Нина Терехова и Сергей Бублик – Глобальные события сентября 2019г.

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - 2019. g. septembra globālie notikumi

 

Turpinām notikumu apskatu.

19 10 03 01

1. att. Piktogramma, 2019. g. augusts, Viltšīra, Anglija

Kretovs (Кретов): “Tur strādā tie, kas atrodas uz Mēness. Un darbs norit aktīvi, kad mēness pieaug. Mēness sākuma fāzē.”

 

- Ļoti interesanti! Mums tieši nākamais jautājums ir par Mēnesi.

“2119. gada 9. septembrī astronoms amatieris pamanīja milzīgu nezināmu kosmisku objektu tajā momentā, kad tas krita uz Mēness virsmas.

19 10 03 02

2. att. Sprādziens uz Mēness 09.09.2019.

Brūss (Bruce Sees) saka: “Kaut kas milzīgs nogāzās Mēness Ziemeļu pusē… Trīs sprādzieni pēc trieciena, un tas dūmoja ceļā uz Mēnesi, ceļojot lielos ātrumos.”
Mūs var nodarbināt jautājums, kāpēc kosmosa aģentūras klusē par šo notikumu uz Mēness? Jo tāda mēroga kosmisks notikums nevarēja paiet nepamanīts Zemes novērojumu stacijām…”

http://earth-chronicles.ru/news/2019-09-14-132550

Kretovs: “Tātad Mēness ir izpaudies.”

 

- Šodien mums ar jums ir apbrīnojams dialogs! Nākamais jautājums ir tieši par veselas planētas “izpaušanos”.

30.09.2019. Netālu no Zemes ir konstatēta milzīga superplanēta. Astrofiziķi nevar saprast, kāpēc debesu ķermeni nav izdevies atrast ātrāk.

“Spāņu astronomi no Kalaralto observatorijas pēkšņi konstatēja, ka tikai 31 gaismas gada attālumā no Zemes atrodas planēta, kura izmēru un struktūras ziņā ir līdzīga Jupiteram – gāzveida gigantam Saules sistēmā. Jaunās planētas masa izrādījās šausmīgi liela – pēc rupjiem aprēķiniem tās svars ir vienāds apmēram pusei no Jupitera. Astronomu grupas vadītājs no Katalonijas kosmosa pētījumu Institūta Huans Karloss Moraless (Juan Carlos Morales) paziņoja, ka planēta ir “vienkārši saformējusies” no milzīgām gāzes masām tik pēkšņi, ka pētnieki ir palaiduši garām šo procesu.
Pēc Moralesa vārdiem, planēta riņķo ap nelielu zvaigzni GJ 3512, kuras masa sastāda apmēram 12 procentus no Saules – vienīgā Zemes grupas planētu spīdekļa – masas. Zemes 365 dienu vietā gads uz jaunās planētas ilgst tikai apmēram 200 dienas.

Astrofiziķi no Maksa Planka Biedrības Astronomijas institūta Vācijā apstiprināja jaunās planētas konstatācijas faktu un tagad apgalvo, ka visus planētu veidošanās modeļus milzīgā gāzveida giganta piedzimšanas dēļ nāksies pārskatīt.”

http://earth-chronicles.ru/news/2019-09-30-132986

 

Kretovs: “Zinātniekus interesē, kā planēta ir izpaudusies? Pavēstiet viņiem, ka tā ir telpu darbība. Tādā veidā trīs telpas koriģējas savā starpā. Var nosaukt manu uzvārdu zem šī paziņojuma.

Telpas ass ir sākusi koriģēties ar kādām galaktikas struktūrām. Un tāpēc būs dažas /telpu/ sakrišanas, es nezinu, kā to nosaukt. Es nerunāju par dimensijām. Runa ir par DAŽĀDĀM TELPĀM. Planēta no citas telpas. Tagad stādieties priekšā – ar telpas palīdzību var planētas pārnest no sistēmas uz sistēmu!”

 

- Mēness, pēc jūsu vārdiem, arī ir “izpaudies”. Tas ir saistīts ar telpām?

Kretovs: “Mēness? Nē. Tas ir impulsu punkts, no kurienes norit koriģēšana. Pats par sevi Mēness? Nē! Tas ir tikai punkts, no kura iet iedarbība.”

Atminējāmies sprādzienu uz Mēness 2018. gada oktobrī, kurš it kā pabeidza planētu Lielo opozīciju. (Sk. “Sensācija! Mūsu Saules sistēma ir atvērta Visumam, var teikt, Esībai!” https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub126.html[1])

 

- Vai var uzskatīt, ka sprādzieni uz Mēness katru reizi pabeidz kādas globālas korekcijas Saules sistēmā?

Kretovs: “Enerģijām, ar kuru palīdzību notiek korekcija, pēc tam kaut kur ir jātiek nomestām. Lūk, uz Mēness.”

 

Uz Mēness ir daudz krāteru. Tiek uzskatīs, ka to rašanās cēlonis ir kosmisku ķermeņu triecieni. Bet, iespējams, tieši enerģiju nomešana ir radījusi tādus neparastus krāterus, kā Hercšprungs (Hertzsprung).

“Pati lielākā struktūra uz Mēness, oficiāli iekļauta krāteru sarakstā, ir Hercšprungs, tā diametrs sastāda 591 km, un tas atrodas Mēness otrā pusē. Šis krāteris ir triecienā veidota daudzgredzenu detaļa.

19 10 07 01

3. att. Krāteris Hercšprungs

Kosmiskā ķermeņa trieciens bijis tik spēcīgs, ka virsma aizgājusi apļos. Tā rezultātā krāterim parādījušās uzreiz divas sienas. To augstums reizēm pārsniedz tūkstoš metru. Bet krātera dziļums sasniedz 4 500 metru.”

https://pikabu.ru/story/krupneyshie_krateryi_lunyi_4557363

Svaigi fakti par citplanētu aktivitāti uz Mēness:

“Neraugoties uz to, ka kosmosa aģentūras noliedz jebkādu aktivitātes formu eksistēšanu uz Mēness virsmas, abi video pierāda pretējo; uz Mēness patiešām ir citplanētu aktivitāte.

19 10 07 02

4. att. Objekti uz Mēness

2019. gada 3. oktobrī Bruce Seesall ar sava teleskopa palīdzību uztvēra neatpazītu spožu sfērisku objektu sērijas kustību pa Mēness virsmu. Itāļu astronoms Alberto Maijers (Alberto Mayer) 2007. gada 29. aprīlī atrada Tumšu kustošos objektu uz Mēness ar sava teleskopa palīdzību. Objekts pārvietojas pa Mēness virsmu un pēc kāda laika maina kustības virzienu.”

http://earth-chronicles.ru/news/2019-10-04-133119

Divas dienas pirms sprādzieniem uz Mēness, kuri notika 09.09.2019., izraisījās noslēpumains incidents, pazūdot Indijas zondei.

“07.09.2019. Uz Mēness absolūti noslēpumaini pazudusi nesen tur uz virsmas nosēdusies zonde. Gadījumā ar Vicram Indijai no paša sākuma neveicās. Šis modulis, kam bija jānosēžas uz virsmas un kuru bija izreklamējusi Indijas kosmosa misija, štata režīmā 7. septembrī nonāca noteiktajā punktā uz Mēness. Kad līdz tā saskarei ar virsmu bija palikušas tikai apmēram divas minūtes, sakari negaidīti pārtrūka. Tas notika, kad zonde atradās starp krāteriem Simpelius N un Mancini S.”

https://hotgeo.ru/science/59954

 

Atlicis tikai piebilst par pēdējo globālo notikumu iedarbību uz cilvēkiem.

Asinis ir telpas raksturlielums.

Un, tā kā notiek bezprecedenta telpu pārbīde, kuras rezultātā “izpaužas” veselas planētas, un zinātnieki atzīst, ka nāksies pārskatīt planētu veidošanās fiziskos likumus, tad kļūst acīmredzams, ka arī asinsrites sistēmu skars šie pārveidojumi. Lūk, tikai kā?

Mums jau zvana pacienti, nesaprotot, kas notiek ar viņu sirds asinsvadu sistēmu, ar spiediena lēcieniem.

Saudzējiet sevi!

2019. g. 3. oktobris.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 03.10.2019, atjaunots 07.10.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1921-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-sensacija-musu-saules-sistema-ir-atverta-visumam-var-teikt-esibai (Tulk. piezīme)