Нина Терехова и Сергей Бублик – Нибиру - это не планета, а процесс. Часть процесса перехода

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Nibiru – tā nav planēta, bet process. Pārejas procesa daļa

 

2019. gads beidzas ar veselu buķeti patiešām neparastu notikumu, kas pamanīti blakus Saulei. Milzīga pateicība astronomiem amatieriem, kuri uzreiz dalās informācijā, nenoklusē to, kā to dara zinātnieki gadu pēc gada. Kārtējais mūsu “attiecību noskaidrošanas” rezultāts reālā laikā satrieca.

Izrādījās, ka Nibiru – tā nav planēta, bet process. Pārejas procesa daļa…

19 12 11 01

1. att. 2019. gada 5. novembrī divi milzīgi nezināmi objekti pietuvojās saulei. Fotogrāfijas un video taisījis NLO pētnieks Pedro Ramiress (Pedro Ramírez)

 

Tātad

Ir pienācis kāda cikla noslēdzošais moments, kad formējas kāds “objekts” mūsu Saules sistēmā. (Sīkāk [1].)

Kas tas par ciklu? Kas tas par objektu?

Ko mēs atkal palaižam garām?

 

Atcerēsimies 2019. gada 11. novembra notikumu. Ārkārtīgi neparasts fenomens – anomāli īss gravitācijas viļņu izšļakstījums, kuru dzemdināja nevis objektu pāris, bet kāds atsevišķs avots. (Sīkāk [2].)

 

Palūdzām Jurijam Vasiļjevičam (Юрий Васильевич Кретов) noskaņoties uz to, kas ir viļņu avots.

Kretovs: “Viļņu avots ir caurums… Tiek bloķēta kaut kāda cauruma informācijas struktūra.”

Pievērsīsim uzmanību vārdam “caurums”.

2019. g. 19. novembrī: “SOHO kosmosa observatorija, kura novēro telpu blakus Saulei, ar koronogrāfa LASCO palīdzību uzņēma fotogrāfijas un nodeva tās atklātai pieejai.

Fotogrāfijās viens no astronomiem amatieriem konstatēja kaut ko neparastu. Tas ir kāds nezināms kosmisks objekts, pēc izmēra kā milzīga planēta, vai nezināmas izcelsmes kosmosa mākonis, bet daži, ieraudzījuši šīs fotogrāfijas, nodomāja, ka tā ir tā pati noslēpumainā planēta X, viņa arī Nibiru no seno šumeru leģendām.”

19 12 15 02

2. att. NASA fotogrāfija 19.11.2019.

Starp citu, NASA šīs fotogrāfijas un hipotēzes nekā nekomentēja, un mums atliek tikai minēt par šīs kosmiskās anomālijas patieso dabu.

http://earth-chronicles.ru/news/2019-12-02-135083

 

Lūdzam komentārus Jurijam Vasiļjevičam.

Kretovs: “Tā ir iedarbība uz magnētiskām struktūrām. Tas pats, kas 1. att. Saistīts ar laika izmaiņu. “Dabas ķēniņš” tiks izmainīts mīkstā režīmā un nespēs aprīt visu pasauli.”

- Tā nav tā pati Nibiru?

Kretovs: “Teiksim, jā, tas tā ir. Bet ne tā, kā mēs domājam.

 

Un kā mēs domājam?

Padomāsim, izmantojot jaunus faktus…

 

Sākumā atzīmēsim, ka šim notikumam ir sakars ar cikliskumu, ar laika ciklu (”saistīts ar laika izmaiņu”).

 

Ienāca prātā informācija no mūsu 2015. g. raksta “PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Reiz Divas Zvaigznes vienā saplūda…” https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub35.html[1]

Citāts: “Astrofiziķis Kirils Butusovs (Кирилл Бутусов) pagājušā gs. 50. gados strādāja Pulkovā ar Kozirevu N.A (Козырев Н.А.).

