Нина Терехова и Сергей Бублик – Событие ноября 2019 года. Крайне необычный феномен – аномально короткий всплеск гравитационных волн

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - 2019. gada novembra notikums. Ārkārtīgi neparasts fenomens – anomāli īss gravitācijas viļņu uzšļakstījums

Mēs, Projekta dalībnieki, pēdējā nedēļā pēkšņi pamanījām divas dīvainības:

- visi sāka pēkšņi just “ledaina aukstuma” viļņus. (Šī sajūta jau reiz identificējās – tā ir saistīta ar mirušo pasauli. Ir zināms, ka mirušo pasaule mūs silda. Bet te sāka notikt manāma “atslēgšana” no apsildīšanas.)

- sākām redzēt sapņos aizgājušos kaut kā dīvaini, it kā viņi būtu “aiz stikla”.

19 11 21 01

1. att. Foto caur stiklu. tommymontan

Mēģina kaut ko pateikt, bet mēs nedzirdam.

Gaļa: “Man sapnī atnāca Saša (mirušais vīrs). Kaut ko man neatlaidīgi teica, es nesaprastu. Palika rūgta nepatīkama sajūta, kura nepāriet visu dienu.”

Taņa S.: “Šonakt pamodos no pašas šausmīga kliedziena, briesmīgs sapnis bija. Pat vīru pamodināju, ekstremitātes kļuvušas ledainas, “dvēsele papēžos”, nebija bail, taču ienāca prātā mirušo pasaule.”

Kad līdzīgus sapņus un “ledaina” aukstuma viļņus sāka pamanīt visi Projekta dalībnieki, mēs vērsāmies pie Jurija Vasiļjeviča Kretova (Юрий Васильевич Кретов): “Vai jūs nevarētu to pakomentēt?”

Kretovs: “Nu, lūk, šim uzkrājumam, kas mums ir, tam ir noteiktas tendences jeb noteikts likums... Norit korekcijas. Plānāka kļūstošā siena starp mūsu pasauli un mirušo pasauli noteiktā veidā ir nokoriģēta. Turpmākas plānināšanās vietā tā ir kļuvusi caurspīdīga. Taču siena starp pasaulēm vienalga ir.”

Kaut kas ir noticis. Kas? Skatāmies, vai jaunumos nav kaut kā dīvaina, neparasta...

11.11.2019. “Vakar vakarā detektori LIGO un VIRGO sadūrušies ar ārkārtīgi neparastu fenomenu – gravitācijas viļņu anomāli īsu uzšļakstījumu, S191110af. Tas neatbilst nevienam no šabloniem, kas sagatavoti visiem pazīstamajiem “einšteinisko” telpas-laika svārstību avotiem, kurus astronomi jau ir atklājuši vai kurus viņi sagaida atrast tuvākajos mēnešos un gados. Tā avots atrodas debesu sfēras dienvidu daļā.

Vienīgais, ko zinātnieki pagaidām var pateikt – S191110af ir radījis nevis objektu pāris, bet kāds atsevišķs gravitācijas viļņu avots.

Uz šo lomu pretendē asimetriski pārnovu uzliesmojumi, izgaistoši sākotnējie melnie caurumi, “pārtrūkstošas” kosmosa stīgas, kā arī akrēcijas sistēmas.” https://news.mail.ru/society/39441510/?frommail=10

Palūdzām Jurijam Vasiļjevičam noskaņoties.

Kretovs: “Lūk, tas ir interesanti! Šī enerģija koriģē informāciju.”

- un kas ir viļņu avots?

Kretovs: “Avots ir caurums. Tur rodas informācijas uzkrājums. Un, lai noteiktā veidā šai informācijas struktūrai nebūtu tendence kaut ko ietekmēt, to bloķē ar enerģijas palīdzību. Mēs nevarēsim šo enerģiju izmantot kādam mērķim. Tas ir, smadzenes no tās nepiebarosies. Esmu jau teicis agrāk, ka, pirms mums kaut kas pielēks, mūs izmainīs.”

