Космические новости планеты

Planētas kosmiskie jaunumi

17 12 01 01

17.11.30.

Dārgie Saules Brālības Skolotāji!

Lūdzu, pakomentējiet mūsu planetārās izmaiņas gaitu. Šodien man radās vēlēšanās uzzināt, kā pārveidojas zemes plāni un Apziņas Režģi. Cik to jau ir, kur tie atrodas un kā izmainās.

Uz sakariem atnāca Skolotājs Ra-Mun (pirmo reizi dzirdu tādu vārdu, un uzreiz paskatījos internetā – ir tāda mācība: http://www.ramoon.org/uchenie. RaMun Garīgās Dziedniecības Mācība, kura pēc savas būtības ir Jaunais Reiki, ir dāvana Zemes cilvēcei no Augšupceltajiem Valdniekiem, lai katra cilvēku būtne varētu to izmantot par labu dziednieciskās varenības Pašizdziedināšanai un Augšāmcelšanai).

Ra_Mun: Labi, ka tu pajautāji. Es tieši taisījos tev dot šo informāciju.

17 12 02 02

Planetārā sfēra tika pakļauta atvēršanai (rāda atvēršanu no dienvidiem kā milzīgu plaisu) un tiešai apstarošanai ar jaunu informāciju, tas ir, planetārai programmēšanai. Notika ietekmes staru pārkārtošana – no Sīriusa jūs pārgājāt uz ietekmi no zvaigznes Gienah (Epsilon Cygni) Gulbja zvaigznājā.

17 12 02 03

Gulbja Epsilons (ε Cyg, ε Cygni) – zvaigzne Gulbja zvaigznājā. Apzīmējumu ε šai zvaigznei 1603. gadā piešķīra Johans Baiers (Johann Bayer) spožo zvaigžņu atlantāUrānometrija”. Būdama ar redzamo spožumu 2.48m, tā ir labi saskatāma ar neapabruņotu aci naktī kā viena no pašām spožākajām zvaigznāja zvaigznēm. Paralakses mērījumi Gulbja Epsilonu noliek apmēram 74 gaismas gadu attālumā no Zemes. Zvaigznei ir savs vārds – Gienah, taču šo nosaukumu biežāk lieto attiecībā uz Kraukļa Gammu.

Gulbja Epsilons ir milzu zvaigzne ar spektrālo klasi K0 III. Šis apzīmējums norāda uz to, ka zvaigzne ir atstājusi galveno secību un ir pārgājusi uz savas evolūcijas noslēdzošajām stadijām. Pašreizējā laikā Gienah jau ir sācis mirt un droši vien jau ir sācis dedzināt hēliju savā kodolā. Bet pirms šīs stadijas pirms vairākiem desmitiem miljonu gadu zvaigzne bija parasta galvenās secības baltā zvaigzne ar spektrālo klasi A, līdzīga Altairam. Dažām neparastām zvaigznes īpašībām var pieskaitīt arī to, ka tai ir diezgan augsts telpiskais ātrums attiecībā pret Sauli. Gienah traucas ar ātrumu apmēram 50 km/sek., kas ir divas reizes augstāk par vidējo vērtību.

Kopš 1943. gada šīs zvaigznes spektrs ir kalpojis kā viens no atbalsta punktiem, pēc kuriem tiek klasificētas citas zvaigznes. Zvaigznes fotosfēras efektīvā temperatūra sastāda 4 710 К, kas zvaigznei dod oranžu nokrāsu, bet tā ir K-tipa zvaigžņu raksturīga īpatnība. Gulbja Epsilona rādiuss ir gandrīz 11 reizes lielāks par Saules rādiusu, un spožums, kurš ir 62 reizes lielāks nekā Saulei.

Gulbja Epsilona radiālā ātruma novērojumi liecina, ka, iespējams, eksistē pavadonis ar orbitālo periodu ne mazāku nekā 15 gadi.

Sīriusa diametrs 2 milj. km.

Redzamais vizuālais lielums – 2.480.

 

Kāpēc Sīriuss ir pārstājis ietekmēt Sauli?

