Нина Терехова и Сергей Бублик – ПАРАД ПЛАНЕТ. САМОИЗОЛЯЦИЯ - странности планетарного масштаба

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - PLANĒTU PARĀDE. PAŠIZOLĀCIJA – planetāra mēroga dīvainības

 

PLANĒTU PARĀDE (2020. gada 20. marts-20. aprīlis)

 

PAŠIZOLĀCIJA – planetāra mēroga dīvainības

Ļoti precīzi ir teicis Teins Marezs (Theun Mares): “Izskaidrojumi nav realitāte – tā ir tikai pasaules pagaidu sakārtošana. Kustīgajā Visumā ir ļoti maz tā, ko var saprast.” Sena Tolteku mācība.

Tomēr, mēģinot saprast pēdējā laikā uz planētas notiekošo, mēs pamazām esam salikuši galvā daudzas dīvainības: melno caurumu, Otro sauli, planētas Zeme psihosfēras izvērsumu…

Mēs uzskaitījām tikai pēdējos notikumus, taču to ir bezgalīgi daudz, kopš 2005. gada, kad sākās mūsu vērīga sekošana pārejas perioda dīvainībām. Iznāca vesela Pārejas hronika.

20 04 30 03

1. att. Sfēru mūzika

Jau sāji ir kļuvis no koronavīrusa pandēmijas tēmas, bet mēs jums piedāvājam beigās parunāt par “pašizolāciju”. Pašreizējās Planētu parādes, kuru neviens nav atcēlis, aspektā…

Tātad mēs jau esam tikuši skaidrībā, ka šis lieliskais instruments iedarbībai uz cilvēku – vīrusi – ir nepieciešams. Mūsu DNS par 90% sastāv no vīrusu atlūzām. Viņi faktiski arī ir tas instruments, kurš spēj bez liekiem vārdiem un pierunāšanas izmainīt cilvēci kā sugu. Vai arī viens no tamlīdzīgiem instrumentiem, kuru mēs tieši pašlaik redzam darbībā.

 

Jau ir skaidrs, KURŠ ieslēdz tamlīdzīgu mehānismu uz planētām, bet nesenais Kanādas neirofiziologu atklājums pat dod uzvedni, KĀ tas var notikt

Mēs jau saprotam, kādēļ bija vajadzīga šī planetārā pandēmija. Pareizāk pat būs teikt – bija nepieciešams paziņot par to, lai ātri savāktu pēc iespējas vairāk pilsoņu savu valstu robežās. (Sīkāk [1].)

20 04 30 04

2. att. Šūmaņa rezonanšu grafiks visai planētai 2020. g. 3. martā. Ļoti labi redzams, kā kosmosa plūsmu jauda “novienādoja” visas valstis priekšā stāvošajai transformācijai planētu Parādes momentā. Ierīces kopš tā brīža izgāja aiz skalas, izslēdzās, un līdz šim (30.04.2020.) tās klusē

20 04 30 05

3. att. Dievs vien zina, kas notiek. Un tā nav metafora mūsu kontekstā

 

Katras valsts psihosfēras apvērsumam bija jānotiek atsevišķi. Jo tāda ir planētas psihosfēras struktūra – līdzīga vīnogu ķekaram, kur katra valsts ir atsevišķa vīnoga.

Šodien jau var teikt, ka valstu psihosfēru izvērsums ir noticis.

Mēs šo procesu “vērojām” mūsu Projektā. (Atskaites tiek publicētas mūsu vietnē.) Starp citu, tika pamanīts, ka krievu cilvēkam, kuram, apstākļu spiestam, neizdevās laikus atgriezties Krievijā, izvērsuma NE savas valsts psihosfērā dēļ izveidojās “korķītis” starp kreiso un labo puslodi. (Uzreiz parādījās neadekvāta uztvere, domāšana… Psihes disharmonija. Galvassāpes.) Konkrēti šajā gadījumā ir veiktas darbības pusložu harmonizācijā, un situācija tiek kontrolēta. Kā būs ar citiem cilvēkiem, kas nepaspēja laikus nonākt savā psihosfērā, rādīs laiks.

