Новости из планетарного информационного поля

Jaunumi no planetārā informācijas lauka

18 01 21 01   18 01 21 02

18.01.20.

Šonakt es pamodos no mentāla teletaipiska teletaipa ziņojumiem, to rindiņas slīdēja manā galvā. Mani pārsteidza tādi ziņojumu, kuri izrāva mani no miega.

“Dievmāte pulcē savus spēkus uz planētas… priekš 138.

Viņa ir klātesoša Maitreijas veidā apakšējā plānā.

Dziednieku Leģions augšupceļas, sarkanā nobīde augšupceļas.”

Es piesaucu Dievmāti, lūdzu parunāt ar mani. Šodien es pieņēmu dažus svarīgus vēstījumus no zemes informācijas komunikācijas. Vēršos ar lūgumu komentēt šos jaunumus. Tajā skaitā, vai tu taisies aiziet no planētas un pulcē savus spēkus? Kad tas būs?

Valdniece Marija: Jā, mana dārgā, es aktīvi pulcēju savus Spēkus uz visām planētām, es lieku tiem būt gataviem mobilizācijai.

Es šajos vārdos saklausīju Dievmātes-Valdnieces daudzdimensionālās Būtnes milzīgo skaidro debesu cietoksni. (Vienmēr, kad es vēršos pie Dievmātes, atveras kanāls pie Valdnieces Marijas.)

Es vēršos pie Marijas apakšējā aspekta.

Dievmāte: Jā, norit mobilizācija, un ir paziņota gatavība numur viens, bet nav paziņots pagaidām turpmākais mērķis.

Valdniece Marija, lūdzu tev pastāstīt, kāda situācija ir uz tavas pakļautības planētas.

Mums viss ir labi (tālāk klusums).

Tavos Spēkos ietilpst Visu Svēto Panteons un Svēto Dziednieku Panteons?

Jā, tie mani leģioni. Viņiem arī ir gatavība numur viens.

Tā ir gatavība pārejai-augšupcelšanai?

Tā ir visu tamlīdzīgu Saules sistēmas leģionu gatavība cīnīties par mīlestību un gaismu.

Saules sistēmā briest karš?

Ne gluži tā, kā tu domā. Šis solis ir nopietnāks un spēcīgāks. Mums ir jāiztur Uzliesmojums. Mani leģioni arī stājas planētas un Saules sistēmas aizsardzībai. Mēs tiksim galā, nešaubies.

Man tika teikts, ka Zeme ir zem aizsargājoša pārklāja.

Vēl es izdzirdēju “priekš 138”[1]. Kas tas ir par kodu?

Tas tad arī ir kods gatavībai numur 1. Uzliesmojums ceļā. To pieņemot, daudzi var augšupcelt sevi uz planētas uz augstākiem plāniem. Piemēram, Svēto Leģioni noteikti izmantos tādu dotāciju, lai iztaisītu izvērsumu uz augstākām gaismas un mīlestības sistēmām, pārietu uz saviem nākamajiem aspektiem. Mēs ne uz kurieni neaizejam, kā tev var likties, mēs transmutējamies uz vietas, izmantojot Galaktiskā Pārveidošanās Viļņa debesu dotāciju. Mēs atveramies pretim Vilnim un pārveidojamies. Tas ir kvantu uzliesmojums, kurš tādiem augstiem stāvokļiem nes pārveidošanos un zemiem stāvokļiem nāvi un iznīcību. Taču katrā līmenī tam ir savs spektrs. Apakšējā līmenī, fiziskajā plānā uzliesmojums tik stipri nebūs iesaistīts, kaut gan viennozīmīgi neko teikt nevar.

Nesen Gabriēls mani izdedzināja ļoti stipri, attīrot visus manus aspektus. Tā ir gatavība Vilnim?

Tā ir gatavība Vilnim.

Ne no kā nebīstieties, vienkārši nedomājiet par to. Jūs tas neskars, un jūs pagaidām neesat gatavi transmutācijai. Jūsu pārveidošanās vairāk noritēs miega laikā. Jūsu Skolotāji jau ir gatavi veikt ar jums daļējas jūsu daudzdimensionālo aspektu mobilizācijas un piepildīt tās ar pietiekamu spēku, lai uzliesmojumu izmantotu kā dotāciju.

Kā var saprast “sarkanā nobīde augšupceļas?”

Tas ir mūsu novērotais objekts, pēc kura pēc kāda laika ir mūsu kārta.

Mūsu leģioni paliks kopā ar planētu jeb augšupcelsies uz citu objektu?

