Ņina Terehova - Īsumā PĀREJA CITĀ DIMENSIJĀ

Saules sistēma ir pagriezusies par 90 grādiem!

 

Mūsu centrs “Со-Творение” vērīgi seko informācijai par Saules Vēja un Zemes magnētiskā lauka uzvedību kopš 2005. gada, pamanot to dinamikas maiņas skaidru atkarību no cilvēku apziņas vibrāciju augšanas līmeņa. (Sk. rakstu “Cilvēces pāriešana uz nākamo oktāvu” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub1.html)

Šūmaņa rezonanšu monitoringa grafiki ir ņemti no Tomskas Valsts Universitātes vietnes http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7, kā arī no Zemes magnētiskā lauka izmaiņu Globālās Monitoringa Sistēmas vietnes http://www.glcoherence.org/monitoring-system/live-data.html#live-data-spectrogram, kur nepārtraukti ienāk informācija no Boulder Creek, Kalifornijas štats. Alberta, Kanāda. Baisogala, Lietuva. Jaunzēlandes reģions Northland.

Tad kas gan jauns ir noticis 2015. gada pirmo trīs mēnešu laikā?

Sākot no 2014. gada beigām, Jaunzēlandes rajonam bija pievērsta mūsu cieša uzmanība, tur magnitūdas grafikā parādījās melnas joslas (sk. 1. att.) Tās pašas joslas, par kurām pazīstamais Pēterburgas dziednieks J.V. Kretovs teica: “Ir izņemts negatīva rakstura informācijas uzkrājums. Nevis nodzēsts, bet izņemts – noņemts.” (sk. rakstu “Planētas miegs” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub20.html)

15 04 21 01

1. att. Jaunzēlandes rajons 2014. g. Decembra beigās (apakšējā josla – GC1 005)

Šajā laikā negatīvā informācija tiek arhivēta un izņemta tādēļ, lai cilvēks sajustos no jauna piedzimis, lai ieslēgtos dzīves inerce, vēlēšanās izzināt... Īpaši aktīvi tas notiek Vecgada vakarā.

Tā sanāca, ka janvāra beigās mēs ar grupu izrādījāmies tajā rajonā, un konkrēti, Vjetnamā. Starp citu, Vjetnamas Jaunais gads (19. februāris) arī tika atzīmēts ar negatīva rakstura informācijas “izņemšanu”... (2. att.)

15 04 21 02

2. att. 19. februāris. Vjetnamas Jaunais gads atzīmēts ar melnu kvadrātiņu.

Tas bija ieplānots brauciens, kura mērķis formulējās tā: Apzināti “izdzīvot” visu secību PĀREJĀ pēc shēmas “nāve, 9 dienas, 40 dienas”, un “pāriešana uz Citu Pasauli”. Bet! Nepametot fizisko ķermeni, izmantojot apzinātas sapņošanas metodikas un citas gaismas prakses. (Atzīstos, mani stipri satrauca tieši pēdējais etaps, tā kā vajadzēja visus atvest uz Pīteru dzīvus un veselus...)

Aizsteidzoties priekšā, teikšu, ka atvērās LOGS uz kaut kādu “citu telpu”, (tad mēs to nosaucām par “astrālu” nišu), un turklāt mēs palikām fiziskajā ķermenī.

Atvērās LOGS un NE-notika Fudzijamas vulkāna sprādziens, kurš bija sagaidāms 3.-5. martā un draudēja ar ļoti stipru postu! Šķiet, ka ir notikusi enerģiju pārdalīšana citādā veidā. Mēs pat “redzējām”, kā liesmoja enerģijas gāzes degļos, kuras nāca no kalnu krokām uz Zemes. Domājam, ka nav sagaidāmas ar citas solītās kataklizmas... Detalizēta atskaite par braucienu (Sk. Atskaite par Vjetnamas braucienu http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub27.html.)

Īsi raksturosim galvenos etapus.

“9 dienu” etaps bija ļoti sāpīgs. Katru nakti VISIEM sapņos rādījās aizgājušie radinieki, paziņas un, lai cik dīvaini nebūtu, pazīstami aktieri. Naktīs mēs modāmies no mokošas domas, ka tagad nu IZDARĪT vairs neko nevar... Izjutām gan nožēlu, gan bailes, gan pat šausmas...

Šis etaps beidzās ar LOGA atvēršanos. Tonakt es sajutu, ka galvā it kā ir iedurta resna adata no smadzenīšu rajona labajā acī, ar asi skābu garšu! Skaidri jutu metāla garšu. Tas bija diezgan sāpīgi, lai nepamanītu.

Bet dienā, pārskatot Tomskas valsts universitātes vietni par Zemes magnētiskā lauka stāvokli, mēs ieraudzījām LOGU! (3. att.)

15 04 21 03

3. att. 21.-22. februāris. Tirkīza kvadrātiņš lejā, frekvencē 36 Hz.

Sākām šo parādību pētīt meditācijās. Izrādījās, ka šis LOGS ir uz kaut kādu CITU telpu. Tur ir pagrūti elpot, it kā mēs būtu zem ūdens. Spiediena sajūta galvā un krūškurvja augšējā daļā... Sākumā mēs šo jauno telpu nosaucām par ASTRĀLU. Drīz kļuva skaidrs, ka tā nav gluži astrāla niša, bet daudzslāņu jauna telpa, kurai ir sava struktūra un saturs!..

Visu atlikušo “četrdesmit dienu” laikā šis LOGS pastāvīgi atvērās uz dažām stundām dienā! (4. att.) (Aizsteidzoties priekšā, teikšu, ka pilnībā LOGS aizvērsies tikai 2. martā.)

15 04 21 04

4. att. 27.-28. februāris. Logs bija atvērts gandrīz visu dienu (tirkīza kvadrāti lejā, frekvencē 36 Hz).

Pēc “9 dienām” sapņi kļuva mazāk sāpīgi, un tajos bija vairāk sižeta.

Etaps “40 DIENAS” arī nebeidzās nepamanīts! Tas iezīmējās ar negaidītu notikumu, kuram ir sakars ar Spoguļtelpu un par kuru mēs pastāstīsim nākamajā rakstā.

Patiesībā ar to varētu beigt vēstījumu par mūsu braucienu – mēs pārdzīvojām “9 dienas”, “40 dienas” un mums atvērās LOGS uz “CITU PASAULI” Bet! Notikumi turpināja attīstīties...

Atgriezušies Pēterburgā 13. martā, mēs kļuvām liecinieki spēcīgai Ziemeļblāzmai (15.03.18.), pilnam Saules aptumsumam pavasara Ekvinokcijas dienā (15.03.20.).

Tieši šajās dienās Tomskas valsts universitātes grafiks rādīja kaut ko dīvainu! Pēc 18. marta Šūmaņa rezonanšu pilnīgu neesamību visās frekvencēs! (5. att.)

15 04 21 05

17.-18. marts. Grafikā trūkst Šūmaņa frekvenču pierasto rādījumu, kuras nodrošina dzīvību dzīvajiem organismiem uz planētas.

Mēs parādījām šos grafikus J.V. Kretovam, un viņš noskaņojies teica: “Šeit mainās plakne. Šī dimensija. Zeme ir izmainījusi plakni – pagriezusies par 90 grādiem. To var nosaukt vārdā IZVĒRSUMS.”!

Tātad Zeme un visa Saules sistēma ar visām planētām ir pagriezusies par 90 grādiem! Un ierīces to pilnībā apstiprina ar datu trūkumu! Ierīces nestrādā JAUNAJĀ TELPĀ! Saskaņā ar tām, Šūmaņa rezonanšu, uz kurām noskaņojas viss dzīvais, nav, bet cilvēki dīvainā kārtā ir dzīvi!

Ja turpina mūsu ceļojuma tēmu, tad faktiski mēs ieguvām pierādījumus, ka esam PĀRGĀJUŠI UZ CITU PASAULI, turklāt fiziskajā ķermenī!

IR NOTICIS KAUT KAS ĻOTI, ĻOTI SVARĪGS PRIEKŠ VISAS CILVĒCES!

Nevajag domāt, ka NEVIENS to nepamanīja. Jau 2. aprīlī globālā vietne pilnīgi izmainīja savu ārējo izskatu un pat adresi... https://www.heartmath.org/research/global-coherence/gcms-live-data/#live-data-spectrogram, paslēpjot savās dzīlēs informāciju par magnētiskā lauka monitoringu...

Tomskas Valsts Universitātes vietne arī pamira 3. aprīļa datumā (sk. 6. att.)

15 04 21 06

6. att. 2015. gada 3. aprīlis. Tomskas universitātes vietne izkārusi savu pēdējo attēlu...

Tradicionāli atzīmēsim, kādas izmaiņas ķermenī jūs varētu pamanīt pašreizējā laikā.

Izvērsuma ir ļoti līdzīgs “veļas izgriešanai”, tāpēc daudzi sajuta gļotu iziešanu no organisma (pēkšņas iesnas, astmas lēkmes kā gļotu iziešana no plaušām, otīti u.c.). Tālāk to pavadīs visa kuņģa-zarnu trakta izmainīšanās. Arī svara zudums liecinās par jūsu transformēšanos...

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

Pievienots 21.04.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/perechod-v-drugoe-izmerenie

Tulkoja Jānis Oppe