

Mēs neejam uz fizisko blīvumu, mūs apmierina astrālais. Mēs negribam cīnīties, un cenšamies nest pozitīvu uz jūsu Federāciju, mēģinām novērst viņas iekšējo pretošanos savā starpā, nepieņemšanu un pretenzijas. Mēs gribam ievest mieru mūsu Federācijā, un ienesīsim to ar uguni un zobenu.

Es redzu, kā pie katra no mums nāk ugunīga roka-piedurkne un apkampjot iegriež un augšupceļ. Tā izpaužas viņu mīlestības un sveiciena forma. Sajūtiet, kā liesma jūs pašlaik apvij, tā ir ļoti smalka un ieiet katrā šūniņā.

Skenē mūsu ķermeņus.

Jā, mēs redzam, ka jūs esat daudzdimensionāli. Ar jūsu saules aspektiem mums ir visvienkāršāk runāt, jo mēs esam tuvāk viens otram, nekā jūsu fiziskajām blīvumam.

Fiziskais blīvums mums ir pazīstams. Mēs to esam pētījuši, bet tā kā tas ir nepilnīgs, tad mums pagaidām negribētos nolaisties līdz tādam blīvumam. Mums ir laiks, un mēs gaidīsim, kamēr šīs pasaules nekļūs miermīlīgākas, mierīgākas, brīvākas, laimīgākas. Tikai tad mēs nolaidīsimies fiziskajā blīvumā, bet pagaidām mums tas nepatīk. Un mēs esam gatavi izmantot tās mūsu Federācijas būtnes, kuras jau dzīvo fiziskajā blīvumā, viņu pieredzi, viņu kļūdas, viņu iekarojumus, viņu saprātu. Mēs spējam apzināties visas mūsu Federācijas fiziskās pasaules un izmantot šo pieredzi, lai pašiem nebūtu jāieiet šajā blīvumā.

(Esmu apstulbusi no lielās enerģijas un gaismas un atrodos sajūtu mulsumā…)

Kā mēs esam sajūtami Saules Vienotības līmenī? Kas mēs esam no jūsu skatpunkta? Kas mēs tur esam? Kādi jums ir iespaidi par mums?

Jūs esat piepildīti ar zemes plāna pieredzi. Kaut arī jūsu AEs ietver daudzimensionalitātes pieredzes, taču daudz ir no zemes plāna, tāpēc ka jums pašlaik ir saikne ar zemes plāna aspektu.

Jūsu zemes plāna apziņa pašlaik ir nospiedoša šajā daudzimensionalitātē, un mēs redzam jūsu grūtības, jūsu saprāta primitīvumu, kaut arī mēs saprotam, ka augstākos aspektos jūs esat pilnīgāki. Bet jums taču ir svarīgi pašlaik, kā parādās tieši fiziskais aspekts?

Mums ir svarīgi, kā saules aspekts parādās un kā fiziskais, mums viss ir svarīgi un viss interesē.

Labi, sākam ar saules aspektu. Mēs pirmkārt meklējam, ko mēs varam jums iemācīt, tāpēc ka mēs uz šo Federāciju atnācām, ne īpaši zinot visus pieredzes variantus, tāpēc mēs jūsu saprātā meklējam sev pamatu un atbalstu, un tādēļ mums jūs ir labāk jāiepazīst.

Un mēs pašlaik lasām planētas un visu jūsu dievu vēsturi, visus mītus, kuri ir jūsu apziņā, kopīgajā apziņā, kura pārstāv ne tikai šo inkarnāciju, bet visu zemes plāna pieredzi, visas jūsu inkarnācijas, visas jūsu zināšanas. Mēs redzam glezniecību, kultūru, mūziku, un ir jāsaka, ka glezniecība jums ir attīstītāka nekā mūzika. Mūzika visumā eksistē ļoti skaista un interesanta, bet jūs diemžēl savā dimensijā pagaidām līdz viņai neesat nonākuši.

Es rādu mūsu simfonijas, bet viņi tās uzskata par primitīvām. Mūzika – tā vispār ir visuma valoda, un jūs to pagaidām vēl neesat apguvuši. Bet, lūk, attēli jums ir diezgan attīstīti, tajā skaitā filmas un datormodelēšanas jaunās iespējas utt. Redzam jūsu nākotnē lidojumus pa visu kosmosu, un redzam, ka jūs ieinteresēsieties par šiem lidojumiem, un vēl atnāksiet uz planētu, lai būtu kosmonauti.

Saņemamies, un sāksim uzdot jautājumus (visi pagaidām klusē, un es saprotu viņu stāvokli…)

Viņi smejas (saprot humoru!). Viņi redz mūsu stāvokli – nedaudz “apstulbušu”…

Jūtieties brīvāk, mēs saprotam jūsu attīstītības līmeni, mēs saprotam jūsu apzinātību un gribam būt jums noderīgi.

Es gribētu parunāt par mūsu tuvāko nākotni, es ar to domāju kvantu uzliesmojumu un vispārējos pārdzīvojumus šajā sakarā. Pa kanāliem tiek nodots, ka mūsu planēta no tā ir aizsegta, cik patiesi tas ir?

Neviens negrib jūsu nāvi, neviens negrib, lai jūs izzustu kā rase, gluži otrādi, jūs esat pacēlušies līdz šīs Federācijas locekļiem. Agrāk jūs vienkārši bijāt Saules sistēmas locekļi, un jūs pārstāvēja jūsu saules būtnes. Tagad tādi, kā Korijs Guds un citi var pārstāvēt fizisko plānu, bet drīzumā arī astrālo plānu. Saprotiet, ka vienkārša loģika var pateikt jums priekšā, ka pie jums viss noritēs lieliski, – ar jums ir tādi spēki, visa Federācija ir ar jums. Viss tiek novērots. Saules sistēma tiek novērota, gan katra planēta, gan katrs cilvēks saņems maksimālo iespējamā apstarojuma devu, un tajā pašā laikā šī deva ir pieļaujamā.

- Savienojāmies, sirdspuksti ir nomierinājušies. Atbilde uz vispārīgajām interesēm, savstarpēja iepazīšanās, saikne ir savstarpēji interesanta un savstarpēji izdevīga.

- Stāvoklis neitrāls, krīt ciet ausis.

Vai ir tiesa, ka drīz būs uzliesmojums, un vajag gatavoties, lai izturētu šo uzliesmojumu? Es sadzirdēju mūsu Valdnieces Marijas aicinājumu, bet cik lielā mērā es varu sev uzticēties? Cik lielā mērā es pareizi saprotu?

Atbilde attēla veidā: (Ja skatās no gada augstuma, un man priekšā ir 12 mēneši, kā pulkstenis, un es stāvu uz vieninieciņa), tad ir iespaids, ka pats saules uzliesmojums būs periodā: jūnija beigas – jūlija sākums.

- Uzliesmojums no augstuma – periods jūnijs-jūlijs.

Un kāda ir kvantu uzliesmojuma daba, ko viņš mums dos? Kādā veidā mūs pacels? Kā tas skars mūs, ar jums runājošos? Un kā tas skars pārējos cilvēkus?

Jūs esat iesvētītie, jūs jau saprotat, kas notiek uz Zemes un kādā veidā tas notiks. (Tas ir, mēs taču atbildi zinām, kādēļ jautāt?)

Viņi atzīmē mūsu informētību, un mēs lūdzam kaut kādā veidā izstāstīt un parādīt mums, varbūt caur SB tulkiem, ja viņiem ir sarežģīti tiešā veidā ar mums sarunāties.

Mūsu klātbūtnē jums jau notiek kvantu uzliesmojums… Praktiski tas, kas pašlaik notiek ar jums un mums, tā ir jūsu vielas transformācija. Piepildīšana ar jaunām attīstības programmām, liels lēciens.

Es jūtu, kā tas ir, kad ugunīgs vilnis mani caurdur gandrīz pa horizontāli. Un kas būs ar torsionu lauku?

Man rāda, ka tora vidus atveras un pārvēršas ugunīgā ziedā (parasti es tā redzu mūsu ugunīgos ķermeņus, bet katru reizi, ieejot tādā ķermenī, mēs savas ugunīgās rozes atveram no jauna…)

Un pretējas aizvēršanās nebūs (tas ir, tors ir atvērts augstā līmenī un neaiztaisīsies).

