Нина Терехова и Сергей Бублик – ПАРАД ПЛАНЕТ. Взрывы и взрывчики

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - PLANĒTU PARĀDE. Sprādzieni un sprādzieniņi

 

PLANĒTU PARĀDE (2020. gada 20. marts-20. aprīlis)

Planetāra mēroga dīvainības – sprādzieni un “sprādzieniņi”

 

Ir zināms – kad planētas izkārtojas rindā, – iestājas labākais laiks precīzām planetārām korekcijām.

Lai saprastu šī planētu Parādes perioda dīvainības – daudzos sprādzienus un “sprādzieniņus”, kuri pašlaik tādā daudzumā ir pamanīti gan Kosmosā, gan uz mūsu planētas, atslēgas vārdi ir telpas izvērsums.

Atgādinām no Astrusa:

“Telpa ir svarīgāka par laika īpatnību. Šī telpa ir kā plakana lode, tā taisa izvērsumu uz citu dimensiju.

Turklāt telpa – tā ir dzīva substance, kura var mainīt savas īpašības. Un tas savukārt vedīs pie cilvēka kā sugas izmainīšanās.”

 

Par cilvēka kā sugas izmainīšanos mēs jau rakstījām, kad aizdomājāmies par šī planētu Parādes perioda pirmo dīvainībuvalstu pašizolēšanos.

Mēs to izskaidrojām tā, ka ir gaidāms Zemes psihosfēras izvērsums… (Sīkāk [1].)

Citāts no raksta: “Valstu psihosfēras iztaisīs izvērsumu, transformēsies kopējā planētas psihosfērā, kura tad caur sevi rādīs jaunā veida (sestās rases) cilvēku psihosfēras apvalku. (Daudzveidība nepieciešama jebkuru sugu izdzīvošanai.)

Visuma informācijas telpa ir daudzlīmeņu. Mums ir zināmas: biosfēra, noosfēra, psihosfēra. Psihosfēra – tas ir pēdējais līmenis, kurš aptver cilvēci. Un tālāk vēl ir dievišķie līmeņi – dedosfēra, tetrasfēra un ar burtu apzīmēta F-sfēra.”

 

Tātad notiek telpas īpašību mainīšanās visos plānos, visās dimensijās. Bet līdz mums nonāk sprādzienu atbalss…

Kretovs (Кретов Юрий Васильевич): “Jebkura mākslīga pārbīde telpā prasa korekciju ķēdi, lai sabalansētu sistēmu. Pat skaņojot klavieres, meistars gan paklaudzina, gan pievelk stīgas dažādās vietās.”

 

Aplūkosim šī planētu Parādes perioda sākuma neparastos notikumus, kurus pamanījuši planētas zinātnieki, kā arī mēs kārtējā Projektā, piedaloties J.V. Kretovam.

Pirmkārt, 28. februārī, planētu parādes priekšvakarā – sprādziens.

2020. g. 28. februāris – RIA Novosti. Zinātnieki no Starptautiskā radioastronomijas pētījumu centra kosmosā konstatējuši liecības par gigantisku sprādzienu, lielāko kopš Lielā sprādziena laikiem. Tas ir piecas reizes spēcīgāks par visu, kas ir novērots līdz šim.

Otrkārt, divi nākamie sprādzieni uz Borisova starpzvaigžņu komētas.

Treškārt, dīvains sprādziens uz Saules.

 

Borisova starpzvaigžņu komēta.

Komēta 2I/Borisov tika atrasta 2019. gada 30. augustā, tās orbītas ekscentritāte ir lielāka par trīs, kas to padara par otro pašlaik zināmo starpzvaigžņu objektu. Pagājušā gada decembra sākumā komēta izgāja savu perigeju un sāka attālināties no Saules.

Mēs jau noteicām, ka “tās parādīšanās mērķis ir kāda melnā cauruma aizvēršana Saules sistēmas telpā”. Atzīmējām, ka melnajam caurumam ir sakars ar to vietu, kur teorētiski tika atrasta Saules sistēmas Devītā planēta. (Nav izslēgts, ka šī devītā planēta var kļūt par mūsu Saules sistēmas Otro Sauli.) (Sīkāk [2], [3].)

Tātad,

“Vēl 23. martā Borisova komētas kodols bija vienots vesels. Pēc tam poļu astronomi pamanīja uz tās divus secīgus uzliesmojumus.