Faktiski Jurija Vasiļjeviča vārdi nav pretrunā arī ar zinātnieku pieņēmumiem – jo viņi taču domājamo cēloņu skaitā nosauca akrēcijas sistēmas (melnos caurumus). Cita lieta, ka Kretovs “ņem informāciju no smalkā plāna” un būtiski sašaurina viņu pieņēmumu sarakstu, kas varētu ieekonomēt zinātnieku laiku un tēriņus pētījumiem...

Tātad, kas tad mums ir “pielēcis” šobrīd?

Pirmkārt, KĀ mūs izmainīja (izmaina).

Otrkārt, kāpēc šis novembra notikums sasaistījās ar novērojumu par mirušo pasauli? Kāds te sakars?

Pacentīsimies izskaidrot...

No grāmatas Tihoplavi T.S. un V.J, Kretovs J.V. “Astruss. Jaunā fizika” (Тихоплав В.Ю, Тихоплав Т.С, Кретов Ю.В. «Аструс. Новая физика[1]»).

Astruss: “Dievs cilvēkam uzdāvāja divus dzīves aspektus: materiālo un tās-puses-pasauli. Tās nevar eksistēt viena bez otras. Tās-puses-pasaule ir dominējošā. Nāves jēga ir uzkrājumā. Uzkrājums, kurš izpaužas pat gravitācijas komponentē. Nāve uzkrāj, bet dzīve realizē. Bet! Tā pasaule ir sekundāra. Svarīgi, kurš uzstādījis tiltu. Tilts ir uzstādīts no jums uz turieni.

...Aizgājušais tur krāj informāciju, lai nāktu uz Zemi. Ir jāsakrājas tik un tādai, kāda nav bijusi līdz šim. Ja viņš piedzims ar to pašu informāciju, kura viņam bija uz Zemes, tad viņam tā būs elle.

...Mirušo pasaule eksistē uz jūsu enerģijas rēķina. Jūs atdodat viņiem akumulēto enerģiju, viņi jums informāciju par jebko: par pagātni, par nākotni, par visu. Visa informācija par jaunām tehnoloģijām – tās ir piegādes no tās puses.”

Lai saprastu, KĀ MŪS IZMAINA un kāpēc mēs to nepamanām, vajag nelielu ievadu par Laiku un par smadzenēm... (Vēlams izlasīt.)

Astruss: “Laiks kā enerģijas un informācijas plūsma ir dažādi vērstas strūklas. Šo strūklu, kuras virzās dažādos virzienos, ir bezgalīgi daudz. Rodas iespaids par haotisku kustību, bet kopumā ir noteikta kārtība. Tas izraisa iespaidu par laika nevienveidību. Laiku notur gravitācijas spēki. Ja viņš netiktu noturēts, tad aizpeldētu telpā.

Un katrā plūsmā ir savs laiks. Šīs plūsmas var uzlikties viena uz otras. Turklāt tās var neuztvert viena otru, taču tur, kur ir sakrišana, var notikt kaut kas globālāks un būtiskāks, nekā var iedomāties. Jums ir tāds vārds “paradokss”.

Ja strūklas sāk kustību, sakrītot vienā virzienā, tad var parādīties tāds paradokss, kad cilvēks sāk sevi redzēt pagātnē un tagadnē vienlaikus. Un, ja viņi sāk kustību pretim viens otram, tad cilvēks sāk redzēt to, kas notiek “tur”, tajā pasaulē. Tikko kā strūklas maina virzību un kustība kļūst paralēla, novērotājs momentāni aizmirst to, ko ir redzējis.

Kaut kas līdzīgs notiek SAPNĪ. Sapnī strūklas var virzīties dažādā veidā, tāpēc ka telpa ir noslēgta. Sapnis ir spēcīga modelēšana. Aizmigušā iekšējā telpa šo strūklu kustības rezultātā izvēršas uz āru, un viņš ir ieslēgts iekšienē.

Ja iekšējā telpa netaisītu izvērsumu, tad jebkura informācijas plūsma jums būtu bloķēta. To bloķē fiziskais ķermenis.”

Pagājušā gadsimta 60. gados zinātnieki ķērās pie smadzeņu pētīšanas un saprata, ka tās darbojas uz elektromagnētisku impulsu pamata.

“Cilvēka smadzenes sastāv no ļoti daudziem neitroniem, kuri saistīti ar sinaptiskiem savienojumiem. Kontaktējoties neironu šūnas rada elektriskus impulsus, kas tieši ietekmē smadzeņu aktivitāti. Eksistē 5 frekvences, kas atbilst šiem impulsiem.