- Uzliesmojums nāk pa horizontāli.

Enerģija caururbj mani no priekšas. Nāk konkrēta iedarbība uz saules aspektu, šīs uguns lavīna (mēs varam to pieņemt). Var droši vien salīdzināt ar kodolsprādzienu vai saules protuberanci. Bet fiziskajā plānā šī uguns lavīna ir tikai mazliet uzplūdusi (tāds paskats, ka mēs, sprādzienam notiekot, esam izrādījušies zemeslodes otrā pusē).

- Un šeit ir karsti!

Un es, kā liels ugunīgs zieds, atveros, manā iekšienē ziedlapiņas atdzīvojas, izaug (tās bija iedīgļa stāvoklī).

Mēs viens otram “paspiežam rokas”. Mēs esam brāļi. Mēs esam Viens.

Un jūs nekautrējieties par savu atrašanos blīvumā, nevairieties no šī blīvuma, nedomājiet, ka jūs esat pavisam neattīstīti, jo katrā blīvumā ir dažāda attīstītība (stipra, vāja). Mēs redzam jūs kā stipri attīstītas būtnes jūsu dimensijā. Mēs redzam jūs, kā uz šo blīvumu pēc augšupcelšanās atgriezušās būtnes, lai jūs varētu palīdzēt citiem kā skolotāji, tiem, kas palika lejā. Tāpēc neuzskatiet sevi par parastiem cilvēkiem.

Un tagad Mēs aizejam. Mēs visu izlasījām jūsos. Mūsu tikšanās ir pagājusi mūsuprāt diezgan labi. Jums vajag vēl nedaudz atiet no šī transformējošā viļņa, un jūs varat atlikušo meditāciju pavadīt pie saviem draugiem, saviem līdzgaitniekiem Saules Brālībā.

Mēs pateicamies par šo tikšanos gan SB, gan Glabātājiem.

Mēs jūtam šīs Būtnes kā uguns kolonnas, bet es nejūtu, ka no viņām nāk daudz mīlestības. Viss ir ļoti mierīgi un saprotami.

Pirmajai tikšanās reizei ir pietiekami. Mēs neesam pieraduši atdot mūsu mīlestību, nepietiekoši pazīstot būtnes. Un negribam jūs piesaistīt sev kā pie Dieva, lai nebūtu pielūgsmes. Mēs gribam, lai jūs uzskatītu sevi par vienlīdzīgiem mums. Un ja jūs gribat nodemonstrēt savu mīlestību, tad – lūdzu.

Apzināmies, ka, tā kā mēs arī redzējām viņus pirmoreiz, tad teikt, ka mums ir kāda īpaša mīlestība pret viņiem, arī nevar, un viņi saka, ka “mēs uzreiz neatklājamies”.

Pirmajam kontaktam ir pietiekami.

Viņi atvadās. Iet prom.

Mēs atvadāmies un pateicamies.

Ja balstāmies uz Korija Guda informāciju – viņš ir izvēlēts par Zemes un Federācijas vienojošo posmu, tāpēc ka viņš labi jūt (intuitīvs empāts) – tad arī viņš nekad nav aprakstījis mīlestības jūtas, kuras nāktu no augstākajām būtnēm. Tur biežāk notiek strīdi, saskaņošanas, un nav vispārējas mīlestības tajā līmenī, kurā mēdz būt viņš.

Šodien mēs ieraudzījām augstas Būtnes, bet kāpēc viņām nav tādas mīlestības jūtas kā Debesu Tēvam? Es tagad gribu parunāt par šo tēmu ar SB.

SB: Jūs saprotat, jums ir savs priekšstats par pasauli, pasaku un mītu savētīts par necilvēcisko mīlestības spēku, par to, ka tā visu pārvarēs un visus uzvarēs. Tā ir ticība Dievam, tā ir ticība laimei, kuru var sasniegt paradīzē, tas ir tas, kas ved jūs uz augstāko plānu, tas, kas jums ļauj tiekties uz savu evolūciju, tas ir tas, ko mums visiem vajag nodibināt. Mūsu nākotne, mūsu mērķi – tā ir evolūcijas jēga, taču evolūcija vēl nebeidzas, un ir, kurp tiekties. Un ir augstas latiņas, kuras vajag sasniegt savā ceļā pat tām būtnēm, kuras atrodas Federācijā.

