Нина Терехова и Сергей Бублик – Неожиданный поворот в понимании рисунков Наска. С существенным дополнением

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Negaidīts pavērsiens Naskas zīmējumu izpratnē. Ar būtisku papildinājumu

Ar mīklainām līnijām, kuras veido fantastiskas figūras, ir pārklāti apmēram 500 kvadrātmetri Naskas plakankalnes teritorijas. Līnijas, kuras veido zīmējumus, uz zemes virsmas ir uzzīmētas savdabīgā veidā – izgrābjot grunti, kā rezultātā izveidojušās līdz 1,5 metru platas un līdz 30-50 centimetru dziļas tranšejas.

18 07 08 15

1. att. Kondora attēls uz Naskas plakankalnes

Neraugoties uz desmitgadēm ilgiem pētījumiem, tā arī paliek noslēpums, kādā veidā, kurš un ar kādu mērķi ir izveidojis šos zīmējumus. Varbūtējais attēlu “vecums” – no piecpadsmit līdz divdesmit gadsimtiem.

 

Eksistē ne mazums versiju, kuras izskaidro, kam domāti Naskas plato ģeoglifi. Pati izplatītākā no tām – astronomiskā. Tās piekritēji Naskas līnijas uzskata par savdabīgu astronomisku kalendāru. Populāra ir arī rituālā versija, saskaņā ar kuru gigantiskie zīmējumi ir domāti saziņai ar debesu Dievību..

 

2018. g. 2. jūlijā parādījusies piktogramma uz lauka Viltšīrā (2. att.) pārsteidzoši var iedot negaidītu pagriezienu Naskas attēlu izpratnē!

18 07 08 16

2. att. Piktogramma 2018.07.02., Viltšīra, Anglija

Šī piktogramma ļoti atgādina Naskas zīmējumu (1. att.)

Kretovs: “Tā ir šūnas struktūra. Šūnas struktūras – kā augu, tā arī dzīvnieku – izmainīšanās.”

 

Vai ne tāpēc Naskas zīmējumi ietver apmēram 30 putnu, zvēru, kukaiņu un ziedu attēlu?

Iespējams, toreiz, pirms 2000 gadiem, arī noritēja iedarbība uz šūnas struktūru?

Un struktūras radīšanas tehnoloģija prasīja tādu mūsu izpratnē darbietilpīgu procesu – grunts izgrābšanu… (TAJĀ telpā-laikā būvēja arī masīvas piramīdas un citas konstrukcijas.)

Bet tagad (pārvešanai CITĀ telpā-laikā) pietiek veikt informatīvi-enerģētisku iedarbību uz šūnām. Šī iedarbība atstāja enerģētiskas pēdas un noguldīja vārpas noteiktā struktūrā. Bet arī šīs pēdas nepaliks uz ilgu laiku – tās drīz novāks angļu zemkopji.

 

Bet to, ka mūsu ar jums šūnas mainās, jau ir pamanījuši zinātnieki.

“Izrāvumu izdarīja austrāliešu zinātnieki. Ir konstatēta jauna DNS struktūra i-MOTĪVS (i-motif) DZĪVĀS ŠŪNĀS.” (Sk. V. Mironovas (В. Миронова) “Oficiālo paziņojumu” https://www.youtube.com/watch?v=wOKCZgag2lk.)

Faktiski – viss!

2018. g. 8. jūlijā[1]

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

P.S. 22.11.2019.

Pētnieki no Jamagata Universitātes (Japāna) uz Naskas plakankalnes dienvidu Peru atraduši 143 jaunus ģeoglifus (!), kuros attēloti dzīvnieki un citas būtnes, kā arī mīklaini “monstri” ar kvadrātveida galvām. Atbilstoša preses relīze publicēta universitātes vietnē. Jaunie ģeoglifi, kas atrodas plakankalnes rietumos, tika atrasti lauku darbu, kā arī 3D-datu analīzes laikā. Viens no ģeoglifiem pirmoreiz tika atrasts ar mākslīgā intelekta palīdzību.

