Нина Терехова и Сергей Бублик – Событие ноября 2019 года. О радиации

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - 2019. gada novembra notikums. Par radiāciju

 

03.11.2019. “Radiācijas līmenis dažās lielajās ASV rietumu pilsētās pēkšņi palielinājies. Dīvainais notikums fiksēts 3. novembrī.

“Savienoto Valstu Gaisa spēki šorīt ASV rietumu daļā pacēla lidmašīnu “Constant Phoenix”. Šīs lidmašīnas vienīgā funkcija ir gaisā “uzošņāt” kodolmateriālu, saistītu ar kodolieroču sprāgstvielām.

19 11 10 07

1. att. ASV rietumu daļas karte 2019. g. 3. novembrī

Saskaņā ar Avārijas kodolnovērošanas centra sniegto informāciju radiācijas līmenis Spokanē, Vašingtonas štats; Korvelisā, Oregonas štats; Sanfrancisko, Kalifornijas štats; Kardifā, Soltleiksitijā, Jūtā un Fēniksā, Arizonas štats, ir krasi pārsniedzis gamma starojuma “tipisko” 3 mēnešu vidējo rādītāju pa minūtēm (CPM).”

http://earth-chronicles.ru/news/2019-11-04-134170

Lai cik dīvaini nebūtu, bet arī šī ziņa runā par Laiku.

Par laika plūsmu iedarbību uz cilvēku. Par apziņas strukturēšanu.

Jo laika substancei ir tiešs sakars ar rentgena starojumu.

 

No grāmatas Tihoplavi T.S. un V.J, Kretovs J.V. “Astruss. Jaunā fizika” (Тихоплав В.Ю, Тихоплав Т.С, Кретов Ю.В. «Аструс. Новая физика[1]»):

“Novērojot rentgena starojuma iedarbību uz cilvēku, Jurijs Vasiļjevičs Kretovs (Юрий Васильевич Кретов) atzīmēja, ka pieaug balto spirāļu aktivitāte organismā un tās sāk savīties. Vai tas tā ir?”

“Rentgena stari ir elektromagnētiskā starojuma veids ar ļoti īsu viļņa garumu. Tas viņiem ļauj nest lielu enerģiju un būt ar augstu iespiešanās spēju. Pēc būtības rentgena stari – tā ir “ļoti spēcīga gaisma”, kura cilvēka acij nav redzama, bet var “izgaismot” pat tādus blīvus priekšmetus, ka metāla plāksnes.” (Vikipēdija)

Astruss: “Tas tā ir. Baltās spirāles – tā ir baltā matērija. Pati augstākā informācijas koncentrācija atbilstoši ir baltajās spirālēs. Spirālēm piemīt absorbcijas spēja. Gamma stariem mijiedarbojoties ar balto matēriju, sākas strukturizēšanās. Spirāļu virkne sāk savienoties; tās āķējas cita pie citas, un sakrišanas zona var kļūt par noturīgu momentu. Ja šis noturīgais moments tiek traucēts, tad iekšējais laiks var krasi sabremzēties. Vai paātrināties.”

- Un kā rentgena starojums ietekmē cilvēka iekšējo laiku? Palēnina vai paātrina?

Astruss: “Gan vienādi, gan otrādi. Ja cilvēka uzmanības sistēma ir noslēgta uz iekšējo, tad palēnina, bet, ja uz ārējo – paātrina. Kretovam iekšējais laiks palēninājās, bet parastam cilvēkam ikdienā – paātrinājās. Iekšējai telpai nav daudz dimensiju; bet esība, lūk, ir bezgalīgi daudzdimensionāla.

Dzīvās matērijas laiku var sasaistīt ar mutācijas procesiem, ar visu sugu kvantitatīvo komponenti (cik noteiktā laikā notika mutācijas konkrētajā sugā). Rezultātā var atrast bioloģisko pulksteni, kurš atklās vienu no Visuma noslēpumiem.”

 

Kretovs pastāvīgi atkārto, ka “mēs (cilvēki) nepamanīsim, kā kardināli maināmies”.