Viņš saka, ka Saules sistēma ir bināra, tas ir, tai ir vēl otra nodzisusi zvaigzne “Radža-Saule”. Viņam ir taisnība?

Astruss: Tā ir, bet pa pusei.

- Ko nozīmē “pa pusei”?

Astruss: Tāpēc ka divas saules ir ieslēgtas vienā, kura jums ir pašlaik. Divas Saules kopā iedarbināja iekšējās nestabilitātes mehānismu. Un tikai.

- Var teikt, ka bija divas Saules, bet pēc tam viņas saplūda?

Astruss: Var. Tieši tā arī bija.

- Šī nodzisusī Saule turpināja virzīties pa savu orbītu ar periodu 40 tūkstoši gadu. Tā?

Astruss: Tas ir atspulgs.

Planētas ATSPULGS un ĶERMENIS – tās taču ir dažādas lietas?

Astruss: Tas praktiski ir viens un tas pats. Bet, lūk, jautājums  kas atstarojas?

- Un kas atstarojas?

Astruss: Kristālisko savstarpējo saikņu sistēmiskums. Tas var izpausties nevis vienas planētas parādībās, bet planētu mijiedarbību summā. Un turklāt šim atspulgam ir gravitācijas komponente. Tas ir līdzīgi, kā, ja caur palielināmo stiklu virkni notiek fokusēšana vienā virzienā. Tā ir aptuvena komponente, bet tagad iedomājieties situāciju, kas principā var sintezēties šajā zonā kā planetāra rakstura parādība. Un, ja tur lidojošu meteorītu ķermeņu vai arī putekļu komponentes, vai arī lielāku daļiņu summa ies iekšā šajā fokusētajā zonā, tad var notikt jaunas planētas dzimšana. Ko var šajā sakarā vēl gribēt zināt? Kā tas notiek? Ievirze jau ir. Vērojiet. Šeit nav neatbilstības. Jūs to TĀ sapratāt.”

 

No dialoga ar Kretovu tagad:

- Astruss toreiz ieteica vērot. Mēs vērojam. Vai Jūs nevarētu paskatīties, vai ar jaunās planētas dzimšanu ir sakars tai planētai, kuras orbītu 2016. gada sākumā izskaitļoja Konstantīns Batigins (Константин Батыгин) un Maikls Brauns (Michael E. Brown)?

19 12 15 03

3. att. Planētas Nr. 9 orbitālā diagramma

Kretovs: “Jā, tā ir tā. Starp citu, tā ir daļa no tā jautājuma par Nibiru. Par “ne tā, kā mēs domājam”.”

 

Vēl viens decembra jaunums.

“2019. gada 1. decembrī Pīters Lourens (Peter B. Lawrence) no Torntonas Anglijā fiksēja dīvainu sarkanu uzliesmojumu uz Mēness.

19 12 15 04

4. att. Sarkans uzliesmojums uz Mēness

Kas izraisīja sarkano uzliesmojumu? Kaut kas uz Mēness uzsprāga, vai arī tas bija Mēness vilnis, hologramma, vai, iespējams, kļūme matricā, vai vēl kaut kas?”

http://earth-chronicles.ru/news/2019-12-09-135374

 

Šoreiz Kretovs noskaņojās ļoti ilgi: “Tā ir iekšējās telpas pārbīde. Korekcija attiecībā pret Zemi.”

- Vai tas ir saistīts ar Nibiru?

Kretovs: “Jā, ir saistīts. Zemes korekcija caur Saules sistēmu.”

- Kā mēs esam pamanījuši, sprādzieni uz Mēness vienmēr pieliek punktu kādiem tajā momentā eksistējošiem globāliem procesiem… (Sīkāk [3].) Vai šis sprādziens pieliek punktu pašas pārejas procesā?

Kretovs: “Pieliek.”

 

2019. gada 5. decembris. “Šie reālie kadri tika uzņemti no starptautiskās kosmosa stacijas (SKS) un parādīti tiešā ēterā.

19 12 15 05

5. att. NLO grupa blakus SKS 2019. g. 5. decembrī

Tajos redzama liela grupa pusapslēptu objektu, turklāt tie mirdz un atstaro gaismu, pazūd un parādās, grupveidā ejot garām SKS.”

http://earth-chronicles.ru/news/2019-12-09-135373

No dialoga ar Kretovu:

- kāds mērķis ir šai milzīgajai NLO komandai, pamanītai blakus SKS?

Kretovs: “Mēs piederam apvienotai sakaru sistēmai, kurai nepieciešama korekcija kādam “šo sakaru “Veselumam”.”

- vai tas ir saistīts ar melnā cauruma aizvēršanos?

Kretovs: “Saistīts, jā.”

 

Iznāk, ka notikumos, kas pašlaik norisinās Saules sistēmā, piedalās pats Radītājs! Redzams, tie ir ārkārtīgi svarīgi notikumi, kas prasa tādu augstu klātbūtni.

Un uzreiz sekoja atminēšanās par sūtni no zvaigžņu pasaules. Runa ir par Borisova komētu.

2019. g. 7. decembris. “Šodien Borisova komēta iet cauri perigejam (planētas vai debesu ķermeņa orbītas Saulei tuvākais punktam). Pēc tam tā sāks attālināties un lidot Saules sistēmas robežu virzienā. Taču tas notiks ne tik drīz, paies vēl vairāki desmiti gadu, kamēr tā uz visiem laikiem aizlidos aiz mūsu sistēmas robežām.”

https://crimea.ria.ru/society/20191207/1117722217/Kometa-krymskogo-astronoma-navsegda-uletaet-iz-Solnechnoy-sistemy.html?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop&utm_referrer=https%3A%2F%2Fyandex.ru%2Fnews

19 12 15 06

6. att. Satriecošu Borisova komētas attēlu Havaju salās uzņēmusi Jēlas universitātes astronomu komanda

“2019. g. 30. augustā ar teleskopa palīdzību Krimas astronoms amatieris Genādijs Borisovs (Геннадий Борисов) atklāja starpzvaigžņu komētu. Objekts raidīja blāvu gaismu, atstājot pēc sevis plašas nelīdzenas pēdas. Vēlāk to ieraudzīja arī astronomi no Mazo planētu Centra Astrofizikas Centrā (ASV). Objektam tikai piešķirts numurs un dots vārds C/2019Q4 Borisov.

Komēta pievērsa sev visas pasaules uzmanību, tāpēc ka tās orbīta izrādījās hiperboliska, kas liecina par komētas starpzvaigžņu dabu.”

 

Tā nav vienkārša komēta – tā ir otrā starpzvaigžņu komēta pēc Houmuamuas (sīkāk [4]), kas apmeklējusi Saules sistēmu, un mēs vērīgi tai sekojam.

 

Palūdzām Jurijam Vasiļjevičam “paskatīties”, kādu funkciju nes Borisova starpzvaigžņu komēta, kura šajās dienās izies Saules tuvāko savas orbītas punktu.

Kretovs: “Tas – ja melnais caurums telpā radīsies – tad tā aizvēršana. Nosacīti sakot.”

 

Neticami! Visi neparastie gada beigu notikumi atduras kaut kāda cauruma aizvēršanā. Melnā cauruma.

Zinātnieki ir pieņēmuši, ka “Mūsu saules sistēmas devītā planēta var izrādīties melnais caurums.

19 12 15 07

7. att.

Melnā cauruma gravitācijas lauka darbību var izskaidrot, kāpēc objektiem aiz Neptūna ir dīvainas orbītas, kā arī kāpēc devītās planētas eksistēšana tik ilgi netika pierādīta. Taču, iespējams, kā šīs gravitācijas anomālijas var izskaidrot, ka eksistē nezināms planētu veids.”

https://wi-fi.ru/news/6usFS5sJHJVW-devyataya-planeta-nashey-solnechnoy-sistemy-mozhet-okazatsya-chernoy-dyroy

 

No sarunas ar Kretovu:

- vai var šis caurums, par ko ir runa, būt tā pati devītā planēta?

