Нина Терехова и Сергей Бублик – Про органические объекты, которые стали замечать возле нашей планеты

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Par organiskiem objektiem, kurus sāk pamanīt blakus mūsu planētai

2010. g. janvāris.

 

Mūsu uzmanību pievērsa ziņa 2019. g. 7. decembrī.

“NASA fotogrāfijā pamanīts organisks NLO.

20 01 04 01

1. att. Fotogrāfijai ir brīva pieeja NASA vietnē

Pazīstamais ufologs Skots Vorings (Scott Waring) vainojis NASA, ka tā slēpusi fotogrāfiju, uz kuras, kā viņš apgalvo, redzams “organisks citplanētu kuģis”. Viņš sniedzis “pierādījuma” foto un video, kurus uzņēmuši NASA astronauti kosmosa kuģa “Atlantis” (STS-115) lidojuma laikā 2006. gadā.

Savā emuārā Vorings raksta: “Es atradu organisku NLO, kurš, kā es uzskatu, ir dzīvs organisms.” Foto ar digitālās fotokameras palīdzību uzņēmis astronauts Daniels Berbanks (Daniel Burbank).

“Tas nav parasts NLO, jo vairums citplanētu tehnoloģiju izskatās metāliskas, bet šī vairāk līdzinās medūzai.”

Ufologs arī norāda uz interviju ar šatla STS-122 astronautu Lelandu Melvinu (Leland Melvin).

“Viņš man teica, ka redzējis kaut kādu “puscaurspīdīgu, izliektu, pēc organiska izskatošos objektu, kas peldējis aiz loga, kad viņš strādājis kopā ar kolēģi Rendiju Bresniku (Randy Bresnik)”.”

NASA pieņēma, ka analoģija ir bijusi vienkārši atkritumi. Taču piezīmē pie foto šo spokaino priekšmetu nosauca par “nezināmu objektu”.”

http://earth-chronicles.ru/news/2019-12-07-135319

 

Kretovs (Юрий Васильевич Кретов) noskaņojās uz foto: “VIŅI ir gatavi stāties ar mums kontaktā. Gribat – lūdzu.

Un kas tālāk? Nu nekas…

Iespējams, viņi domā – kA mēs tik gudrs, ka negribam ar viņiem stāties kontaktā?

Ko var teikt? Turpiniet nodarboties ar naudas pelnīšanu.”

 

Mēs arī ieraudzījām, ka pēdējā laikā parasto “metālisko” NLO vietā ierīces ir sākušas kosmosā fiksēt dīvainas anomālijas.

2019. g. 24. decembris. “Divas nezināmas anomālijas uzņēma kamera, kad tās lidoja kosmosā. Abas anomālijas cilvēka acij bija neredzamas.

20 01 04 02

2. att. Anomāli objekti kosmosā

Vilburs Allens (Wilbur Allen), kurš noķēra objektus attiecīgi 2019. gada 18. un 21. decembrī, uzskata, ka anomālijas var būt “slēpti” kosmosa kuģi.”

http://earth-chronicles.ru/news/2019-12-24-135866

“2019. gada 26. decembrī Starptautiskās kosmosa stacijas (SKS) kameras fiksēja ļoti dīvainus objektus, kas pārlidoja Klusā Okeāna dienvidu daļu, garām Riodežaneiro.

20 01 04 03

3. att. Anomāli objekti kosmosā

Kas tie par dīvainiem objektiem, kuri pārvietojas nakts debesīs? Šķiet, ka šie kosmiskie objekti ir organiski / enerģētiski, nevis mehāniski.”

http://earth-chronicles.ru/news/2019-12-30-136099

 

Un kā jums patīk šis Burbulis?

“Šis objekts ir vislielākais, kāds jebkad ir novērots Visumā! Šī burbuļa garums sastāda aptuveni 200 miljonus gaismas gadu, un tas ieņem 12 miljardus gaismas gadu. Gāzes mākoņa apvalka biezums sastāda 10 gaismas gadus. Bet gaismveidīgais apvalks paplašinās ātrumā, kurš lielāks par 100 000 km/h. Gāzes burbuļa kopējais izmērs ir 3 reizes lielāks par Piena Ceļa diametru!

20 01 04 04

4. att. Burbulis sastāv no jonizētas gāzes

Kosmiskais objekts ir gāzes mākonis ar putekļiem, kura iekšienē atrodas zvaigzne. Šis kosmiskais objekts atrodas 8000 gaismas gadu attālumā no planētas Zeme Kasiopejas zvaigznājā.”

https://kosmolog.ru/gigantskij-gazovyj-puzyr-opasen-li-on.html

 

Kretovs: “Par visām šīm fotogrāfijām var teikt – tās ir apzinošas dzīvības formas.”

 

“2019. g. 11. jūnijā NASA pārtrauca translāciju no STS dēļ dīvainas anomālijas kosmosā un stariem, kas bija vērsti uz Zemi. Pati kompānija atteicās situāciju komentēt.

20 01 04 05

5. att. Stari, vērsti uz Zemi

Dažas NASA translācijas noslēpumaini pārtrūkst, kas var liecināt par versijām, ka tiek slēpta svarīga informācija par ārpuszemes civilizācijām.

Ufologi arī atzīmēja, ka staru iekšienē ir kāds objekts, kurš izlaiž šos starus.

Bet, ja pieņemam, ka ārpuszemes civilizāciju piekritējiem ir taisnība, tad ko NLO darīja blakus mūsu planētai? Pagaidām tā paliek mīkla, tāpat kā simtiem tamlīdzīgu video internetā.”

https://mymistic.ru/474-nasa-prervalo-transljaciju-iz-za-strannoj-anomalii-v-kosmose-i-luchej-napravlennyh-na-zemlju.html

 

Iespējams, nevajadzētu vainot NASA informācijas slēpšanā? Iespējams un visdrīzāk, viņi paši visu notiekošo nesaprot.

Piemēram, 2019. g. 14. decembrī Meksikā, uz Karmenas salas, tika atrasti daudzi apļi uz zemes. Un tas bija signāls acīmredzami ne priekš NASA.

20 01 04 06

6. att. 14.12.2019. Meksika, Karmenas sala

Kretovs: “Tas ir signāls – vieta ir aizņemta. Lai citi tur nesēstos.”

 

Kādu tad secinājumu var izdarīt no pēdējām pamanītajām parādībām piezemes telpā?

Ir notikusi kvalitatīva mūsu dzīves TELPAS izmainīšanās. Mēs esam sākuši redzēt organiskus objektus, apzinošas dzīvības formas sev blakus. Jo mēs taču tikām atvērti Esībai. Tiesa, mēs nespējam iziet ar viņiem uz kontaktu. Būtu jāsaprot, ka baidīties nav no kā, – viņi mums nedraud. Nodarbojas ar savām darīšanām.

Šķiet, tā ir bijis vienmēr. Viņi bija blakus, bet tikai tagad mēs esam sākuši viņus uztvert. Mums ir pavērtas durvis uz jauno ekoloģisko Nišu.

Un ne visai ir saprotams, vai Viņi svin Jauno gadu. Vai viņi apsveic cits citu ar tādu “mīļu” kaimiņu parādīšanos kā mēs. Vai arī steidzīgi būvē sētas, kā to pieraduši darīt mūsu vasarnieki.

2020. g. 4. janvāris.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

Pievienots 04.01.2020.

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_04012020_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe