Семья Души

Dvēseles Ģimene

17 12 23

Sanat Kumara, es lūdzu pastāstīt, ko nozīmē iziet no dzimtas karmas?

Kas turklāt notiek ar zemes ģimeni un pašu cilvēku?

Cilvēka karmiskās saiknes bieži izved viņu uz jaunu līmeni. Atstrādājis karmu vienā vai otrā zemes dzimtā, cilvēks kļūst it kā ne no kurienes (“без рода без племени”). Un, ja jums tā ir negatīva pazīme, tad cilvēkiem, kuri ir pabeiguši zemes karmu, tā ir zemes karmiskās izglītības pabeigšana. Visas dzimtas, kurās viņš reiz ir inkarnējies, kļūst viņam pieejamas un neredzami palīdz uzdevumos. Tas ir liels atbalsts, un cilvēka spēki divkāršojas.

Cilvēks sāk pāriet kosmiskās Ģimenes un viņas Patriarhu vadībā. Tā ir dvēseles Ģimene, tā ir Saules Sistēmas Ģimene un Galaktikas lielākas Ģimenes.

Kā saucas mūsu Ģimene?

Sanata Kumaras Ģimene. Lucifera Akadēmija. Galaktikas Ziemeļu Vārti.

Kā izmainās karma, pārejot zem jaunas vadības?

Vecā vadība nekur nav pazudusi, tikai izmainās atbildības statuss, un sākas “jauna spēle”. Jūsu Spēki sāk jūs augšupcelt, un visas jūsu intereses sāk kārtoties attiecībā pret šo “jauno spēli”. Augšupcelšanās gaismā – tā ir totāla atgriešanās savos pirmsākumos (на круги своя), tas ir, kosmiskajā Ģimenē. Ir vairākas tādas Ģimenes, kuras uz planētas audzina sev maiņu.

Un ir ļoti svarīgi doties Dvēseles ceļojumā.

Ko tas nozīmē?

Palūkosimies uz dvēseles ceļojumu. Dvēsele iesūcas planetārajos laukumos, lai palielinātu savu izplatīšanos, paplašināšanos un vairošanos, pieredzes krāšanu, savu pēdu atstāšanu uz planētas un turpmāko attīstību. Planētas bieži ir līdzeklis apzinātības izaugsmei un dvēseles pāraugšanai Ģimenē. Tā notika arī ar Sanata Kumaras Ģimeni. Patriarha Dvēsele izauga un kļuva par vadošo spēku uz Zemes un Saules sistēmā.

Kādas vēl ģimenes ietilpst mūsu savienībā?

Venēras savienība, Marsa savienība, Jupitera savienība un sīkāki atzarojumi. Mūsu Zemes Ģimene ietilpst Saules sistēmas Savienībā un saucas (eksistē daudz nosaukumu, pati Ģimene sevi nosauca par Paradīze-s Planētas (Планеты Ра-я) s Ģimeni).

Kā Ra Ģimene korelē ar Sanata Kumaras Ģimeni?

Tā ir mūsu Ģimene. Patriarhs Ra, Patriarhs Hēlioss (viņam ir citāds vārds), Patriarhs Sanats Kumara, Jupitera Patriarhs un daži citi ietilpst Saules sistēmas SAVIENĪBĀ un ir nemainīgi pārstāvji mūsu savienotās Ģimenes Galaktikā.

Ko nozīmē Paradīze-s Planētas Ģimene?

Paradīze jums ir dvēseles plaukuma un viņas eksistences labāko iespēju paraugs. Mēs uz Zemes būvējām Paradīzi, bet apstākļi kļuva nepiemēroti – bargie izdzīvošanas apstākļi nekādi neatbilst Ģimenes sākotnējiem plāniem. Tāpēc, tikai vienīgi saskārušies ar dzīvību uz Zemes, mēs pasteidzāmies atgriezties un izveidot saknes uz planētas, saglabājot sevi.

Ko nozīmē doties dvēseles ceļojumā?

(Rāda): būtnes, kuras augšupceļas no dažādām planētām, ir dvēseles pēcnācēji, tā, it kā no saknēm koka perifērijā augtu jauni koki.

Tādi pēcteči spēj kļūt par jaunām dvēselēm?