20 04 17 01

1. att. Attēlā, kurš iegūts 2020. gada 23. martā, redzams viengabalains kodols, bet 28. un 30. marta attēli demonstrē divas atsevišķas komponentes, attālinātas par 180 kilometriem un izlīdzinātas attiecībā pret putekļu komas galveno asi.

Zinātnieki nevar izskaidrot, kā komētas viens kodols ir sadalījies divos objektos. Komētai acīmredzot bija izstiepts kodols ar divām atšķirīgām komponentēm. Pēc astronoma Deivida Dževita (David Jewitt) teiktā, šie divi ķermeni ir apmēram vienādi spoži, bet ne vienādi pēc izmēra. https://earth-chronicles.ru/news/2020-04-03-139060

 

No dialoga ar J.V. Kretovu 13.04.2020.:

“- Pašlaik Borisova komēta nav sabrukusi, bet sadalījusies divos objektos. Šī ir mākslīgas izcelsmes komēta, vai tā?

Kretovs: Jā. Pieņemsim, mēs esam nomaskējuši mākslīgu pavadoni zem kaut kā, bet kāds vispār paņēma komētu un… Var būt kas tāds? Pilnīgi. Par ko te vispār var runāt pie civilizācijas līmeņa, kuram mēs pat izsekot nespējam, atrodoties pašā zemākajā līmenī attiecībā pret viņiem.

Patiesībā – tā ir komēta, taču strukturāli un reorganizējoši viņa nes kaut ko…

Nes enerģiju, nes informāciju. Informācija – tā darbojas katrā punktā, katrā komētas gabalā. Vispār – katrā telpas punktā ir VISA telpas informācija.

 

- Iznāk, ka starpzvaigžņu komētas uzdevums (melnā cauruma aizvēršana) sekmīgi tuvojas beigām? Kāds ir šo, jau DIVU, “apakškomētu” uzdevums?

Kretovs: Mēs varam to saukt visādi. Bet viņi, iespējams, sauc to par diferenciāciju (sadalīšanu). Skatieties. Diferenciācija.

Visticamāk…

Var iedomāties tā: Zinātnieki redz, ka komēta lido pie mums, bet viņa, nosacīti sakot, “ieiet melnajā caurumā”. Un ar viņu notiek diferenciācija, sadalīšanās…

(Mūsu komentārs. Viss vienmēr notiek uzreiz visos plānos. Jurijs Vasiļjevičs dzīvo daudzdimensionalitātē. Un reizēm viņam ir grūti sadalīt “ieraudzīto”, bet mums ne mazāk grūti ir to izteikt vārdos.

Diferenciācija notiek pa dimensijām un katras dimensijas iekšienē.)

 

- Nesen, mūsu pašreizējā Projekta ietvaros, kur mēs novērojam “melno caurumu”, sākām pamanīt dīvainības. Un vakar Sergejs meditācijas brīdī “ieraudzīja”, ka melnais caurums ir pārvērties divos – melnā un baltā. Turklāt melnais arī kļuvis kaut kāds pelēks…

Ketrovs: Lūk, lūk! Es par to arī runāju! Tagad vajadzētu pievērst uzmanību diviem gaišajiem virpuļiem… (Runa ir par nākamo novērojumu objektu mūsu Projektā.)

Es vakar “redzēju” ainiņu. No ledus iet virpulis līdz dibenam, sasaldē dzīvniekus, teritoriju. Kad sākām pētīt – tā ir sāls, kas no ledus nāk ārā, sasniedz dibenu un sasaldē dibenu… Nu tas vispār! Tā, izrādās, ir nopietna parādība – tur ir ne vienkārša sasaldēšana, tur kaut kas tiek pārraidīts. Tas ir Ziemeļ- un Dienvidpolā.

 

- Vai var teikt, ka ir noticis melnā cauruma izvērsums Bedrē, līdzīgā tai, kas atrodas Saules kodolā? Ka mēs esam Otrās Saules formēšanās liecinieki?

Kretovs: Var. Es taču teicu – diferenciācija. Diferenciācija – tā diferenciācija arī ir.”

 

Vēl par sprādzieniem. Vakar parādījās ziņa, ka nesen atrastās komētas C / 2019 Y4 (ATLAS) kodols ir sadalījies 4 fragmentos 2020. gada 11. un 12. aprīlī.