- Jums ir sava mīlestība, mums sava.

Mums ir cilvēku mīlestības, Dievišķās mīlestības un Kristus-apziņas mīlestības jēdzieni. Kāda tad mīlestība ir jums?

Viņi rāda manu aspektu pie Diženās Dievietes, un šis aspekts ir mīlestības piepildīts, viņš dzīvo mīlestībā, viņam ir ļoti harmoniska eksistence, tur nekā netrūkst, bet ir augsta pienākuma apziņa. Bet mums trūkums ir motivācija kaut ko sasniegt.

Cilvēku mīlestība ir saistīta ar kaut kādām darbībām, ar ārēju izpausmi (apkampt, noskūpstīt, būt kopā, kad jums divatā ir labi utt.). Bet mums viņa ir ļoti mierīga. Mēs esam jau sasnieguši stāvokli, kad nav konfrontācijas, kad ir pārpilnība, nekā netrūkst, un tajā skaitā arī mīlestības mums ir pietiekoši, mēs viņu kaut kā īpaši neizceļam. Mēs viņā dzīvojam, un tas ir mūsu dabiskais stāvoklis.

Mūsu pasaule ir pieņemšanas, pateicības, godbijības, tīrības, miera, nevainības augstās vibrācijās… Pasaule ir piepildīta ar to, un tāpēc mīlestība mums – tas vienkārši ir katras dienas stāvoklis, tā ir dabiska vibrācija mūsu iekšienē, kura ir pastāvīga, un mums tā ir nogludināta.

Kā jūs uzskatāt, ko mums atnesīs jaunā vadība? Un kāda nākotne ir planētai?

SB: Jūs varat vispār uzliesmojumu nesajust. Tagad jūs tikko izgājāt “savu uzliesmojumu”. Jums jau notika kvantu satricinājums. Jums jau uzliesmojums notika. Vai jūs stipri cietāt šajā uzliesmojumā? Jā, jūs varat jūnijā-jūlijā (tas ir izstiepts laiks, nevis momentāns) kaut ko sajust. Augustā tas beigsies.

Jūs varat pieņemt vēl lielāku devu, nostāties vēl augstāk, jūs varat to izmantot, meditēt un pieņemt. Jūs varat ar šiem “spārniem”, uz šī viļņa pacelties ļoti augstu.

Un jūs pēc tā arī atnācāt, tāpēc ka tas ir apbrīnojams notikums, kurš gadās ļoti reti. Jūs negribējāt to palaist garām augstākajos plānos, kaut gan visai daudzimensionalitātei ir jāpaceļas, visur būs uzliesmojums.

Bet kā reaģēs cilvēki, kuri netaisās nekur iet? Mūsu tuvinieki, kaimiņi, bērni utt.?

Diezgan negatīvi, tā kā viņi nav noharmonizēti. Viņi var just savārgumu, bet ne vairāk. Īpaši tumši var aiziet no dzīves. Mazi bērni to vispār nepamanīs, un visdrīzāk uzliesmojums viņus neskars, jo viņi jau ir augstās vibrācijās.

Man rāda, ka mazi bērniņi ir saules jostas aptverti, un uzliesmojums ir identisks viņu laukam. Viņiem ir sava aizsardzība.

Redzu – ja cilvēka lauks ir tumšs, tad šis uzliesmojums to bojā, tas saspiežas un var sagrūt. Ietekme ir uz cilvēku aurām un šūnām, un notiek šūnu ģenētiska transformācija.

Bet mums tā šodien notika?

Šodien jūs saņēmāt impulsu, un ģenētiskā transformācija jums vēl noritēs naktī.

- Uzliesmojumi jau ir bijuši un būs, neitrāli būs, kādam sliktāk būs, kā parasti, piedēvēs karstumam, tas daži arī aizies.

Nupat ieraudzīju, ka tie, kas tajā laikā mirs, ļoti augstu aizies, ne tā, kā agrāk būtnes gāja prom, viņiem Gaismas dotācija būs, un viņi ies jau uz augstāku plānu. No šī momenta visi ies uz augstu plānu. Pilnīgas vienlīdzības nav, kurš līdz kam ir attīstījies, tas turp arī ies.

