Нина Терехова и Сергей Бублик – «Красный Дракон» Откровения примчался к Земле? Декабрь 2019г.

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Atklāsmes “Sarkanais Drakons” atjoņojis pie Zemes? 2019. g. decembris

 

2019. gads beidzas ar veselu buķeti interesantu, neparastu notikumu, pamanītu blakus Saulei. Pievērsīsim uzmanību tam, ka gandrīz visus tos pamanīja astronomi amatieri, kuri neslēpj informāciju gadiem, kā to dara zinātnieki.

 

2019. gada 5. oktobrī “saulrieta laikā NLO pētnieks Ramiress (Pedro Ramírez) fiksēja divus milzīgus nezināmus objektus, kas tuvojās Saulei.

19 12 11 01

1. att. Fotogrāfijas un video taisījis NLO pētnieks Pedro Ramiress

Viņš sāka sekot šiem ļoti spožajiem objektiem. Tie tuvojās Saulei, it kā tas vienkārši būtu milzīgs Saules plankums. Plankumi šķērsoja Sauli, pēc tam to pameta un aizlidoja dziļā kosmosā.
Nepietiek, ka šie jaunie attēli ir vēl viens pierādījums tam, ka eksistē liela ārpuszemes aktivitāte Saules tuvumā, bet tas norāda arī uz to, ka šie NLO var būt spējīgi arī pretoties Saules milzīgajam spiedienam un temperatūrai.”
http://earth-chronicles.ru/news/2019-11-18-134654

 

Kretovs (Кретов): “Tie ir magnētiski iegruvumi.”

 

Meklējam zinātnieku paziņojumus par šo tēmu. Jo pagājušā gada augustā taču startēja Zonde Parker Solar Probe (PSP). Misijas mērķis – atrisināt vienu no pašiem ambiciozākajiem uzdevumiem astronomijas un kosmonautikas vēsturē – tuvoties Saulei minimāli iespējamā attālumā, apmēram seši miljoni kilometru. Pēc NASA plāniem, šis aparāts izlidos cauri Saules vainagam 24 reizes, pakāpeniski tuvojoties spīdekļa virsmai, un pēc tam sadegs.

TASS, 6. decembrī. “NASA speciālisti un pasaules vadošie astronomi tikai nesen beiguši apstrādāt un interpretēt mērījumus, kuru zondes četri instrumenti veica divu pirmo pārlidojumu laikā.

Šie mērījumi atnesuši ļoti daudz negaidītu atklājumu. Konkrēti zinātnieki noskaidrojuši, ka spīdeklis saules vēju izstrādā nevis pastāvīgi, bet savdabīgās porcijās, un ka tā iekšienē eksistē dīvainas struktūras, kuras NASA astronomi nokristījuši par “amerikāņu kalniņiem”. To parādīšanos pavadīja vēja pastiprināšanās un lielu enerģijas daudzumu izdalīšanās.

Kā domā zinātnieki, šīs struktūras ir magnētiskā lauka līniju S-veida izliekumi, kuri periodiski parādījās saules vēja plazmas iekšienē un izzuda pēc vairākām stundām. Pēc Beila (Stuart Bale) domām, to parādīšanās ir saistīta ar pagaidām nezināmiem plazmas izmetumiem uz Saules virsmas, un tie var spēlēt galveno lomu spīdekļa vainaga karsēšanā un saules vēja formēšanā...”

https://nauka.tass.ru/nauka/7272687

 

Lai cik dīvaini nebūtu, bet krutā spēcīgā zonde “dīvaino drakonu” nepamanīja. Kaut gan, iespējams, arī pamanīja, bet informācija tiks apstrādāta un kļūs zināma kaut kad pēc tam...

 

Griezīsimies pie mūsu 2914. gada arhīviem.

Citāts no mūsu raksta “Daži atskaites punkti cilvēces pārejas periodā” 17.07.2014.

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub19.html[1]

“Sniedzam jums interesantu paziņojumu, kurā runa ir par D. Melhisedeka pieminēto Sarkano Zvaigzni...

Atklāsmes “Sarkanais Drakons” traucas uz Zemi?

19 12 11 02

2. att. Visai aktīva Interneta kanāla Dahboo77 autors auditorijas spriedumam ir sniedzis fotogrāfijas. Tajās redzama planēta, kura, iespējams, pēc izmēriem ir līdzīga Jupiteram un kura pa trajektoriju virzās uz Zemi

Nākamajā dienā, pēc tam kad šis uzņēmums bija iegūts ar infrasarkanu teleskopu, tas tika izdzēsts no visām kosmisko aģentūru glabātuvēm, apgalvo paziņojuma autors. Bet Google, Microsoft un tagad NASA tika pieķerti pie tā, ka tie ir aizlāpījuši vai aptumšojuši attēlu!

Bet attēls atgādina Sarkano drakonu no Bībeles Atklāsmes grāmatas.
Pats lielākais jautājums ir  ko viņi slēpj? Kāpēc viņi to dara? Ir jāpievērš uzmanība arī šī dīvainā debesu ķermeņa atrašanās vietai – tas atrodas “starp kājām” Jaunavas zvaigznājam.

Ja izseko tā ceļu, tad var noskaidrot, ka mums šis ķermenis pietuvosies 2017. g.”

 

No dialoga ar Kretovu 10.12.2019.

- Šīs divas fotogrāfijas ir kaut kā saistītas?

Kretovs: “Jā.”

- Kā? Šie “magnētiskie iegruvumi” bija 2019. g. 5. novembrī, bet “sarkanais drakons” 2014. gadā. Ko var teikt, skatoties uzreiz uz divām fotogrāfijām?

Kretovs: “Tā ir pabeigšana. Šie magnētiskie iegruvumi – tas ir elektromagnētisks kaut kāds ciklējošs moments, kurš var saformēt kādu objektu.”

 

Kas to būtu domājis!

Ir pienācis kāda cikla noslēdzošais moments, kad “formējas kāds objekts.” Kas tas par ciklu? Kas tas par objektu? Pievērsīsim tam uzmanību.

Un vēl pievērsīsim uzmanību tam, ka 2014. g. bija izskaitļots šī objekta tuvošanās laiks – 2017. gads. Kļūda par diviem gadiem kosmosa mērogā – tā nav kļūda, bet sīka neprecizitāte.

 

Vēl atzīmēsim, ka senie uzstājīgi brīdināja mūs par šo notikumu, kuru uzskatīja par svarīgu un grandiozu. Bet mēs pagaidām "klapējam ar ausīm”...

2019. g. 11. decembris.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 11.12.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_011219.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/1082-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-dazi-atskaites-punkti-cilveces-parejas-perioda (Tulk. piezīme)