Начните вглядываться в будущее

Sāciet ieskatīties nākotnē

17 12 20

17.12.17.

Dārgie SAULES BRĀĻI! Kādas jaunas tendences ir planētas attīstībā un kādas izmaiņas notiek aiz mūsu sajūtu robežām?

Pieaug flote apkārt planētai ar mērķi aizsargāt un regulēt dzīvi uz Zemes. Daudzu lielvalstu kodolenerģijas spēks liek mums patrulēt pastāvīgi, pieskatot visbīstamākos objektus un pretojoties spiedienam no augšas, kuru izdara kādas pelēkā kosmosa tumšas lielvalstis. Pašlaik ir pats tumšākais laiks uz planētas, varas maiņa un pilnvaru nodošana. Norit realitāšu dalīšanās slāņos, un uz cilvēkiem tiek izdarīts pats spēcīgākais spiediens uz psihi un mentalitāti.

No šejienes geju parādes un vardarbība pret bērniem?

Planētai ir uzrādīta apsūdzība pārmērībās, nolādējumos un vardarbībā. Tiks tiesāti tie, kas ir pieļāvuši un pastiprinājuši visas tumšās ietekmes, veicinājuši prostitūcijas, militārā spēka un slepenu ieroču, piemēram, psihisko un bakterioloģisko, medicīnisko un ķīmisko, atklāšanu un attīstīšanu. Malā nepaliks neviens ļaundaris. Viņi visi nonāks tajās vietās, kur varēs pilnā mērā pieņemt sekas savām izvēlēm šajā dzīvē.

Kas tas ir – medicīniskie ieroči?

Tā ir medicīnisku eksperimentu izdarīšana ar cilvēkiem un dzīvniekiem ar mērķi iznīcināt cilvēkus un vājināt planētas magnetosfēru. Radioaktivitāte veicina cilvēka gēnu struktūras pavājināšanos un neatgriezeniskas mutācijas, vienkāršāk sakot, cilvēku izmiršanu.

Jūs teicāt par pakāpenisku viena veida cilvēku rases nomaiņu ar citu. Tieši tāpēc cilvēki izmirst?

Neviens nav plānojis jūsu rases izmiršanu. Viss, kas veicina viņas novājināšanos, ir jūsu roku izdarīts.

Mēs saprotam, ka cilvēku lielākā daļa nav ievilkta šajos procesos un ir izmēģinājumu materiāls. Viņi turpinās savu dzīvi uz planētas nākamajās dzīvēs, bet atnāks ar stiprākām brīvības un vienlīdzības dibināšanas programmām. Tagad mēs redzam, ka atsevišķu teritoriju pārapdzīvotības dēļ daudziem cilvēkiem rūp tikai izdzīvošana, un tas nav pieļaujams uz gaismas un mīlestības planētas, kurp Zeme tiecas ar visu dvēseli. Viņa ir nobriedusi gaišākai eksistencei, augstākas jēgas programmu nešanai, piemēram, lai radītu iekšējās un ārējās rases kopīgu dzīvošanu pārpilnībā un mierā.

Kādas rases dzīvo okeāna ūdens iekšienē?

Ir nelielas cilvēku grupas, kuras dzīvo nevis ūdenī, bet citā realitātē, kura atrodas ūdens plašumos. Viņi ir nevis fiziskajā realitātē, bet astrālajā, bet tā kā ūdens kustīguma ziņā ir tuvāks slānis gan astrālajai, gan fiziskajai realitātei, tad jūs varat viņus dažreiz novērot, kad viņi pēta tieši fizisko realitāti – medī, veic aizsardzības darbus vai tūrisma ceļojumus uz ūdens virsmu.

Nedomāju, ka jums būtu no viņiem jābaidās, gluži otrādi, jūsu ļaudis ir agresīvāki un baiļu piepildīti, visur meklē draudus un tiecas visam nesaprotamajam uzbrukt, iznīcināt un izpētīt pa gabaliņiem. Nešaubāmies, ka, ja mēs atnāksim ar mieru, tad atradīsies militāristi, kuri nepiekritīs mūsu “nelikumīgai” klātbūtnei uz planētas un pamēģinās iznīcināt gan kuģus, gan visus mūs. Tāpēc mēs ļoti uzmanīgi šeit uzvedamies, un nemēģināt baidīt jūs. Tieši tāpēc rodas mūsu zīmējumi uz laukiem, kuri netieši dod jums ziņu par mūsu neredzamo klātbūtni un vienkārši pieradina jūs pie domas, ka mēs esam blakus, gluži blakus, un vienkārši ir jāpastiepj roka, lai pieskartos viens otram.

Jums būtu jāpārskata viedoklis, ka jūs vieni esat planētas saimnieki un ka planēta pieder tikai jūsu rasei. Daudz rasu dažādos laikos ir bijis uz Zemes, un katra tāda rase uzskata sevi par Zemes aborigēniem. Viņas izdarīja savu augšupcelšanos uz augstāku realitāti un pašlaik palīdz jums izdzīvot un sargā jūs no meteorītiem un citplanētu rasu agresijas.

