Мы не заставляем никого в это верить

Mēs nevienu nespiežam tam ticēt

17 12 05 01

17.12.05.

Dārgais Sanat Kumara! Daži čeneleri nepieņem informāciju par mūsu attīstības turpinājumu zem cita spārna. Atceros, ka tāpat bija pārsteigti un nepieņēma to, ka mūsu Skolotāji – Augšupceltie Valdnieki pārgāja agrāk par mums, atstāja mūs un atvadījās – El-Morija, Kuthumi un daudzi citi izdarīja kolektīvu augšupcelšanos. Nekā neticama tajā, ka arī citas zvaigznes var pāriet agrāk par mums un atvadīties no mums līdz jaunām tikšanās reizēm nākotnē, es neredzu. Bet gribu saņemt apstiprinājumu un argumentus, vai nav dezinformācijas tajā, ko es nesen saņēmu par Gienah Gulbja zvaigznājā. Kas tur ir par civilizāciju un kā uz to paskatīties?

Mana dārgā! Protams, ir grūti rakstīt tādas lietas. Visiem gribētos būt augšupcelšanās pirmajās rindās. Mēs nevienu nespiežam tam ticēt. Viss reiz atklāsies vai pat neatklāsies. Kāda tam ir nozīme jums visiem?

Pašlaik norit ļoti nopietnas izmaiņas visā Zemes un Saules hierarhijā, dabiski, izmainās to sastāvs, kuri vada augšupcelšanos. Tu no citiem avotiem zini, ka Saules sistēmā un uz dažām citām reģiona zvaigznēm ir atgriezušies Senie Glabātāji. Norit pārrunas un pat pretrunīgi strīdi par to, ko darīt ar Zemi.

Planētas kuratori ir neapmierināti ar to, ka daudzi uzstājas, lai atklātu noslēpumus un pārkāptu kodeksus un līgumus, kuri bija parasta lieta vecās hierarhijas laikā. Tika slēptas manipulācijas ar cilvēkiem, vergu tirdzniecība un negatīvi līgumi ar valstu valdībām. Ir vēl daudz tā, ko jūs tā arī neuzzināsiet.

Lieta pagaidām nav izkustējusies no sastinguma punkta. Cēloņi guļ dziļi planētas vēsturē, rasu, kuras ieradās uz planētas, pārmantojamības kārtībā, visu vērtību – kā dabas, tā arī floras un faunas – dalīšanā.

Planēta ir ārā no fiziskās pasaules, pārveidojas, un daži ir atnākuši pēc savas daļas.

Jums neviens par to neziņo, un jūs arī maz ko varat šajā sakarā izdarīt. Ir nolemts nesatraukt jūs ar pārlieku spriedzi, atklājošu planētas vēstures tumšākas puses.

Kas attiecas uz Gienah, tad tā ir zvaigzne, bet blakus viņai ir kāda planēta, vibrāciju ziņā ļoti līdzīga jūsējai. Nav nekā apkaunojoša vai negatīva tajā, ka Sīriuss aizgāja uz augšupcelšanos, kā to izdarīja visi, ko tu zini. Gan Plejādes paliek ar jums, gan Sīriusa pārstāvji nekur neaiziet, viņi uzturēs Zemes saikni ar Sīriusu visu laiku. Pārejas periods ar to arī izceļas, ka laiku pa laikam jūs zaudējat saikni ar kādu, kurš jums ir svarīgs. Bet pēc tam šī saikne atkal nokārtojas.

Pastāsti par Gienah. Es no kanāla, kuru cienu, saņēmu tādu izziņu par Gienah:

Sergejs Kanaševskis (Сергей Канашевский) (informāciju atsūtīja Gaļina Kulaka (Галина Кулак)): “Nav gluži tā, ka Gienah sašaurina evolūciju... Viņa pašlaik pieņem enerģijas, kuras var saukt par to enerģijām, kuri negrib šķirties no Dualitātes mūsu Galaktikā. Zvaigžņu sistēma Gienah pievelk tos, kas grib turpināt dzīves duālo scenāriju dažādos matērijas slāņos. Ir dažu spēku tieksme pārnest dualitāti uz augstākajām esības sfērām. Tajā skaitā ar Gienah aktīvi sadarbojas Ponokteona pārstāvji. Pievērsiet uzmanību, ka saskaņā ar informāciju Māmiņas Marijas darbība ir zem jautājuma zīmes. Un tas – Sievišķās Ēras atnākšanas periodā! Zemei iet prom no Sīriusa – tas ir iet prom no Galaktikas Garīgā Centra. Kurp? Tikai negarīgums. Zem augstiem vārdiem – DEZINFORMĀCIJAS ielāsmojumi.”

Man arī ir neērti no tādas informācijas. Ko tu uz to var teikt?

Vienmēr ir nepatīkami, ka kāds saka ne to, ko tu. Tā ar tevi ir bijis daudz reižu, tu vienkārši neatceries. Vienmēr tava jaunā informācija ir tikusi uztverta ar naidīgumu vai ar neticību, bet viss pēc tam ir izvērsies tā, ka “kurš tad to nezina”... Atceries informāciju par Luciferu, līdz šim laikam daudzi to nepieņem.

Gienah Gulbja zvaigznājā – tas ir Hiperborejas šūpulis. Un tur dzīvo viena civilizācija, kura sekmīgi dzīvoja uz Zemes. Tās nav kaut kādas negatīvas vai asas dualitātes enerģijas. Viņa ir tuva jums enerģiju ziņā un nedaudz apsteidz jūs attīstībā. Piekrītu, ka Gienah pagaidām nav pārgājusi, un priekšā stāv vēl, ar ko pastrādāt.

Gienah stāv pirmā pēc kārtas, lai pieņemtu jūsu planētu zem sava spārna. Kā redzi, ne viss vēl ir izlemts galīgi, bet uz jums pretendē daudz tumšāki zvaigžņu pārvaldnieki. Tā kā mēs vēl padomāsim.

Ko iesākt ar to, ka Sīriuss – mūsu cerība un gaisma lodziņā – nolēma pāriet bez mums? Es saprotu, ka Gienah – nav tāds augsti garīgs galaktikas centrs kā Sīriuss, bet tomēr? Vai planēta netiks nolaista pa vibrācijām jeb zaudēs Sīriusa Skolotāju atbalstu?

Skolotāji jums ir ne tikai no Sīriusa. Galvenokārt jūsu Skolotāji ir no galaktikas, un pašlaik uz planētas ir aptuveni tūkstotis jaunu Skolotāju. Viņi veic savu garīgo intervenci un palīdz jums tikt galā ar negatīva uzplūdumu pašreizējā laikā.

Parunā ar savām Hiperborejas dzimtām.

17 12 05 02

Es piesaucu Neručandas dzimtu! Irek, atnāc, lūdzu, palīgā!

Mēs atnācām, tu sauci?

Jā, lūdzu, apstipriniet vai apgāziet manu informāciju par to, ka Sīriuss augšupceļas, un mūs nodod Gienah hierarhijā, lai viņa turpinātu pārraudzību.

Mēs to neesam dzirdējuši, jo tagad dzīvojam tālu no Saules. Tūlīt mēs griezīsimies pēc izziņas vispasaules izziņu bibliotēkā.

Mūsu bijusī zvaigzne pārrauga ne vienu zvaigzni vien. Viņa ir reģionāls centrs, tāds pats kā Sīriuss. Viņa ir daudz tālāk no jums, bet tam nav īpašas nozīmes, jo sistēmas vibrācijas tālu apsteidz jūsu Saules sistēmas vibrācijas, un saikne tiks uzturēta normāli.

Ko jūs teiksiet par Gienah saikni ar Ponokteonu?

(Griežas pēc izziņas bibliotēkā.)

Neatradām tādu saikni. Iespējams, ka šeit vienkārši nezina par tādu saikni.

Vai jūs nezināt, ar ko man vēl parunāt par Gienah?

Ar Gienah Logosu. Tu aizmirsi...?

Pateicos.

***

17 12 05 03

Es piesaucu Gienah Logosu un lūdzu sniegt izziņu.

Vai ir taisnība, ka Saules sistēma no Sīriusa aizbildniecības pāriet pie Tevis?

Gienah: Galaktikas Padome man lika priekšā palīdzēt jūsu zvaigznei. Es nolēmu neatteikties. Man ne pirmo reizi nākas strādāt ar zvaigzni Saule. Es labi pazīstu Planetāro un Saules Logosus. Mēs esam sadarbojušies arī agrāk, jo Saules pārstāvji uz mūsu planētas parādījās ne reizi vien un pat veda šurp citu sauļu un planētu iemītniekus. Rezultātā mums izveidojās laba saikne ar jūsu galaktikas reģionu, mēs draudzējamies.

Kāda ir jūsu saikne ar Ponokteonu? Pie mums viņš tiek uzskatīts par negatīvu (nekad neesmu sazinājusies ar viņu, man nav ziņu par Ponokteonu, tikai no citiem avotiem. Esmu dzirdējusi, ka tur ir ļoti negatīvi noskaņotas būtnes).

Mēs esam dzirdējuši par tādu zvaigzni. Mūsu saikne ir tikai caur tirdzniecību.

“Zvaigžņu sistēma Gienah pievelk tos, kas grib turpināt dzīves duālo scenāriju dažādos matērijas slāņos.” Tas tā ir?

Mūs nesatrauc sadarbība ar Ponokteonu, un nezinām, kā mēs tur varam jums palīdzēt.

