Нина Терехова и Сергей Бублик – НЛО у МКС и голубые северные сияния Февр 2020г

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - NLO pie SKS un gaišzilas ziemeļblāzmas 2020. g. februārī

NLO pie SKS un gaišzilas ziemeļblāzmas 2020. g. februārī

 

Cilvēki jau tādā mērā ir pieraduši pie paziņojumiem par neidentificētiem lidojošiem objektiem, ka ir pārstājuši šai parādībai pievērst uzmanību. Uz mums tas arī attiecas.

Taču, tā kā globāli notikumi, kuriem piekalta mūsu uzmanība pēdējos gados, pašlaik nenotiek, turpināsim vērot “dīvainus” NLO.

Tamlīdzīgi objekti, pirmoreiz pamanīti 2019. gada decembrī, tagad vienkārši ir iekārtojušies blakus Starptautiskajai kosmosa stacijai (SKS). Tie bieži nonāk “tiešajā ēterā ar kosmonautiem”, un pat NASA ir pārstājusi pārtraukt translāciju no MKS to dēļ, kā to darīja agrāk, pirms pusgada.

26.12.2019. “MKS kameras fiksēja ļoti dīvainus spilgtus objektus, kas lidoja pāri Klusā okeāna dienvidu daļai, garām Riodežaneiro.”

20 02 27 01

1. att. 26.12.2019. Anomāli objekti kosmosā

17.02.2020. “Masīvi zaļgani NLO, lidojoši caur kosmosu, turpina ierasties.

20 02 27 02

2. att. 17.02.2019. Anomāli objekti kosmosā

Atkal zaļganas anomālijas tika pamanītas tiešās translācijas laikā no MKS uzstādītajām kamerām.

Kāds neidentificēts lidojošs objekts atstāj Zemes atmosfēru, kamēr otrs objekts, redzams, joprojām ir nekustīgs Starptautiskās kosmosa stacijas tuvumā.

Šīs dīvainās anomālijas turpina nākt klāt, un neviens nezina, kas tas var būt.”

https://earth-chronicles.ru/news/2020-02-17-137658

23.02.2020. “NASA vēro konusveida NLO, pirms tas izzudīs dziļā kosmosā. Un tas viss tiek ierakstīts video.

20 02 27 03

3. att. 17.02.2019. Anomāls objekts kosmosā

Kamera uzņem konusveida metālisku objektu apmēram 22 minūšu laikā, pirms tas uzsāks kustību augšup un izzudīs dziļā kosmosā.”

https://earth-chronicles.ru/news/2020-02-23-137878

 

Agrāk Kretovs (Юрий Васиьевич Кретов) jau noskaņojās uz tamlīdzīgiem objektiem: “Par visām šīm fotogrāfijām var teikt – tās ir apzinošas dzīvības formas. VIŅAS ir gatavas dibināt ar mums kontaktu. Gribat – lūdzu. Un tālāk kas? Nu nekas... Varbūt viņas domā – kas mēs esam tāds gudrs, ka negribam ar viņiem stāties kontaktā?”

Mēs palūdzām Kretovam noskaņoties uz šo NLO fotogrāfijām kopā un pateikt, ja var, “ar ko tie nodarbojas?

Kretovs: “Bet te notiek mijiedarbība. Notiek pieskaņošanās mūsu telpas koordinātēm. Notiek pieskaņošanās caur rezonanses faktoru. Tas ir regulatīvs process. Nepārkāpjot likumus, pēc kuriem mēs kustamies.”

Skaidrs. Izmainījās visas Saules sistēmas telpa, citāds telpas izliekums prasa koordinātu korekciju. Ar to NLO arī nodarbojas, ieradušies arī pie mūsu planētas tik milzīgi daudz.

 

Un cits 2020. gada februāra jaunums.

Atnāca negaidīts apstiprinājums Otrās saules darbībai (iedarbībai).

17.02.2020. “Negaidīts polārblāzmu uzšļakstījums.

Nekādu saules plankumu. Nekādu saules uzliesmojumu. Nekādas saules vēja plūsmas. Īsāk sakot, nebija nekāda iemesla gaidīt polārblāzmu uzšļakstījumu 17. februārī. Bet tas notika.

“Negaidītas polārblāzmas!” iesaucas Aleksandrs Kuzņecovs (Александр Кузнецов), kurš fotografēja ekspozīciju no Kilpisjarvi (Kilpisjärvi) Somijā. “Kādā brīdī tās kļuva rozā un kustējās ļoti ātri! Es redzēju arī griežošos kroni, kurš man atgādināja eņģeli.”

No kurienes radās šīs blāzmas? Zemes magnētiskajā laukā atvērās plaisa, kurā acīmredzot brīvi iekļūst dabiskā “vēja” plūsma, kas nāk no mūsu Saules. Tas var liecināt, ka ievērojami ir vājinājies Zemes magnētiskais lauks, kurš kalpo kā vairogs pret Saules starojumu.”

https://earth-chronicles.ru/news/2020-02-18-137687

Un vēl ziņa:

“Reta gaišzila polārblāzma virs Lafontēna salām Norvēģijā ir nosaukta par pašu neparastāko pēdējo gadu laikā.

20 02 27 04  20 02 27 05

4. att. Reta gaišzila polārblāzma Norvēģijā

Zemes magnētiskajā laukā ir plaisas, viena no tām atvērās 18. februārī, iededzot vienu no pašām dīvainākajām polārblāzmām pēdējo gadu laikā.