Kretovs: “Var.”

- vai var teikt, ka pašlaik norit planētas radīšanas, montāžas process šajā “melnajā caurumā”?

Kretovs: “Var tā teikt.”

- jūs teicāt, ka mērķis, ar kādu parādījās otrā starpzvaigžņu komēta, Borisova komēta, ir kāda melnā cauruma aizvēršana telpā. Vai gadījumā ne par devītās planētas montāžu melnā cauruma vietā ir runa?

Kretovs: “Jā.”

- kā komēta to dara?

Kretovs: “Veic mijiedarbību ar gravitāciju… Korekciju.”

Gravitācija – tā ir pievilkšana un atgrūšana. Piemēram, tieši atgrūšana neļauj debesu ķermeņiem krist uz Sauli.

 

KĀ var notikt planētas formēšanās? Iespējams, ka tas jau notiek un Borisova komēta to vada, vai arī ir savdabīgs šī procesa katalizators?

Starpzvaigžņu 2I/Borisov izskatās kā parasta komēta. Tai ir sarkanīga krāsa, un tā pastāvīgi izmet putekļu daļiņas. Tai ir mazs kodols, kurš sastāda apmēram puskilometru diametrā. Tas ir apmēram 15 mazāk, nekā paredzēja iepriekšējie pētījumi.

Starp citu, vai Borisova komēta nav vainojama pie tā, ka pēkšņi “dīvaini” ir sākušas uzvesties arī parastas komētas?

11.12.2019. “Asteroīds Bennu, tā sauktais “Pastarās dienas” asteroīds, laiku pa laikam “nomet” lielus gabalus materiāla, kurš aizlido kosmosā. Un NASA nezina, kāpēc.”

http://earth-chronicles.ru/news/2019-12-11-135425

 

Pievērsīsim uzmanību ļoti interesantam zinātnieku paziņojumam, kurš parāda, ka Saule ļoti dažādi attiecas pret starpzvaigžņu objektiem (kam ir hiperboliska orbīta) un pret “saviem” objektiem:

31.12.2016. “Pētījums tika prezentēts Planētu zinātnes nodaļas sapulcē, kura notika Pasadīnā, Kalifornijas štatā, ASV.

Izrādās, ka “mūsu Saule lēni sarausta gabalos JEBKURUS Saules sistēmas objektus, kuriem ir pārāk šaura orbīta un kuri mūsu zvaigznei ir pietuvojušies pārāk tuvā attālumā (mazākā par Merkūrija orbītas diametru, kurš vienāds 116 milj. km).

Tādi objekti Saules apkaimē sabrūk daļiņās, kuru izmērs vidēji nav lielāks par vienu milimetru. Taču, attālinoties no mūsu zvaigznes, asteroīds atkal koalescē (savācas – tulk. piezīme), atzīmē zinātnieki, (apvienojas) lielākos pinkuļos iekšienē. Šie mākoņi kolapsējas un formē zvaigznes. Tas var sniegt planētām dzimšanu pareizos apstākļos, kuri ir ne gluži skaidri.”

https://www.astronews.ru/cgi-bin/mng.cgi?page=news&news=9281

Iznāk, ka Saulei nav tiesību “aiztikt” starpzvaigžņu objektus, ko arī parādīja asteroīds Houmuamua, bet tagad Borisova komēta – pietuvojās bīstami tuvu Šaulei un sekmīgi devās savās gaitās!

 

Tātad, kas mums ir 2019. gada beigās:

Pirmkārt, grandiozs galaktisks jaunums – parādījās Nibiru. Tā pati “lieta”, kura biedēja cilvēci daudzus gadus.

Otrkārt, ir iestājies kāda cikla noslēdzošais moments (“laiku beigas” saskaņā ar maijiem).

Treškārt, formējas kāds “objekts” mūsu Saules sistēmā.