Pašlaik ir tāds moments, ka mūsu tumšā brālība slēpjas no saules.

- Vai tad zemes biezums spēs aizturēt smalko enerģiju bunkuros?

Mēs saprotam, ka nāk gan radioaktivitātes, gan Gaismas, gan uguns vilnis, plūsma būs jaukta. Kāpēc viņi domā, ka varēs izglābties?

Zemes biezums aizturēs uguni, kā, piemēram, sprāgstot kodolbumbai, un palīdzēs liels dziļums – viss būs daudz maigāk, tāpēc viņiem ir taisnība, ka var tur izglābties.

- Aiztur arī vēl speciāli filtri.

Iekšējās Zemes Vadība, Enšar klans saka, ka dzīvo zem zemes miljoniem gadu. Tādu periodu beigās viņi iekāpj kapsulā un tādus uzliesmojumus pārdzīvo kapsulās. Tāpēc viņi negrib pāriet uz nākamo dimensiju?

Tā ir vieta, kur viņi jūt savu varu. Varas spēks viņus tur, tas pirmkārt, un otrkārt – atbildība par to civilizāciju, no kuras viņi atnāca uz pagātni, lai radītu jaunu laika līniju, tas ir, viņi saprot, ka šis vēl nav tas periods, kad tā laika līnija tika izkropļota, ne šajā momentā tā līnija izkropļojās.

Viņi vēl nav nonākuši tajā punktā, kur viņiem ir jāizmaina sava nākotne, tāpēc viņi pašlaik dzīvo savā kapsulā, lai saglabātu to laiku līniju, kurā viņi pašlaik ir,

- Pēc uzliesmojuma enerģija uz zemes paliks augsta, kā uzliesmojuma laikā?

Kā uzliesmojuma laikā – nē, viņa dos pagaidu dotāciju, pēc tam viņa vājināsies (pāries kā vilnis), ko pieņemsim, to pieņemsim. Un ko nepieņemsim, tas aizies. Un mūsu uzdevums ir pieņemt.

Lūk, jūs tagad saņēmāt uzliesmojumu. Jums vēl notiks transformācija naktī, jūsu iekšienē vibrācijas vēl pacelsies – gan šūnu vibrācijas, gan apziņas vibrācijas, bet ārpusē pagaidām paliks tas, kas ir.

Šis uzliesmojums vairāk ir vērsts uz darbu ar apziņu, nekā ar ķermeņiem, uz apziņas paaugstināšanu, kā uz pašu galveno, kas pabīdīs civilizāciju uz priekšu un pavērsīs viņu uz augstāku plānu.

Uzliesmojums ir teju klāt, neskatoties uz to, ka tā galvenā daļa būs vasarā. Jūs pareizi darāt, ka meditējat, tāpēc ka katrs gaismas vilnis palīdz cilvēkiem.

Tikšanās rezultātā mēs gribētu, lai jūs labāk apzinātos savus saules AEs, lai jūs biežāk balstītos uz šo viedumu un šo Gaismu, lai jūs biežāk būtu saiknē ar saviem daudzdimensionālajiem aspektiem un ar mums arī, ne tikai meditācijā, kura jums ir labi nostrādāta, bet lai tas būtu biežāk dienas laikā. Kļūstiet daudzdimensionāli pēc būtības, nevis nomināli. Izmantojiet mūs. Pieāķējieties savam saules aspektam un turieties pie viņa, lai saikne būtu pastāvīga.

Un mēs gribētu, lai jūs visi rakstītu čenelingus, tāpēc ka mums gribētos vēl vairāk informācijas dot uz planētu. Uzdodiet mums jautājumus, mēs gribētu iztīrīt jūsu kanālus, un lai katrs no jums maksimālu strādātu savos spēkos. Neatlieciet uz nākotni, pašlaik ir ļoti svarīgs periods. Mēs esam gatavi ar jums stādāt, un lūdzam jums atvērties mums un pieņemt čenelingus un informāciju. Un nodot to visiem cilvēkiem.

Mēs gribam vairāk būt klātesoši uz planētas ar savu informāciju, ar savām praksēm, ar savu Gaismu.