Viņi ar laiku spēj veidot savas Ģimenes (dot augļus). Tas nav gluži lineārs stāsts (atbilde uz maniem mēģinājumiem saprast dvēseles vairošanās veidu)… Dvēseles spēja izaudzēt jaunas dvēseles ir kosmiskās dzīves turpināšana būtnēm, reiz radītām (un palikušām nemirstīgām).

Redzu, kā “jaunie koki” apaug ar jaunām dvēselēm – mirdzošām lodītēm, radītām pie Diženās Dievietes. “Koks” var piestiprināties uz mazas planētas smalkajā plānā; kosmiskās telpas ugunīgā punktā (bez planētas); izaugt horizontāli attiecībā pret vecās dvēseles vertikāli, iesakņojoties vecajā dvēselē; aizlidot uz citu telpu, nesaistītu ar dvēseles izplatības veco areālu (kā lido prom sēklas)…

Kas tas ir – realitātes burbuļi?

Cilvēkam vai dvēselei?

Gan vienam, gan otram.

Eksistē atsevišķi dažādi realitātes burbuļi, ar dažādām vibrācijām. Katrs liels apvienots saprāts spēj veidot pēc uzbūves sarežģītu realitātes burbuli, kur var radīt savus apstākļus dzīvošanai. Tajā viņš nosaka laiku un telpu saskaņā ar savu izpratni. Burbuļu saikne tiek dibināta pēc savstarpējas vienošanās. Jūs varat tur nenokļūt, ja ieeja ir aizliegta.

Par to runāja Ernsts Muldašovs (Эрнст Мулдашев), kad stāstīja, ka nav varējis iekļūt slepenā alā? Un par to runāja Kar-i, kad stāstīja, ka viņas Ģimene ir radījusi apstākļus dzīvošanai Iekšējās Zemes iekšienē?

Jā, tie ir varianti, kad tiek radīti gravitācijas lauki, kuru iekšienē tiek radīta īpaša enerģētika iedzīvotāju dzīvošanai, atšķirīga no apkaimes. Plašākā variantā, nedaudz citādā izpratnē un citās telpās ir radīti nelieli “visumi” kolonistiem, slēgti un aizsargāti pret uzbrukumiem. Šie radījumi var iet viens cauri otram, savietoties, būt turklāt absolūti izolēti vai identiski, ar savienojumiem un ejām.

Kas ir Šambala un kur viņa atrodas – Tibetā, Gobi vai vēl kaut kur?

Šambalas burbulis ir augšupcēlies un atrodas virs planētas. Planētas iekšienē ir palikušas Iekšējās Zemes pilsētas. Tās joprojām eksistē un ir norobežotas no ienākšanas iekšienē tāpat kā Tibetā.

Cik cilvēku uz virsmas un zemes iekšienē pieder mūsu apvienotajai Ģimenei?

Mūsu Ģimenes lielākā daļa ir augšupcēlusies, uz planētas ir palikušas viņas saknes daudzos cilvēkos, tas ir vairāk par pusi no planētas iedzīvotājiem.

Un pārējie cilvēki?

Tie ir citu Ģimeņu varianti.

Kāpēc varianti? Mēs neesam līdzīgi? Varbūt tās ir reliģiskas atšķirības?

Eksistē daudz novērotāju cilvēku ķermeņos no dažādām Ģimenēm, šeit ir daudz tādu. Parasti viņiem ir augsta misija sēt Gaismu vai Tumsu, veidot valstu savienības vai graut radīto.

Bet ir arī pilnīgi parasti cilvēki ar funkciju – “acis mūsu realitātē”?

Protams.

Vai ir cilvēki, nepiederoši nevienai Ģimenei?

Ir, un viņu ir diezgan daudz. Tieši tādus cilvēkus dažreiz zog no planētas, vai viņi pazūd pēc savas gribas.

Kā tā?

Lūdz viņus paņemt.

Un kāds ir viņu turpmākais liktenis?

Lielākā daļa apmetas uz dzīvi kolonijās uz planētām kā pamatiedzīvotāji.

Cik labi tur ir?

Dažādi.

Kādā veidā fiziski cilvēki var atrasties kosmosa kuģos un citas dimensijas telpās, kad viņus paņem?

