Школа Саната Кумары проводит набор на новый сезон 2018-2019

Sanata Kumaras Skola izsludina uzņemšanu uz jauno sezonu 2018.-2019.

Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skola

 

SK old

 

Sanata Kumaras Tiešsaistes Skola

izsludina uzņemšanu

uz jauno sezonu 2018.-2019. g.

Mācību sākums būs 2018. g. septembrī,

bet mācību apmaksa ar atlaidi augustā.

Mūsu nodarbības noritēs divreiz mēnesī

svētdienās kā vebināri.

Pavisam ir plānotas 16 nodarbības (no oktobra līdz maijam).

Katra pamata nodarbība ir papildināta ar papildus mācības

atbildēm uz jautājumiem un prakšu treniņam.

Papildus nodarbības notiek trešdienu vakaros.

Visiem audzēkņiem tiek izsūtīti nodarbību ieraksti –

gan pamata, gan papildu.

 

Sanata Kumaras Skolai rit jau 11 gads.

Šo gadu laikā ir notikuši:

v Simtiem semināru, vebināru un meistarklašu

v Desmitiem ceremoniju pie dabas

v Simtiem Ceremoniju “Augšupcelšanās Krēsls”

v Simtiem konsultāciju

v Trīs retrīti

v Aktivizāciju sērija Urālu kalnos 2009.-2011. gados

v Ceļojumi uz Altaju

v Uz Tālajiem Austrumiem

v Uz Baikālu

v Uz Grieķiju un citām valstīm

v Simtiem čenelingu ar Diženo Dievieti

un ar Saules Brālību

v Izdotas 16 grāmatas un sarakstītas divas elektroniskas grāmatas

v Ierakstīts desmitiem disku ar meditācijām,

praksēm un seansiem

 

Piecu pakāpju Skola ir notikusi dažādas pilsētās un valstīs semināru sērijā: Maskavā, Sanktpēterburgā, Kijevā, Doņeckā, Almati, pie Anapas, Viļņā, Minskā, Rīgā, Hamburgā, Keiptaunā, Jekaterinburgā, Permā, Vladivostokā, Irkutskā, Kazaņā, Novosibirskā, Ivanovā, Tjumeņā, Habarovskā, Kumertau un citās pilsētās.

Sanata Kumaras – Saules Logosa – Augšupcelšanās Skola par savu mērķi izvirza pamodināt cilvēka augstāko apziņu un atvērt savas daudzimensionalitātes apzināšanos. Tā ir apskaidrošanās un savienošanās ar Debesu Tēvu Skola, Neitrālās Plūsmas Skola. Daudzējādā ziņā Skolas mērķi ir līdzīgi Vēdu un Jogas tūkstošgadīgajai tradīcijai – tas ir dvēseles atbrīvošanās augstākais ceļš, tas ir, iziešana no Sansaras riteņa.

Protams, kamēr cilvēks dzīvo uz Zemes, viņa zemes apziņa paliek šeit. Nekādā gadījumā šī apmācība nav bēgšana no Zemes. Mēs ar divām kājām stāvam uz Zemes, augšupceļot savu apziņu uz saviem Augstākajiem Ķermeņiem – uz astrālo un mentālo, savienojot sevī visas trīs daudzdimensionālās apziņas daļas. Un mūsu apziņas sāk savu augšupkāpšanas ceļu pie savas Dvēseles un Tēva, nepastarpināti sazinoties ar Viņiem.

Mēs apmācām savienoties ar Augstāko Es, apzināties sevi kā daudzdimensionālu. Tas ir gaismas prakšu, meditāciju un čenelinga ceļš. Tas ir dziļa iekšēja darba rezultāts. Tā ir cilvēka garīgo īpašību uzlabošanās, un viņa apskaidrošanās atspoguļojas visā viņā dzīvē sociumā un ģimenē.

Mūsu ceļš ved pie visu ķermeņu attīrīšanās un attiecīgi pie veselības, jo „veselā ķermenī mājo vesels gars”.

18 01 15 01

Tas ir Kristus Mīlestības un Kristus-apziņas ceļš, kurš ved pie realitātes izmainīšanās cilvēka apkārtnē, jo realitāte – tas taču ir mūsu spogulis. Praktizējot mīlestību un visu pieņemšanu, atrodot jūsu nepatikšanu un nelaimju cēloņus un aizvācot tos no sevis, jūs sākat redzēt savu jūtu atspulgu citu acīs. Jūsu dzīve mainās uz labāko pusi pēc visiem parametriem.

Augšupcelšanās Skola izceļas ar autorizētām metodikām. Augšupceltie Valdnieki, Saules Brālība un Ercenģeļi dod visjaunākās un neatkārtojamas prakses, visu laiku tās pilnveidojot. Mūsu prakses neaizņem daudz laika, ļaujot pastāvīgi atrasties labā enerģētiskā formā, tīrā un aizsargātā aurā, pakāpeniski attīstot jutīgumu un apzināšanos arvien dziļākā līmenī.

Mēs dodam arī iniciācijas un Ercenģeļu augstākos dziedinošos kanālus, līdzīgus Reiki, bet spēcīgākus – no Diženās Dievietes, Ra dziedinošo plazmas enerģiju. (Reiki ir eņģeļu enerģija, Diženā Dieviete – apvienotā Ercenģeļu Būtība.)

Pats galvenais, ko sniedz Skola – savienošanos ar saviem Gaismas Skolotājiem. Mēs to uzskatām par galveno praksi, jo sava Skolotāja iemantošana – tā ir sava ceļa iemantošana, bez kļūdām un laika zaudēšanas. Skolotājs māca mīlestību un pieņemšanu, atver jūsu sirdi savas mīlestības plūsmām, māca atšķirt pelēkos un gaišos informācijas avotus. Viņš māca apzināties, un pastāvīgi atrodas ar jums. Turpmāk ar jums var strādāt desmitiem dažādu Gaismas Skolotāju.

Eksistē vairākas augšupkāpšanas uz gaismu pakāpes. Un mūsu semināri arī ir paredzēti ilgam patstāvīgam darbam

Mēs negarantējam, ka Skola, kuru jūs iziesiet, automātiski izvedīs jūs uz Dvēseles atbrīvošanās ceļa. Viss būs atkarīgs no jūsu prakses – vai jūs praktizēsiet, vai pametīsiet savas prakses. Tikai praktiski pielietojot to, ko sniedz semināri, tas jums palīdzēs pacelties virs planētas un ielūkoties Galaktikā, kontaktējoties ar daudzām atbrīvotām dvēselēm, kuras mēs saucam par Ercenģeļiem un Eņģeļiem (Gurudevām, dieviem un tml.)

 

Visus interesentus mēs gaidām Sanata Kumaras Skolā, kur jūs mācīsieties ezotēriskas prakses un meditācijas, čenelingu un citu cilvēku praktisku konsultēšanu!

 

Uz tikšanos mūsu vebināros!

Jūsu Natālija Koteļņikova

2017. g. atsauksmes

Marta atsauksmes http://sanatkumara.ru/stati-2017/otzivi-marta-2017g[1]

Aprīļa atsauksmes http://sanatkumara.ru/stati-2017/otzivi-aprelya-2017-g[2]

Maija atsauksmes http://sanatkumara.ru/stati-2017/otzivi-maya[3]

Jūnija atsauksmes http://sanatkumara.ru/stati-2017/otzivi-i-blagodarnosti-iiunya-2017[4]

 

Pievienots 15.01.2018

http://sanatkumara.ru/obyavleniya/shkola-sanata-kumari-provodit-nabor-na-noviy-sezon-2018-2019

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1126-dazadi-autori-2017-g-marta-atsauksmes (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1153-dazadi-autori-2017-g-aprila-atsauksmes (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1180-dazadi-autori-maija-atsauksmes (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1206-dazadi-autori-atsauksmes-par-retritu-kosulino-ciema (Tulk. piezīme)