19 11 23 01

3. att. “Monstrs” ar kvadrātveida galvu

Turklāt dažos attēlos redzami neparasti “monstri”, kas atgādina cilvēkus, taču ar kvadrātveida galvām, kā arī divgalvainas čūskas.

Ģeoglifi droši vien ir datējami periodā no 100. gada pirms mūsu ēras līdz mūsu ēras 300. gadam.
Mīklainās līnijas uz Naskas plakankalnes XVI gadsimta vidū atklāja spāņu konkistadori, kuri tās uzskatīja par “ceļa zīmēm”. Atkārtota ģeoglifu atklāšana notika tikai 1939. gadā, kad par to eksistenci paziņoja peruāņu arheologs Toribio Ksesspe. Tajā pašā gadā amerikāņu vēsturnieks Pols Kosoks (Paul Kosok) no lidmašīnas uzņēma pirmās fotogrāfijas.
Pagaidām arheologu un vēsturnieku vidū nav vienota viedokļa par to, kā Naskas kultūras pārstāvji, kas dzīvoja uz plakankalnes mūsu ēras pirmajā tūkstošgadē, varēja “uzrasēt” gigantiskos zīmējumus. Zinātnieki strīdas, kādu lomu ģeoglifi spēlēja indiāņu dzīvē. Dažādos laikos pētnieki domājuši, ka tā ir savdabīga “observatorija” vai zvaigznāju attēli.”
http://earth-chronicles.ru/news/2019-11-17-134615

Krievijā ir atrasti attēli no Naskas plakankalnes.

19 11 23 02

4. att. Fotogrāfijā redzams dīvainais Magņitogorskas petroglifs, praktiski identisks gigantiskajam zīmējumam Naskas tuksnesī (Peru) (Sk. 1. att.)

“Šī klints Sloņiki (Слоники) (Zilonis, Ziloņa piere) ir ļoti populāra Magņitogorskas alpīnistu vidū. Kalnu aiza, kas atrodas starp grēdām Krikti-Tau (Крыкты-Тау) un Jamankaja (Яманкая), ir slavena ar kāpšanas sienām. Ar savu formu akmeņainā izeja atgādina ziloņa galvu. Vietai ir vēl viena “rozīnīte” – tas ir uz akmens plātnes klints aizā izcirsts kondora attēls, praktiski identisks gigantiskajam zīmējumam Naskas tuksnesī, kuru labi var redzēt no lidmašīnas.
Vai var eksistēt saikne starp baškīru kondoru un putnu uz Naskas plakankalnes, par to diez vai kāds ir aizdomājies. Šī mīkla vēl gaida savu atrisinājumu. Jo, ja kondora attēls uz klints Baškīrijā parādījās tajos laikos, kad informācija par zīmējumiem uz Naskas plakankalnes padomju pilsoņiem vēl nebija pieejama, tad ir grūti šo petroglifu izskaidrot ar apzinātu mistifikāciju. Un tas nozīmē, ka šim attēlam var izrādīties senākas saknes, kas ar neizskaidrojamām likumsakarībām saista divas civilizācijas, kas atradās dažādos kontinentos.”
http://earth-chronicles.ru/news/2019-02-17-125274

 

Ko var piebilst notikumu retrospektīvai?

Pirmkārt, notiek Astrusa apsolītais. Mūsu uztvere strauji paplašinās.

Otrkārt, notiek tas, ko “ieraudzīja” Kretovs (Кретов): Iedarbība uz šūnas struktūrām – kā augiem, tā arī dzīvniekiem – nekad nav apstājusies. Un tas notiek uz visas planētas.

 

Domājams, tādi zīmējumi tiks atrasti citās vietās.

Kā mēs bērnībā teicām: “Saderam?!” Laiks rādīs.

 

Pievienots 23.11.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1667-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-negaidits-pagrieziens-naskas-zimejumu-izpratne (Tulk. piezīme)