 

Pamazām notiekošais kļuva skaidrs, taču visu laiku vērpās vēl viens jautājums: kādēļ jāieved pašizolācija valsts iekšienē? Katram, atsevišķi.

Pameklēsim tajā “augsto” jēgu…

 

Tātad,

Pirmkārt, jau ir zināms, ka apmēram 40% planētas cilvēku jau ir šis vīrusa veids. Tikai izpaužas tas slimības veidā ne tuvu visiem.

Otrkārt,

Astruss: “Koronavīruss – tā ir elektromagnētiska kontūra zemfrekvences struktūra.”

No Tatjanas Serafimovnas Tihoplavas (Татьяна Серафимовна Тихоплав) dialoga ar Astrusu (https://vk.com/id145180718[1])

“”TS: - Mūsu ķermenī arī ir elektromagnētiski lauki un elektrība. Bioloģisks ķermenis – tas tieši ir elektromagnētisks kontūrs.

Vai koronavīrusam ir selektivitāte? Uz vienu iedarbojas, bet citu apiet vai iedarbojas ļoti vāji.

Astruss: Tieši tā. Tieši tā. Tas ir vīruss, kurš darbojas ļoti selektīvi.

…Jums saka, ka koronavīruss galvenokārt iedarbojas uz vecākās paaudzes cilvēkiem. Jā, galvenokārt uz vecākās paaudzes cilvēkiem, kuri nav spējuši uz Zemes pamosties, kuriem ir sava bioloģiskā organisma elektromagnētiskā kontūra zemfrekvences struktūra. Tieši tā. Rodas rezonanse ar koronavīrusu, un koronavīrusa iedarbība kolosāli pastiprinās.

- Kā šo koronavīrusu var uzvarēt? Ja rēķināmies ar to, ka ir jāpaaugstina apziņas līmeņa attīstītība, tas taču netiek darīts vienā mēnesī, vienā gadā. Šie procesi taču rit desmitgadēm.

Astruss: Lūk, tāpēc koronavīruss atstāj visus tos, kuri ir spējīgi, spēs, kuriem ir virzība, kaut kāda dispozīcija, kaut kādi kaut vai nelieli frekvenču raksturlīknes paaugstinājumi.”

 

Tad kādēļ ir cilvēku pašizolācija citam no cita?

No tāda vīrusa nepaslēpsies zem savas mājas jumta. Šis “zemas frekvences elektromagnētiskais vilnis”, veļoties pāri zemeslodei, vai nu nonāk rezonansē ar cilvēku, vai ne. Un tas ir atkarīgs no tās frekvences, uz kuras katrs atrodas šajā momentā. Visas 24 stundas.

 

Kā var inficēties? Caur zemfrekvences emociju sarunā, skatoties filmu, pie kādas domas?

 

Atgādina mums par domu, vārdu, emociju tīrību? (Pie viena arī par personīgo higiēnu – rokas mazgāt, par blaktīm un tarakāniem.)

 

Bet šī cilvēku pašizolācija pa visu planētu taču kaut kā dīvaini sakrita ar planētu Parādi?

Kāda precīza korekcija cilvēkos bija jāveic?

Un, tradicionāli, mūs interesē, KĀ tas varēja notikt…

 

Piedāvājam jums vēl vienu notiekošā izpratni.

Tā teikt, treškārt:

 

Ļoti interesantu atklājumu izdarījuši Kanādas neirofiziologi.

“Cilvēks mūziku un runu uztver ar dažādām smadzeņu puslodēm.

Vēl vairāk, mūzikas apstrāde ir spēcīga izmainījusi nervu sistēmas darba raksturu. Tajā gadījumā, kad zinātnieki izkropļoja melodijas spektru, brīvprātīgajiem aktivizējās tikai kreisā puslode.”

Izrādās, mēs runu un izkropļotu mūziku uztveram ar kreiso puslodi, bet patiesu mūziku – ar labo. Redzams, runa ir par sfēru mūziku, par Visuma mūziku, kura mums, cilvēkiem, ir pazīstama sākotnēji. Redzams, tā ir klasiskā mūzika, mūsu planētas ģēniju mūzika, kura gadsimtiem saviļņo cilvēci?

Piedevām pagājušajā gadā biologi konstatēja, ka cilvēks viņam pazīstamu melodiju var atpazīt apmēram 100-300 ms laikā – ļoti nelielā laikā pēc neirofizioloģijas mērogiem. Tas norādīja uz to, ka smadzenēs ir specializētas neironu ķēdītes, kuras atbild par šī šaurā uzdevuma risināšanu.”

https://earth-chronicles.ru/news/2020-02-29-138044

 

Vai ne tādēļ tika likvidēti “trokšņi” pa visu planētu ar pašizolācijas palīdzību? Apklusa strādājošo ražotņu troksnis, lidmašīnu dzinēju rēkoņa, skaļruņu pastiprinātās roka un popa koncertu skaņas…

 

Bija vajadzīgs totāls klusums uz planētas Zeme?

Lai nosūtītu vajadzīgo melodiju. Tēva melodiju, to pašu pazīstamo melodiju, kura ierakstīta mūsos sākotnēji. Un mūsu labā puslode momentāni atpazīs “pazīstamo melodiju”, un notiks atcerēšanās brīnums… Un pēc tam – izmainīšanās brīnums. Tas, par ko tik ļoti bieži runā J.V. Kretovs (Ю.В. Кретов): “Mūs izmainīs, bet mēs to pat nepamanīsim.”

 

Zinātkārajiem: novērojumiem pakaļ. Par to, KO mūsos izmaina.

Tas ir stenogrammu Kalendārs no vietnes https://www.heartmath.org/gci/gcms/live-data/spectrogram-calendar/.

20 04 30 06

4. att. Stenogrammu kalendārs pa valstīm 2020. g. februārī

Kaut arī 2. att. mēs redzam, ka kosmisko plūsmu jauda “nolīdzināja” visas valstis priekšā stāvošajai transformācijai planētu Parādes momentā, ļoti skaidri ir redzama “īpašā” attieksme pret Krieviju. Šīm “svītriņām” (sk. GCI003) ir sakars ar kodonu izmainīšanos.

Kodons (kodējošais trinukleotīds) – ģenētiskā koda vienība, nukleotīdu atlieku trijnieks (triplets) iekš DNS vai RNS, parasti kodējošs kādas aminoskābes ieslēgšanu.

Mēs uzdevām jautājumu Astrusam jau 2015. gadā. Tad mēs pirmoreiz pamanījām tādas “švīkas”, to skaists bija 64 (pēc kodonu skaita).

“Magnitūdas grafiks Lietuvas rajonā ir ļoti līdzīgs attēliem no ķīniešu “Pārmaiņu grāmatas” I-CZIN. Šī sakritība ir nejauša?

Astruss: Nē, nav nejauša. (Sīkāk [2].)

Un pašlaik šī transformācija rit pilnā sparā. Un tieši Krievijā.

Neuzdrošināmies jūs vairāk aizturēt. Ejam klausīties klusumu…

 

Pieminēto rakstu saraksts:

[1] – "Negaidīts skats uz pandēmiju. PSIHOSFĒRA un vīrusi. Kāds sakars?”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_24032020.html[2]

[2] – "ASTRUSS atbild uz mūsu jautājumiem (15.04.09. un 15.12.10.)”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub14.html[3]

2020. gada 30. aprīlis

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 30.04.2020

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_30042020_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/2-uncategorised/2186-tatjana-tihoplava-vins-atgriezisies-oktobri-2016 (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2583-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-negaidits-skats-uz-pandemiju-psihosfera-un-virusi-kads-sakars (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1239-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-astruss-atbild-uz-musu-jautajumiem-15-04-09-un-15-12-10 (Tulk. piezīme)