Нина Терехова и Сергей Бублик – "Жемчужные нити" атакуют наше Солнце

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - “Pērļu virtenes” uzbrūk mūsu Saulei

 

“Pērļu virtenes” uzbrūk mūsu Saulei

2019. g. 4. aprīlis. Video. http://earth-chronicles.ru/news/2019-04-05-127078

19 04 10 01

2019.04.04. Milzīgas anomālijas – NLO – “Pērļu virtenes” uzbrūk mūsu Saulei

Kretovs (Кретов): “Tās ir telpas parādības. Saule spēj radīt milzīgu caurumu. Mūsu planētas telpa ir izmainīta. Tas ir fakts!

Tas ir struktūras traucējumu blīvums, saistīts ar telpas traucējumiem. Un tas ir saistīts ar baltās miglas lokalizāciju.”

 

Jau kopš 2018. g. pavasara blakus Saulei sāka parādīties atsevišķas sfēras, bet tagad – veselas kaklarotas!

Mēs pamanījām ļoti interesantu analoģiju: Saules “pērļu virtenes” ir novietojušās tāpat, kā “neparasties” mākoņi virs mūsu planētas! Tos fotografē no Starptautiskā kosmosa stacijas (SKS) pēdējā laikā, taču izskaidrot šo fenomenu nevar.

Piemēram, 2.-3. att.

“SKS kameras ir fiksējušas “mākoņu līniju”, kura stiepjas virs visas Zemes. Tas nav skaidrs – inversijas pēdas, bet no kā? Mākonis? Bet vai tad tie mēdz būt tādi lokāli un tādi izstiepušies?

Tā patiešām ir dīvaina parādība. Gribētos zināt, vai tai ir dabiska vai mākslīga izcelsme...” http://earth-chronicles.ru/news/2019-03-07-125995

19 04 10 02

2. att. Uzņēmums no SKS 2019.03.07. “Mākoņu līnija”, kas stiepjas pār visu Zemi

19 04 10 03

3. att. Un, lūk, tā mākoņi izskatījās no Zemes

Tagad salīdzināsim tos ar Saules taisnajām līnijām! (4.-5. att.)

19 04 10 04

4. att. 2019.04.04. “Saules “pērļu virteņu taisnās līnijas”

19 04 10 05

5. att. 2019.04.04. “Saules “pērļu virteņu taisnās līnijas”

Vai, piemēram, NASA paziņojums 2019.04.04.

“Neparasts uzņēmums tika izdarīts no SKS. Starptautiskās kosmosa stacijas astronauts uzņēma dīvainus mākoņus gigantisku apļu veidā. Tie tika pamanīti virs Indijas okeāna.” https://korrespondent.net/tech/space/4082801-astronavt-snial-hyhantskye-oblachnye-kruhy-nad-zemlei

19 04 10 06

6. att. 2019.04.04. “Dīvaini” mākoņi gigantisku apļu veidā virs Indijas okeāna

 

Un uz Saules šajā laikā “pērļu virtenes” arī izplatās kā gigantiski apļi... (7. att.)

19 04 10 07

7. att. 2019.04.04. “Gigantiski apļi” Saulei

Grūti saprast Radītāja nodomu... Viss ir tik ļoti savstarpēji saistīts, un katram notikumam ir tūkstošiem cēloņu.

Mēs tikai sekojam notikumiem mūsu necilās uzmanības zonā, kurā ietilpst “anomālijas” blakus Saulei.

Atgādinām, ka mēs jau daudz esam rakstījuši par baltās miglas tiešo iedarbību uz planētas visu cilvēku apziņu.

Un spalvu mākoņi, kuriem ir sakars ar balto miglu, ir cēlonis arī tādai optiskai parādībai kā halo. (Sk. rakstu “2019. gads un HALO” https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html[1].)

“Mēs bijām domājuši, ka tā ir procedūra vienai reizei. Mūs ievedīs HALO kokonā (2. att.), mežonīgi iegriezīs Zemes kodolu, un HALO pēc tam izgrūdīs mūs atpakaļ uz planētu.

Taču izrādījās, ka tas atkal ir process. Pulsējošs process. Izstiepts kā minimums līdz 2019. gadam. (Tā saka Kretovs.) Jo norit cilvēku mīksta adaptācija jaunās ekoloģiskās Nišas apstākļiem, kura uz Zemes formējas tieši tagad.”

 

Šodien mēs pievērsām uzmanību mākoņu formas (forma ir telpas raksturlielums) un anomālo izpausmju uz Saules savstarpējam sakaram.

Atgriezīsimies pie Kretova vārdiem raksta sākumā: “Mūsu planētas telpa ir izmainīta. Tas ir fakts! Tas ir struktūras traucējumu blīvums, saistīts ar telpas traucējumiem.”

(Astruss: “Ar struktūras molekulu traucējumiem. Tajā skaitā tiek ņemta vērā ūdens struktūra.”)