Cik lielā mērā mūsu vispārējās meditācijās mēs esam gatavi?

Tiklīdz kā ieraudzīsim, ka varam nākt pie šīs auditorijas, mēs atnāksim.

Bet jūs, lūk, jau visi esat gatavi. Visu to pieņemat, jūtat un transformējaties. Īpaši jums lūdzam, lai jūs nekautrētos un veltītu laiku informācijas, enerģiju pieņemšanai, meditētu ar savām grupām, celtu planētu ar visiem Dvēseles spēkiem un šķiedrām.

Vai ir pietiekami tas, ka es piedalos vispārējās meditācijās?

Kādam pietiekami, bet kādam tas ir ļoti maz. Viss ir atkarīgs no jūsu pašapzināšanās. Mēs nevaram jums uzspiest kaut kādus pienākumus, jūsu vēlēšanās un gribēšana palīdzēt planētai ved jūs. Pašlaik ir pienācis laiks maksimāli atdot. Rudenī viss būs ne tik aktuāli.

Es redzu, ka uzliesmojuma vilnis iet uz ziemeļu puslodi. Bet dienvidu puslode ir ziemeļu puslodes piesegta.

Koncentrēsimies uz savu ķermeni, uz savām šūniņām, izjutīsim, kas mums ir noticis šajā seansā?

Ir iespaids, ka mana ķermeņa enerģētiskais kanālu tīkls ir kļuvis ļoti smalks, it kā būtu izveidojies daudz horizontālu atzarojumu.

Es paskatījos ķermeni pirms un pēc seansa. Pēc – it kā ar bruņām apklājies no augšas, ar diezgan biezām, violetā krāsā. Ķermenis Ka no augšas viss ir apklājies ļoti labi. Es redzu, ka tas ir kā ļoti smalks sakausējums, un vibrācijas ir smalkas. No iekšienes aizsardzība arī ir smalka.

- Bieža un smalka durstīšana.

- Ķermenis ir viegls, bez svara, nav sajūtami muskuļi, locītavas, orgāni, ir tikai enerģija.

Tas ir fiziskajā vai saules plānā?

Fiziskajā. Saules plānā tas nav vajadzīgs. Bet šeit jums bija nepietiekama aizsardzība. Un mēs nolēmām jums palīdzēt, izmantojot šī uzliesmojuma enerģiju. To, ko jums deva Glabātāji, mēs izmantojām, lai radītu aizsargslāni.

Vai kāds redz šo slāni, jeb tikai es to ieraudzīju?

- Visiem ir.

Nāk vēl viens vilnis – atslābinošs, ar enerģiju piepildošs. Iet uz augšu un nāk atpakaļ, Arī apziņas ziņā mēs nedaudz esam izauguši.

Saprotiet, ka pats galvenais pašlaik ir darbs ar apziņu. Bet darbam ar apziņu ir jābūt uz tīras enerģētikas fona, tikai tad jūs varēsiet cilvēkiem sūtīt tīru kristālskaidru enerģiju.

Mēs gribam kalpot jums un palīdzēt jums pildīt jūsu misiju. Vēlreiz aicinām jūs biežāk atcerēties mūs un būt kanālā.

Ja mēs uzbūvēsim daudzimensionalitātes kanālu līdz SB, uz tā rēķina mēs pacelsimies vēl par vienu līmeni. Un pašlaik viņi mēģina mobilizēt mūsu daudzimensionalitātes spēkus, lai mēs kļūtu viengabalaini un saņemtu stimulu turpmākajai izaugsmei. Sāktu dzīvot nākamās oktāvas sākumā.

Vai mēs visi esam klejotāji?

Protams, ka visi. Jūs strādājat tādā līmenī, un jūs vēl šaubāties, uzdodat tādus dīvainus jautājumus.

Mēs visi bezgalīgi mīlam jūs, pateicamies par šodienas seansu. Ceram, ka mēs nonācām līdz pašai jūsu sirdij un pie dziļas jūsu uzdevumu izpratnes uz šodienas momentu lielajā kalpošanā visai planētai.

Jūsu SB.

Pateicamies jums, Dvēselē Lielie...

 

Pievienots 08.02.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/nasha-vspishka

Tulkoja Jānis Oppe