Sīriuss augšupceļas, pāriet uz citu dimensiju, un kļūs nepieejams, lai ietekmētu Ss. Drīz arī jūs pāriesiet, un jūs pāriesiet paralēli Gienah, un pārī ar Gienah.

Vai Sīriuss būs redzams pēc pārejas?

Jā, viņa fiziskais plāns paliks iepriekšējā vietā, bet visa hierarhija būs izmainīta un būs citā dimensijā.

Sakarā ar to izmainīsies jūsu planētas attīstība, un planēta sāks pāriet, jo Sīriusa spēki aizrauj daudz zvaigžņu viņu pašu pārejas statusā.

Nevar būt nekādas atšķirtības starp zvaigzni un planētu pārejas periodā, un jūs pāriesiet kā visa Ss.

Šis laiks pienāks tuvākajā nākotnē. Mēs nevaram pateikt, cik apriņķojamu ap Sauli veiks jūsu planēta, bet ne vairāk par 10.

Ko tas nozīmē mums kā cilvēkiem? Kādas izmaiņas uz planētas notiks šajā laikā?

Viss kļūs vieglāk. Viss pēdējo gadu spriegums sāks kristies gan politiskajā plānā, gan fiziskajā plānā. Jūsu trieciena sistēma sāks sabrukt un drīz aizies uz izgāztuvi.

Trieciena sistēma – tie ir atomieroči?

Ne tikai atomieroči, bet arī daudzi citi bruņojuma veidi sāks degradēt, tāpēc ka jaunajā dimensijā tie būs nevajadzīgi, un daudzus sāks vadīt ar domu komandām. Jūs nonākat Gaismas Spēku ielenkumā/ietekmē. Viņi kļūs galvenie, lai kā nepretotos planētas apakšējie spēki, kuriem pieder vara.

Tātad Sīriuss veicināja mūsu piepildīšanos ar militārām struktūrām un ļāva mums nogalināt citam citu?

Nē, šī ietekme jau ir likvidēta, un jūs sākat jaunu evolūcijas vijumu, nostājaties zem cita spārna.

Pie jums virzās ļoti liels gaismas mākonis, kurš ietīs Zemi tuvākajās dienās un nedēļās. Kļūs skaidrs, kas un kā notiks uz Zemes un mums, Augšupceltajiem Gaismas Valdniekiem.

Mēs labprāt pastāstīsim jums par pārmaiņām uz Sīriusa un uz planētas, jo jūsu intereses daudzus gadus bija saistītas ar vadību uz Sīriusa B.

Sākumā mēs parunāsim par mūsu turpmākajiem plāniem, bet pēc tam pāriesim pie konkrētības.

(Atkal rāda planētas atvēršanos, kā milzīgu plaisu, kura planētu sadala līdz pašam kodolam uz pusēm.)

Ko jūs mums rādāt?

Notiks dažu Iekšējās Zemes spēku evakuācija uz kuģiem.

Tas ir saistīts ar planētas lūzumu?

Nē, ir pienācis viņu laiks kopā ar Sīriusu iziet savas izmaiņas, un, lai kā viņi nepretotos, viņu dienas ir skaitītas. Es nerunāju par visiem iemītniekiem planētas iekšienē, tas notiks ar pašiem pirmrindas un galvenajiem spēkiem, kuri jau miljoniem gadu ir dzīvojuši uz planētas.

Es vērsos pie priesterienes Kar-i.

Kar-i: Viss, kas šeit ir teikts, ir taisnība. Mēs esam noguruši pretoties vibrāciju izmaiņām un sākām evakuāciju.

Ra_Mun: Klausies tālāk. (Visu laiku steidzina mani, lai es nenovērstos uz tādiem niekiem kā Vikipēdija.)

Es paskatījos, Tu dod dziedinošu enerģiju apmēram kā Reiki...

Pašlaik arī visi ārstnieciskie kanāli izmainīsies. Arī mans kanāls izmainīsies, tāpēc ka jūs jaunajā dimensijā soļojat iekšā ļoti spēcīgi (круто).