Nē, mēs arī nesadarbojamies. Es vienkārši izziņas dēļ. Kaut gan daži kanāli sadarbojas... jā, es piemirsu...

Dzīves duāls scenārijs dažādos matērijas slāņos nav iespējams. Jau mentālajā plānā jums praktiski ir grupveida sadarbība, kolektīva apziņa, un dualitāte tur nav iespējama pēc definīcijas. Tā nepaceļas augstāk par vidējo/pelēko astrālo slāni.

Mēs nevienu nepievelkam, tāpat kā arī jūsu Saules sistēma nepievelk tikai negatīvi noskaņotas duālas būtnes. Tāpat kā visur, ir gan vieni, gan otri, gan trešie.

Duāls vērtējums neder, kad runājam par civilizāciju, un mūsu rases nedaudz apsteidz jūsu attīstību, un ir klātesošas pie jums uz planētas, un pat dažiem ir kā magnētiski kuratori, kuri strādā ar planētas magnētiskajiem režģiem. Daudzi neatklāj sevi, taču ir lietas kursā par visu, kas notiek uz planētas.

Mani interesē, kāda rase pašlaik dzīvo uz planētas un vai tur ir kari?

Mēs esam pārvarējuši planetāro karu periodu. Kosmiskas sadursmes pagaidām gadās tiem, kas grib patapināt mūsu bagātības. Priekšā ir reģionāli līgumi par mieru un tirdzniecības sadarbību ar tiem, kas pagaidām nav leģitīmi. Mēs visu kontrolējam.

Kā Tu attiecies pret Saules sistēmu?

Hm (kaut kas līdzīgs nopūtai)... Nekas pagaidām nav izlemts. Bet domāju, ka mums nāksies tikt galā. Mēs esam lietas kursā par visu, kas pie jums notiek, dabiski... Kā nolems Galaktikas Padome...

Pateicos par detalizēto informāciju!

***

Es vēršos pie Valdnieces Marijas. (Starp citu, tieši mans kanāls deva pašu pirmo informāciju par to, ka pie mums uz planētas mainās vara, un atnāca Valdniece Marija.)

Dārgā Valdniece Marija! Mēs esam satraukti par vēsti, ka Sīriuss nodod mūs citās rokās un augšupceļas. Es jau interesējos, kā tev klājas mūsu planetārajā hierarhijā. Ko Tu man pateiksi šodien?

17 12 05 04

Valdniece Marija: Jums ir vajadzīgas jau galīgās ziņas. Viss tiks nolemts nedaudz vēlāk. Vismaz pagaidām es esmu savā vietā, un mans liktenis man patīk. Viss man ir labi, un neuztraucies par mani un planētu. Manu meitenīt, cik tev ir grūti, es saprotu, taču mani “neatlaidīs”, bet var tikai pacelt hierarhijā un vibrācijās. Pie jums atnāks, ja es pāriešu uz Sīriusu, cita sievišķa enerģija, arī populāra uz planētas. Es varu arī atgriezties augstākā plānā, tā kā jūs bāreņi nepaliksiet.

Es domāju, ka liktenis būs labvēlīgs tiem, kas tic gaismai un mīlestībai un nebaidās no pārmaiņām. Iespējams, ka pēc kāda laika Sīriuss “paķers” jūs atkal, bet tas ir maz ticams. Saules sistēma ir viena no grūtajām vietām reģionā, taču arī viena no pašām interesantākajām. Varu tikai teikt, ka Gaismas spēki jau ir uzvarējuši, un jūsu planēta nelokāmi iet uz Gaismu. Mīlestības pietrūkst, un es lūdzu pēc iespējas vairāk runāt par mīlestību kā pieņemšanu un saskaņu.

Mēs pārejam Kristus Apziņā, tas ir planētas apziņas līmenis. Un viens no galvenajiem Kristus Apziņas nosacījumiem ir visa pieņemšana un visa piedošana. Un, kad cilvēku lielākā daļa pieņems šo Mīlestības Kodeksu, visi kari izbeigsies. Kamēr norit kari, mēs nespēsim augšupcelties.

Visi Gaismas Spēki pieņem šo informāciju, bet pagaidām nevar pārsvērt un pacelt visplanētas apziņas stāvokli uz jaunu līmeni. Tas ir mūsu atpalikšanas cēlonis. Uzdevums pārtraukt karus tika izvirzīts pirms daudziem gadiem, taču pasaules valdība tam pagaidām nav gatava. Mēs pieņemam jūsu Planetārās Vienotības mīlestības līmeni un visiem spēkiem tiecamies to pacelt.

Novēlu jums ražīgu darbu un tīru dzīvi. Jūsu Marija.

 

Pievienots 05.12.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/mi-ne-zastavlyaem-nikogo-v-eto-verit

Tulkoja Jānis Oppe