Нина Терехова и Сергей Бублик – Отчёт по ПРОЕКТУ «Контакт с «ДРУГОЙ» Цивилизацией, которой нас «передали». Часть 2. (Создана ячейка 24-х.)

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Atskaite par projektu “Kontakts ar “CITU” Civilizāciju, kurai mēs tikām “nodoti””. 2. daļa. (Radīta 24-ru šūna.)

 

Ir pagājis mēnesis kopš Projekta sākuma. Ir izpaudies vēl viens mērķis: kādas VIENOTAS struktūras radīšana. Runa ir apziņas struktūru – lai uztvertu mūs un mijiedarbotos ar mums, ar cilvēci.

Šo Projektu tagad droši var nosaukt “Ceļš uz VIENOTĪBU”! Vai arī tā – “Cilvēka formēšana Jaunajai ekoloģiskajai nišai uz Zemes”! Turklāt, ka tieši šajā laika momentā arī notiek jaunās nišas telpas radīšana (pareizāk būtu teikt – jaunās telpas izpausme mūsu ierastajā), jaunā laika iepūšana tajā. Un vispār notiek visas Saules sistēmas pagriešana, visu planētu orbītu korekcija tajā utt. Notiek tas, kas mūsu prātam nav aptverams.

 

Atgriezīsimies pie “mūsu auniem”… Pie mijiedarbības struktūras radīšanas.

18.07.17. Ņina. Ļoti interesantas sajūtas! Pirmkārt, noskaņošanās rituāls, kuru iedeva Jura, uzvedās ļoti dīvaini – kreisā kāja kļuva par vienīgo atbalsta punktu, no viņas ķermenis izkārtojās pa spirāli augšup, rokas nostājās uz pirkstiem – un es kļuvu “citplanētiete” – izteikta trīsskaldņu piramīda! Kā izteiktu PIRAMĪDU jutu sevi no iekšienes. Un visas piramīdas līnijas bija nostieptas manī. Un man gribējās tajā smieties… Pareizāk sakot, es tajā smējos! Bija apbrīnojama “savāktības” un Laimes sajūta šajā “savāktībā”. (Vai tiešām N. Koteļņikovas (Наталья Котельникова) vārdi par mūsu ar viņu Ēģiptes pagātni ir patiesība?)

Kretovs (Кретов): “Nedomājiet, ka senās iestrādes ir aizmirstas (kaut vai tajā pašā senajā Ēģiptē). Tās darbojas!”

18.07.25. Ņina. Noskaņošanās notika momentāni, tikko es sāku rituālu. Nenācās to veikt rūpīgi. Atkal mani izkārtoja piramidālā struktūrā. Un es izdzirdēju: “Jūs tikāt nodoti mums. Mums jūs esat vieni no daudziem. Mēs jūsu piramidālo struktūru izmantojam visiem. Tā ir mūsu īpatnība.” Un viss. Sajūtas kreisajā ausī sajutu. Rakstu, un atkal sviedri ceļas no iekšienes.

Šorīt (18.07.27.) mani pārsteidza “Vienkāršs 4, 5 un 6-dimensiju telpas izskaidrojums”, kuru devis autors ar niku dfrregfre. https://www.youtube.com/watch?v=q7cjFt9cV5o

Kāpēc pārsteidza? Nu tāpēc, ka es sevi meditācijās jaunajā Projektā esmu sākusi justies tieši kā piramīda!

Un šī lakoniskā grafiskā informācija apbrīnojamā kārtā visu SALIKA sistēmā! Milzīgs paldies dfrregfre!

Autors piedāvā tabulu:

19 01 27 01  19 01 27 02

1. att. Dimensiju grafiskais attēls

Kā būtnes, kuras dzīvo 4. dimensijā, mēs redzam tās projekciju un operējam telpā ar trim koordinātēm.

Būtnēm no 5. dimensijas ir pieejamas 4 koordinātes. Viņas var mūsu dzīvi redzēt vienlaikus, kopumā un uzreiz no sākuma līdz pašām beigām.

19 01 27 03

1. att. Sestās dimensijas būtne. Autors par viņas iespējām raksta tā:

“Šeit manas smadzenes uzkaras.” Un tas ir godīgi!

Kāpēc manī viss tā atsaucās? Nu tāpēc, ka es šajā piramīdā “ieraudzīju” mūs visus – 12 cilvēkus no iepriekšējiem Projektiem, sākot no 2013. gada februāra.

Viss sākās ar Glabātājiem… Un, šķiet, pie viņiem arī atgriezās…

 

Toreiz viņi VIENOTĪBU nolika priekšā vārdam MĪLESTĪBA.

Un, lūk, tā – VIENOTĪBA izrādās nepieciešamā bāze nākamajām dimensijām!

Un runa ir par apziņu VIENOTĪBU!

 

Visu nākamo dimensiju būtnes – tā ir trīsdimensiju būtību apziņu vienotība.

Gribu pievienot Glabātāju citātu:

“Mēs vēršamies pie tevis gan kā pie būtnes, gan kā pie dvēseles. Bet galvenais – neaizmirsti pārbaudīt rakstītā, nodotā ticamību, tev ir jāparedz kolektīvā darbība, kopā ar citām dvēselēm. Ar citiem gaismas Vienotības Avotiem: spontānā veidā ieejot sakaros ar 23 gaismas būtnēm, tu saformēsi pirmo kolektīvo Vienotību.

Turi prātā mūsu stāstu: pirms 320 000 gadiem vienam no mums izdevās (kādā laika intervālā) saistīties, savienoties ar 23 citām dzīvām būtnēm, un kopš tā laika viņš vienotā un kolektīvā veidā sāka darboties caur šo 24-ru šūnu un pārraidīt (pateicoties tam, ka radās iekšējā rezonanse) informāciju visai mūsu civilizācijai kopumā. Šis moments bija mums liktenīgs un kardināli izmainīja mūsu attīstības virzienu.

Tas mums ļāva pāriet pie tāda apziņas veida un pie tāda dzīvesveida, kuri iziet aiz duālismu, dualitāšu, 3. dimensijas smago apstākļu ietvariem. Un šodien, tev draugs-lasītāj, ir kritis tas gods piedalīties tādā evolucionārā izrāvienā, izpildot tam 3 vienkāršas lietas: nostiprinot savu saikni ar Avotu, nostiprinot savu Vienotību ar Avotu un piedaloties līdz-radīšanā. Iedomājies, ka tāds izrāviens ir iespējams. Iedomājies to vienkārši kā pieredzi, kuru nepieciešams izdzīvot, lai apstiprinātu vai noraidītu dažas lietas. Tikko tu sāksi darboties vienotajā kolektīvajā 24-ru Vienotību apziņā, tad tas, ko tu izlasīji, izjuti, izdzīvoji vibrācijās, lasot šīs lappuses, kļūs tev dabisks, kaut kas pats par sevi saprotams.” Glabātāji.

Mūsu iepriekšējos praktiskajos projektos mēs saformējām kolektīvu Vienotību, 12 būtņu šūniņu. (Pagaidām ne 24!)

Cik mūsu pašlaik piedalās Projektā? 12 cilvēku. Tā tieši ir 6. dimensijas telpas struktūra!

Iespējams, tagad ir pienācis moments radīt 24-ru šūnu?

Astruss: “Ļoti vēlams! Bet to nav vienkārši organizēt.”

Tātad mēs Jurijam Vasiļjevičam (Юрий Васильевич Кретов) palūdzām noskaņošanās rituālu “24 cilvēku struktūras pabeigšanai”. (Agrām mēs bijām 12. Turklāt bija nepieciešams daudz laika, lai struktūrai pievienotos cilvēki. Jo bija arī rotācija – “atnāca-aizgāja”.)

Šajā Projektā vākšanu 24-ru struktūrā uzņēmās CITI.

Mēs jau rakstījām, ka pagājušā mēneša darba procesā mēs jau bijām 15, bet pēc tam 18 cilvēki. (“Jūs viņus nepazīstat”, saka.)