Impulsi ir vienmēr, taču vienā laikā var dominēt viena noteikta ritma darbība, atkarībā no cilvēka darbības veida. To mēra ar speciālu ierīci, kuru sauc elektroencefalogrāfs (EEG).

Kādi smadzeņu viļņi eksistē, ar ko tie atšķiras, ir jāzina katram. Jo viļņveida aktivitāte var nopietni ietekmēt pašsajūtu vai uztveri.” https://vsepromozg.ru/teoriya/volny-mozga

Atcerēsimies smadzeņu darbības ritmus un to diapazonus:
1) Mazāk par 4 Hz – tie ir Delta viļņi, dziļš miegs.
2) 4-7 Hz – Teta, parasts miegs.
3) 7-13 Hz – Alfa, relaksācija, transa stāvoklis.
4) 13-40 Hz – Beta, aktivitāte, parastā smadzeņu dienas aktivitāte.
5) Vairāk pat 40 Hz – tie ir Gamma viļņi, spēcīga aktivitāte (agresija vai ātra loģiska domāšana, uzdevumu risināšana sarežģītos apstākļos laika trūkumā).

Negaidīti izrādījās, ka Alfa viļņu frekvence sakrīt ar Šūmaņa rezonansēm – no 7 līdz 13 herciem. Evolūcija nez kāpēc “pieskaņojās” Zemes dabiskajam pulsam. Šķiet, ka mūsu smadzenes “ķer” Šūmaņa rezonanses. Patiešām, kad Šūmaņa rezonanse “peld”, cilvēkiem ir slikti. Skaidrs, ka, kad cilvēks apmetīsies uz citas planētas, viņš aizies bojā nevis no bada vai slikta gaisa stacijā: citas, ārpuszemes rezonanses viņu nogalinās daudz ātrāk.

Bet tagad par to KĀ mūs izmaina?

Astruss: “Smadzeņu elektromagnētiskā būtība spēj iekšējo telpu izvērst uz āru. Tas notiek teta ritma (4-7 Hz) režīmā. Turklāt līdz ar teta ritma parādīšanās momentu.”

Ja runājam vienkārši un tēlaini, tad, tikko kā mūsu smadzenes sāk pāriet teta ritma režīmā (mūs velk uz parasto miegu), sākas, lūk, kas:

“Notiek iekšējās telpas izvērsums no centra uz malām. Un pie izvērstas iekšējās telpas pie jums nāk mirušie, lai nodotu informāciju, un ķermenis nespēj to nobloķēt. Informācija kļūst pieejama astrālajam ķermenim, un viņš caur emocijām ietekmē visu ķermeni kopumā. Pēc tam mirušie atkal izvēršas uz iekšu, no malas uz centru, bet tur ir bezgalība.

Citādi jūs spētu sazināties ar mirušajiem katru dienu, dzīves kā sociālās specifikas būtība zaudētu jēgu. Vēl vairāk, mirušie vēl bloķē kontaktu ar baiļu sistēmu, kura jūsos izpaužas šausmu veidā.

...Vēl vairāk, jebkurā momentā jebkurš no jūsu daudzajiem ķermeņiem, ar kuriem mijiedarbojas mirušie, arī var tikt izvērsts, un jūs jutīsieties kā miegā (divkāršs izvērsums). Taču jūs neguļat, jūs esat nomodā. Nomods ir stiprāks ķermeņa specifikas organizējuma dēļ, jūs it kā esat saslēgti uz sevi,” saka Astruss.

Astruss: “Iedarbība notiek tieši uz galvas smadzeņu neironiem, kuri faktiski nostrādā tāpat kā bungādiņas.” (Un jūs varat pat kaut ko dzirdēt, iespējams, dunoņu. Tā jau ir nākamā raksta tēma...)

Tātad mēs tēlaini un pieejami aprakstījām iedarbību uz mums caur mūsu iekšējo telpu, bet no ārienes tajā pašā momentā mēs ar jums nonākam kosmisko gamma staru viļņu diapazonā, kurš “skalo ārā mūsu netīrumus”. (Ļoti labi atceros, ka tajā laikā mēs daudz gulējām.)

