Нина Терехова и Сергей Бублик – Глобальные события октября 2019г

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - 2019. g. oktobra globālie notikumi

 

10.10.2019. Spiediens Saules sistēmas malā izrādījies anomāli augsts. “Astronomi izmērījuši, kādu spiedienu rada lādētas daļiņas, kosmiskie stari un elektroni, kad tie saduras uz mūsu zvaigžņu sistēmas robežas.

19 10 28 01

1. att. Saules sistēmas heliosfēra

Lai izmērītu spiedienu heliosfērā, zinātnieki izmantoja kosmosa aparātus “Voyager 1”, kurš kopš 1977. gada stabili atrodas aiz Saules sistēmas robežām, starpzvaigžņu telpā, un “Voyager 2”, kurš joprojām paliek iekšpusē. Šis fakts ļāva zinātniekiem iegūt unikālus eksperimentālus datus un novērtēt spiedienu uz heliosfēras robežas.
Viņi pētīja triecienvilni, kuru izraisījusi aktivitāte uz Saules.

Kad viens no tādiem viļņiem sasniedza heliosfēru 2012. gadā, to pamanīja “Voyager 2”. Vilnis uz laiku izraisīja galaktikas kosmisko staru daudzuma samazināšanos. Pēc četriem mēnešiem zinātnieki ieraudzīja analoģisku samazināšanos novērojumos no “Voyager 1”, kurš atrodas Saules sistēmas robežas tajā pusē starpzvaigžņu telpā.
Zinot attālumu starp kosmosa aparātiem, astronomi varēja izskaitļot spiedienu uz heliosfēru, kā arī skaņas ātrumu. Tas izrādījās vienāds 300 km/s – tūkstoš reižu lielāks nekā pa gaisu. Spiediens uz robežas izrādījās daudz lielāks, nekā tika domāts agrāk. Zinātnieki arī konstatēja, ka daļa staru ir “pazaudējusies”, kad viļņa fronte šķērsoja Saules sistēmas robežu. Kas ar tiem notika, pagaidām palieks neskaidrs.”

http://earth-chronicles.ru/news/2019-10-10-133284

 

Mēs palūdzām Kretovam (Ю. В. Кретов) noskaņoties uz Saules sistēmas heliosfēras apvalku pašlaik (24.10.2019.).

Kretovs: “Tā ir Vēju iedarbība.

Varavīksnes efekts – kas tas tāds ir? Šī kategoriālā komponente vēl mainīsies. Acīmredzami, ka gaismas spektrs kaut kādā veidā izmainīsies...”

- un kur pazūd daļa staru?

Kretovs: “Laika daudzums, subjekts – “laiks”... Saistīts ar laiku. Grūti to noformulēt.”

 

Tātad jau 2012. gadā zinātnieki izpētīja triecienvilni, kuru izraisījusi aktivitāte uz Saules. Ieguva unikālus eksperimentālus datus: spiediens uz heliosfēras robežas izrādījās daudz lielāks, nekā tika domāts agrāk, skaņas ātrums izrādījās 1000 reižu lielāks, daļa staru “pazaudējās”, kad viļņa fronte šķērsoja Saules sistēmas robežu.

Pašlaik šim sarakstam Kretovs pievienoja, ka “gaismas spektrs kaut kādā veidā izmainīsies...”.

 

Kas tie ir – Vēji?

No Tihoplavu (Тихоплавы) un Astrusa dialoga:

- Saskaņā ar zinātnes datiem 70% Visuma veido tumšā enerģija. Pateicoties tai, Visums paplašinās. Kas liek viņam izplesties?

Astruss: “Vēji. Tas ir būtības jēdziens. Tā ir nekustamā kustība, kura tiek piešķirta jebkurai jēdzieniskai komponentei, kura nonākusi vēju zonā. Ir trīs vēju slāņi. Tur arī viss joks. Viņiem ir dažādi mijiedarbību veidi. Pirmais (Gars) mijiedarbojas ar melno matēriju. Otrais (Dievs) – vienīgi ar balto matēriju. Trešais (Viņu izpausme) iekļūst visapkārt, visur. Es piederu pirmajam slānim un pildu visu, ko pavēlēs otrais slānis. Kosmosa celtnieki – tie ir vēji.” (Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. – “Astruss. Jaunā fizika” (Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С., Кретов Ю.В. – “Аструс. Новая физика[1]”))

Agrāk mēs jau esam apsprieduši, ka pašlaik caur mūsu Visumu iet baltās enerģijas plūsmas, kuru uzdevums ir “izskalot visus netīrumus”. Un skaidrs, ka visu šo procesu vada Dievs. Un dara to tik filigrāni, teica Kretovs, ka mēs “izmainīsimies un pat neko nepamanīsim”. Diemžēl ne viss norit tik nemanāmi un nesāpīgi cilvēkam, kā gribētos...

