Нина Терехова и Сергей Бублик – Обзор пиктограмм с полей лета 2019 года. Пирамиды и НЛО

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Piktogrammas uz laukiem: 2019. gada vasaras apskats. Piramīdas un NLO

 

Mēs jau daudzus gadus esam pazīstami ar Juriju Vasiļjeviču Kretovu (Юрий Васильевич Кретов), esam strādājuši dažos projektos ar viņa piedalīšanos. (Jurijs Vasiļjevičs Kretovs ir teātra “Diklon” (“Диклон”) radītājs, dziednieks ar milzīgu stāžu, pieder “Tautas tradicionālās medicīnas un dziedniecības elitei”, ir apbalvots ar zelta nozīmīti “Elite”.)

Jautājums ir, kā cilvēks, tāls no precīzajām zinātnēm, var dot “uzvednes” tādā plašā diapazonā – gan medicīnā, gan zinātnē, kas kosmoloģijā, gan finanšu sfērā utt.

Kāpēc cilvēki pie viņa vēršas? Burtiski stāv rindā.

Ar sava Talanta, kuru viņš ir attīstījis līdz filigrānumam, palīdzību viņš iznīcina nenoteiktību praktiski jebkurā jautājumā. Ko mēs ar to domājam?

 

Proti, iekļūšana daudzdimensionalitātē iznīcina nenoteiktību. Nenoteiktību visā.

Paskaidrosim.

Krievijas biofiziķis, zinātņu doktors, profesors Henrihs Ivaņickis (Генрих Иваницкий) sniedz viņa laboratorijā veiktā eksperimenta rezultātus.

No sešiem fragmentiem bija jāsavāc divas pabeigtas figūras: kvadrātu un taisnstūri. Visi ar šo uzdevumu tika galā dažās minūtēs, nepamanot, ka bija daudz salikšanas variantu. Figūru dažādais krāsojums daudznozīmību nenovērsa. Un tikai papildināšana ar vēl vienu pazīmi – čūskas attēlu – ļāva atrisināt uzdevumu pareizi.

Kretova spēja “redzēt” pasauli dimensiju daudzveidībā, viņa uzvednes – tā tieši ir tā pati “papildināšana ar kādu pazīmi”, kura ļauj uzdevumu atrisināt gan ātri, gan pareizi konkrēti katram. Pie noteikuma, ka šis “katrs” ir precīzi noformulējis jautājumu, salicis visu savas izpratnes izmēru “kubiciņos”. Tad Kretova, kuram, kā viņš pats saka, saka priekšā Daba, uzvedne ļauj uzdevumu atrisināt ātri un precīzi. Nav svarīgi, no kādas sfēras jautājums ir uzdots, – lūk, kas ir apbrīnojami!

 

Mūsu planēta kopā ar Saules sistēmu ir pārvesta jaunā telpā, atvērta jaunā Esībā. Un tie nav vienkārši vārdi.

Tagad katram nāksies mācīties “nirt” dimensiju dziļumā.

Apgūt savu iekšējo telpu.

 

Mēs nolēmām publicēt nelielu šīs 2019. gada vasaras piktogrammu apskatu. Iespējams, ka tās kādam šķitīs interesantas “trūkstošās pazīmes pievienošanas” gaismā. Konkrēti tiem, kuri interesējas par piramīdu tēmu un kontaktu ar citplanētiešiem tēmu…

 

1. Tēma: mijiedarbība caur piramīdām.

19 08 03 01

1. att. Piktogramma 2019.07.16. Hempšīra, Anglija

Kretovs: “Ai! Tā ir piramīdas parādība. Tā ir mijiedarbība vispār ar piramīdām (ne ar konkrētu).”

19 08 03 02

2. att. Piktogramma 2019.07.20. Viltšīra, Anglija

Kretovs: “Tā, lai cik dīvaini nebūtu, ir saikne. Saikne ar šo piramīdu punktiem, smailēm.”

19 08 03 03

3. att. Piktogramma 2019.07.23. Viltšīra, Anglija

Kretovs: “Tā ir piramīda. Tas ir ar pamatu uz augšu pavērstas piramīdas princips.”

19 08 03 04

4. att. Piktogramma 2019.07.23. Hempšīra, Anglija

Kretovs: “Tie visi ir vienas ķēdes posmi – ar piramīdām. Taisnām un apvērstām. Apbrīnojami, nu taisni ķēde.”

 

Atcerēsimies maija piktogrammu.

19 08 03 05

5. att. Piktogramma 2019.05.25. Hempšīra, Anglija

Kretovs: “Eksistē noteiktas frekvences enerģijas iznākšanas perēkļi. Tie ir dažādās pasaules daļās. Un tāpēc, ja vilnis nāk no planētas kodola uz virsmu, tad te sekundārais vilnis, ja tā var teikt, speras pret kaut ko. Vilnis nāk no iekšienes un speras pret objektiem, kas ir ārpusē. Pret kaut ko rokām darinātu. Piemēram, piramīdām.”

No zinātniekiem:

“Lielā Gīzas Piramīda spēj fokusēt elektromagnētisku enerģiju.

Nesen fiziķi ieinteresējās, kā Lielā piramīda mijiedarbosies ar rezonanses garuma elektromagnētiskajiem viļņiem. Aprēķini parādīja, ka rezonanses apstākļos piramīda var koncentrēt elektromagnētisko enerģiju kā iekšējās kamerās, tā arī zem pamata, kur atrodas trešā nepabeigtā kamera.
Šie secinājumu tika iegūti, balstoties uz fizikas skaitlisko modelēšanu un analītiskajām metodēm.
Pētnieki pirmoreiz izvērtēja, ka rezonanses piramīdā var izraisīt radioviļņi ar garumu no 200 līdz 600 metriem. Pēc tam viņi sastādīja piramīdas elektromagnētiskās atbalss modeli un izmērīja šķērsgriezumu. Šis lielums palīdz novērtēt, kādu krītošā viļņa enerģijas daļu piramīda var izkliedēt vai absorbēt rezonanses apstākļos.”

http://earth-chronicles.ru/news/2019-05-30-128996

 

Arī cilvēka DNS piemīt piramidāla struktūra…

Mijiedarbības caur piramīdām faktu mēs pētījām vienā no projektiem.

Sk. “Atskaite par PROJEKTU “Kontakts ar Civilizāciju no Centaura Alfas zvaigznāja” (1.d. Sākums), https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub84.html[1]

 

Šķiet, ka mēs paši esam liecinieki globālām izmaiņām planētas kodolā. Rezultātā Zemes rādiuss paplašinās, ekvators pārvietojas, klimats mainās – un tajā visā tiek izmantota Zemes piramīdu sistēma, ko arī rāda šī gada jūlija piktogrammas.

Svaigs jaunums no zinātniekiem:

“No Zemes kodola notiek materiāla noplūde – un ģeologi nezina, kāpēc.

Zemes nokaitētā kodola sastāvs nav pastāvīgs – tas jaucas kopā ar blakus slāni. Saskaņā ar jaunu pētījumu no mūsu planētas kodola notiek materiāla strūklu noplūde uz mantiju, un dažas no šīm strūklām pat sasniedz Zemes virsmu.”

http://earth-chronicles.ru/news/2019-08-02-131109

 

2. Tēma “Kontakti ar ārpuszemes civilizāciju”.

19 08 03 06

6. att. Piktogramma 2019.06.21. Sareja, Anglija

Kretovs: “Bet tas izskatās līdzīgs kaut kāda kontakta iespējai. Tā mums ir uzvedne, kā var iziet uz saziņu.”

Bet nākamajā mēnesī parādījās piktogramma, kura norāda arī vietu, kur ir tamlīdzīga kontakta iespēja (attēla augšējā daļā).

19 08 03 07

7. att. Piktogramma 2019.07.16. Ziemeļfrancija, Padekalē, Auchy-les-Mines

Kretovs: “Tā ir vieta, kur ir kontakta iespēja.”

Taču patiesībā kontakts, vismaz mēs, cilvēki, tiekam novēroti, – JAU NORIT.