Lieliski! Neatkarīgi no tā, vai mēs guļam vai esam nomodā, uz planētas pastāvīgi ienāk gamma viļņi (frekvences augstāk par 40 Hz), kuras automātiski maina mūs.

“Tika veikti speciāli pētījumi, kad grupa studentu, kuri ik dienu klausījās gamma ritmus, pēc 2 nedēļām uzrādīja daudz pozitīvāku rezultātu veiktajos testos, salīdzinot ar otru grupu, kuras dalībnieki dzīvoja parastā veidā.

No treniņiem ar gamma ritmiem cilvēki var gūt labumu. Jau pēc pirmajām darba stundām savu galvas smadzeņu viļņi uzdāvās laimes sajūtu, liks izmainīt skatu uz realitāti un uzlabos smadzeņu darbības kvalitāti. Ja runājam detalizētāk, tad, lūk, kas cilvēku sagaida:

Maņu saasināšanās. Ožas, redzes, garšas izmantošanas efektivitāte. Parādīsies iespēja vienlaikus apstrādāt uzreiz daudz maņu.

Līdzcietības palielināšanās. Tas tajā pašā laikā ļaus vēl spēcīgāk palielināt gamma aktivitāti.

Smadzeņu darbības uzlabošanās. Paaugstinās intelekts, uzmanība, spēja apmācīties, nostiprinās atmiņa, ātrāk tiek apstrādāta informācija.

Paplašinās uztvere. Parādās cits skats uz pasauli, uz sabiedrības dzīves iekārtojumu, uz savu “Es”.

Attīstās pozitīva domāšana. Tiek izslēgta jebkādu depresīvu stāvokļu parādīšanās, skats uz pasauli kļūst pozitīvs.” https://vsepromozg.ru/teoriya/volny-mozga

Pievērsiet uzmanību lieliskajam pozitīvo izmaiņu uzskaitījumam.

Tāda ritma negatīvam raksturojumam var pieskaitīt pieaugošu trauksmes sajūtu un daudzu cilvēku negatavību pārmaiņām pasaules uztverē.”

“Panākt gamma viļņu attīstību cilvēka smadzenēs var ar laba cieša miega, regulāru meditāciju vai jogas, speciālu stimulatoru, hipnozes palīdzību.”

Un miega laikā, kad mēs iegrimstam ritmā zemāk par 7 Hz, tad atkal esam pakļauti izmaiņām, tikai bezapziņas un zemapziņas līmenī.

Faktiski iznāk, ka pēdējos gadus mēs šajā savdabīgajā izmaiņu ritenī atrodamies pastāvīgi.

Tātad Kretovam bija taisnība – mūs izmainīja!

Tā kā mēs tagad to pamanījām un mums ir lemts tikai “pēcvārds”, tad visdrīzāk šis process ir pabeigts. Vismaz globālā aspektā.

Vai ne to pavēstīja atsevišķais sprādziens 2019. g. 11. novembrī (aprakstīts augstāk)?

Kaut gan, ja paskatāmies šī brīža Šūmaņa rezonanšu rādītājus, vietne http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7, tad spēcīga kosmisko plūsmu iedarbība turpinās un skar visus smadzeņu frekvenču līmeņus.

19 11 21 02

2. att. Šūmaņa rezonanses 2019. g. 16.-17. novembrī

Mēs vēl apsolījām pastāstīt, kāpēc šis novembra notikums mums sasaistījās ar novērojumiem par mirušo pasauli. Kāds te sakars?

2016. g., apspriežot tās-puses-pasaules likumus (aiziešanas un atgriešanās likumus), Astruss teica, ka “dažreiz sistēma kļūdās, un tad ieslēdzas trešais princips – “lavīnas efekts”. Daudzi ies uz Zemi un sāks “nemirt”, nosacīti sakot. Kas tamlīdzīgs notika pēc Saules uzliesmojuma 2013. g. 6. septembrī (klase X9.3).”

Uzreiz mēs nodomājām, ka sprādziens 11.11.2019. ir novērsis šo kļūdu un pārtraucis šo atgriešanās dzīvo pasaulē “lavīnas efektu”. Bet tas nepatīk aizgājušajiem, jo viņu galvenais mērķis taču ir – iet uz iemiesojumu. Un daudzi nav paspējuši.