 

Griezīsimies pie pirmavotiem, pie artefaktiem, kuros pieminēta Nibiru, – pie Šumeru Mezopotāmijas plāksnītēm.

Izrādās, ka Nibíru, Neberušumeru-akādiešu mitoloģijas kosmogonisks jēdziens.

Tulkojumā no šumeru valodas – “šķērsojums, pārceltuve, centrs”. To var saprast kā kādu “pārcelšanas, šķērsošanas, centrēšanas” procesu.

Vai nav tiesa – tas pēc jēgas ļoti atgādina to, ko mēs, cilvēki, pašlaik saucam par “pāriešanu”? Iznāk, ka Nibirutas ir kāds process, nevis planēta!

 

Piedāvājam jums izlasīt šīs šumeru plāksnītes, kurās brīdināja par kādām draudošām briesmām visai planētai.

129 Lai viņa vārds būs Ne-beru, kurš tur viņas vidu,

130 Lai viņš fiksē debesu zvaigžņu ceļus,

131 Lai viņš gana visus dievus kā aitas,

132 Lai viņš sasaista Tia-mat [planēta Zeme] un tur viņas dzīvi nāvīgās briesmās.

 

Mēs piesaistījām rindām šī gada faktus-notikumus un tad izbrīnījāmies – kā mēs agrāk to nepamanījām?

Izrādījās, ka plāksnītes burtiski apraksta tos globālos notikumus, kas pašlaik notiek ar Zemi.

Bet Nibiru – tas ir vidus procesam ar nosaukumu pāriešana! Un Nibiru galvenā funkcija – atdalīt “augšu” un “leju”. (Atceraties? “Nav ne augšas, ne lejas, ir pa kreisi un pa labi”...)

124 Ar Ne-beru palīdzību viņš [Marduks] tur debesu un pazemes pasaules šķērsojumu,

125 Nešķērso viņi ne no augšas, ne no apakšas, bet gaida viņu.

 

Lūk, kāpēc senie cilvēki tā “gaidīja Nibiru”! Tikai Nibiru laiku beigās ir tiesīgs nodibināt jaunu kārtību pasaulēs: šajā un tās-puses. Bet arī tas nav viss! Viņš (Nibiru) dibina kārtību arī dimensijās.

 

Astruss: “Kad runa ir par dimensijām, pirmais, kas reiz apstulbinās cilvēci, ir tas, ka mirušo kategorijai ir dimensija.

Dzīvo telpa pašlaik ir kardināli izmainījusies! Mūs atklāja Esībai, 5. dimensijai.

Sprādziens 11.11.2019.: “ar enerģijas palīdzību nobloķēja kādu informācijas struktūru, lai tai nebūtu tendence ietekmēt mūs. Lai mūsu smadzenes no tās nepiebarotos.” (Sīkāk [2].)

 

Runa ir par 3. dimensijas informācijas plūsmu, kuru mums piegādāja atbilstoša mirušo pasaules struktūra.

3. dimensijas mirušo pasauli aizvēra, atdalīja (mēs to ieraudzījām it kā aiz stikla), un tagad mums informāciju piegādās 5. dimensijas mirušo pasaule, vai tā?

 

Piebildīsim, ka, lai cik dīvaini tas neskanētu, bet ar Nibiru palīdzību mēs ar jums kļuvām liecinieki dimensiju nomaiņai.

Jā, jā! Par to būs nākamais raksts, lai neviens nevarētu teikt, ka “mēs atkal neko nepamanījām”...

 

Marduks (augstākais dievs Senajā Mezopotāmijā, Babilonas pilsētas dievs aizbildnis pēc 2024. g. p.m.ē.).

Viņš [Marduks] iekārtoja vietas dieviem lielajiem.
Zvaigznes-panētas, dievu līdzības viņš iztaisīja.
Viņš gadu sadalīja – uzzīmēja attēlu:
Divpadsmit zvaigžņu mēnešus viņš salika pa trīs [
zodiaks].
Bet, kad viņš pie debesīm uzzīmēja gada dienu attēlu,
Viņš nostiprināja Neberu vietu, lai centru norādītu visām zvaigznēm.