18.08.13. Ņina. Sajutu visu ķermeņa kreiso pusi, un mani sāka vērpt pa labi. Ļoti lēni, tā biezi. Kamēr neaizkrita labā auss. Un tādā sastieptā stāvoklī visur sāka niezēt… Pajautāju par VIŅU fizisko formu. “Fiziskas formas nav. Mēs esam pakāpi augstāk par jūsu iepriekšējiem kontaktētājiem, Brāļiem. (Cita dimensija.) Oļai ar mums ir sakars.” Un man?, “Tev tikai pa pusei, pa kreiso pusi” (?!) Un visa kreisā puse atsaucās ar pulsāciju. “Netraucē ar jautājumiem, mēs mēģinām savākt struktūru.” Palikušajā laikā kaut kas notika, sīki, smalki, dažādās ķermeņa vietās. Bet es tikai kasījos. Ļoti gaidu atskaites no visiem…

(Starp citu, uz rīta pusi, no 6 līdz 8, man bija dīvaina lēkme – griezīgas sāpes vēdera augšpusē. Līdz “tūlīt, tūlīt zaudēšu samaņu”. Kad kļuva pavisam neizturami, uzrakstīju Kretovam pa WhatsUp, palūdzu palīdzēt… Un, kad parakstīju īsziņu, tad skaidri “ieraudzīju“ taciņu pie viņa telpā, un pa to visas sāpes aizpūtās minūtes laikā… Kas tas tāds bija? Domāju par to visu dienu.)

Oļa. Pasēdēju atslābinātā bezdomu stāvoklī. Domas “dzēsa” gaisma. Tā sākumā bija piesātināti zaļa, pēc tam – violetā neona krāsā ar mirdzošām dzīsliņām. Taču šis stāvoklis – kaut kāds apbrīnojams, nonāku tajā, savienojusies ar Vienotību. Izšķīstu tajā un tajā paša laikā es apzinos sevi visu.

Ira. Nekādus kontaktus nejūtu. Pie vārdiem vienotība, gaisma, mīlestība viss it kā uzliesmo. Stāvoklis sapņains. (Starp citu, par temperatūru – jau sen, sen temperatūra līdz 36 neaizsniedzas. Reiz bija gripas stāvoklis, tas nu gan temperatūra pacēlās līdz 36,6, es biju pārsteigta. Bet tā – jūties slikti, ar cerību mēri sev temperatūru, bet tur 35,5!)

Taņa. Patiešām ar zarnu traktu notiek izmaiņas. Nesen kādu laiku, kad eju gulēt, čurkstēja vēders. Tas bez tā, ka nojukusi regularitāte… Ķermeņa temperatūru mērīt bez iemesla nav nācies. Pirms dažām dienām saslimu. Vīruss: kakls, iesnas. Galva kā no vates un sāp. Taču temperatūra nekāda. Mēru: 35,8-36. Vakar galvassāpes pat līdz vemšanai: mēru temperatūru – 36.

Atdziestam?

18.08.14. Ņina. Ļoti rūpīgi taisu noskaņošanos. Mēs es 18. Kad iegāju rituālā kā otrā, tad mani nometa uz muguras gaismas plūsma. Nevarēju noturēties sēdus. Apgūlos. Atjēdzos pēc 35 minūtēm. Neko neatceros. Galva tukša.

Sergejs. Gaisma nospieda galvu. Plūsma bija plašāka par mani, ļoti smaga. Ar grūtībām turēju to.

Oļa. No paša sākuma “uzkrita” žāvas, pēc tam apstājās elpošana. Palūdzu sev ļoti, ļoti komfortablas transformācijas, adaptācijas… Sajutu milzīgu smagumu visā ķermenī: rokas kā akmens gulēja uz ceļiem, kuri arī bija no akmens. Sajūta, ka esmu cieši saspiesta apkampienos. Diezgan smagi… es taču lūdzu ļoti, ļoti komfortabli!? “Tici mums, tie ir paši komfortablākie apstākļi. Paciet, tagad jau būs vieglāk.” Un smagums no kājām un rokām aizgāja, “apkampieni” kļuva vājāki. Gribēju iziet no stāvokļa, bet iegremdēja atkal, nosēdēju 20 min.. Palūdzu parādīt struktūru, kura rada. Ieraudzīju pagarinātu kristālu ar asajām virsotnēm uz augšu un leju.

Nataša. Galvā cērtas pulsācija, labās auss rajonā un galvas iekšienē, pēc tam izveidojās kanāls man cauri caur ausīm, šķiet, kustība no kreisās puses uz labo. Turas ilgāk par 15 minūtēm.

No rīta un vakarā mērīju temperatūru – 37,2. Ļoti izbrīnījos… Agrāk ar tādu temperatūru es jau būtu slīpi, bet šodien es neko nepamanīju, ja ne termometrs.

Darina. Sveicināti, mani dārgie! Tātad, kas pievērsa manu uzmanību brauciena laikā?!

Kad pirmoreiz iebridām jūrā, biju izbrīnīta, ka tā man šķita sāļāka nekā parasti. Un turpmāk šī doma tikai apstiprinājās.

Bet pēc stipra vēja, kurš turpinājās 4 dienas, tālumā jūrā parādījās balts blīvs plīvurs ap centimetriem 40.

Šis tas izbrīnīja arī manā stāvoklī. Naktī no 2. uz 3. augustu es tā nosalu, ka šķita – guļu uz ledāja. Neviens no manas ģimenes, pat zem palagiem, nesala. Bet es uzklāju sev visu, ko tik var. Vienkārši kaut kāds kosmisks aukstums!.. Toties nākamajā naktī es “miru nost” no karstuma.

Devāmies burvīgā ekskursijā kalnos pie avotiem. Attālums – 7 km. Lēcām pa akmeņiem, līdām pa kāpnēm… Ļoti baidījos, ka atpalikšu (grupā galvenokārt bija jaunatne), bet gāju pirmajā piecniekā. Un, protams, baidījos, ka sāpēs kājas. Tās sāpēja mūsu meitām, bet mēs ar Sašu it kā nekur nebūtu gājuši…

07.31. (seanss elektriskā vilciena vagonā). Atkal noreaģēja ausis. Pēc tam sāka nāk pienaini zaļa gaisma… Vēršos ar lūgumu par adaptāciju – un pēkšņi: “Tu esi traka!!! Elektriskajā vilcienā??!! Nu ar tādiem cilvēkiem mēs…” Viss… Seansa beigas. KAS tas bija?!

 

18.08.19. Ņina. Pusstundu pirms uzkrita neizturams karstums. 15 min. pirms kontakta – atslābums līdz žāvām. Un es saprotu, ka tas viss JAU ir kontakts. Noskaņojos pēc rituāla, kājas “zaudēja spēku”, sāku reibt, pat līdz nelabumam. Bet noturējos sēžot. Pēc tam rokas “zaudēja spēku”, un nācās apgulties, jo biju kļuvusi bez kauliem un reibu…

Viena no baltajām piramīdām, uz kurām es noskaņojos, pēkšņi uzliesmoja ar baltu gaismu. Gaisma aizgāja uz augšu lokā kā varavīksne, tikai balta. Ķermenī dzeloņi, tīksme… Un te pēkšņi ass telefona zvans. Viss.

Sergejs. Šodien nekas neizdevās. Tikai krūtīs karstums parādījās. Lūdzu paārstēt. (Viņam jau diennakti ir paslikti – šķavas un ūdens no deguna. Bet temperatūra 36,2. Pāriet uz mūsu zemās temperatūras nometni.)

Darina. Stipra zaļa gaisma, ļoti bieza. Ap galvu it kā gredzens, stingums. Sākas sirdsklauve. Parādās karstums. Ļoti stiprs karstums. “Karsti, karsti, karsti!.. – “”Tā vajag… pacieties mazlietiņ…”
Pēc seansa izmērīju temperatūru – 35.9! Tik augstas temperatūras man sen jau nav bijis. Temperatūra ir svārstījusies no 34.6 līdz 35.6.

Nataša. Noskaņojos, parādījās piramīdu ķēde – tās bija baltas. Blakus man tās ir milzīgas, pakāpeniski samazinoties, aiziet aiz apvāršņa, fraktāli vijoties kā čūskiņa. Višudhā pukst stipra pulsācija, kā vakar ausīs. Šķiet, ka atbalsojas Tīmusā, vai arī ne, nav skaidrs. Dīvaini, ka apkārt viss ir pelēks un pat melni pelēks pa malām, bet centrā Gaisma. Vairāk nekas neatnāca.