Viss, kas notiek sabiedrībā uz planētas, ir piepildīts ar spriegumu, un tas tik skaidri atskan/rezonē jūsu īstajā dzīvē, gluži kā cilvēce izbīlī ķertos pie salmiņa, un nezina, kādā pasaulē viņa ir. Tas ir lasāms Apziņas Režģos.

Lieku tev priekšā tagad pastrādāt ar Kristus Režģi. Pārstāj rakstīt. Apgulies.

Es mūsu darbu ierakstīju diktofonā.

Ra_Mun: Pašlaik tu planētu redzi tā, kā tu viņu iztēlojies, kā jums viņu translē no kosmosa. Bet tagad tu viņi ieraudzīsi patiesībā.

Es redzu apaļu zemeslodi ar lielu plaisu-iegruvumu dienvidpolā. Tā nav plakanā Zeme, viņa skaidri sastāv divām puslodēm, apaļa, bet no dienvidiem rēgojas milzīga rauta brūce, kura planētu dala uz pusēm. Brūces iekšienē ir tumšs.

Kāda dimensija tā ir?

Ra-Mun rāda man fizisko dimensiju, un šeit viss ir tā, kā mēs iztēlojamies, nav nekādas brūces. Viss ir saaudzis.

Tā ir astrālā dimensija vai astrāli-mentālā?

Tā ir tā dimensija, kurā jūs pārejat. Tas ir augstāk par bijušo augstāko astrālu, to var nosaukt par zemāko mentālo dimensiju.

Caur šo tukšumu evakuējas zināma daļa iekšzemes iedzīvotāju. Planēta atvērās – norit planetārā portāla atvēršanās. Pēc pavisam maza laika intervāla tas aizvērsies, un astrālajā pasaulē būs tāpat, kā ir bijis vienmēr, taču slepenā vadība un ietekme vājināsies, un aties dibenplānā. Gan krasi izmainīsies zemiešu attīstību noturošie spēki, gan tehnoloģija un attīstība ar manāmu lēcienu ies uz priekšu.

Lai radītu šo impulsu uz Zemes, kuģos ir atnākuši daudzi spēki. Kādu laiku viņi izstrādāja un saskaņoja savus plānus, un plāni izmainījās. Zināma vienošanās ir sasniegta, kaut arī ar lielām pūlēm.

Tagad ir vajadzīga tava dalība darbā.

 

Es iegāju Planetārā Logosa apziņā. Mirdzošo elektronu mākoni no Ss mēs pavērām uz planētu. Tas radīja izlādi telpā un papildus atbrīvoja tumšos spēkus, sakoncentrētus apkārt Zemei. Daļa no viņiem aizgāja, neizturējusi šo gaismu. Viņi visi sapulcējās noteiktā iecirknī, iespējams, uz neliela asteroīda jeb vienkārši telpā.

Mēs savienojāmies ar Diženo Dievieti un novilkām lielu staru, kurš nekoncentrējās uz planētu, bet radīja zināmu mirdzošu apvalku pie Planetārā Logosa robežām. Apvalks ir ugunīgs, un viņš sāka šķīdināt sastingušo gāzi planetārā apvalka perifērijā (līdzīgi Orta Mākonim). Izgarojumi sāka piepildīt planetāro burbuli, mainot tā sastāvu.

Šie jaunie radionuklīdi[1] rada ķīmisku iedarbību uz cilvēka smadzenēm, atbrīvojot smadzeņu mentālos ierobežojumus, lai izmantotu noteikta daudzuma informāciju. Pašlaik tiek dots iestādījums cilvēka smadzeņu potenciāla un viņa domāšanas iespēju palielināšanai.

Un var teikt, ka šī apstarošana ar planetārā apjoma burbuļa jaunajām gāzēm veic telpas ķīmiskās izmaiņas. Faktiski tā ir gāze, kura nāk uz planētu, bet pagaidām vēl atrodas viņas nomalē, tā sāks izmainīt planetāro atmosfēru un pakāpeniski dos jaunas iespējas cilvēkam, par kurām ir runājuši visi kanāli – telepātiju, skaidrredzēsanu, pieslēgšanos Augstākajiem Es.

Arī cilvēka noskaņojums izmainīsies uz labo pusi.

