Несколько слов по поводу манифеста

Daži vārdi sakarā ar manifestu

18 02 04

MANIFESTA TEKSTS
PAR CILVĒCES ATMIŅAS ATVĒRŠANU UN
BŪTĪBAS TIESĪBĀM BŪT CILVĒKAM SAVU ENERĢIJU IZPAUSMES PILNĪBĀ BEZ PROGRAMMISTISKIEM IEROBEŽOJUMIEM
ŠEIT

18.02.02.

1. Manifests ir sastādīts no duālas apziņas, kaut arī pretendē uz augstu apziņu. No upura apziņas. Autori ir aizmirsuši, ka mēs tad arī esam tā pati daudzdimensionālā Logosa Apzina, kura dažādos līmeņos ir radījusi šeit iemiesošanās apstākļus. Mēs paši izveidojām visas programmas visiem apziņas līmeņiem, un pēc daudziem eksperimentiem izsecinājām, lūk, tādu apslēptības un zināmības attiecību. Katrā apziņas līmenī apslēptība pakāpeniski izzūd līdz pat pilnīgai apzināšanai dvēseles līmenī. Neviens mums netraucē attīstīties līdz dvēseles līmenim jau šeit, fiziskajā stāvoklī. Tad visas zināšanas būs jūsu. Lieta vēl ir tāda, ka mūsu saprāts vienkārši nespēj apgūt visas tās milzīgās zināšanas, kādas piemīt pieredzējušai būtībai, viņš ir pārāk aprobežots. Bet pirms tam ir jākļūst par pieredzējušu būtību. Par to tālāk.

2. Ja visas kārtis ir atklātas, tad spēlei nav jēgas. Kam gribēsies iemiesoties, ja viņš iepriekš zina visu nākotni, visas mācības un jau ir domās nomiris visās dzīvēs?

3. Vai ir vērts iet cauri mācībām, ja tu jau iepriekš zini, kā tās iziet? Pie kā jauna vedīs jaunrade, ja viss iepriekš ir zināms – gan audekls, gan materiāls, gan pats attēls? Vai būs attīstība, ja nav ierobežojumu un nezināmo? Mēs vienkārši būsim pareģojami, jo jauna pieredze taču neparādīsies. Autori sevi uzskata par pilnīgi programmētiem, viņi nezina, ka izvēles brīvība paredz 30-35% nezināmā un nejaušā. Citādi nebūtu jaunrades un attīstības.

4. Kam gribēsies iemiesoties šajā zemu vibrāciju dzīvnieka ķermenī, kurā čum un mudž fiziski, astrāli un mentāli parazīti, kurš iziet tādas cietsirdīgas mācības, fiziskas un psihiskas traumas un slimo? Kam gribēsies ar savām kājām rakņāt astrālos netīrumus, kuros čum un mudž radības? Kam gribēsies simtiem reižu mirt, nodzīvojot un pārvēršoties graustā vai vispār nenodzīvojot līdz vecumam? Vai nav labāk domās pavadīt šo dzīvi, un arī domās, ja padomā, labāk ir atrasties nirvānā.

5. Ir zaudēta atrašanās uz planētas un fiziskajā ķermenī pati jēga – saprāta radīšana. Lieta tāda, ka būtības fragmenti dzimst tādi paši zīdaiņi kā mūsu bērniņi. Viņu apziņa ir balta lapa. Viņiem vajag attīstību caur iemiesošanos dažādos matērijas līmeņos. Materiālas iemiesošanās jēga, mūsu atrašanās ķermeņos mērķis, kas ir maz pievilcīgi no Saules Logosa skatpunkta – radīt pieredzi dvēselei, piepildīt ar pieredzi, nezināmu un rodošos dzīves gaitā. Atšķirt pozitīvas un negatīvas virzības attīstību, saprast gaismu un tumsu, labu un ļaunu. Ja visas mācības ir atklātas, tad kādēļ būtu jāiet caur šīm traumējošajām pieredzēm? Un, ja būtne ir sakrājusi pieredzi, tad pārtraucas viņas attīstība uz planētas fiziskajā ķermenī un turpinās nākamajā līmenī. Kur pieredze ir pilnīgi citāda un kārtis vairāk atklātas, bet arī apziņa ir cita – jau attīstītāka uz fiziskās pieredzes rēķina. Viņa kļūst kolektīva, un norit attīstība, pieredzes un pieslīpēšanās jaunā veidā, ar citiem uzdevumiem un attīstības katalizatoriem.

6. Izeja no upura apziņas (izdariet priekš mums!) – uzņemties atbildību un attīstības programmu autorību uz sevi daudzdimensionālo, un no tādas daudzdimensionālas apziņas no jauna pārskatīt visus manifesta punktus no Radītāja skatpunkta.

7. Juceklis ar jēdzienu “personība” vispār nav saprotams. Personība tiek radīta monādiskajā plānā, tā ir Tēva-Radītāja daļa, Monāde. Un ar viņas “nogalināšanu” būtu jāpagaida.

8. Pati lielākā manipulēšana ar mums mūsu plānā nāk no tādiem pašiem cilvēkiem, kā mēs. Par to manifestā nav teikts ne vārda. Lūk, Šeit protestam ir milzīga nozīme, un SKP (Slepenās Kosmiskās Programmas) un Kabalas visu noslēpumu un zinātnisko sasniegumu Atklāšanai ir jānotiek. Tas dos milzīgu apziņas attīstības izrāvienu visiem mums un palīdzēs padarīt dzīvi pievilcīgāku un apmierinošāku. Taču pieprasīt atklāšanu un veikt to ir divas lielas starpības. Tas mums jāizdara pašiem.

Zinu, ka visapzinošākie no mums iet uz Atklāšanu caur milzīgu varoņdarbu, riskējot ne tikai ar savām dzīvībām, bet ar savu tuvinieku dzīvībām, savu materiālo stāvokli, apziņu un veselību. Lūk, šajā Atklāšanā ir ielikta milzīga jēga. Ņemot to visu vērā, manifests parāda sevi kā uzmanību un spēkus novirzošs darbs, kurš ved prom no patiesajiem mērķiem mūsu apziņas un dzīves, kurš ved mūs pa aplamu ceļu un iztaisa no mums mājdzīvniekus, kuri saviem saimniekiem prasa brīvu dzīvi.

Un tagad uzreiz kļūst skaidrs, kādēļ manifests ir radīts un kas to ir radījis.

Slepenā Kosmiskā Programma: lasiet šeit http://ssp-info.github.io/

N. Koteļņikova un V. Ahmanajevs.

 

Pievienots 04.02.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/neskolko-slov-po-povodu-manifesta

Tulkoja Jānis Oppe