Esmu dzirdējusi, ka eksperimenti, lai radītu jaunu planētas rasi, notiek un ļoti plaši. Ko jūs par to varat teikt?

Ir daudz eksperimentu jaunu formu un apziņu veidu radīšanā. Pagaidām nav radīta neviena rase, spējīga izdzīvot tāpat kā jūs, uz jūsu planētas. Drīzāk planētas iekšienē ir izdevīgāki apstākļi, bet arī tur viss mainās un kļūst citāds.

Kādā aspektā konkrēti mūsu rase izmainās? Es neredzu nekādas izmaiņas ap sevi.

Līdz ar jaunajiem bērniem jūsu rase būtiski izmainās. Arvien vairāk bērnu saglabā skaidrredzēšanu un sāk telepātiski sazināties savā starpā un ar mums. Viņiem apziņā ir atvērts augstāks mentālais plāns. Viņi ir spējīgāki attīstītākās tehnoloģijās un vienkāršu un sarežģītu uzdevumu risināšanā celtniecības, enerģētikas un matemātikas jomā. Viņi ir tālredzīgāki un mierīgāki.

Daļa no viņiem kopā ar pieaugušo daļu nolaidīsies zemākās dzīves sfērās, bet apmēram puse tādu jaunu cilvēku ir kustīgi apziņas jomā un viegli pārcietīs realitātes pārbīdi, un ies attīstīties tālāk uz sarežģītāku un nepazīstamu realitāti. Viņi kļūs par buferi cilvēces apziņai un uz saviem pleciem iznesīs visus smagumus, pārkārtojot realitāti attīstītākā formā. Tieši no viņiem ir atkarīgs, cik augstu un tālu jūs spēsiet izdarīt lēcienu, cik lielā mērā ļaus viņu intelekts apzināties un viņu jutīgais slānis pieņemt izmaiņas, ienest tās kopīgajā apziņas slānī un vest aiz sevis uz gaišāku un miermīlīgāku sabiedrību.

Pašlaik ir daudz pelēku mācību, tajā skaitā jauniem cilvēkiem. Ar ko tas saistīts?

Katrā apziņas slānī ir jābūt saviem līderiem. Viņi dod vielu pārdomām un uzstāda savus realitātes likumus. Viņu loma ir svarīga, un viņi savā veidā ved jaunatni, novēršot tās pirmrindas daļu no narkotikām un dzeršanas. Daļa no tādiem līderiem ar laiku pārvirzīsies uz gaišāku pasauli, apzinoties savas vibrācijas un tiecoties transformēties uz gaismu. Atgādinām tev, ka viņu mācību jēga ir atvest tumšos uz pelēcību un pēc tam transformēt gaismā. Viss ir pakāpenisks, un viss ir nepieciešams. Priecājies, ka ir tādi jauni līderi, un lai viņi rada savas garīgās komandas un dod darbu prātam un apziņai.

Kā izmanainās dzīvnieku pasaule?

Izmirst. Dzīvnieku pasaulei ir atvēlēta noteikta planētas enerģijas kvota. Audzējot lopus, jūs samazināt savvaļas dzīvnieku pasaules realitātes slāni, turklāt apgūstot un apdzīvojot arvien jaunas teritorijas, jūs atņemat dzīvniekiem viņu dzīvošanas areālus un barību, un viņiem nav, kur dzīvot.

Mēs riskējam vispār palikt bez savvaļas dzīvniekiem?

Ir tendence atstāt rezervācijas savvaļas dzīvnieku dzīvošanai, un, domājam, ka tā saglabāsies. Bet kopumā visa realitāte izmainās, un drīzumā jūs redzēsiet, kā jaunas dzīvnieku sugas sāks parādīties pa visu planētas virsmu – gan ūdenī, gan uz sauszemes, gan gaisā.

Planēta atjaunojas, un daudz izmaiņu būs priekšā, ja jūs spēsiet saglabāt mieru jūsu ļoti bagātās un pirmrindas planētas visu cilvēku un faunas un floras vārdā. Sargājiet sevi un pasauli, sāciet ieskatīties nākotnē un jūsu darbības sekās desmitgades uz priekšu.

Mēs esam ar mieru jums palīdzēt iekārtoties un izdzīvot jaunajos apstākļos. Mūsu palīdzība ir neredzama, netaustāma, bet liela. Mēs neredzami stāvam aiz katra no jums, kurš ar apziņu ir aizsniedzies līdz augstākajam mentālajam plānam. Mēs mīlam un godājam jūs, un mēģinām vest jūs uz tām pašām domām un jūtām.

Lai dievišķība ir ar mums!

 

Pievienots 20.12.2017

http://www.sanatkumara.ru/stati-2017/nachnite-vglyadivatsya-v-buduschee

Tulkoja Jānis Oppe