ATLAS tika atrasts 2019. gada 28. decembrī Lielās Lācenes zvaigznājā. Nākamo dažu mēnešu laikā ATLAS lidoja bezprecedenta ātrumā, un tika gaidīts, būs redzams ar neapbruņotu aci no Zemes maija beigās…

Ir zināms, ka komētas ir nestabilas un tās ir grūti pareģot. Samērā ar tuvošanos Saulei siltums un radiācija var nodarīt nopietnu kaitējumu kosmiskajam objektam.

“Pats nepatīkamākais komētās ir tas, ka mēs bieži nezinām, ko tās dara vai kāpēc tās to dara,” teicis astrofiziķis Karls Batems (Karl Battams) no NASA jūras kara flotes pētnieciskās laboratorijas. https://earth-chronicles.ru/news/2020-04-13-139390

 

Bet tagad par ļoti dīvaino sprādzienu Saules otrā pusē.

“20.03.2020. Saules un heliosfēras observatorija (Soho) fiksējusi atlūzas, kas lidojušas virs Saules austrumu malas. Sprādziena vieta nebija redzama, tāpēc mēs nezinām, kas uzsprāga. Taču tas nebija saules plankums.”

20 04 17 02

2. att. Pēc astronomu domām, magnētisma pavediens kļuva nestabils un uzsprāga, izmetot sevis apkārtējās plazmas gabaliņus kosmosā.

https://earth-chronicles.ru/news/2020-03-23-138800

Astruss: “Enerģijas avots, neskaitot laiku, ir arī pati Saules masa.”

 

Ja šo sprādzienu aplūkojam saistībā ar Otrās Saules formēšanos melnā cauruma rajonā, tad, iespējams, tas parādīja uz Otrās Saules notiekošo procesu materiālo daļu. Loģiski ir pieņemt, ka Sauļu struktūrai ir jābūt līdzīgai, vai ne tā? Un arī procesi Saules sistēmā uz Saulēm būs savstarpēji saistīti… Lai cik dīvaini tas pašlaik neskanētu.

 

Astruss: “Melnie caurumi ir Visuma skelets. Melnie caurumi spēj taisīt izvērsumus. Izvērsts Melnais caurums tad arī ir BEDRE uz Saules.”

Astruss par Sauli: “Saules centrā – kodols, kura pamats ir sarkanā uguns. Kodolā atrodas laika bedre. Laiks Saules centrā ienāk no Galaktikas centra.

Kodolu aptver smalks apvalks, kuru rada laiks. Tās ir laika magnētiskās plūsmas, kurām piemīt plūstamība. Pēc tam neitronu struktūra, neitrīno apvalks, pēc tam saules vainags, baltās enerģijas veidots.

…Jebkuras zvaigznes veidošanās procesu jebkurā stāvoklī var nobremzēt. Veidošanās process uz Jupitera tika apturēts. Tā ir līdz galam neiztaisīta zvaigzne.

Jupiters transformē enerģiju caur laiku, lai Saules sistēmu salāgotu ar Galaktikas koordinātēm. Lai kur Jupiters neatrastos, iekšējā vācošā dinamika izmet laiku Zemes virzienā.

Jupiters ir spēcīgs jūsu Zemes aizsardzības faktors. Visi gaida planētu parādi, bet to kopīgo iedarbību uzņemsies Jupiters.”

 

2020. gada martā un aprīlī visā pasaulē tika fiksēts milzīgi daudz noslēpumainu sprādzienu atmosfērā un dzīlēs, dīvainu, biedējošu skaņu. Jau sāka birt paziņojumi, ka “atklātā kosmosā, netālu no Zemes, norit īsts kosmisks karš par Zemi”…

 

28. martā spēcīgs sprādziens nodārdēja Nigērijas dienvidu štata Ondo galvaspilsētas Akure nomalē.

20 04 17 03

3. att. Sprādziens sagrāva ceļu Akure-OVO un nopietni kaitēja desmitiem māju, kā arī skolai un baznīcām.

Ekspertu komanda nāca pie secinājuma, ka viss notikušais ir liela meteorīta nokrišana. Sprādziena vietā netika atrastas nekādas pēdas no transportlīdzekļu atlūzām, ķermeņu atliekām vai sprādzienbīstamām vielām, bet piltuves iekšienē tika atrasti neparasti akmeņi un dīvaini metāliski priekšmeti. https://earth-chronicles.ru/news/2020-04-01-139009

 

Kopš 1. aprīļa virs Centrāleiropas ir uzsprādzis ne mazāk par pieciem meteorītiem (ziņojumi no Beļģijas, Austrijas, Slovēnijas, Horvātijas, Itālijas, Šveices un Vācijas).

 

Kretovs: “Komēta vai meteorīts var atnest nevis vienkārši iznīcību, bet noteiktu informāciju. Informācijas saiknēm piemīt zināmas nestabilas parādības, apakšparādības, virsparādības, nav svarīgi, kā mēs to nosauksim. To var nosaukt jebkā. Enerģija var pāriet informācijā un otrādi, enerģijas redundance var pāriet no vienas kvalitātes citā.”

 

2020. g. 2. aprīlis. Zemes debesīs parādījies daudz NLO.

20 04 17 04

Kosmosa telpā netālu no Zemes, Saules tuvumā, turpinās neticama veselu NLO flošu aktivitāte, kuru fiksē SKS uzstādītās kameras, un tas turpinās vairāk par diviem mēnešiem. Bet pašlaik aculiecinieki daudzu NLO parādīšanos fiksē tieši mūsu debesīs.

Dž.K. Hila (Gina Maria Colvin Hill) no Indiānas štata dalījās dažos foto, uzņemtos 2020. gada 24. martā, parādot daudzus NLO kuģus debesīs. Džina bija izmantojusi dažādus filtrus, lai notvertu šos kuģus, citādi jūs neredzat, jo vairums no tiem ir paslēpts zem maskēšanās sistēmas. (Iesakām noskatīties video. Ļoti interesanti!)

https://earth-chronicles.ru/news/2020-04-02-139035

Plašsaziņas līdzekļu ikdienas ziņas par NLO grupām, kuras pamanītas visā pasaulē, jau vairs nepārsteidz…

 

Kretovs: “Jebkura mākslīga pārbīde telpā prasa korekciju ķēdi, lai sabalansētu sistēmu. Pat skaņojot klavieres, meistars gan paklaudzina, gan pievelk stīgas dažādās vietās.”

Jurijam Vasiļjevičam patīk atkārtot: “Mēs pat atjēgties nepaspēsim… Viss izmainīsies. Mēs domāsim: “Daba” pati sevi ir noregulējusi… Tāpēc ka ar mums, zemiešiem, citām civilizācijām nekad neizdosies vienoties! Kāds noteikti sāks tirgu.” (sīkāk [4].)

Redzamie sprādzieni, kaut kādu neredzamu sprādzienu skaņas – tās visas ir atbalsis no telpu sistēmas mākslīgās balansēšanas. Piebildīsim, ka tas tiek darīts ar filigrānu precizitāti visiem daudzdimensionālās pasaules slāņiem, secīgi un uzmanīgi.

Bet! Atgādinām, ka planētu Parāde vēl nav beigusies. Iespējams, mūs gaida arī citas dīvainības…

2020. g. 14.-16. aprīlī. Ziemeļu puslodē Marss, Saturns un Jupiters izkārtosies rindā dienvidaustrumos dažas stundas pirms saullēkta, kamēr pusmēnesis trauksies tiem garām trīs naktis pēc kārtas.”

Pieminēto rakstu saraksts:

[1] – "Negaidīts skats uz pandēmiju. PSIHOSFĒRA un vīrusi. Kāds sakars?”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_24032020.html[1]

[2] – "Magnētiskā lauka apgriešanās pavēstīja par Saules sistēmas otro sauli!”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_18012020.html[2]

[3] – "Nibiru – tā nav planēta, bet process. Pārejas procesa daļa”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_021219.html[3]

[4] – "NLO pie SKS un gaišzilas ziemeļblāzmas 2020. g. februārī”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_27022020__sub1.html[4]

2020. gada 15. aprīlis

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 17.04.2020

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_16042020_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2583-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-negaidits-skats-uz-pandemiju-psihosfera-un-virusi-kads-sakars (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2502-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-magnetiska-lauka-apgriesanas-pavestija-par-saules-sistemas-otro-sauli (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2447-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-nibiru-ta-nav-planeta-bet-process-parejas-procesa-dala (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2553-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-nlo-pie-sks-un-gaiszilas-ziemelblazmas-2020-g-februari (Tulk. piezīme)