No sarunas ar Juriju Vasiļjeviču 2014. g. 17. septembrī:

Kretovs: “Tetovējumu ieraudzīju meitenei. Ieraudzīju, kā gaismas stars to radīja. Sena alfabēta veidā tas palika uz rokas. Bet patiesībā gaismas stars caur roku aizgāja līdz iekritumam (sirds čakrai) un radīja tur aprisi lidojošā šķīvja veidā, bet ar augstu augšu un apakšu – līdzīgu krustam. Un caur šo šķīvi notiek manis novērošana šajā momentā! Nevis es novēroju NLO, bet viņi novēro mani! Es ātri aizgāju…”

Vai ne tāpēc pēdējos gados tetovējumi pēkšņi nāca modē?

No zinātniekiem:

“Mēs ieraudzījām skaidru krustveidīgu struktūru Galaktikas Piena Ceļš iekšienē orbitālā teleskopa WISE uzņēmumos,” stāsta Melisa Nesa (Melissa Ness) no MPG astronomijas institūta Heidelbergā (Vācija).

19 08 03 08

8. att. Gigantisks “krusts” Piena Ceļa centrā

Aplūkojot šīs infrasarkanās observatorijas iegūtās fotogrāfijas, Nesa ieraudzīja neparastu struktūru virs un zem galaktikas centra tā sauktā galaktiskā baldža (bulge) – jaunu un spožu zvaigžņu lodveidīga sakopojuma Galaktikas centrā – tuvumā, kā arī vairākās citās spirālveida galaktikās. Fotogrāfijas apstiprināja, ka gigantiskais “krusts” Piena Ceļa centrā eksistē, un tas liecina par baldža dabisku formēšanos.”

http://mks-onlain.ru/news/gigantskij-krest-obnaruzhen-v-tsentre-nashej-galaktiki/

Rādām galaktikas “krusta” foto Jurijam Vasiļjevičam.

Kretovs: “Jebkurai uzkrājošai struktūrai piemīt atspoguļošanas īpašība. Jebkurai. “Krustam” ir sakars ar tā uzkrājamību, kas notika uz mūsu planētas.”

 

Lūk, jums vēl viens “krusts”, kurš tika pamanīts jūlijā, uz lauka Anglijā.

19 08 03 09

9. att. Piktogramma 2019.07.08. Hempšīra, Anglija

Kretovs: “Tā, lūk, ir atspoguļošanas īpašība. Tā ir kaut kāda specifika, saistīta ar atspoguļošanu. Nu ne kā atspoguļošana, bet kā enerģētiskās informācijas slāņainums.”

 

Iznāk, ka “krustveidīgā struktūra” – tā ir uztveres sistēma un daudzdimensionalitāte (sk. “UZTVERE “KRUSTENISKI”. No dialoga ar Kretovu 2018. g. 13. septembrī”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub113.html[2]), un jebkuras uzkrājošas struktūras atspoguļošana. Caur šo sistēmu “KĀDS” spēj iegūt informāciju gan par mums, gan par Galaktiku tiešsaistes režīmā.

 

Bet, lūk, šī piktogramma atkal atgriež mūs pie tēmas par NLO “iedarbību”.

19 08 03 10

10. att. Piktogramma 2019.07.28. Viltšīra, Anglija

Kretovs: “Bet tas, lūk, ir staru princips. Pat tad, kad “šķīvis” izlaiž staru. Tā ir, lūk, šo staru iedarbība.”

- iedarbība uz kaut ko?

Kretovs: “Iedarbība, tā tieši ir mijiedarbība – vai nu kaut kādas informācijas atdošana, vai arī pieņemšana.”

- tas ir, iedarbība no informācijas puses?

Kretovs: “Tur arī enerģijas iedarbojas tādā pašā veidā. Man patika, kā Marina Popoviča (Марина Попович) pateica: “Skārām šo staru ar lidmašīnas spārnu – lūk, tas sabira zibšņu kaudzē. Kā gan stars varēja sabirt? Viļņa un daļiņas transformācija? Kā notiek mijiedarbība uz to, ka vilnis kļūst par daļiņu?”

Jautājumi. Atkal jautājumi. Bet, ja ir jautājumi – atbildes būs.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 03.08.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1476-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-atskaite-par-projektu-kontakts-ar-civilizaciju-no-centaura-alfas-zvaigznaja-1-d-sakums (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1732-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-uztvere-krusteniski-no-dialoga-ar-kretovu-2018-g-13-septembri (Tulk. piezīme)