Tāda sajūta, ka mirušie mēģina mums kaut ko pateikt, kas svarīgs viņiem. Vēl es no rīta skaidri sajutu, ka viņi it kā atvadās.

Gaļa: “Es nezinu, kurp es pārgāju, bet man uz ekrāna visu laiku parādās daudz cilvēku. Turklāt dažādā laikā. Pietiek man aizvērt acis, kā uzreiz kāds parādās, vai nu vīrietis, vai sieviete, un visi kaut ko runā. Uzreiz smaga kļūst virsdegune un acis.”

Taņa T.: “Manos pēdējos sapņos pie manis nāca vai zvanīja pa telefonu dažādi aizgājuši pazīstami cilvēki, pat ar ko agrāk nekontaktējos (piemēram, māmiņas paziņa, kuru es tiku redzējusi tikai pāris reižu), biju par to pārsteigta.”

Un te vēl Astruss “pielēja eļļu ugunij”...

Astruss: “Visums nevar izzust. Viņš var atteikties no kādiem strupceļa momentiem, kuri viņam bija uzkrājēji un realizējās tajā.”

(Atgādinām, ka mirušo pasaule – tas ir informācijas uzkrājējs. Un mijiedarbība ar dzīvo pasauli ir tāda, ka viņi mums nodod informācija apmaiņā pret darbību enerģiju.)

Ko nozīmē – atteikties? Pamest likteņa varā? Tā nevar būt.

Domājot par šo tēmu, mēs atcerējāmies kādu no mūsu 2012. gada novērojumiem. Toreiz Astruss teica: “Jūs sakritīsiet ar mirušajiem. Tas jums ir tikpat, kā kad mirušie ir samainījušies ar dzīvajiem.” Tas bija nesaprotami, bet pēc tam mēs pamanījām, KĀ tas notika. Izrādījās, runa bija par vibrāciju sakrišanu.

2012. g. oktobris. “...kādā brīdī mēs pārbaudījām aizgājušo cilvēku apziņas vibrācijas. Konstatējām tādu likumsakarību: visiem dzīvajiem rādītāji bija tikai līdz 60 tūkstošiem, bet aizgājušajiem – no 60 tūkstošiem un augstāk. 60 tūkstoši ir kāda vibrāciju ROBEŽA starp dzīvo pasauli un aizgājušo pasauli. Un pie šīs robežas diezgan ilgi “sitās” dzīvo cilvēku rādītāji, nepārejot 60 tūkstošu robežu...

2012. g. oktobra vidū šī robeža pēkšņi atvērās! It kā dzīvo telpa (pēc vibrācijām) būtu paplašinājusies līdz aizgājušo telpai...

Šo pāreju mēs pamanījām Lihmas (Лыхма) ciemā (Hanti-Mansijskas autonomais apvidus). Tur neliela grupa izgāja apmācību pēc mūsu Centra metodikām. Mēs ik dienu mērījām apziņas vibrāciju līmeni, un tad pirmoreiz atzīmējām tādu spēcīgu vibrāciju pacēlumu – 5 dienu laikā par 15 tūkstošiem! Visiem! Un 60 tūkstošu robeža izrādījās pārieta. Sākumā par 1 tūkstoti, bet pēc mēneša sākās brīnumi. Naktīs (no pulksten 23 līdz pulksten 01) mēs manījām spēcīgas vibrāciju plūsmas savā ķermenī. Uzreiz pēc tā pamodušies, varējām skaidri atcerēties spilgtus sapņus (pēc tam šo sajūtu asums pārgāja). Taču pats interesantākais novērojums – vibrācijas sāka augt 10 reizes ātrāk! Dažreiz pa nakti par 10 tūkstošiem.

Kaut arī Zeme parasti arī kavējas ar aktivizāciju, taču jau 22.12.2012. mēs atzīmējām, ka kolektīvās apziņas vibrāciju līmenis ir sasniedzis 60000 vien. pēc D. Hokinsa (David R. Hawkins) skalas!

Toreiz mēs neieraudzījām mirušo pasaules apziņas vibrāciju līmeņa diapazona augšējo robežu. Tagad izrādījās, ka tas ir D. Melhisedeka tabulas 5. oktāvas gals (987,8 Hz) [1].

Un tā ir tieši tā vibrāciju līmeņa vērtība, kāda ir planētas cilvēces kolektīvajai apziņai pašlaik, 2019. gada beigās!

Tad no kā gan ir gatavs atteikties Visums? Atbilde, kā vienmēr, atradās Astrusam... Tā attiecas uz dimensijām.

Astruss: “Kad runa ir par dimensijām, pirmais, kas reiz apstulbinās cilvēci, ir tas, ka mirušo kategorijai ir dimensija. Tā ir izmērāma. Mirušajam ir telpas iekšējā daļa, kura ir viņa izmērāmības jeb dimensijas līdzeklis.

...Cilvēka aiziešanas momentā psihofizika sabrūk, bet konkrētās dimensijas struktūra paliek. Jūs nekur neizzūdat. Jūs nekādi nevarat uzķert niansi, ka viss ir piesaistīts veselumam. Vārds “telpa” šeit ir pareizs.

Patiesībā, sadalot sev uzmanībā šo un tās-puses-pasauli, jūs to uzreiz atdalījāt uztverē, kamēr viņi jūs uztver uzreiz momentāni. Tāpēc, ka viņiem šāda sadalījuma nav.”

Atcerēsimies, ka dzīvo telpa pašlaik ir kardināli izmainījusies! Mūs atvēra Esībai. Ja runājam tēlaini, tad dzīvie ir pārgājuši uz 5. dimensiju. Un kā tad aizgājušie? Vai viņi TUR var pāriet uz citas dimensijas struktūru? Visdrīzāk ne, jo mirušo pasaules jēga ir uzkrāšanā, bet darbības iespējamas tikai caur iemiesojumu.

Ļoti uzmanīgi izlasīsim, ko Kretovs teica par sprādzienu 11.11.2019.:

“Sprādziens ar enerģijas palīdzību nobloķēja kādu informācijas struktūru, lai tai nebūtu tendence ietekmēt mūs. Lai mūsu smadzenes no tā nepiebarotos.”

Runa ir par 3. dimensijas informācijas plūsmu, kuru mums piegādāja atbilstoša mirušo pasaules struktūra.

Darina: “Sapņi man pēdējā laikā radās ļoti satraucoši. Kaut kādas milzīgas telpas... Galdi... Daudz cilvēku, bet katrs uz sava viļņa... Viņi it kā neredz cits citu. Viņiem ir kaut kādi papīri, mapes... Viņi ir ļoti sakoncentrēti. Es mēģinu ieraudzīt, sajust kādu no jums un nevaru... Ļoti nemājīgi, maigi sakot... Ko tādi sapņi var nozīmēt – nesaprotu, kaut arī mēģinu.

Iespējams, ka dzīvajiem ir laiks sākt dzīvot JAUNĀ pasaulē, kur ir citi fizikas likumi? Un sprādzienu 11.11. mēs iegaumēsim kā cilvēces jaunas ĒRAS sākumu. Paskatīsimies...

Mēs esam pieraduši par dzīvi runāt kā par kādu ilgstošu notikumu, un tuneļa galā – gaisma, pāriešana uz mirušo pasauli. Bet katra cilvēka dzīve ir unikāla, un arī pāriešana notiek uz unikālu vietu... Visums ne tuvu nav izšķērdīgs, un visam ir vērtība, nozīme un jēga.

Skaidrs, ka vienlaikus ir jāeksistē VISĀM dimensijām un visām ir jābūt piepildītām. Taču pieeju tām vadība – tā ir Hierarhiju atbildība.

Rakstu, uz kuriem ir norādes, saraksts:

[1] - "Cilvēces pāriešana uz nākamo oktāvu. Rezultāts, ilgus gadus (kopš 2006. g.) novērojot cilvēku un planētas Zeme vibrāciju līmeni. 2013. g. marts”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub1.html[2]

2019. g. 19. novembris.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 21.11.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://www.litres.ru/vitaliy-tihoplav/astrus-novaya-fizika/ (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1249-nina-terehova-cilveces-pariesana-uz-nakamo-oktavu (Tulk. piezīme)