Tie paliks uz planētas, bet uz kādu laiku apklusīs, lai “sagremotu” saņemto enerģiju un nostabilizētos.

Kas notiks ar cilvēkiem?

Pieņemiet Gaismu un Mīlestību kā uguni. Gabriēls tev parādīja, kas būs, – nekā šausmīga, kā tu redzi. Jūs vienkārši notīrīsieties un padegsiet, bet nesadegsiet, nebīsties.

Kas ir 2018. gada augusts? Kādi notikumi mūs sagaida augustā?

Gada visa pirmā puse būs “izsmērēts” uzliesmojums. Augustā notikumi beidzas. Tas būs fantastisks fināls. Es neaiziešu no planētas, es palieku un pieņemu augšupcelšanos uz vietas, kopā ar saviem Spēkiem un Leģioniem.

Kāpēc Gabriēls neatlaidīgi ieteica man ieprogrammēt Krimu septembrī? Es pat iekļāvu planētas teletaipa lentē šo jauno semināru. (Man teletaipā parādīja manu seansu garo sarakstu, kurš apraujas augustā, un septembrī iekļāvu Krimu un retrītu.)

To vajag tev, lai pārvarētu uzliesmojumu, tie ir tavi plāni uz otro pusgadu. Kam nav turpmāku plānu, var nepārdzīvot uzliesmojumu kā pabeiguši savus plānus uz planētas. Tu redzēji, ka tev nav plānu?

Jā, es pat tiku domājusi, ka varu aiziet augustā... Pēc augusta bija tikai gaisma...

Tas tā ir, un tavi plāni, tik nopietni, kā jauna apmācības pakāpe (pēc Gabriēla neatlaidīgas prasības) var tevi atstāt kā citiem uz planētas labumu nesošu vēl uz periodu. Attiecies pret no nopietni. Augusts ir uzliesmojuma noslēgums.

Vai visiem citiem arī ir jāuzbūvē savi plāni rudenim?

Noteikti, ja jūs gribat pārdzīvot uzliesmojumu. Pasteidzieties tos darīt zināmus, lai tie būtu Zemes informācijas laukā.

Kā uzliesmojums skars planētas zemākos plānu (kur ir cilvēku vairākums)?

Ļoti vāji. Tas vairāk ir nevis attīrošs vilnis, bet dotācija augšupcelšanai gatavām būtnēm, un gandrīz neskars tos, kas paliek fiziskajā dzīvē uz nākamo planetāro periodu.

Tas ir 26 000 gadu periods?

Tas dalās apakšperiodos, un viņi varēs augšupcelties pēc dažiem gadu tūkstošiem, ja pamodīsies.

Vēlreiz gribu uzsvērt, lai nebūtu panikas uz planētas, ka tas ir labdarīgs Gaismas Vilnis, un no tā nevajag bīties. Nāves nav, un visi, kuri nevēlēsies palikt uz planētas, varēs sevi augšupcelt pusceļā uz Gaismu. Katram, vai viņš paliks uz virsmas, vai augšupcelsies, viss būs kārtībā, nekas pāri tam.

Kā jāuzvedas Vladimiram?

Viņš pagaidām paliek viennozīmīgi, un viņa plāni tikko sākas. Lai plāno rudeni saviem seansiem. Viss ir labi. Rudens retrītā viņam arī būs virzības. Mums ir prieks par viņu.

Kas gaida planētu ziemā? Kā saprast tādu frāzi no teletaipa: “augšupceļošās pasaules pavilks sev līdzi arī zemākesošās, pasauļu augšupcelšanās ķēdīte ir arvien tuvāk zemei un atkal ieraudzīs Gaismas Spēku klātbūtnes sniegus”.

Šeit viss ir saprotams, un tu to saproti pareizi.

“Klātbūtnes sniegus” – tā ir ziema vai Dievišķās Aizbildnes kristāliskās enerģijas?

Tās ir manas kristāliskās enerģijas. Man radīsies tādas augstas kristāliskas enerģijas un stāvokļi. Bet tie nav auksti, kā tur redzi.

Jā, tie ir piepildīti ar tīrību un skaistumu.

No teletaipa: “Planetārā Gaismas Ģimene atvadās no draugiem” un nākamais ir mana pirmā Skolotāja – Budas Melhisedeka vārds. Viņš aiziet? (Vēl es izdzirdēju tikai Melhioru, redzams, pārējos vārdus es nezinu.)

Jā, viņš un vēl dažas tikpat augstas Gaismas Būtnes uz visiem laikiem aiziet no planētas.

Man tā gribējās no viņa atvadīties...