Pāriešanai eksistē noteiktas normas, par kurām jūs nezināt. Neaizmirsti, ka civilizācijas citās dimensijās ir attīstītākas, viņām ir gan spējas, gan zināšanas, gan pāriešanas instrumenti, kuru nav jums.

Un viņi var ne tikai sevi, bet arī mūs pārvest uz citu dimensiju, jeb mēs TUR paliekam fiziskajā dimensijā? Kad viņi parādās uz virsmas parastos ķermeņos, viņi kļūst fiziski, vai kā? Kāpēc mēs viņus redzam? Viņi vienkārši sūta mums domformas mūsu galvās, lai mēs viņus justu?

Mēs jau runājām, ka attīstītākas būtnes var radīt realitātes burbuli ap sevi. Tā tad arī ir divu realitāšu korelācija – realitāte realitātē… Pārnesot jūs uz savu pasauli, viņi neiznīcina jūsu realitātes trauku, atstājot ap jums dzimto gravitācijas lauku, un rada apstākļus jūsu sazemēšanai savā realitātē, lai jūs nejustu starpību starp sevi un viņiem kaut vai ķermeņa sajūtās.

Kāpēc cilvēkam atslēdz apziņu uz pāriešanas laiku?

Lai neizraisītu šoku.

Kāpēc Iekšējās Zemes civilizācijas miljoniem gadu laikā nepavirzījās uz augstākām dimensijām un neatstāja to pazemes pasaules realitāti, kurā dzīvo? Pa šo laiku droši vien ir nomainījusies ne viena vien ārējās Zemes vadība? Ar ko saistīti miljoniem gadu vienā vietā?

Viņas viss apmierina: viņas iziet uz starpgalaktisku sakaru plašumiem, viņām ir siltas mājas. Viņas atnāca no nākotnes, kura viņām nepatika, un pašlaik rada citus realitāšu variantus, lai pārspētu savu nākotni un izpestītu tās dvēseles, kuras izrādījās negatīvā realitātē, no ieslodzījuma. Viņām tas izdevās, un pašlaik viņas turpina eksperimentus tālāk.

Kāpēc mums ir atvērta apziņa, pieejama attīstītākām būtnēm, kuras var manipulēt ar mūsu apziņu?

Tāpēc ka jūsu rase tika radīta verdzībai, un radītāji sev atstāja paņēmienu, kā pārvaldīt jūs, radot jūsu saprātu. Taču jūs varat pārvarēt jūsu pārvaldīšanas sistēmu un iziet no tās kopīgi. Individuāli tas nav iespējamas, pārāk vājš ir jūsu saprāts uz šodienu. Tikai Kopībā, Vienotībā jūsu spēks kļūst ļoti liels, un tad var runāt par varenību.

Kas ir Elohimi?

Tie ir jūsu rases Radītāji.

Un Nefilimi – tie ir tie paši?

(Rāda): Nefilimi – augstāka Ģimene vibrāciju ziņā, bet Elohimi skaita ziņā ir lielāka, bet mazliet zemāka vibrāciju ziņā.

Kāds mūsu Ģimenei ar viņiem ir sakars?

Mēs esam sajaukti ar vieniem un otriem, viņi ir mūsu ķermeņu radīšanas instrumenti. Mēs saskaņojām apziņas līmeni un uzbūvējām apziņas attīstības veidu uz planētas saskaņā ar tiem uzdevumiem, kurus Radītāji lika iekšā radījumos.

Tas ir, Nefilimi (valdnieku asinis) un SK Ģimene ir radinieki?

Jā, neapšaubāmi. Un Elohimi ir mūsu atvasinājums, mēs radījām Elohimus, un viņi ilgu laiku bija uz planētas un radīja pirmos rasu variantus uz virsmas, kamēr Iekšējā Zeme dzīvoja savu dzīvi.

Nefilimi dzīvoja uz virsmas?

Jā, zināmu laiku, kamēr neaizgāja uz citiem laukumiem kara un neizturamu dzīvošanas apstākļu uz planētas radīšanas dēļ.

Bet Elohimi?