 

Turpināsim šo formu analoģijas tēmu, vēršoties pie raksta “Pasaules globālās sasilšanas paradoksi” http://earth-chronicles.ru/news/2019-04-07-127157

“Miljoniem cilvēku jau kuru gadu nodarbina jautājums: kāpēc zinātnieki skandina par globālo sasilšanu, bet termometrs aiz loga dzīvo kaut kādu savu dzīvi un atsakās apstiprināt stingros zinātniskos uzskatus? Ziemas daudzās valstīs kļūst arvien aukstākas, vasara kavējas par veselu mēnesi, bet anomālas laikapstākļu parādības (sniegs maijā, sausums, viesuļi, tropiskās lietavas) ir pārvērtušās par kaut ko ikdienišķu.

Kā tad darbojas šis mehānisms?

Piltuve ap polu
Mūsu puslodē gaisa masas kustas no mērenajiem platumiem uz ziemeļiem, kur spiediens ir zemāks. Šo pārvietošanos nosaka starpība starp zemes virsmas sasilumu tur un te. Tā kā planēta griežas ap savu asi, uz viņas virsotni plūstošās gaisa masas vērpjas ap polu – no austrumiem uz rietumiem. Veidojas gigantiska piltuve, kuru sauc par polāro virpuli. Tās augstums – 8-10 km. Taču virs šīs piltuves formējas vēl viena, kura sasniedz stratosfēras augšējo robežu (50 km).

Kā tika teikts, Arktikā sasilšana notiek ātrāk nekā citos reģionos. Un, lūk, kāpēc. Kūst sniegs – atkailinās zeme. Kūst ledus – parādās vairāk atklāta ūdens. Gan zeme, gan ūdens ir tumši, tāpēc tie sāk absorbēt vairāk saules siltuma, sasilst un tādā veidā pastiprina sasilšanas procesu.
Rezultātā temperatūru starpība starp polu un nosacīto 45. platumu pakāpeniski samazinās. Un mēs taču saprotam, ka, pateicoties šai starpībai, gaisa masas virzās uz ziemeļiem un formē polāro virpuli. Un, lūk, rezultāts: polārais virpulis kļūst vājāks, piltuve griežas mazākā ātrumā un zaudē stabilitāti. To sāk viegli kult, tā atmosfērā rada papildu viļņus, ieķīlējoties kontinentā ar sala ķīļiem, un traucē augšējās piltuves kustību. Pat tā, ka atrauj no tās auksta gaisa masīvus, kuri aiztraucas uz dienvidiem, ilgstoši iestrēgst Krievijas teritorijā un spiež mūs atkal un atkal tincināt sinoptiķus: “Un to jūs saucat par globālo sasilšanu?”

Rakstā ir pieminēta arī augstākā piltuve.

Iespējams, ka šī piltuve pašlaik ir sešskaldņa formā. Kā uz Saturna, Jupitera pola. Tagad līdzīga figūra ir pamanīta arī Saulei.

19 04 10 08

8. att. 2019.04.04. Sešskaldnim līdzīga figūra apkārt Saulei

Ja tas ir tā, tad vērsties pie sinoptiķiem jēgas nav. Dievišķā providence šūpo klimata šūpoles. Atliek vien paļauties uz Radītāja labo gribu.

Labs jaunums no šī paša raksta:

“Kopš deviņdesmito gadu vidus apritē ir šausmu stāsts. Runa ir par modeli, kurš pareģo Golfa straumes siltās plūsmas apstāšanos (vai pat apgriešanos). Pēc tam, sak’, Eiropa pārklāsies ar ledāju, un tās iedzīvotājiem steidzīgi nāksies pārvākties uz siltākām zemēm. Par laimi, šī hipotēze apstiprinājumu nav guvusi.
“Tā sauktā Ziemeļatlantijas “okeāna konveijera”, kurš pārnes siltumu no dienvidu platumiem, apstāšanās tika pareģota, pielietojot idealizētus modeļus, – saka Vladimirs Semjonovs (Владимир Семёнов). – Tas kalpoja par cēloni katastrofiskiem klimata izmaiņu scenārijiem, baumām par “jaunu leduslaikmetu” un Holivudas blokbastera “Diena pēc rītdienas” (“The Day After Tomorrow”) iznākšanu uz ekrāniem, kurš tika uzņemts tieši pēc šiem motīviem. Taču turpmākie pētījumi, izmantojot pilnīgākus modeļus, parādīja, ka tāds scenārijs globālās sasilšanas apstākļos nav iespējams.””

Uz šīs priecīgās nots beidzam vēstījumu.

2019. g. 9. aprīlī.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 10.04.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1_sub2_sub1_sub1_sub2.html

Pievienots 13.04.2019

http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/zhemchuzhnie-niti-atakuiut-nashe-solntse

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/2026-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-2019-gads-un-halo (Tulk. piezīme)