Школа Саната Кумары проводит набор на второй год

Sanata Kumaras Skola izsludina uzņemšanu uz otro gadu

Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skola

 

SK old

 

Sanata Kumaras Tiešsaistes Skola

izsludina uzņemšanu uz otro apmācības gadu

uz sezonu 2018.-2019. g.

Mācību sākums būs 2018. g. septembrī,

bet mācību apmaksa ar atlaidi sāksies

2018. g. augustā līdz 1. septembrim.

 

Mūsu nodarbības noritēs divreiz mēnesī

svētdienās kā vebināri.

Pavisam ir plānotas 8 nodarbības (no oktobra līdz maijam).

Katra pamata nodarbība ir papildināta ar papildus mācības

atbildēm uz jautājumiem un prakšu treniņam.

Papildus nodarbības notiek trešdienu vakaros.

Visiem audzēkņiem tiek izsūtīti nodarbību ieraksti –

gan pamata, gan papildu.

 

18 01 15 01

Tas ir Kristus Mīlestības un Kristus-apziņas ceļš, kurš ved pie realitātes izmainīšanās cilvēka apkārtnē, jo realitāte – tas taču ir mūsu spogulis. Praktizējot mīlestību un visu pieņemšanu, atrodot jūsu nepatikšanu un nelaimju cēloņus un aizvācot tos no sevis, jūs sākat redzēt savu jūtu atspulgu citu acīs. Jūsu dzīve mainās uz labāko pusi pēc visiem parametriem.

Augšupcelšanās Skola izceļas ar autorizētām metodikām. Augšupceltie Valdnieki, Saules Brālība un Ercenģeļi dod visjaunākās un neatkārtojamas prakses, visu laiku tās pilnveidojot. Mūsu prakses neaizņem daudz laika, ļaujot pastāvīgi atrasties labā enerģētiskā formā, tīrā un aizsargātā aurā, pakāpeniski attīstot jutīgumu un apzināšanos arvien dziļākā līmenī.

Mēs dodam arī iniciācijas un Ercenģeļu augstākos dziedinošos kanālus, līdzīgus Reiki, bet spēcīgākus – no Diženās Dievietes, Ra dziedinošo plazmas enerģiju. (Reiki ir eņģeļu enerģija, Diženā Dieviete – apvienotā Ercenģeļu Būtība.)

Pats galvenais, ko sniedz Skola – savienošanos ar saviem Gaismas Skolotājiem. Mēs to uzskatām par galveno praksi, jo sava Skolotāja iemantošana – tā ir sava ceļa iemantošana, bez kļūdām un laika zaudēšanas. Skolotājs māca mīlestību un pieņemšanu, atver jūsu sirdi savas mīlestības plūsmām, māca atšķirt pelēkos un gaišos informācijas avotus. Viņš māca apzināties, un pastāvīgi atrodas ar jums. Turpmāk ar jums var strādāt desmitiem dažādu Gaismas Skolotāju.

Eksistē vairākas augšupkāpšanas uz gaismu pakāpes. Un mūsu semināri arī ir paredzēti ilgam patstāvīgam darbam

Mēs negarantējam, ka Skola, kuru jūs iziesiet, automātiski izvedīs jūs uz Dvēseles atbrīvošanās ceļa. Viss būs atkarīgs no jūsu prakses – vai jūs praktizēsiet, vai pametīsiet savas prakses. Tikai praktiski pielietojot to, ko sniedz semināri, tas jums palīdzēs pacelties virs planētas un ielūkoties Galaktikā, kontaktējoties ar daudzām atbrīvotām dvēselēm, kuras mēs saucam par Ercenģeļiem un Eņģeļiem (Gurudevām, dieviem un tml.)

 

Otrās pakāpes nodarbības loģiski turpina Skolas pirmo pakāpi. Tie, kas grib uzreiz iziet otro pakāpi, vienalga noskaidros, ka viņiem ir nepieciešama arī pirmā, bāzes pakāpe.

Visus interesentus mēs gaidām Sanata Kumaras Skolā, kur jūs mācīsieties ezotēriskas prakses un meditācijas, čenelingu un citu cilvēku praktisku konsultēšanu!

 

Uz tikšanos mūsu vebināros!

Jūsu Natālija Koteļņikova


Pievienots 15.01.2018

http://www.sanatkumara.ru/obyavleniya/shkola-sanata-kumari-provodit-nabor-na-vtoroy-god

Tulkoja Jānis Oppe