Zilas blāzmas tiek novērotas ļoti reti. Parasti zaigošana pie debesīm mēdz būt zaļā krāsā, dažreiz iegūst sarkanīgu nokrāsu. Tās ir krāsas, kuras rada skābeklis, kad to aktivizē elektroni, kas krīt no kosmosa.

Zila zaigošana – tā ir pazīme, ka atmosfērā ir slāpeklis. Daļiņas, dauzot pa jonizētu slāpekli vairāk nekā 400 km augstumā, rada aukstu zilgu zaigošanu. Parasti zilā krāsa ir vāja, taču 18. februārī tā bija īpaši spilgta un intensīva.

Vēlāk polārblāzma ieguva ierasto zaļo krāsu, saglabājot neparasto formu. Dīvainais veidojums sleju veidā bija labi redzams debesīs virs Trumses, tas atšķīrās no parastajiem polārblāzmu lokiem.”

https://terrao.livejournal.com/8969505.html

Uzdodam jautājumu Kretovam: “Pirmoreiz fiksēta gaišzilā spektra ziemeļblāzma. Nekādu saules plankumu. Nekādu saules uzliesmojumu. Nekādas saules vēja plūsmas. Vai ne Otrā saule deva šo plaisu Zemes magnētiskajā laukā?”

Kretovs: “Jā! Kā apstiprinājums, jā.”

 

Kāpēc mēs pievērsām uzmanību gaišzilajai polārblāzmai?

Tāpēc, ka mēs ko tamlīdzīgu gaidījām, jo mūs atvēra Esībā vairāk uz iekšieni nekā uz ārieni. Un tas arī ir zilais spektrs līdz violetajam.

 

Visus šos gadus zinātnieki mums teica, ka zilais starojums ir kaitīgs.

Un monitoros pat tika paredzēts zilās gaismas pazemināšanas režīms.

“Kāpēc gan zinātnieku un ārstu vislielāko satraukumu izraisa tieši zilā gaisma? Aplūkosim pa punktiem. Pazemināts attēla skaidrums. Negatīva ietekme uz tīkleni. Miega traucējumi. Citas briesmas.

Augstāk uzskaitītās sekas šodien tiek uzskatītas par pierādītām desmitgadēm ilgušajos neatkarīgajos pētījumos šajā jomā. Tomēr zinātnieki turpina pētīt zilās gaismas iedarbības īpatnības uz cilvēka organismu un gūst neapmierinošus rezultātus. Ar lielu varbūtību diennakts ritma traucējumi būtiski paaugstina cukura līmeni asinīs un var novest pie diabēta. Hormons leptīns, kurš atbild par sāta sajūtu, gluži otrādi, pazeminās, un rezultātā cilvēks jutīs izsalkuma sajūtu, pat ja organismam barība nav vajadzīga.”

https://4pda.ru/2017/10/04/347159/

Taču sīkrīku totālas izmantošanas laikmetā norobežot sevi un savus bērnus no zilajiem ekrānus neizdodas.

 

Bet te, 2019. g. 18. decembrī, atsteidzās labs jaunums!

“Zinātnieki ir kļūdījušies. Gaismas zilais spektrs ir izrādījies noderīgs. (!?)

Acu aizsardzība viedtālruņos ir izrādījusies kļūda.”

Sniedzam vēsti pilnībā:

“Pretēji izplatītajam viedoklim gaismas zilais spektrs var būt ne tik bīstams jūsu miegam, kā tika domāts pēdējos dažus gadus. Ar tādu paziņojumu uzstājušies Mančestras Universitātes zinātnieki.

Zinātnieku komandas pētījumu rezultāti parādīja, ka blāvas, vēsas gaismas izmantošana vakaros un spilgtas siltas gaismas dienā var būt pat noderīga mūsu veselībai.

Krēslā dabiskais apgaismojums kļūst blāvāks un iegūst zilu nokrāsu. Bioloģiskais pulkstenis šo īpatnību izmanto, lai noteiktu piemērotu laiku miegam un nomodam.

Mūsdienu tehnoloģijas, kas realizētas viedtālruņos, ierobežo gaismas spektra zilās daļas starojumu. Rezultātā mūsu organisms saņem sajauktus vēstījumus, kā apgalvo Mančestras Universitātes pētnieki. Proti, atslēdzot gaismas spektra zilo daļu vakaros, lietotājs vēro ainu, kuru pavada ziedi, kurus viņš parasti redz dienā.

Zīm. 6.

20 02 27 06

Pētījumā, kurš tika veikts ar pelēm, tika izmantots speciāli izstrādāts apgaismojums, kurš ļāva komandai koriģēt gaismu, nemainot spilgtumu. Testi parādīja, ka zilās krāsas vājāk iedarbojas uz peļu bioloģisko pulksteni.

Pētījuma rezultātiem, pēc komandas pārstāvju vārdiem, ir jābūt svarīgai nozīmei, projektējot apgaismojumu un displejus, kuri nedrīkst traucēt mūsu lietotāju veselīgo miegu.” Avots: https://www.manchester.ac.uk/discover/news/researchers-discover-when-its-good-to-get-the-blues

Kā attiekties pret tādiem pretrunīgiem zinātnieku izteikumiem?

“Bet kāpēc mums zinātnieku attieksme ir tik svarīga? Lielāka nekā pati parādība? Viss sabirst interešu zonās. Un tikai intereses ir virzošais spēks uz mūsu planētas,” nožēlo Kretovs.

Liekam priekšā vienkārši zinātniekus uzklausīt un ķerties pie pašas parādības pētīšanas. Vēl jo vairāk, ka izpētes objekts esam mēs ar jums – katrs.

2020. g. 27. februāris.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 27.02.2020

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_27022020__sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe