Нина Терехова и Сергей Бублик – Запуск Crew Dragon SpaceX Илона Маска 30 мая 2020г и …армада НЛО

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Īlona Maska Crew Dragon SpaceX palaišana 2020. g. 30. maijā un… NLO armāda

 

“īlona Maska (Elon Musk) raķetes nesenā palaišana, kura divus amerikāņus nogādāja Starptautiskajā kosmosa stacijā (SKS), izraisīja daudz jautājumu, un pirmām kārtām ar milzīgo skaitu NLO, kuri lidoja raķetes tuvumā, blakus kapsulai. Un tas viss tika translēts tiešajā ēterā!”

Video https://earth-chronicles.ru/news/2020-06-04-140892

Un atkal to pavada klusēšana no NASA puses un nobiedētu komentētāju pieņēmumi no “biomateriāla ņemšanas uz planētas” līdz “zvaigžņu kariem”…

Klusēšanas situācijā, kāda izveidojusies, mums gribētos aizvākt vismaz bailes.

 

Nedaudz vēstures.

2018. g. novembris.

Mums ir pavērtas durvis uz jaunu ekoloģisku Nišu. Burtiski esam atvērti Esībai. (“Sensācija! Mūsu Saules sistēma ir atvērta Visumam, var teikt, Esībai!” [1].)

“Drosmīgais mazais klejotājs “Voyager-2”, nosūtīts pirms 40 gadiem kosmosā, kuru ilgi nelaida cauri “neredzama siena”, svinīgi atzīmēja šo notikumu, izrāvies Visuma plašumos!

Uz mūsu jautājumiem – tad kas gan ir noticis – vai ir atvērušās heliosfēras robežas? Ir iespējami divi varianti: vai nu šaurais “kakliņš”, kurš mūsu Saules sistēmu saista ar Visumu, ir kļuvis plašāks, vai arī mūsu Saules sistēmu ir atvēruši Visumam?

Kretovs (Юрий Васильевич Кретов): “Jā. Atvēruši! Lai mijiedarbotos caur mums pašiem, ar mūsu palīdzību. Kas ir plūdi, salīdzinot ar to! Izmainīsimies tā, ka atjēgsimies tikai jau izmainīti.””

Bija noticis grandiozs notikums visai planētai un arī visai Saules sistēmai! (Kurš atkal taču palika neievērots, zinātnieku nekādi nekomentēts.)

Loģiski pieņemt – ja durvis ir atvērušās, gaidiet viesus, tā taču? Un viesi lauzās iekšā! Gan starpzvaigžņu komētas (jau četras – “Oumuamua” [1], Borisova komēta [2], komētas ATLAS un SWAN), gan NLO armādas, kurās tika konstatēti arī organiski objekti [3].

20 06 06 02

1. att. Līdzīgi organiski objekti tika konstatēti Īlona Maska raķetes palaišanā uzņemtajā video

 

Ir pagājis jau pusotrs gads. Slēpt globālās izmaiņas ir arvien grūtāk…

Pēcvārda režīmā pamanīts:

Pirmkārt, ir notikusi mūsu dzīves TELPAS kvalitatīva izmaiņa. Tēlaini sakot, izvērsums. [4]

Otrkārt, praktiski visi jau saprot, ka mēs neesam vienīgā civilizācija uz Zemes. Un pēdējā laikā šīs civilizācijas ir nākušas klāt. [5]

Kretovs: “Kas mēs tādi esam, lai pieļautu, iztēlotos, prātotu… Kas mēs tādi esam? Nekas. Uz planētas. Mūs nekā nesauc. Visus!”

Un pēdējie notikumi parādīja, cik svarīgs ir Saules Sistēmā notiekošais. Runa ir par uz Zemes notikušo citplanētiešu simpoziju planētu Parādes laikā.

Kretovs: “Tika noslēgti līgumi. VIŅI parakstīja līgumu attiecībā uz mums…

Ierašanās uz simpoziju netika pamanīta, bet toties beigās dalībnieki izlidoja tik masveidīgi, ka tā burtiski izskatījās pēc tūkstošiem NLO evakuācijas no planētas.

Bailes no apokalipses atkal pārņēma redzējušos. Tūlīt tika atrasti pārliecinoši “pierādījumi” – sarkanas upes un HALO visur šajās dienās.

Upes Ķīnā, Krievijā, Libānā un Nīderlandē, kā arī ūdenskrātuves Savienotajās Valstīs, Austrālijā pēdējā laikā kļuvušas asinssarkanas.

20 06 06 03

2. att. Pazīstamā Austrālijas Bondi pludmale Sidnejā nesen kļuvusi asinssarkana

Bet Šrilanka nesen piedzīvoja “asins lietu”. https://earth-chronicles.ru/news/2020-05-20-140474

 

Bet! Taču nekas briesmīgs nav noticis!

Evakuējās ne tuvu visi NLO. Tos sāka pamanīt burtiski pēc pāris dienām visā pasaulē. Kas, lai cik dīvaini nebūtu, visus nomierināja.

 

Aizvākt bailes var notiekošā IZPRATNE.

Treškārt. Mēs ar jums jau noskaidrojām, ka cilvēce ir pamata un galvenais instruments, bez kura nav iespējama pāriešana uz nākamo nišu, uz Esību.

Vēl svarīgi ir pievērst uzmanību cēlonim “mijiedarboties caur mums pašiem, ar mūsu palīdzību”. Kas faktiski arī notiek darba režīmā VIŅIEM.

Norit telpas mainīšanās visu dimensiju līmenī vienlaikus. Norit cilvēces evolucionāra mainīšanās DNS līmenī.

 

Un ko mēs, cilvēki? Mēs mierīgi dzīvojam, pagaidām neredzam šīs nepārtraukti noritošās izmaiņas. Taču pietiek kaut ko pamanīt, uzreiz sākas panika un bailes. Visur mums rēgojas kari, tagad jau arī zvaigžņu kari. Nav brīnums, ka visu cenšas izdarīt slēpti no mums, cilvēkiem kopējā masā.

 

Tātad uz Zemes mums nāksies samierināties ar šo domu, ka mēs uz planētas neesam vienīgie, un mierīgi iemācīties miermīlīgi dzīvot kaimiņos visiem.

Ir jāsaprot, ka baidīties nav no kā – viņi mūs neapdraud. Dara savas lietas. Bet mums dod uzvednes.

 

Ir izmainījusies visas Saules Sistēmas telpa, telpas citāds izliekums prasa koordināšu korekciju. NLO ar to lietišķi nodarbojas, pielidojot arī mūsu planētai tajā skaitā tādā milzīgā daudzumā.

Mēs palūdzām Kretovam noskaņoties uz šo NLO fotogrāfijām kopumā, un pateikt, ja var, ar ko tie nodarbojas?

Agrāk Kretovs jau noskaņojās uz tamlīdzīgiem objektiem: “Par visām šīm fotogrāfijām var teikt – tās ir apzinošas dzīvības formas. VIŅAS ir gatavas dibināt ar mums kontaktu. Gribat – lūdzu. Un tālāk kas? Nu nekas... Varbūt viņas domā – kas mēs esam tāds gudrs, ka negribam ar viņiem stāties kontaktā?” [3]

Kretovs: “…notiek mijiedarbība. Notiek pieskaņošanās mūsu telpas koordinātēm. Notiek pieskaņošanās caur rezonanses faktoru. Tas ir regulatīvs process. Nepārkāpjot likumus, pēc kuriem mēs kustamies.”

 

Ir jāsaprot, ka šajā jaunajā telpā (Esībā) mēs ne tu-uvu neesam vienīgie. Ka mums nāksies tikt skaidrībā ar tās likumiem. Nāksies DZĪVOT PĒC JAUNIEM LIKUMIEM. Lai dzīvotu kaimiņos citām civilizācijām, netraucējot viņām. Neaizmirstot, ka planēta mums ir kopīga.

Bet mums tiek dotas uzvednes dažādos veidos – gan ar neparastām parādībām, gan ar apļiem uz laukiem, gan piemetot artefaktus, izpildītus ar tādām tehnoloģijām, par kādām pat sapņojuši neesam.

CIK apbrīnojami meistarīgi un precīzi VIŅI to dara!

 

Piemēram, 29.05.2020.

“Dīvains mākonis, līdzīgs apvērstam tornado, tika pamanīts Viskonsīnas štatā Amerikā 2020. g. 29. maijā. Meteorologi atzinās, ka ir apmulsuši no redzētā un nevar šo mākoņu veidojumu pieskaitīt nevienai no zināmajām meteoroloģiskajām parādībām.

20 06 06 04

3. att. Apvērsts piltuvveidīgs mākonis Viskonsīnas štatā Amerikā 29.05.2020.

Taču tas nebija tornādo, vismaz tas nedarbojās kā tornado un neskāra zemi, un tamlīdzīgu anomāliju cēloņi nav zināmi.” https://strangeplanet.ru/2020/05/29/%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D0%B4%D0%B0/

Kretovs: “Mums dod zināt, ka mēs neesam vienīgie. Pret šo jautājumu ir jāizturas nopietni. Ir jāmēģina nevis bīdīt kolektīvo saprātu, bet mainīt noskaņu…”

- Dienu iepriekš tur pārrāva dambi. Vai nav sakars?

“Dambja pārrāvums izraisīja pēkšņus plūdus Lenrutā, Viskonsīnas štatā, ASV.

Pēkšņie plūdi dambja pārrāvuma dēļ nobloķēja ceļus un veda pie dzīvojamo māju applūšanas Lenrutas pilsētā, Sojeras apgabalā, Viskonsīnas štatā, no trešdienas uz ceturtdienu, 2020. gada 27.-28. maijā. Ceļi pārvērtās upēs. Dzīvojamie rajoni zemāk par dambi tika applūdināti ar ūdeni, kas bija dziļāks par 0,6 m. Līdz dambja pārrāvumam Heivordas rajonā nokrišņu summa sasniedza gandrīz 76 mm.

Tomass Volfs (Thomas Wolff), Mičiganas valsts universitātes asociētais goda profesors, kurš dambjus pēta jau ilgāk nekā 50 gadus, brīdināja pilsoņus par ASV dambju novecošanu pēc Edenvilas un Senfordas dambju pārrāvuma pagājušajā nedēļā. “Amerikas dambju drošības biedrība (ASDSO) saskaitījusi 2170 dambjus ar augstu sabrukšanas risku,” viņš teica.” https://earth-chronicles.ru/news/2020-05-29-140761

 

Kretovs: “Ir sakars! Proti, jebkura parādība… Ja radām kādu priekšmetu, kurš būtu notēmēts, izgatavots priekš visiem, tad nevajag turklāt zaudēt uzmanību, tērēt kaut kam…

Piemēram, ir disciplīna, dabas mācība, kuru skolā sāk mācīt trešajā klasē.

Dabas mācība veltīta dabas zinātņu (astronomijas, bioloģijas, ģeogrāfijas, fizikas, ķīmijas, ekoloģijas u.c.) elementārajiem pamatiem, sniedz audzēkņiem elementāras zināšanas par dabu, dzimto novadu, cilvēka anatomiju, cilvēka mijiedarbību ar dabisko vidi. Pēdējā mācību gadā dabas mācības kurss sagatavo dabas zinātņu cikla priekšmetu dziļākai un specializētākai apgūšanai. Vikipēdija

Nepieciešams pastāvīgi vākt datus, būvēt kādas koncepcijas…”

 

Un Apļi uz laukiem? Jau ir parādījušies pirmie šajā 2020. gadā.

28.05.2020. Neparasts attēls Viltšīrā, Anglija.

20 06 06 05

4. 28.05.2020. Viltšīra, Anglija

Kretovs: “Lai kāda sekcija netiktu izņemta, lai kā netiktu traucēti likumi, vienalga amēbas princips, situācijas atjaunošanas princips darbosies… vienkārši… tālāk, tuvāk, dažādi.”

31.05. 2020. Dorseta, Anglija, 30.05. 2020. Viltšīra, Anglija

20 06 06 06 20 06 06 07

5.-6. att. 31.05. 2020. Dorseta, Anglija, un 30.05. 2020. Viltšīra, Anglija

Kretovs: “Jebkura ievietojama konstrukcija vienalga attieksies pret centru. Tiek domāts, ar pamatu.” “Tā ir relatīva harmonija starp visu.”

 

Mūs saudzīgi maina, “nepārkāpjot likumus, pēc kuriem mēs kustamies”, saglabājot “relatīvu harmoniju starp visu”. Bet arī mūs lūdz domāt, mums tic, taču mūs, kā “pērtiķi ar granātu”, protams, kontrolē…

 

Pieminēto rakstu saraksts:

[1] – "Sensācija! Mūsu Saules sistēma ir atvērta Visumam, var teikt, Esībai!”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub126.html[1]

[2] – "Nibiru – tā nav planēta, bet process. Pārejas procesa daļa”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_021219.html[2]

[3] – "Par organiskiem objektiem, kurus sāk pamanīt blakus mūsu planētai”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_04012020_sub1.html[3]

[4] – "2020. gads. Kas noticis ar mūsu planētu, galvenais – KĀ”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_31012020.html[4]

[5] – "2019. g. augusta globālie notikumi. Fantāzija par atnācējiem ir arvien tuvāka realitātei”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html[5]

 

2020. gada 6. jūnijs

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 06.06.2020

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_06062020__sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1921-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-sensacija-musu-saules-sistema-ir-atverta-visumam-var-teikt-esibai (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2447-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-nibiru-ta-nav-planeta-bet-process-parejas-procesa-dala (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2478-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-par-organiskiem-objektiem-kurus-sak-pamanit-blakus-musu-planetai (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2519-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-2020-gads-kas-noticis-ar-musu-planetu-galvenais-ka (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2297-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-2019-g-augusta-globalie-notikumi-fantazija-par-atnacejiem-ir-arvien-tuvaka-realitatei (Tulk. piezīme)