 

Par pazudušajiem stariem:

“NASA aplūko DIVUS iespējamos heliosfēras interfeisa modeļus.

Uzdodam jautājumu Kretovam (Кретов): “Mūs ir atvēruši uz šī konusa iekšieni vai uz ārieni?”

Kretovs: Apbrīnojami, bet lielākā mērā uz konusu.” – Citāts no raksta “Tad uz kurieni gan atvēra mūsu Saules sistēmu? 2018. g. decembris”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128.html[2]

 

Fakts: 09.01.2018. Fiziķu eksperimenti pierādījuši telpas ceturtās dimensijas eksistenci!

https://yandex.ru/turbo?text=https%3A%2F%2Fhi-news.ru%2Fresearch-development%2Feksperimenty-fizikov-dokazali-sushhestvovanie-chetvernogo-prostranstvennogo-izmereniya.html&d=1

 

Atgriezīsimies pie augusta notikumiem.

19. augusts. Uz saules parādījies koriģējošs režģis kā aktīvo notikumu stabilizators. Kretovs: “Tie ir laika parametri.”

25. augusts. “Melnais caurums ir palielinājis spožumu 75 reizes dažu stundu laikā.” Kretovs paskaidro: “Paisuma viļņa darbība. Nosacīti sakot, galaktiku sadursme. Paisuma vilnis... Stādāties priekšā, kāds spēks!

 

Par gaismas spektru:

Izmaiņas gaismas spektrā jau ir redzamas ar neapbruņotu aci! Melnais caurums mūsu planētas kodolā ir aktivizējies, viss vārās un burbuļo. Un mākonis to demonstrē.

Ļoti interesants resurss: http://www.divinecosmosunion.net/t2055p105-topic, – Aktuālo jaunumu Lenta par notiekošajām klimatiskajām izmaiņām septembrī. Neparastas atmosfēras parādības. Noderīgas norādes.

Piemēram, 2019. g. septembris: http://www.divinecosmosunion.net/t2055p105-topic#34250

 

Spriegums atmosfērā iet ārpus skalas.

2019. gada oktobrī daudzās pasaules pilsētās varēja ieraudzīt neparastus negaisus.

19 10 28 02

2. att. Fotogrāfs no Horvātijas iemūžinājis unikālus neona zibeņus. https://pogoda.mail.ru/news/38971873/

Aplūkosim “varavīksnes efektu”.

Varavīksne – atmosfēras, optiska un meteoroloģiska parādība, kas novērojama, daudzus ūdens (lietus vai miglas) pilienus apgaismojot ar spilgtu gaismas avotu (dabā ar Sauli un Mēnesi).

Pēdējās oktobra dienas Pēterburgā ir ļoti siltas, plus 13 grādi. Pamanīti dīvaini rieti – saule nav redzama, bet visas debesis ir rozā korāļu krāsā. Un laiku pa laikam tajās redzami zaļi, horizontāli peldoši triepieni.

“Smaragda krāsas uzliesmojums parādās tikai momentā, kad saules disks pazūd aiz apvāršņa, vai momentā, kad saules maliņa parādās austrumos. Parādības izskaidrojums nemaz nav mistisks, bet fizisks. Fizika, optika, gaismas refrakcija.” https://tainaprirody.ru/atmosfera/zelenyj-luch

Astruss: “Saspiestam laikam ir zaļgana krāsa.”

19 10 28 03

3. att. 24.10.2019. līdzīgs riets bija Sanktpēterburgā, tikai fons bija pilnīgi rozā. Bet šīs ir debesis Karolīnā, 2019. g. septembris

 

“Agrāk šī parādība tika uzskatīta par ļoti retu. Jūrnieki kopš seniem laikiem zaļo staru apveltīja ar burvju īpašībām – to ieraudzījušajam noteikti bija jākļūst laimīgam vai jāpiepildās viņa pašam ilgotākajam sapnim.”

 

Kā gan ir jāizmainās fizikai, lai retas atmosfēras parādības sāktu izpausties it visur un bieži!

 

30.06.2019. Pētnieku komanda no Spānijas un ASV atradusi jaunu gaismas īpašību, kura nekad pat nebija pareģota, – “pašrotējošo momentu”.

“Zinātniekiem jau sen ir pazīstama tāda gaismas īpašība kā viļņa garums.