Iznāk, ka mēs tomēr varam kaut ko pamanīt!

Ir iegūts vēl viens pierādījums “neredzamajai” iedarbībai uz cilvēka apziņu, kura notiek ar saspiestā laika radioaktivitātes īpašības palīdzību. Ir loģiski domāt, ka tas notiek viscaur uz planētas, pat tur kur nelido “Constant Phoenix”.

 

Atgādināsim, ka radiācijas iedarbīgu uz cilvēku mēs šajos gados jau esam pētījuši. Skatāmies rakstus [1]-[3].

Fragmenti no šiem rakstiem:

Avārija atomstacijā Černobiļā izraisīja emocionālu uzšļakstījumu.

Ir tāda sajūta, ka kopš 1957. gada Urāla rajonā norit kontrolēts eksperiments, lai cilvēkus adaptētu pie paaugstināta radiācijas līmeņa.

Kādēļ mēs aplūkojām tādu rakursu noritošajiem notikumiem, saistītiem ar vārdu “radiācija”? Varbūt ir laiks ar to tikt skaidrībā, ņemot vērā notikušās izmaiņas Saules sistēmā? Un, pats galvenais, novākt bailes, kuras tad arī rada blokus ķermenī, kas ved pie problēmām.

Nesen pa televizoru rādīja interviju ar Čečerinu (Чечерин) (vārdu neiegaumējām), kurš bijis Černobiļā pirmajās dienās. Pašos pirmajos brīžos nebija zināms, kas notiek lejā pie reaktora. Un tad viņš, izpētījis gaiteņu izvietojumu, pilnīgā tumsā aizskrējis turp un atpakaļ, paziņojis, ka ugunsgrēka nav. Pavadījis iznīcinoša starojuma zonā 10 min. Viņš ar savām darbībām visdrīzāk novērsa otru atomreaktora sprādzienu. Ja reaktorā sāktu liet iekšā ūdeni, paredzot ugunsgrēku, tad otrs sprādziens garām nepaietu! Čečerins uzskata, ka viņu izglāba mīlestība pret radiāciju. Viņš ar šo tēmu nodarbojas, saprot un nebaidās. “Pie radiācijas ir jāadaptējas ar pakāpeniskām devām. Un tad organismam netiks nodarīts kaitējums,” viņš uzskata.

Bet šis jaunums, iespējams, liecina par evolucionāru uzšļakstījumu šajā rajonā…

09.11.2019. “Pati radioaktīvākā vieta uz planētas. Atombumbu nomešana uz japāņu pilsētām Hirosima un Nagasaki 1945. gadā faktiski kalpoja kā Otrā pasaules kara pabeigšana. Neskatoties uz to, ASV bija ieinteresētas turpināt radioaktīvo ieroču izmēģinājumus; šī iemesla dēļ milzīgi daudz izmēģinājumu trāpījās Maršalu salām, kuras veido salu ķēdīti starp Havaju un Filipīnām. (Plutonija līmenis – 239 un 240 atolos Bikini un Evinetok 10 reizes pārsniedz līmeni Černobiļas atsvešinājuma zonā.)http://earth-chronicles.ru/news/2019-11-09-134353

[1] - “Cilvēka apziņas paplašināšanās kosmiskais mehānisms. Saule – Zeme – Jupiters. 2013. gada augusts”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub2.html[2]

[2] - “Mazas radiācijas devas ir bīstamākas, nekā mēs domājam”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub7.html[3]

[2] - “Radiācija. Černobiļa. Fokusima. Radiācija un tās iedarbība”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub9.html[4]

2019. g. 10. novembris.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 10.11.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://www.litres.ru/vitaliy-tihoplav/astrus-novaya-fizika/ (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1167-nina-terehova-divi-skatieni (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1255-nina-terehova-mazas-radiacijas-devas-ir-bistamakas-neka-mes-domajam (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1257-nina-terehova-radiacija-cernobila-fokusima (Tulk. piezīme)