Учимся диагностике и целительству

Mācāmies diagnostiku un dziedniecību

Seanss ar SB 05.05.19.

19 05 17

Ievads

Šodien es Saules Brālībai lūdzu nodarboties ar mums, lai atšķirtu negatīvas un pozitīvas enerģijas darbā ar sevi un citiem cilvēkiem.

 • Ar ko atšķiras slimības enerģija un parastas parazītiskas būtnes?
 • Kā mums uzstādīt diagnozi vai atrast saslimšanas cēloni, līdz kādiem plāniem paceļas cilvēka traucējumi?
 • Kādi cēloņi ir mūsu saslimšanām, izņemot pshihomatiku, tas ir, negatīvam mūsu iekšienē. Vai ir kādi karmiski cēloņi, programmējuma kļūdas, līdz galam neieliktas enerģijas, viltus vai samaitājums?
 • Vai ir manipulācija ar dvēselēm augstākajos plānos?
 • Kā notiek parādu atdošana? Kā tas izpaužas?
 • Kā aiziet no zemes plāna dzimtas un dvēseles dzimtas negatīva programmējuma?

Mēs paši virzāmies uz augšu, pārejam uz citiem plāniem, mēs augšupceļamies, apskaidrojamies, bet paliek zemes plāna dzimtas negatīvs programmējums: bija bads, bija revolūcijas, kari. Programmēšana nāk no augšas, no dvēseles dzimtas, piemēram: Lucifers man teica, ka ir dvēseles, kuras cietušas no kodoltermiskiem ieročiem, kodolieročiem un ir sabojātas. Tas var būt ne tikai mūsu karš, bet vēl pirms plūdiem, kaut kur pirms 13-14 tūkstošiem gadu. Dvēseles atjaunojas ļoti ilgi, var aiziet atpūsties uz veselu ciklu un var atnākt uz šejieni kā invalīdi.

 

Seanss

Atslābināmies…

Sazemējamies…

Izejam uz Saules Brālības plānu. Piesaucam SB.

Šodien man parādīja, ka eksistē vairāki Saules Brālības sociālo ģimeņu veidi. Arī enerģijas tiem ir dažādas. Mēs zinām daudz atšķirīgu un mīlošu būtņu ar pilnīgi citādām enerģijām, kuras pieder pie Saules Brālības.

(Skatāmies)

Orientējamies uz Sanata Kumaras Ģimeni.

 

 • Kad mēs diagnosticējam cilvēku, kā noteikt, vai slims ir orgāns?
 • Kā noteikt slimību pēc sistēmām: nervu, hormonālās, sirds utt.?

 

Mums liek priekšā sastādīt savu “karti” un pielietot savu fantomu.

Iztēlosimies sevi it kā spogulī vai portretā jūsu priekšā. Jūs stāvat sev pretim un aplūkojat fantomu no augšas. Vienmēr gan ārstēšanu, gan diagnostiku taisām no augšas uz leju, tāpēc ka apakšā parasti ir vairāk netīrumu, lai nedzītu tos pa augstākajām čakrām. Parasti kājās vai 1., 2. čakrā ir vairāk netīrumu nekā augšējās, piemēram, galvā. Apakšā savācam un atdodam saviem palīgiem.

Skatāmies smadzenes, var paskatīties no priekšas, no kreisās puses, no labās, no augšas, no aizmugures, it kā jūs būtu rentgens. Sāpīgā vieta var būt auksta, spiedoša, tumša, kaut kā enerģētiski izcelties…

Dodam savam organismam noskaņojumus uz absolūtu veselību visu smadzeņu daļu rajonā, tajā skaitā acīm, ausīm un nervu centriem. Izmantojam Saules Brālības potenciālu, ne tikai savu personīgo. Mēs dodam komandu izmainīt savu DNS. Ja ir notikušas kādas izmaiņas, mēs varam diezgan ātri atjaunoties līdz pilnīgai veselībai.

Kā izārstēt smadzeņu nogurumu un emocionālu trulumu?

Atbilde: smadzeņu problēmas – nepietiekams trenējums, asinsvadu trausluma palielināšanās, asinsvadu sašaurināšanās, asinsvadu apkaļķošanās.

Mums paskaidro, ka vislabāk smadzeņu struktūru ārstēšanai ir vērsties pie Augstākajiem Spēkiem, piemēram, pie SB, jo smadzenes – tā ir smalka struktūra, ar kuru ir jāstrādā ļoti uzmanīgi. Nepieciešams diezgan daudz seansu, lai savestu kārtībā un atjaunotu smadzenes un asinsvadus.

Mums sniedz priekšstatu, kas ir slimība un kā tā izskatās astrālajā plānā.

Atkal skatāmies uz savu fantomu, SB rāda attēlu – slimību galvā – tā tagad ir pamanāma, viena smadzeņu puse darbojas labi, mirdz, otra pusīte ir tumša.

Atjaunojam vieglumu, caurejamību, elastīgumu.

Paši jūs smadzenēs neko neizārstēsiet. Ja jums ir iespēja, vērsieties pie mums, un kopīgi mēs varēsim ārstēt.

 • Cik seansu vajag, lai atjaunotu smadzenes un asinsvadus?

Pēc iespējas vairāk! Biežāk vērsieties pie mums! Ja jūs patstāvīgi sāksiet strādāt ar smadzenēm, ar svešām un ar savām, tad varat izjaukt enerģiju balansu, var būt sasķiebums, un tad arī tas nebūs derīgi.

Vislabāk strādāt ar SB, jo mums tagad tāds spēks ir. Viņi to dara delikātāk un apzināti.

 

Bet tagad mums rāda, kā mēs izskatāmies pašlaik, tas ir, tiek novākts viss pelēkais, un smadzeņu divas pusītes mirdz.

Vibrāciju ziņā tās ir nedaudz dažādas, viena ir gaišāka, otra mazliet tumšāka, tas ir normāli, tāpēc ka viena atbild par augstākajām enerģijām, otra par zemākām.

Viennozīmīga saslimšanas cēloņa nav, katru reizi cilvēku vajag skatīties pilnībā, tāpēc ka galva – tas ir pats svarīgākais orgāns, kurš vada visu pārējo sistēmu.

 

Limfātiskā sistēma

Tagad darbs ar limfātisko. Viņi strādā ne ar pašu limfu, bet ar vadošo sistēmu, droši vien ar hipofīzi[1].

Grūž cauri enerģiju, tīra, caursit sastrēgumus. Katram ir savs darbs, kādam galvvidus, kādam degums, ausu galiņi, uzacu punkti. Pārējiem “glāsta” smadzenes, īpaši pieres daļu, smadzenes ir izplūdušas, atslābinājušās. Pašlaik strādā ar smadzeņu šķidrumu…

 

Smadzeņu asinsvadi

Mums ir rentgena ķermeņi, jo mentālais ķermenis taču ir vibrāciju rentgena diapazons. Mēs sūtām rentgena gaismu smadzeņu asinsvadiem. Un mēs varam iemācīties redzēt sev un citam cilvēkam asiņu nosprostojumu.

SB rāda tīrus asinsvadus, bet tagad rāda nosprostojumu. Skatieties, no kuras puses būs nosprostojums, tas ir, iemācieties to redzēt.

(Mācāmies)

Skatieties, kā asinsvadi pašlaik sāk izlaboties. Nāk plūsma, un mēs redzam, kas viss pamazītēm kūst, migla izklīst, un sāk aust gaisma. Es fiziski jūtu, kā mana labā puse sāk izlaboties.

Viņi lūdz, lai mēs pievienojam dievišķo mīlestību. Mīlam sevi…

Mīlestība – tā ir translējoša enerģija, var labi pārraidīt informāciju. Visas šūnas saņem šīs programmas un var iepumpēt kādas ārstējošas, atjaunojošas programmas, kas atjauno ūdens balansu.

Šķidrumi – tie programmu nesēji. Kad jūs dzerat maz ūdens, programmas it kā “kalst”.

 

Vairogdziedzeris

Rāda sākumā veselīgu vairogdziedzeri… Tagad rāda vairogdziedzeri, kāds ir cilvēkam, kurš nav piedevis, ir aizskarts. Es redzu, ka tas viss ir tumšs.

Jūsu veselībai ir ļoti svarīgi pārtraukt apvainoties.

Mēs aizvainojumus vairs neproducējam, jo tamlīdzīgu jūtu augstākajā plānā nav. Mēs cenšamies cilvēkus saprast, kad viņi rīkojas negatīvi, kā mēģinājumu kaut ko priekš sevis noskaidrot.

 

Onkoloģija

Un tagad es redzu onkoloģijas “portretu”. Tāds naftas substances, ar pūtītēm, audzējs, spīdīgs, melns, matēts, laiž ārā saknītes.

 

Tagad vācam prom šo programmu no galvas, attīrāmies.

Atkal izsaucam sevis veselīgā fantomu.

Man parādīja piemērus. Un jūs paši varat tīrīt savus organismus.

 

Saslimšanu cēloņi mentālajā plānā

 • Līdz kādiem plāniem paceļas cilvēka traucējumi? Mēs zinām, ka cēloņi visbiežāk atrodas mentālajā plānā.
 • Kā mentālajā plānā ieraudzīt saslimšanu cēloņus? Parādiet mums mentālajā plānā, kā izskatās gaidāmās saslimšanas?
 • Un es vairākas reizes esmu redzējusi sagrautas dvēseles. Es saprotu tā, ka budhiālajā plānā cilvēks neko negatīvu izdarīt nevar. Man saka – tā ir maģiska sagraušana vai kodoltermiska. Tāpēc ka dvēsele ir izturīga. Viņa ir radīta uz gadsimtiem.

 

Dažādi mēdz būt mentālajā plānā, bet biežāk bojājumu kā tādu nav, vienkārši vajag patīrīt. Kad ir netīrumi mentālajā plānā, tas nozīmē, ka ir negatīvas programmas, manipulācijas, tumši līgumi, dvēseles gaismas traucējumi. Kaut kāda augstākā maģija var būt.

Mums katrā plānā ir Spēki, un viņi var ārstēt. Pašlaik mūs ārstē mūsu pašu Spēki, mūsu Augstākie Es un SB.

Es mēģinu noskaidrot, kas notiek, kad vispār tiek aizvākts mentālais aspekts. Man janvārī bija pilnīgi sagrauts mentālais aspekts. Un sagrautā vietā atnāca tāds gaišs, jauneklīgs, brīvs, skaists. Piepildīts viņš bija ar jaunu pieredzi no Akašas Hronikām. Varbūt tas ir speciāli izdarīts, tāpēc ka es saprotu, ka pēc tam es izgāju uz galaktisko līmeni?

Principā nav vajadzības graut mentālo aspektu. Vienmēr ar viņu var pastrādāt, atjaunot, nomainīt vienas programmas ar citām.

Skatāmies uz savu mentālo aspektu, iztēlojamies, jūtam, sajūtam. Mums vajag saprast, kā mēs jūtam negatīvu. Tāpēc meklējam savu negatīvu un dzēšam šīs programmas pamazītiņām. Anulējam tās, lai nebūtu dzīvotspējīgas.

Pacelieties augstāk. No augstākas apziņas mēs varam redzēt zemāku. Vai nu mēs horizontāli skatāmies, vai arī no augšas. Tagad mēs saprotam, kādēļ mēs mācījāmies celties augstāk, tīrījām apziņu, savienojāmies ar SB.

 • Ir arī citi saslimšanu cēloņi bez negatīva mūsu iekšienē. Karmiski cēloņi, programmējuma kļūdas, līdz galam neieliktas enerģijas, viltus vai samaitājums. Ko no tā mēs varam paskatīties? Kur, kādā apgabalā vēl meklēt?

Kad cilvēks ir pacēlies pa vibrācijām, kad viņš ir attīrījies, tad ir izgājis no dzimtas karmiskā programmējuma. Dzimta attīstās savās horizontālās enerģijās, bet tu jau esi pacēlies, un ar šīs dzimtas karmu tev nav sakara. Tu no augšas vari strādāt ar savu dzimtu.

 • Bet ja tā ir maģija, spēcīga maga maģiska iedarbība?

Sanata Kumaras Ģimene uzstāda aizsardzību pret maģiju. Tie, kas ar šo Ģimeni strādā, ir labi aizsargāti. Mēs nevaram pateikt, kā ir citās Ģimenēs. Mūsu Ģimene ir spēcīga, bet ir arī vājas Ģimenes.

Es jūtu baltu, spēcīgu, ugunīgu aizsardzības kanālu.

Mentālās programmas pastāvīgi mainās. Jūs augat, un programmas mainās reizi mēnesī vai katru pusgadu jau nu gan. Jūs nevarat sev paņemt svešu programmu.

 

Līdz galam neieliktas enerģijas

Cilvēkam, kurš nav savienots ar Augstāko Es, ir viena enerģija; kad viņš paceļas augstāk, tad enerģija mainās atbilstoši līmenim. Un nav tā, ka jums ir iedots vai nav iedots. Jūsu potenciāls var būt mazs. Cik varat, tik arī uzsūciet.

 • Kā notiek parādu atdošana? Kādā veidā var ar pozitīvu slēgt ciet negatīvu no pagājušajām dzīvēm?

SB rāda mums parādus.

 • Kāpēc bieži skolas un skolotāji runā par dzimtas karmu, kuru vajag slēgt?

Zemes plāna dzimtas egregors ietekmē cilvēku, ja cilvēks neapskaidrojas.

 • Ar ko cilvēks var noslēgt dzimtas kanālu?

Tas attiecas uz maģiju.

 • Kā mēs to varam izdarīt?

Skatieties dzimtu, meklējiet tumšu cilvēku dzimtā, un viņš ir jāapgaismo, jādod viņam mīlestība, jāpieņem, jāatzīst viņš. Jūs varat viņu aizvest un Karmas Padomi un palūgt nomainīt kontraktus.

 • Dvēseles dzimta – tas esmu es visās pārējās dzīvēs. Vai es varu kaut kādā veidā sevi ieprogrammēt negatīvi šai dzīvei?

Cilvēks var visu. Jums tas nav aktuāli, jo jūs attīstāties uz gaismu. Visbiežāk jūs visu apkārtni ietekmējat apskaidrojoši.

 • Ko nozīmē mana debesu dzimta, debesu dzimtas, kā tas ir?

Debesu dzimta – tā ir dvēsele (atma). Atma dalās daļās, daļas daļās, pēc tam šīs daļas dalās zemes plāna planetārajās dvēselēs, ir Saules dvēsele, vienotā dvēsele utt. Visdrīzāk debesu dzimta – tas ir tas, no kurienes es reiz atnācu.

 

 • Ar ko atšķiras slimības no būtības, kura tev uzsēdusies?

Mēs ieraudzījām slimību blokus. Bet būtības var atrasties aurā, ķermenī, visbiežāk čakrās, dažreiz aiz muguras. Var pieslēgties no telpas caur auru, īpaši pie muguras.

Piesūcekņi, auklas būt var gan astrālajā, gan mentālajā plānā.

Parazīti izskatās dažādi. Viņi mēdz būt no apakšējā astrālā plāna, dažreiz atnāk caur kājām un pieslēdzas pēdām, kājām. Mēdz būt arī mazi, cilvēka iekšienē. Mēdz būt ļoti tīra aura, bet čakrā kāds ir iesēdies. Mēs dažreiz varam arī nepamanīt šo negatīvu. Būtība atnāk uz negatīvu un izsmidzina šo negatīvu, un tas aug.

 

Pašlaik nāk visu ķermeņu apskaidrošanas un harmonizācijas plūsma. Tā ir mīksta, mierīga, klusa, taču diezgan spēcīga, kā Saules gaisma. Tas ir darbs ar apziņu. Plūsma pa visiem līmeņiem, darbs, ceļot apziņu, graujot dogmatiskus uzstādījumus (kā “pareizi” dzīvot). Tā mums ir bremze. Un tāpēc mēs reizēm nevaram pieņemt, to, ko mums saka no augšas.

 

Mēs beidzam, pateicamies SB.

 

Pievienots 17.05.2019

http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/uchimsya-diagnostike-i-tselitelstvu

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Hipofīze – smadzeņu piedēklis ieapaļa veidojuma formā uz galvas smadzeņu apakšējās virsmas kaula kabatā, kuru sauc par turku sedliem; izstrādā hormonus, kas ietekmē augumu, vielmaiņu un reproduktīvo funkciju. Ir endokrīnās sistēmas centrālais orgāns; cieši saistīts ar hipotalāmu. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D1%84%D0%B8%D0%B7