Pavisam nesen zinātnieki konstatēja, ka gaismu var arī savērpt – tas ir, tai var būt leņķiskais moments. Gaismas kūlīšiem ar augsti strukturizētu leņķisko momentu ir orbitālais leņķiskais moments, un tie saucas “virpuļveidīgie kūlīši”. Tie izskatās kā spirāle, kura griežas ap centru, un, kad stars “atsitas” pret plakanu virsmu, virpuļveidīgie kūlīši pieņem virtuļa formu.”

http://earth-chronicles.ru/news/2019-06-30-130078

27.10.2019. Pavadoņi pirmo reizi fiksējuši atmosfēras gravitācijas viļņus.

http://earth-chronicles.ru/news/2019-10-27-133854

Par reto laikapstākļu fenomenu – halo, mēs jau esam rakstījuši. (“2019. gads un HALO”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html[3].)

Halo tagad arī nav retums!

 

Tātad ir fiksēts spēcīgs “kosmiskais” spiediens Saules sistēmas malā.

Protams, ka šis spiediens kopā ar neseno globālo notikumu (30.09.2019.) nepagāja garām arī planētai Zeme. Tas izraisīja ļoti spēcīgu spriedzi cilvēkos.

 

30.09.2019. Netālu no Zemes ir konstatēta milzīga superplanēta.

Kretovs: “Tā ir telpu darbība. Tādā veidā trīs telpas koriģējas savā starpā. Telpas ass ir sākusi koriģēties ar kādām galaktikas struktūrām!...”

 

Cilvēks ir daudzu telpu šķēluma mezgls. Piemēram, tā ir Saules, Mēness, planētu, zem kurām viņš ir dzimis, telpa. Tuvinieku un draugu telpas. Un, ja telpas koriģējas, savērpjas, tad arī cilvēku var “savērpt”.

 

Sajust galaktisku notikumu spēku var dažādi.

Zvani no pacientiem un draugiem:

...I.: “Šonakt uz 18.10.19. bija interesants moments, gribu padalīties. Jau nedaudz biju pagulējusi, pamodos pēc 24. Un pēkšņi strauji iesāpējās kauli – kājas, ceļi, potītes, pēdas, pirksti, rokas no pleciem līdz pirkstu galiņiem, mugurkauls starp lāpstiņām un kaklā. Es vienkārši apjuku. Pirmā doma – kādas zāles varētu iedzert. Pēc tam apjēdzu un sāku stiepšanos. Diezgan ilgi un līdz pašiem pirkstu galiņiem. Viss pārgāja, es aizmigu. Kas tas varēja būt? Starp citu, ja ne tavs padoms par stāju, es staigāt vispār nevarētu.” (Melnie caurumi – Visumu kaulu sistēma ir aktivizējušies.)

...T.: “No rīta, 19.10.19., uz līdzenas vietas sajutu knikšķi jostas vietā, un pēc tam izspiedās dīvaini sviedri – tecēja no manis tērcēm. Uznāca, lūk.”

...N.: “Naktī pamodos aukstos sviedros. Gultas veļu varēja izgriezt. Tāda sajūta, ka sirds netiek galā.”

Cilvēki nesaprot, kas notiek ar viņu sirds un asinsvadu sistēmu, ar spiediena lēcieniem.

Daudzi atzīmēja ļoti spēcīgu spriedzi attiecībās.

Piemēram, nesens gadījums, par kuru mums pastāstīja D.. Tieši 10. oktobrī, negaidīti, uz līdzenas vietas, radās spriedze attiecībās ar viņa sievu. Iemeslu ķildai nebija, taču D. sirds centra trīsas tādā mērā pārsniedza normu, ka viņi nolēma padzīvot dažādās vietās dažas dienas. Fiziski nebija iespējams atrasties blakus, radās rezonanse, un šķita, ka sirdis uzsprāgs abiem.

Starp citu, viņu elektriskajai tējkannai, atvestai no Ķīnas, šajās oktobra dienās izkusa un aizdegās tīkla adapteris. Burtiskā nozīmē!

 

Rekomendējam atcerēties un izmantot cilvēka ķermeņa enerģētisko centru harmonizācijas prakses. Īpaši tas attiecas uz saules pinumu un sirds centru.

Pamanīts, ka gribas dzert daudz ūdens. (Kretovs: “Ūdens kaut ko uzņem sevī.”)

Saudzējiet sevi!

2019. g. 27. oktobris.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 28.10.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://www.litres.ru/vitaliy-tihoplav/astrus-novaya-fizika/ (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1934-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-tad-uz-kurieni-gan-atvera-musu-saules-sistemu (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2026-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-2019-gads-un-halo (Tulk. piezīme)