Ņina Terehova - PĀREJAS DIENASGRĀMATA. „NLO un mākoņi”. 2016. g. janvāris

Jaungada brīvdienu laikā „Militārajā apskatā” („Военное обозрение”) pa TV tika demonstrēta mūsu militāristu ierīce, kura rada dūmu aizsegu virs automobiļu grupas ar raķetēm. Šī mākslīgā mākoņa īpatnība ir tāda, ka tas satur daļiņas, kuras absorbē un izkliedē radiolokācijas viļņus, kuri nāk no uzbrūkošo raķešu paštēmējošajām (самонаведение) galviņām, maskējot no tiem mērķus. Rada savdabīgu elektromagnētisku aizsegu.

Bet, lūk, ziņojums no amerikāņu un japāņu militāristiem.

(http://vpk.name/news/113946_karbonovyie_oblaka_skryivayut_esmincyi_ot_protivokorabelnyih_raket.html)

„ASV Jūras Kara Flote ir veikusi izmēģinājumus ar ģeneratoriem, kas ģenerē dūmu aizsegu no radio-absorbējošiem pavedieniem, kurus var izmantot karakuģu aizsardzībai no jūrā un gaisā bāzētām raķetēm ar radiolokācijas tēmēšanu…

Izmēģinājumu mērķis bija novērtēt, cik efektīvs ir elektromagnētiskos viļņus absorbējošais oglekļa pavedienu mākonis, kurš pretdarbojas kā kuģa daudzlīmeņu aizsardzības elements, lai to neatrastu pretkuģu raķetes un lai neļautu tām sagrābt mērķi.

Jūras bruņojuma izstrādāšanas pārvalde veica jūras traucējumus radoša ģeneratora izmēģinājumus no 2014. gada 21. jūnija līdz 25. jūnijam ar mērķi novērtēt to taktisko efektivitāti kuģa pretraķešu aizsardzībā. Uz kuģa klāja uzstādītā ierīce ģenerē oglekļa pavediena daļiņas, izsmidzinātas dūmu mākonī. Šīs daļiņas absorbē un izkliedē radiolokācijas viļņus, kuri nāk no uzbrūkošo raķešu paštēmējošajām galviņām, maskējot no tām mērķi.”

16 01 26 01

Japānas patruļas kuteris Shiritaka (PG 829) izkarina aizsegu jūras kara mācībās.

Operatīvajā izvērsumā uzliesmojumi rada ekrānu, kurš kuģi slēpj no uzbrūkošajām raķetēm.

Pirmavots http://defense-update.com/

Radot karbonātu mākoņus, tiek izmantoti ekoloģiski tīri materiāli, paziņojumā mūs mierina.

Kāpēc mēs par to sākām runāt? MĪMIKRIJA – lūk, iemesls.

NLO maskēšanās (mīmikrijas) par mākoņiem sistēma ir sākusi kļūdīties. Un mēs sākam viņu kuģus redzēt arvien biežāk. Visas sistēmas dažreiz kļūdās. Iespējams, tas notiek realitāšu saplūšanas dēļ, jo barjera starp pasaulēm ir kļuvusi plānāka?

 

Atceraties lēcveidīgos mākoņus virs Keiptaunas? http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub34.html[1] Šie mākoņi ir paša lidojošā objekta ģenerēti. Tie ir pārāk nevainojami, lai būtu parasti mākoņi, tāpēc piesaistīja uzmanību…

Un ko jums atgādina tāds mākonis? http://earth-chronicles.ru/news/2016-01-18-88132

16 01 26 02

Vai tāds?

16 01 26 03

Skatieties vēl video, cik meistarīgi NLO izmanto mākoņus, lai slēptos tajos! http://oko-planet.su/phenomen/phenomennews/304115-korabl-prishelcev-zasnyali-iz-avialaynera-v-nebe-nad-germaniey.html

Amerikānis uzņēmis video ar mākoņos noslēpušos taisnstūra NLO. http://earth-chronicles.ru/news/2016-01-20-88198

Daudziem cilvēkiem līdz šim laikam aktuāls ir jautājums: „Ja citplanētieši atrodas uz Zemes, tad kāpēc viņi neiziet uz kontaktu ar mums?” Bet varbūt tomēr iziet, tikai informācija par to tiek slēpta?

 

Lūk, ko saka Pols Helijers (Paul Hellyer), kurš bija Kanādas aizsardzības ministrs 60-jos gados, intervijā telekanālam Russia Today http://www.infoniac.ru/news/Shokiruyushee-zayavlenie-inoplanetyane-zhivut-sredi-nas.html

Citplanētieši apmeklē Zemi tūkstošiem gadu ilgi, un viņus satrauc tas, ka cilvēki var pazudināt šo planētu, paziņoja bijušais ministrs.

Helijers apgalvo, ka apmēram 80 dažādu veidu citplanētiešu regulāri apmeklē mūsu planētu, sākot no „neliela garuma pelēkiem atnācējiem”, kuri bieži tiek attēloti multfilmās un bildītēs, līdz tādiem veidiem, kā „nordiski blondīni” un „gari baltie”, kuri praktiski var līdzināties cilvēkiem.

Viņš pavēstīja, ka šie citplanētieši ir ieradušies no dažādām galaktikas malām, ieskaitot Venēru, Marsu, Jupitera pavadoni, Andromedu un citas zvaigžņu sistēmas.

Helijers uzskata arī, ka praktiski visi atnācēju veidi, izņemot vienu, divus, ir labvēlīgi un grib cilvēkiem palīdzēt, taču viņiem ir jāievēro noteikumi, kuri aizliedz viņiem to darīt.

„Viņiem ir noteikumi, un viens no noteikumiem ir tāds, lai neiejauktos mūsu lietās, kamēr viņiem nepalūdz, un tas, iespējams, ir viens no iemesliem, kāpēc pēdējā laikā viņi nav bieži redzēti,” – pastāstīja Helijers.

Bijušais aizsardzības ministrs precizēja, ka militārās izmeklēšanas ir atradušas pārliecinošus pierādījumus par vismaz 4 veidiem, apmeklējušiem Zemi vēstures laikā, un šīs vizītes ir kļuvušas biežākas līdz ar atoma tehnoloģiju atklāšanu.

Viņš apgalvo, ka dažu pēdējo desmitgažu laikā NLO aktivitāte ir pieaugusi kopš brīža, kad tika izgudrota atombumba. Citplanētieši ir nobažījušies par to un par faktu, ka mēs to atkal varam izmantot, jo kosmoss – tas ir vienots vesels, un tas ietekmē ne tikai mūs, bet arī citus cilvēkus kosmosā.

„Mēs pārāk daudz laika tērējam, karojot cits ar citu, tērējam pārāk daudz naudas militāriem izdevumiem un pārāk maz naudas nabagiem, bezpajumtniekiem un slimniekiem. Mēs piesārņojam ūdeni un gaisu, amizējamies ar kodolieročiem un atomieročiem, kam var būt graujošas sekas Zemei un mūsu kosmosam, un viņiem tas nepatīk.” – pastāstīja Helijers.

Viņš pavēstīja arī, ka citplanētieši varētu tehnoloģijās dalīties ar cilvēkiem, taču viņi bažījas, ka mēs tās izmantosim militāriem mērķiem.

Kā apgalvo Helijers, daudzas tehnoloģijas, ieskaitot gaismas diodes, mikroshēmas un bruņu vestes, mēs esam saņēmuši no viņiem un varētu saņemt vairāk, īpaši medicīnas un lauksaimniecības sfērās, ja izmantotu tās miermīlīgiem mērķiem.

 

Iznāk, ka mākoņu radīšanas tehnoloģiju (maskēšanās un elektromagnētiskā aizsega radīšanai) cilvēks arī ir saņēmis no citplanētiešiem, un, kā viņi arī gaidīja, pēc iespējas ātrāk sāka izmantot militāriem mērķiem.

Viceadmirālis Roberts L. Tomass Juniors (Robert L. Thomas Jr.), kurš komandē Amerikas Septīto Floti, skaidri paziņoja, ka kopīgās amerikāņu-japāņu mācības “Pandarra Fog ir piemērs no flotes operatīvi integrētas tehniskās un taktiskās attīstības ar mērķi apgūt elektromagnētisko manevru karu.”

 

Vairāk nav, ko teikt.

Atļaujiet parādīt pašas pirmās NASA oficiālās fotogrāfijas – “NLO blakus Saulei 2011. g. 5. jūnijā” (neretušētas). Kuģu daudzums ir tāds, ka vārds ARMĀDA pats prasās uz mēles! http://earth-chronicles.ru/

16 01 26 04

 

16 01 26 05

Bet šie mākoņi (foto zemāk)? Vai tie nepalīdz slēpt NLO ARMĀDAS pārvietošanos?

Kas zina...

16 01 26 06

Redzams, vajag biežāk raudzīties debesīs. Iespējams, ka aiz mākoņiem mēs arī kaut ko ieraudzīsim un sajutīsim, ka “tas” cilvēcei ne ar ko nedraud. Un beidzot pārstāsim gatavoties jauniem kariem.

16 01 26 07

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs.http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 26.01.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/dnevnik-perechoda-nlo-i-oblaka

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - PĀREJAS DIENASGRĀMATA (11-12 2015)” http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/705-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-11-12-2015 (Tulk. piezīme)