Нина Терехова и Сергей Бублик – Начало нового цикла! Часть 2. Июль 2019г

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Jauna cikla sākums! 2. daļa. 2019. g. jūlijs

 

Mūsu Saules Sistēmas IZIEŠANA ESĪBĀ paredz kāda PILNA CIKLA beigšanos! Šķiet, ka cilvēcei kopumā ir izdevies šo pilno ciklu nodzīvot līdz LAIKU BEIGĀM.

Taču viss triks ir tajā, ka, lai ieņemtu vietu jaunajā ekoloģiskajā nišā, katram atsevišķi nāksies pabeigt iepriekšējo ciklu.

Par kādu globālu ciklu ir runa?

Ko vajag saprast katram, lai pabeigtu iepriekšējo ciklu?

Aizsteidzoties uz priekšu, teiksim, ka notiekošā apzināšanās, sevis kā “Es Esmu” apzināšanās tieši arī ir šī cikla noslēdzošā fāze. Bet, lai saprastu, kas ir pilns cikls, ir jāņem vērā arī mūsu pasaules daudzdimensionalitāte. Īpaši svarīga šī izpratne ir jaunās nišas cilvēkam.

Diemžēl vārdos nodot cits citam kādu informāciju ir praktiski neiespējami. Ja nododam tēlaini, tad zūd detaļas un sīkumi. Bet, ja iekrītam detaļās, tad zūd ainas veselums. Bet! Izpratnei vajag gan vienu, gan otru. (Detaļas izceltas sīkā šriftā un ar atkāpi.)

Lūk, ko Astruss saka par Pāreju: “Pāreja no vienas laika fāzes citā – tā ir dažāda līmeņa struktūru mijiedarbība... Pāreja izpaudīsies iekšējā stāvokļa izmaiņā.”

 

Apdomāsim šos divus apgalvojumus.

Uz mūsu planētas tikai cilvēkam ar viņa dvēseli ir dažāda līmeņa struktūras. Katram no mums bez ārējās realitātes ir sava iekšējā telpiskā realitāte, sava iekšējā pasaule (turklāt iekšējā pasaule ir plašāka par iekšējo telpu).

Iznāk, ka tieši cilvēks, cilvēka transformācija tad arī var paust pāriešanu. Tieši pats cilvēks pašlaik atrodas pāriešanas procesā!

 

Tātad ir svarīgi saprast, ka:

PĀREJA īstenojas caur dzīvu cilvēku un

IZPAUŽAS viņa iekšējā stāvokļa izmaiņā.

Tikai pieņēmuši izmaiņas sevis IEKŠIENĒ, mēs izmainīsim ĀRĒJO pasauli.

PIEŅEMT – tas nozīmē SAPRAST.

Un tagad tie nav vienkārši abstrakti vārdi.

 

Tūkstošgadēm mēs dzīvojām, vērsuši uzmanību uz iekšējo pasauli, bet

“2012. g. decembris beidzās ar mūsu uzmanības apgriešanu no ārējā uz iekšējo. Smadzenēm izmainījās poli. Izmainījās polaritāte kājām un galvai.” (Astruss).

Lai cik dīvaini nebūtu, bet izrādījās, ka apzināšanās tieši arī ir katra cikla noslēdzošā fāze.

 

No visām pusēm skan izsaucieni: “Kad gan jau beidzot mēs ieraudzīsim solītās izmaiņas? Kāda tagad ir mūsu dzīves jēga?”

Astruss: “Pieņemt to, kas ir iekšienē. Pieņemt visu, kas ir reāls un pieder jums kā dzīvai būtībai. Pievērsiet uzmanību kakla čakrai. Runa ir par caurejošās enerģijas daudzumu. Transformēsies kundalini. Tā liks mainīties pasaulei. Katra cilvēka kundalini sāks mainīt ārējo pasauli.

 

Tātad laiks tagad ir paātrinājies. Mums ir lemts pāriet citā telpas nišā, kura priekš mums jau ir uzbūvēta.

No pārejas perioda sākuma ir pagājuši septiņi gadi, un, lūk, tagad jūlija mēneša piktogrammas burtiski kliedz par notiekošo globālo notikumu cikliskumu.

19 07 22 01

1. att. 30.06.2019. Francija, Padekalē

Kretovs (Кретов Юрий Васильевич): “Cikliskums.”

19 07 22 02

2. att. 03.07.2019. Francija, La Rosiere Sicault

Kretovs: “Tas ar cikliskumu atkal ir saistīts.”

19 07 22 03

3. att. 01.07.2019. Francija, Burgundija

Kretovs: “Tā ir informācijas pāriešana no šejienes – uz šejieni.”

 

Par kādu ciklu ir runa?

Kā atminēt šos piktogrammu rēbusus? Jo tie taču nes mums informāciju par veikto un veicamo iedarbību uz mūsu planētu, uz cilvēkiem.

Piemēram, 2019. g. jūlijā ir atstātas tādas iedarbības pēdas (att. 4.-5.).

19 07 22 04

4. att. 01.07.2019. Stokbridža (Stockbridge), Anglija

Kretovs: “Mainās kaut kāda sagremojamība attiecībā uz kaut ko. Uz visu. Tajā skaitā uz informāciju, vielmaiņu – uz visu...” (Labs jaunums tiem, kam ir kāda alerģija.)

19 07 22 05

5. att. 01.07.2019. Šveice, Büren an der Aare

Kretovs: “Dīvaini, pat olbaltumvielu audzēšana ir iespējama ar kaut kādas veģetācijas palīdzību.” (Speciālistiem būtu jāpievērš uzmanība – ir pētījumu lauks!)

 

Šodien mēs paskaidrosim, kāpēc tad mēs uzskatām, ka cilvēce atrodas jauna cikla sākumā.

Atgādināsim, ka mēs ar jums esam šī pārejas procesa, kura sākumu nosaka 2009. gads, tieši dalībnieki. Un mēs centīgi sekojām notikumiem uz planētas visus šos gadus.

 

Sākumā mums ir jātiek skaidrībā ar mūsu Visuma dimensiju.

Ar pateicību uzskaitīsim ģeniālus zinātniekus, stīgu teorijas autorus; šī teorija ir pārdrošs mēģinājums sasaistīt vienoti visus dabas spēkus.

70. gados Gabriēls Veneciāno (Gabriele Veneziano) (Itālija) radīja stīgu teoriju. Aprakstīja mijiedarbību starp daļiņām protonu un neitronu, izmantojot Leonarda Eilera (Leonhard Euler) formulu (tai ir 200 gadu), taču līdz galam neizprata (bāzes objekts – stīga).

1970. gadā to izskaidroja amerikāņi Joiširo Nambu (Yoichiro Nambu) un Leonards Saskinds (Leonard Susskind).

1995. gadā parādījās Edvarda Vitena (Edward Witten) “Superstīgu M-teorija” (bāzes objekts – brāna, divdimensiju vai daudzdimensiju membrāna).

 

Lai saprastu stīgu teorijas, kura pretendē uz visa teoriju, pamata ideju, sākumā vajag nedaudz iedziļināties tās tuvākā konkurenta – standarta modeļa – būtībā.

“Standarta modelis paredz, ka matēriju un mijiedarbības apraksta daļiņu komplekts; tās var iedalīt sekojošās grupās: kvarki, leptoni, bozoni. Atslēgas vārds šeit ir “daļiņas”, tas ir, mūsu pasaulē minimālie iespējamie mikroobjekti, kurus nav iespējams sadalīt daļās, vispār – pasaules-ēkas ķieģelīši. Stīgu teorijas atšķirība ir tāda, ka tajā par tādiem ķieģelīšiem uzstājas nevis daļiņas, bet ultramikroskopiskas kvantu stīgas, kuras veic svārstības. Turklāt dažādi svārstību režīmi (un tātad dažādas svārstību frekvences) atbilst dažādām standarta modeļa daļiņām (jo visām daļiņām standarta modelī ir dažādas enerģijas). Šeit ir svarīgi saprast, ka stīga nav nekāda matērija, bet pēc būtības ir enerģija, un tāpēc stīgu teorija it kā liek saprast, ka viss, kas eksistē, sastāv no enerģijas.

Pati vienkāršākā, kaut arī varbūt ne pārāk veiksmīga analoģija, kādu es varu izdomāt labākai uzskatāmībai, – tā ir uguns: kad jūs uz to skatāties, šķiet, ka tā ir materiāla, it kā objekts, kuru var pataustīt, bet patiesībā – vienkārši enerģija, kuru nevar pataustīt. Tikai atšķirībā no uguns cauri stīgai vai stīgām nevar izstiept roku, jo svārstībā esoša stīga – tas ir it kā ierosināts telpas stāvoklis, kurš kļūst taustāms.

Starp citu, ir svarīgi atzīmēt, ka stīgu teorija pretendē uz visa teoriju. Piemēram, standarta modelis spēj aprakstīt trīs fundamentālās mijiedarbības no četrām: elektromagnētisko, stipro un vājo, bet ar gravitāciju standarta modelis izjūt problēmas. Bet stīgu teorija var aprakstīt visas četras mijiedarbības, taču par tādu universālumu nākas maksāt ar teorijas sarežģītību un zināmu neveiklību – nepieciešams darboties 10 dimensiju telpā un vienā laika dimensijā.

Un, lūk, vēl viena fantastiska stīgu teorijas īpašība.

Viens no cēloņiem, kāpēc mēs nevaram novērot pārējās dimensijas, – lokalizācija, proti, papildu dimensijas nav tik mazas, taču dažu iemeslu dēļ mūsu pasaules visas daļiņas ir lokalizētas uz četrdimensiju lapas daudzdimensionālā visumā (multivisumā) un nevar to pamest. Šī četrdimensiju lapa (brāna) tad arī ir multivisuma novērojamā daļa. Tā kā mēs, tāpat kā visa mūsu tehnika, sastāvam no parastajām daļiņām, tad mēs principā nespējam paskatīties uz āru.

Vienīgā iespēja konstatēt papildu dimensiju klātbūtni ir gravitācija. Gravitācija, būdama telpas-laika izliekšanās rezultāts, nav lokalizēta brānā, un gravitoni un mikroskopiski melnie caurumi var iet uz āru. Novērojamajā pasaulē tāds process izskatīsies kā pēkšņa enerģijas un impulsa, kurus aiznes šie procesi, izzušana.” https://thequestion.ru/questions/9113/obyasnite-dlya-chainikov-v-chem-sut-teorii-strun

Tātad stīgas mēdz būt vaļējas (ar galiem piesaistītas kādai dimensijai, ne obligāti vienai un tai pašai) un saslēgtas gredzentiņā (iet cauri dimensijām, kā gravitons).

Stīgu teorija sevī ietver arī augstākas dimensijas virsmas, kuras virzās telpā un kuras mijiedarbojas caur gravitāciju un var fluktuēt un būt kustībā. https://econet.ru/articles/67773-10-izmereniy-realnosti-prosto-i-ponyatno-o-teorii-strun

Zīmīgi, ka pirmoreiz pati teorija arī nodiktēja telpas-laika dimensiju skaitu, kurās stīgas var dzīvot. Tās kā minimums ir 10 dimensijas (plus laiks), bet maksimums – 26 dimensijas.

Astruss apstiprināja: “Jā, tā. Bet cilvēce tālāk par 13. dimensiju aiziet nespēs. Apstāsies nenoteiktā stāvoklī. Šo velna duci cilvēce spēs sakampt, aiziet līdz robežai, bet pāriet šo robežu uz 14. dimensiju neizdosies.”

 

Tātad minimālais dimensiju skaits, kādā var dzīvot stīgas, ir 10.

Bet mēs esam pieraduši uzskatīt, ka dzīvojam četrdimensiju fiziskā pasaulē, kur laiks ir ceturtā dimensija.

Bet! Astruss tieši saka: “Jūsu visums nav 3-brāna! (Nav trīsdimensionāls.)

Izpausta ir 3. dimensija. Pārējās ir saslēgtas gredzentiņos – stipri izliektas.

Un to diktē – konkrētā laika faktors. Tiek domāta laika izvēršanās.”

 

Atgādināsim, ka jau 2012. gada decembrī iestājās “LAIKU BEIGAS”.

Jau septiņus gadus mēs atrodamies citā laika fāzē – laiks saspiežas. Šķiet, ka pašlaik mūsu uztverei izvēršas, izpaužas mūsu daudzdimensionālā Visuma nākamais dimensiju pāris.

To arī apstiprina kārtējā svaigā piktogramma 07.07.2019. Francija, Grand Est.

19 07 22 06

6. att. 07.07.2019. Francija, Grand Est

Kretovs: Tā ir kaut kā izvēršana, mainoties kaut kam. Līdz pat tam, ka mēs mainīsimies. Saistīts ar cikliskumu.”

Vēlreiz par globālo.

Stīgu teorija var aprakstīt visas četras fundamentālās mijiedarbības, taču par tādu universālumu nākas maksāt ar teorijas sarežģītību un zināmu neveiklību – nepieciešams darboties un dzīvot vienlaikus 10 telpas un vienā laika dimensijā.

Zinātniekiem ir grūti pārvarēt šo “neveiklību”, bet Radītājs, kura rīcībā ir “fundamentālās mijiedarbības”, vienkārši radīja DZĪVO.

Astrus: “Jūsu Visums speciāli tika radīts pēc antropiskas pazīmes – lai tajā varētu eksistēt dzīvība.”

 

Kādēļ gan vajadzēja speciāli radīt dzīvo? Jo Visums taču ir absolūti neizšķērdīgs...

Tieši dzīvais, kam ir sava iekšējā telpa, saista visas dimensijas vienoti!

Mēs ar jums, cilvēki, kolapsējam stīgu teorijas neveiklību. Tikai zinātniekiem ir grūti tam piekrist, jo viņi ir pieraduši, ka viņiem ir darīšana ar ierīcēm, bet šajā gadījumā ierīce – tas ir cilvēks!

(Jāpiebilst, ka stīgu peizāžas teorija paredz 10500 visumu!)

Nekāda statistika nevarēs aptvert tādu daudzumu un konstatēt likumsakarības...

Tātad cilvēcei ir lemts iziet 13 dimensijas.

Tiksim skaidrībā ar pirmajām 10 dimensijām, nepieciešamām jebkuru antropisku visumu radīšanai un eksistencei. Astruss teica:

Eksistē hierarhija no 7 līmeņiem: uguns; migla; neredzu, bet saredzu; saskaros; gaidu; atbildu; es esmu. Bet tālāk lēciens, lēciens, lēciens.” Un šie lēcieni ir Dieva prerogatīva katrā atsevišķā gadījumā.

 

Lai saprastu teikto, griezīsimies pie Jurija Babikova (Юрий Бабиков) tabulas. Arī viņš izdala 7 mūsu visuma telpas līmeņus. (Sniedzam tabulu pilnībā, lai nezaudētu tajā savāktās informācijas vērtību.)

N.p.k.

Nosacīti pieņemtais telpu nosaukums

Enerģiju koeficients

Telpas saspieduma koeficients

Atoma orbitālā daļiņa

Telpas matērijas elementu skaits

No iepriekšējās telpas pārnākošo elementu skaits

Piezīme

7.

Zilā spektra telpa

9

9

mve

18

3

Dieva Telpa Vmve=8C ki=1

6.

Pelēkā spektra telpa

7

7

**

180

16

V=6C ki=1

5.

Tumsas telpa (citādāk - Elle)

5

6

**

137

16

Starojumu nav

4.

Dzeltenā spektra telpa

6

5

ve0 - vitons mve=0,62me

151

17-teroīdi

VVE=4C ki=**

3.

Mūsu (Ķeceru) telpa

1

1

e elektrons

159

31

Ve=1C ki=1

2.

Nedzīvās matērijas telpa

**

**

**

73

Nav

ki=**

1.

Retro telpa

Nav

Nav

Nav

Nav

Nav

Sākotnējā struktūra

Pavisam

635

83

Piezīme: ** - aizklājis autors

Korr. – Eksistē septiņi Visuma telpas līmeņi.

7. att. J. A. Babikova tabula

 

Salīdzinot šo informāciju, mēs ieguvām ļoti interesantu piesaisti Astrusa nesaprotamajiem vārdiem par līmeņu hierarhiju: Retro telpa – tā ir “uguns”, Nedzīvās matērijas telpa – “migla”, Mūsu telpa – “neredzu, bet saredzu”, Dzeltenā spektra telpa – “saskaros”, Tumsas telpa – “gaidu”, Pelēkā spektra telpa – “atbildu”, Zilā spektra telpa – “Es Esmu”.

 

Un uzvedināja mūs uz to Pārejas vēsture, kuru mēs ar jums jau esam pārdzīvojuši. Ja konkrētāk, tad “sarkanais viesulis”…

 

Nedaudz no “LAIKU BEIGU” vēstures.

 

Astruss: “Saules sistēma telpā tika pagriezta par 30 grādiem attiecībā pret Polārzvaigzni. Uz šejieni atnāks cita sistēma, līdzīga jūsējai… Baltā enerģija viļņiem izies cauri Saules sistēmai.

Šī plūsma aptvers vēl 2 sistēmas, katru ar savu Sauli. Izskalos visus netīrumus.”

(Var palasīt 2015. g. aprīļa rakstu, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub28.html[1].)

 

Uz mūsu jautājumu 2015. g. martā: “Vai ir notikusi mūsu planētas telpas-laika pārbīde un mūsu Zeme (kopā ar Saules sistēmu) ir pārgājusi citā dimensijā?” Astruss atbildēja, ka

Pāreja sākās 2009. gadā, un jūs mīksti virzāties uz 2016. gadu, kurā pietuvosieties /pārejai/, bet nepāriesiet”.

 

Ko tad vajag, lai pārietu? Jau ir skaidrs, ka pāreju katrs veiks individuāli.

 

Kas tad bija 2009. gadā?

Sniegsim fragmentu no raksta “PĀREJA. Pēcvārds. 2017. g. janvāris”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub54.html[2].

“Nāk atmiņā viena no sarunām ar J. V. Kretovu. Tas bija 2008. gads. Tad mūs visus nodarbināja jautājums, KAS un KĀ notiks 2012. gada decembrī, optimistiski saucot šo notikumu par “PĀREJU”. Tieši tad Jurijs Vasiļjevičs teica, ka “viss sāksies daudz agrāk, 2009. gadā, un ilgs 7 gadus. Un “pārejas” sākumu iezīmēs komētas iekrišana Indijas okeānā.

Būtība nav komētā, bet tajā “sarkanajā virpulī”, kuru viņa atnesīs,” viņš piebilda.

Laiks gāja, bet par Indijas okeānā iekritušu komētu – ne vārda plašsaziņas līdzekļos.

Komētas nokrišana tā arī būtu pagājusi, mūsu nepamanīta, ja ne paziņojums no Austrālijas par sarkanas krāsas vētru.

“Milzīga smilšu vētra pārnesās pāri austrumu Austrālijai un pārklāja Sidneju 2009. gada 23. septembrī. Vētra aptvēra teritoriju 500 km platumā un 1000 km garumā. Tās dēļ nācās atlikt gaisa pārlidojumus, bija traucēta virszemes satiksme, bet cilvēki bija spiesti savās mājās meklēt patvērumu no kaitīgā gaisa un vētrainā vēja. Nu bet tie, kuri uzdrošinājās iziet ārā, īpaši rītausmā, bija pārsteigti par debesīm neparastā sarkanā krāsā, kuras atgādināja filmas par Marsu.

19 07 22 07

8. att. Tilts Sidnejā vētras laikā

“Austrālijas Meteoroloģijas birojs šo ļoti stipro putekļu vētru raksturoja kā “diezgan mazticamu notikumu”. Par vētras cēloni tika nosaukts stiprs vējš no Indijas okeāna puses.” Nebija arī paskaidrojuma, kāpēc putekļi un smiltis bija sarkani.

Tātad,

2009. g. – “sarkanais viesulis” – Retro telpas “Uguns” – tika nogādāts uz Zemi. Tika ielikts SĀKUMS jaunam ciklam! Un, pateicoties Kretovam, tas nepalika nepamanīts.

22.12.2012. Astruss: Sarkanā spīdēšana, par kuru bija runa, ir notikusi. Tā ir jūsu iekšienē. Izmaiņas jau ir notikušas iekšienē. Sākot ar šo gadu, visi pēc datuma 21.12.12 dzimušie ir interesants objekts zinātnei. Bet tie, kuri tika dzemdēti agrāk, pastāvīgi pieskaņosies. …2012. g. decembris beidzās ar jūsu uzmanības apgriešanu no ārējā uz iekšējo. Smadzenēm izmainījās poli. Izmainījās polaritāte kājām un galvai.”

Iznāk, ka 2012. gadā, nomainījuši polaritāti, mēs samainījāmies vietām ar tās-puses-pasauli, Dzeltenā spektra telpu. “Saskaros” – ļoti piestāv šim līmenim.

Turklāt mēs atrodamies fiziskajā pasaulē (telpu hierarhijas trešais līmenis – “neredzu, bet saredzu”).

 

Ko tad vajag, lai pārietu?

Astruss: “Reaģēs visi. Totāli. Taču saprātīguma robežās.

Sāks mainīties cilvēka iekšējā struktūra, un šo lēcienu iezīmēs sarkans viesulis. Lēciens notiks 8 dienu laikā, bet pēc tam līdz 2016. gadam būs stabilizācijas periods. Taču izvērsums kopumā turpināsies 200 gadu.

…2017. gads būs mierīgs, bet 2018. gadā virs visas planētas būs balts plīvurs – “migla”. Baltā migla nav kondensējies tvaiks. Jūs visi jutīsiet izmaiņas ar baltu nokrāsu. Uztversiet to, un viss.

…Tiks izmainīta nevis apziņa, bet sapratne par uzbūvi... (Kam? Nu burtiski visam!)

Tā ir Radītāja providence, nevis kādas fiziskas parādības tā izpaužas.”

(Sk. “PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Baltais plīvurs. 2016. g. jūnijs”, https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub40.html[3].)

(Atzīstamies, ka šie vārdi par “Radītāja providenci” notiekošajā noņēma kolosālu spriedzi – mēģinājumus notiekošajā atrast fizikas likumus haosa periodā, kad nekādi likumi vienkārši nedarbojas. Jau smadzenes vārījās no jautājumu masas bez atbildes.)

 

Uzsveram, ka “cilvēka smadzenēs Šveices zinātnieki ir atraduši struktūras, kuras eksistē 11 dimensijās. Rotaļīgi liekot kopā un jaucot ārā tornīšus no tādām struktūrām, smadzenes apstrādā ienākošos signālus”. https://www.popmech.ru/science/news-369232-v-mozge-nashli-11-izmereniy/

 

Uzskaitīsim 7 līmeņus no tām, lai katrs varētu pielaikot tās sev.

Šo līmeņu apzināšanās pabeidz iepriekšējo ciklu un sniedz caurlaidi uz nākamo nišu.

 

Mūsu telpa – “neredzu, bet saredzu”.

Atzīmēsim, ka tikai nedaudzi ģeniāli zinātnieki, piemēram, Tesla, varēja pilnīgi pamatoti pasludināt, ka devīzi “neredzu, bet saredzu” viņi ir apguvuši. Bet jūs?

Tumsas telpa – “gaidu”. Tur ir iestrēguši cilvēki, kas nav spējuši “pamosties” dzīvo pasaulē.

Pelēkā spektra pasaule – “atbildu”. Uzņemos atbildību par VISU izdarīto, par darāmo, par domām.

Zilā spektra pasaule – “Es Emu”. Apzinos.

Tie ir vārdi no Bībeles, no Atklāsmes grāmatas, 1:8. “"Es esmu Alfa un Omega!" saka Kungs Dievs, kas ir, kas bija, kas nāk, Visuvaldītājs!”

Alfa un omega – pirmais un pēdējais grieķu alfabēta burti. Teikuma jēga ir tāda, ka Dievs ir radīšanas Sācējs un Beidzējs. Viņš ir pagātnes, tagadnes un nākotnes Kungs, uz ko norāda arī vārdi “kas ir, kas bija, kas nāk”.

Ezotēriķi bieži saka, ka cilvēks ir radīts pēc “Dieva tēla un līdzības”. Visdrīzāk tajā ir kāds patiesības grauds.

Tikai rodas neveikla sajūta, kad tu dzirdi šos vārdus no tā, kurš sevi uzskata par “tikai Omegu”.

“ES ESMU” – Tā ir Dzīves Darbība. “ES ESMU” ir gan ar sākumu, gan ar beigām.

Tas satur VISUS līmeņus sevī – no apakšējā līdz augšējam, vienlaikus. Apzinās VIENOTĪBU. Vienotību sevis iekšienē un sev līdzīgo vienotību.

 

Tad ko gan vajag saprast?

Stīgu teorija lieliski izskaidro daudzas lietas, bet nekā neizskaidro, KĀ notiek sakari starp dimensijām.

Iznāk, ka mēs ar jums esam staigājošs telpas dimensiju komplekts.

Un mums, cilvēkiem, ir dots ne tikai saprast, bet arī izdzīvot šo dimensiju saikni caur savu pieredzi.

Mēģināsim tikt ar to skaidrībā tālāk.

 

2019. g. 21. jūlijā

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 22.07.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe

 


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/534-nina-terehova-pareja-cita-dimensija (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1058-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-pareja-pecvards-2017-g-janvaris (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/11-dazadi/876-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-baltais-plivurs-2016-g-junijs (Tulk. piezīme)