Tie gaismas punkti, kurus mēs redzam uz planētas teritorijas, nav pilsētas. Tie ir apskaidroti cilvēki, kuri mirdz un kuri ir šī jaunā gaismas viļņa, jaunās planetārās masas, kura ietekmē apziņu, pievilkšanas spēki.

Tagad mēs pastrādāsim ar Planetāro Kristus Režģi, un lūdzu visiem, kuri ir pieslēgti Režģim, aktivizēt savu apziņu, un dodu impulsu uz Režģi. Režģis ir aktivizējies, un es esmu vēl pieslēgusies pie Pārvaldnieku Režģa.

Atgādinu, ka mēs strādājam Diženas Dievietes vadībā, viņa dod mums spēcīgu staru, kurš aptver visu Planetāro Logosu. Saules Brālība ir viņas spēki, kuri realizē šo darbu.

Neredzu, ka jeb kurš izlidotu no atvērtās Zemes...

Sanats Kumara pašlaik tīra Kristus Režģi, tāpēc ka cilvēki, kuri tam ir pievienoti, ne vienmēr vada taisnu dzīvesveidu, un tāpēc arī Kristus Režģim vajag atjaunošanu.

Kad gaismas vilnis atnāks uz planētu, kā pirmie viņu sagaidīs mūsu planētas Vadītāji, kuri strādā ar šo mākoni-gaismas vilni (viņiem ir savs Apziņas Režģis, augstāks pēc vibrācijām), bet pēc viņš sevī ir jāasimilē Kristus Režģim.

Un tas būs pagrieziena moments Zemes vēsturē, gaismas spēku galīgā uzvara un sākums pārejai uz nākamo plānu.

Tas būs augstāks plāns, nekā bija astrālais plāns uz planētas, cilvēce ir attīstījusies, un astrālais plāns paaugstina savu dimensiju un vibrāciju līmeni. Jūs to varat nosaukt par apakšējo mentālu, tas vairāk atbilst jūsu vecajiem priekšstatiem. Apakšējais mentāls – tā pašlaik ir galvenā planetārā apziņas līmeņa mērvienība.

Mani ļoti satrauc mūsdienu kultūras – mūzikas, deju, glezniecības – zemais līmenis. Redzu, ka notiek mākslas pagrimums. Vai tas ilgi turpināsies?

Jā, tas patiešām ir šīs mākslas sistēmas noriets, un tās jau ir putas, kuras ir sākušas nākt...

Cik lielā mērā tas kropļo jaunatni, apdullina ar tehnoloģijām un robotizē?

Pakāpeniski māksla pašķirsies divos virzienos – no vienas puses pelēkā un tumšā “elles” tehnoloģiju māksla, kura vēl vairāk iegremdēsies tumsā, un pacelsies augstā māksla eņģeļu virzienā – gaiša un mīloša, lai cilvēki varētu noteikt, kurā virzienā viņi iet – uz gaismu vai tumsu.

Visi, kas zels tumšajā mākslā – pornogrāfijā, perversijās, spēļu sistēmā, mākslīgajās tehnoloģijās – savāksies kopā, bet tie kas iet uz pasaules skaistumu un tīrību, savāksies citā apziņā līmenī, un šis sadalījums pēc tam pastiprināsies, lai atdalītu graudus no sēnalām.

Pašlaik mēs ar tevi gatavojam laukumu šo jauno enerģiju pieņemšanai. Mēs ar zelta sešstūru tīklu apsedzam visu planētu, ieskaitot caurumu. Šīs tīkls netraucēs kuģu kustībai, viņš ir ugunīgs un sastāv no ugunīgiem ķermeņiem tiem, kas pieder Kristus Režģim.

Viss Režģis strādā kā viena būtne, attīrās un gatavojas pieņemt šo gaismas mākoni.

Un kas būs, kādas pārmaiņas nāks, izmainot planētas jurisdikciju?

Seanss ir pabeigts. Mēs pateicamies tev par darbu. Mēs jau pateicām par pārmaiņām. Tās būs izmaiņas uz labo pusi – izmaiņas spēt domāt, pāriešana uz gaismu, planētas un Ss hierarhijas izmaiņas.

Hierarhija jau it kā ir izmainījusies uz planētas?

Vēl mainīsies. Kristus Režģis arī vēl mainīsies. Visa vadības sistēma, uz kuras dibinājās viss kapitāla spēks, ļaunuma spēks, izšķīdīs, un jūs iziesiet no ļaunuma loka un uz sevis izjutīsiet, cik gaišāks kļūs uz Zemes.

 

Tā kā saņemtā informācija ir ļoti svarīga, es vērsos pie Korija Guda (Corey Goode) un Deivida Vilkoka (David Wilcock) vietnēm kaut kādu apstiprinājumu dēļ. Vienīgās izmaiņas, kuras es atradu (no 2017. gada 31. oktobra), skan tā:

“Ja aiz mūsu Saules sistēmas robežām ir super-vārti un Kabala mēģina tos izmantot savai piekļuvei, vai pieeja tiks bloķēta ar Sfēru radītu barjeru?

K.G.: Jā, jau kādu laiku viņiem nav pieejas šiem super-vērtiem.

D.V.: Un agrāk bija?

K.G.: Jā, caur viņiem tad arī realizējās komercijas lielākā daļa.

D.V.: Ak! Agrāk Jūs teicāt, ka šie super-vārti potenciāli var iet uz citām galaktikām, ne tikai uz mūsējo?

K.G.: Protams, tie var iet arī uz citām galaktikām. Neapšaubāmi. Tieši tas tos padara par super-vārtiem.”

***

Es vērsos pie Valdnieces Marijas pēc paskaidrojumiem par viņas klātbūtni uz planētas Valdnieces lomā.

VM: Pagaidām nav nolemts, vai es turpināšu savu darbību uz Zemes. Notiek apspriešana.

***

Es piesaucu Sfēru Būtnes. Lūdzu jums apstiprināt vai apgāzt šo informāciju par hierarhijas nomaiņu un Ss piederību citam Galaktikas reģionam.

SB: Viss pašlaik atrodas procesā, kurā nomainās identifikācija jūsu kosmogonijas struktūras zvaigžņu kalendārā. To, ko tu saņēmi, tavā līmenī var uzskatīt par ticamu informāciju. Viss ir pakļauts izmaiņām, ne tikai zemes, bet arī saules un galaktiskajā (galaktikas reģions) un telpas-laika hierarhijā. Faktiski jūsu valodā būs saprotama frāze: “Mēs pārejam uz citu matricas struktūru, un jūsu informācija ir tikai daļa no lielākām pārmaiņām apkārt Zvaigznei (Saulei).” Tālākie izskaidrojumi būs vēlāk. Ne jūs, ne kāds cits necietīs. Sistēmas izvērsums kalpos vispārējam labumam. Jūsu uzdevums – saglabāt mieru un piesaukt labāku nākotni. Tā arī būs. Visu esmu pateicis.

Es pateicos Sfēru Aliansei par izskaidrojumu.

***

Es piesaucu Sanatu Kumaru. Lūdzu, pieliec pēdējo punktu šajā čenelingā.

SK: Atstāj mēģinājumus šaubīties. Tu jau tik daudz reižu esi devusi pareizu informāciju, tāpēc vienkārši pabeidz un pieliec punktu pati. Pateicos tev par kalpošanu Zemei.

Tavs Sanats Kumara.

 

Pievienots 02.12.2017

http://www.sanatkumara.ru/stati-2017/kosmicheskie-novosti-planeti

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Radionuklīdi – tie ir atomi, kuriem piemīt radioaktivitātes īpašība, ar noteiktu masas skaitli, atoma numuru un enerģētisko kodola statusu. Radionuklīdus plaši izmanto visās tehnikas, zinātnes un tautsaimniecības sfērās. Medicīnas praksē kopš neilga laika radionuklīdus izmanto slimību diagnosticēšanai, zāļu, instrumentu un citu izstrādājumu sterilizācijai. Ir izstrādāta virkne preparātu ar prognozējošām un ārstējošām īpašībām. Radionuklīdi ir radioaktīvi izotopi no ķīmiskiem elementiem ar dažādiem masas skaitļiem.