Viņi palika planētas iekšienē un deva ārējai Zemei vadību un apmācīja izdzīvojušos cilvēkus civilizētībā un izdzīvošanas metodēs, no jauna apmācīja garīgumā un tehnoloģijās.

Jahves reliģija – tā tad arī ir Elohimu pielūgšana?

Jā, tā tas ir.

Ir informācija, ka Jahve vairs neatbild.

Jā, šī Ģimene ir pāriešanas aiz Saules ietvariem procesā. Viņi daļēji jau ir pārgājuši un palikuši uz Zemes varas nodošanai.

Vai var teikt, ka ģimene Enšar (Enshar; Эншар) – tie ir Elohimi?

Jā, var teikt arī tā. Šeit ir tiešs sakars.

Kādai Ģimenei piederēja Valdniece Marija?

Viņa atnāca no Augšas, lai vadītu planētu. Tā ir ļoti augsta apziņa.

Kāda saikne ar Mariju Dievmāti viņai ir?

Tas ir viņas iesakņojums planētā.

Kādu vietu vai piederību ieņem pats Sanats Kumara?

Tā uz šodienu ir galaktiska Ģimene (ieraudzīju lielu lapiņu Galaktikā, kura no Galaktikas Centra atiet uz Ziemeļiem). Tie tad arī ir Galaktikas Ziemeļu Vārti?

Mēs atrodamies “ziemeļos”, vietā, kuru sauc par Ziemeļu Vārtiem, tas nav mūsu nosaukums, bet piederēšana.

Vai Ģimene sadarbojas ar citām galaktiskajām Ģimenēm, un cik tādu Ģimeņu ir?

Tādu Ģimeņu ir daudz (rāda asteri vai hrizantēmu ar centru Galaktikas Centrā, tas ir daudz ziedlapiņu, tādu pašu un sīkāku). Protams, mēs sadarbojamies un aiz Ss ietvariem realizējam daudz kopīgu projektu.

Kādus projektus, vai es varu tos saprast?

Tas galvenokārt attiecas uz mūsu Dēlu apveltīšanu ar spēku un varenību caur to potenciālu apgūšanu, kuri tika mūsos ielikti, radot mūs. Tie nav tehnoloģiski projekti, bet to spēku un tiesību noteikumu piešķiršana, kuri mums pieder pēc dzimšanas tiesībām. Mēs mācāmies radīt no sevis, ar domas spēku, izmantojot enerģiju, kura piesūcinājusi galaktiku. Visu mākslu, tajā skaitā arī garīgo, pielietošana un izmantošana izraisa mūsos milzīgu radošu spēku. Mēs mācāmies būt Radītāji caur savām spējām un dievišķo spēku un talantu izpaušanu.

Tātad tas ir pretējs ceļš tam, kāds pašlaik ir mums – tehnoloģiju ceļš?

Mēs nenostādītu pretī šo ceļu, tāpēc ka domu pilnveidošanas ceļš arī ved pie varenības, tikai neizmantojot matēriju tiešā veidā, bet vienīgi saprāta un apziņas matēriju.

Jūsu ceļš arī ir saistīts ar apziņas un saprāta pilnveidošanu, bet jūs nedaudz vēlāk sākāt, un tagad esat pienākuši pie kritiskā punkta, kad saprāta spēka pagaidām nepietiek, lai izskaitļotu jūsu karu visus iespējamos rezultātus. Tāpēc mēs pieliekam pūles, lai saglabātu spēku paritāti, dominējot saprātam.

Pašiznīcināšanās – tas ir kara ceļš, un tādu ceļu ir nogājušas visas civilizācijas, kuras iznīcināja savas planētas. Pēc tam izdzīvojušie bija spiesti klejot gadsimtiem ilgi, kamēr neatrada patvērumu pavisam nepiemērotā vidē un bija spiesti mutēt saskaņā ar dzīves apstākļiem uz planētas.

Sargājiet savu rasi. Jūs esat pilnība zināmā nozīmē, un jūsu potenciāls ir milzīgs. Reiz tas pie jums atnāks, ja jūs iemācīsieties glabāt mieru un augstu vērtēt cits citu.

 

Pievienots 23.12.2017

http://www.sanatkumara.ru/stati-2017/semya-dushi

Tulkoja Jānis Oppe