Lai neviens nekļūdītos, nekļūtu nevērīgs!
Neberu abās pusēs viņš iztaisīja vietas
Enlilam [Vējš] un Eijam
[Pazemes pasaule, ūdens].
Abās debesu pusēs viņš atvēra vārtus,
[4]
Viņš aizslēgus pielika pa kreisi un pa labi.
[5]

Viņš zenītu Tiāmatas [planēta Zeme] klēpī nolika. [6]
Iedeva mirdzumu Mēnesim – nakts glabātājam!
[3]
Iemācīja viņam dienas radīšanu – lai atšķirtu diennakti!

Plāksnīte V, 1-55 // Enūma ēlis

124 Ar Ne-beru palīdzību viņš [Marduks] tur debesu un pazemes pasaules šķērsojumu,
125 Nešķērso viņi ne no augšas, ne no apakšas, bet gaida viņu.

126 Ne-beru ir viņa zvaigzne, viņš to nolika mirdzēt debesīs,
127 Lai tas stāv uz debesu kāpnēm, lai viņi varētu to redzēt. [Formējas devītā planēta Saules sistēmā?]
128 Jā, viņš ir tas, kurš nepārtraukti bez atpūtas šķērso Jūru [
Tiāmatas debesis, Piena Ceļš],
129 Lai viņa vārds būs Ne-beru, kurš tur viņas vidu,
130 Lai viņš fiksē debesu zvaigžņu ceļus.
131 Lai viņš gana visus dievus kā aitas,
132 Lai viņš sasaista Tia-mat [planēta Zeme] un tur viņas dzīvi nāvīgās briesmās.

Mezopotāmijas plāksnītes VII, 124-132. Vikipēdija

 

Rakstu, uz kuriem ir norādes, saraksts:

[1] – "Atklāsmes “Sarkanais Drakons” atjoņojis pie Zemes? 2019. g. decembris”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_011219.html[2]

[2] – "2019. gada novembra notikums. Ārkārtīgi neparasts fenomens – anomāli īss gravitācijas viļņu uzšļakstījums”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html[3]

[3] – "Mēness, kosmiskie atkritumi un KĀ Jupiters var kļūt par otro Sauli”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub124.html[4]

[4] – "Sensācija! Mūsu Saules sistēma ir atvērta Visumam, var teikt, Esībai!”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub126.html[5]

[5] – “Planētas miegs. Magnētiskā lauka novērojumu dienasgrāmata uz 2014. g. septembri”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub20.html[6]; “Planētas miegs beidzas? 2014. g. novembris”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub24.html[7]

[6] – “Pāri Zemei pārvēlies neparasts seismisks vilnis. Zeme PAPLAŠINĀS!”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1.html[8]

2019. g. 13. decembris.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 15.12.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_021219.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1240-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-reiz-divas-zvaigznes-viena-sapluda-2015-g-decembris (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2437-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-atklasmes-sarkanais-drakons-atjonojis-pie-zemes-2019-g-decembris (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2405-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-2019-gada-novembra-notikums-arkartigi-neparasts-fenomens-anomali-iss-gravitacijas-vilnu-uzslakstijums (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1870-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-meness-kosmiskie-atkritumi-un-ka-jupiters-var-klut-par-otro-sauli (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1921-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-sensacija-musu-saules-sistema-ir-atverta-visumam-var-teikt-esibai (Tulk. piezīme)

[6] http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1060-terehova-nina-un-bubliks-sergejs-planetas-miegs (Tulk. piezīme)

[7] http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/1053-nina-terehova-planetas-miegs-beidzas (Tulk. piezīme)

[8] http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1960-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-pari-zemei-parvelies-neparasts-seismisks-vilnis-zeme-paplasinas (Tulk. piezīme)