Manu dārgo Skolotāj, Buda Melhisedek, esmu tev bezgalīgi pateicīga un vienmēr meklēšu tevi visur... Es tik ļoti mīlu tevi!

Buda Melhisedeks: Mana dārgā, neskumsti, tu drīz kļūsi kādam par tādu pašu Skolotāju. Tu tagad zini, ko vajag darīt tādu pašu atmodušos labā – pašaizliedzīgi atdot sevi kalpošanai viņiem. Un mēs ar tevi nekad neesam šķīrušies. Es vēroju tevi, kā tu audz. Vienkārši samērā ar augšupcelšanos Skolotājiem ir jāmainās, un tu esi izaugusi līdz visiem. Tātad mums viss ar tevi bija pareizi. Es priecājos par mums abiem, tāpēc ka arī es, pateicoties tev, augšupceļos gaismā. Esmu nolicis savu eksāmenu uz augšupcelšanos. Mēs vēl tiksimies un atkal varēsim kā sendienās parunāties un apkampties.

Tev bija daudz mācekļu?

Buda Melhisedeks: Pietiekami daudz, pateicos. Visi viņi pašlaik arī man pateicas. Katram es esmu iemetis gaismas kristāliņu apziņā. Tas tad arī ir mans ceļš.

Es nekad tevi neaizmirsīšu! Vēlreiz pateicos! (asaras straumēm)

***

Es atkal vēršos pie Valdnieces Marijas ar pēdējiem jautājumiem par jaunumiem no nakts teletaipa.

“Pasaules mēroga sazvērestība ir atklāta, nodoti aizmirstībai tumsas spēki dēļ milzīgajiem enerģijas tēriņiem ļauno garu (нежить) labā, kuri uzturējās svētās planētas apakšējās pasaulēs. Pasaules kundzības nerealizējušos plānu krahs.”

Tas ir par elli un par neliešiem un noziedzniekiem, kas tur uzturas?

Jā, lai tas tevi neskar. Papriecājies par planētas attīrīšanu no ļaunajiem gariem, kuri arī tur spēja sev ierīkot siltu vietiņu. Tas tie pabeigts ar iztīrīšanu.

“Atklātas jaunas Gaismas pasaules Oriona rajonā.” Kā to labāk saprast?

Valdniece Marija: Tās bija slēgtas pārorientēšanai. Tur ir daudz pasauļu, un daļa no tām augšupcēlās tāpat, kā visas pasaules izdarīja virzību šajā sarežģītajā un priecīgajā periodā. Orions arī daļēji izgāja attīrīšanos un augšupcelšanos.

Kurp aiztīra visus, ko sauc par “ļaunajiem gariem”?

Tev nav jāzina, informācija ir slēgta. Labāk pievērs uzmanību, ka vēl dažas pasaules ir attīrījušās un augšupcēlušās. Lai būtu prieks mums visiem sirdī, un mēs nesteidzīgi un likumsakarīgi augšupceļamies uz visiem laikiem!

Pateicos Tev, mūsu dārgā Valdniece Marija!

 

Pievienots 21.01.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/novosti-iz-planetarnogo-informatsionnogo-polya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] http://shiryaevpavel.ru/znachenie-chisla-138.html

Pirmā pagadījusies skaitļa 138 vērtība internetā: Skaitlis 138=1+3+8=12=1+2=3, vēsta par iekšējo uguni, kura jūs ir pārņēmusi, vēloties jums likt pārvarēt jūs graujošo karmas iedarbību. Tādā veidā pausta uguns ir labums, kurš labo jūsu būtību un aizvāc Tumsu un haosu. Jūsu dvēsele caur ciešanām kļūst tīrāka, un jūs redzat pasaules patieso ainu, kā ir jādzīvo, lai karma jums vairs nevarētu uzbrukt. Tieši ciešanas ved pie iekšējo spēku sasprindzināšanas un dvēseles spoguļa attīrīšanas.

Skaitļa 138=100x38=3800 slepenā nozīme, jūsu apziņas pacelšanai uz jaunu līmeni jums ir jāsamazina karmas ietekme caur šo netīrumu piededzināšanu jūsu būtnē.

Skaitļa 138=130x8=1040 apslēptā nozīme, mēs redzam, ka apzinātības izpausme dod mums stingru pamatu. Tikai stingrs pamats sniedz patiesas pasaules un pareiza evolūcijas ceļa uztveri šajā pasaulē. Jūsu izaugsme norit ātrāk, un jūs ieejat informācijas lauka plūsmā, kura ved jūs pa dzīvi.