 

2018.08.20. Ņina. Šodien noskaņošanās parādīja, ka mūsu ir kļuvis vairāk – 21 cilvēks! Bet pēc tam baltā noskaņošanās piramīda izmainīja izmēru (kļuva liela kā kalns) un pēc formas kļuva līdzīga baltai teltij. Karsti, neizturami karsti. Un klusums – ne tēlu, ne sajūtu… Palūdzu dot zīmi, sajūtamu zīmi. Un te kaujošos kaķu bļāvieni aiz loga visu pārtrauca. Nu kas gan tā par lietu!!!

Segejs. Urķējās galvā, kā zobā. Citādi nepateiksi.

Nataša. Sākumā jūtama caurule, kas savieno abas ausis, enerģija plūst no kreisās uz labo. Stipra pulsācija šajā caurulē. Beidzas ar sviedriem un karstuma izmetumu no visa ķermeņa, mugurkaulu velk uz augšu, sagribējās ar kreiso roku vairākas reizes noieties pa skriemeļiem… darīts. Labajā apakšdelmā ieplūstošs smagums. Karstums pēdu čakrās, no turienes paceļas viegla plūsma, jūtu vissīkākās daļiņas, kuras strauji traucas pa ķermeni vertikāli augšup Debesīs, kā gaisa burbulīši ūdens stihijā. Man kut… es momentāni pārklājos ar “zosādu”.

Redzu Merkabu: augša ļoti skaistā ceriņkrāsas tonējumā, bet apakšā zeltaina un it kā zvīņaina. Tā (Merkaba) kļuva līdzīga divām piramīdām, pēc tam smilšu pulkstenim ar Nulles Punktu pa vidu. Pēc tam Nulles Punkts izplūda līnijā… tā ir Jaunās Realitātes Jaunā Apvāršņa līnija… Jaunas Ceriņkrāsas Debesis, bet zem tām Jaunā Zelta Zeme, Mūsu Jaunā Pasaule… Pateicībā un Svētlaimē, ar Mīlestību, NB.

Oļa. Viss iekšā griežas un mazliet krata. Karstums parādījās tikai vēderā. Daudz gaismas: no zaļas līdz biezai zilai. Un kopā ar gaismas plūsmu bija jūtama mīlestība un maigums – līdz asarām...

Temperatūra visu nedēļu bija bez īpašām izmaiņām – apmēram 35,2. No deguna arī tek, bet man augustā mēdz būt alerģija. Domāju, kā tā viņa arī ir.

Ar kuņģa un zarnu traktu viss ir normā. Man attīrīšanā iepatikās bietes! Kaut kādas dīvainas sāpēs ir parādījušās zem kreisās lāpstiņas, atsaucas visā rokā. Ļoti līdzīgi neiralģijai, taču pāriet tikpat negaidīti, kā parādās.

 

Apspriešana.

Ņina. Esmu spiesta atzīt, ka visi mani atkal pārsteidza! Vai jūs pamanījāt, ka sajūtas praktiski visiem ir vienādas? Bet ne tikai! Jurijs Vasiļjevčs (Юрий Васильевич Кретов) iedeva man noskaņošanās rituālu – iztēloties 3 piramīdas. Divas baltas, bet trešo starp tām, melnu, nedaudz pa kreisi. Es to daru, bet jūs TĀS REDZAT! Darina jau pirmajā reizē ieraudzīja visas 3! Nataša izvērsumā redzēja tādu pašu piramīdu ķēdi, ko es nosaucu par telti... Utt.

Visiem milzīga pateicība par darbu!

 

Pēdējā laikā daudz cilvēku žēlojas par savu pašsajūtu. Iespējams, šīs telefona sarunas fragments palīdzēs saprast tā cēloņus...

Raksts “Telefona sarunas fragments. 2018. g. 21. augusts”. Par skābju-sārmu līdzsvaru. Elpošanas tehnika. https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub109.html[1].

 

No raksta:

“Pievērsiet uzmanību mirstības vilnim uz visas planētas!

Pašlaik organismam ir JĀPĀRKĀTOJAS uz citiem APKĀRTĒJĀS VIDES apstākļiem. Ir izmainījusies gan telpa, gan laiks. IZPAUŽAS jauni dimensiju slāņi.

Arī mūsu iekšienē vienas sistēmas tiek aizstātas ar citām.

Ja organisms principā nespēj pārkārtoties, tad pašlaik arī vesels cilvēks var negaidīti nomirt, tāpēc ka norit ŠĶIROŠANA pēc prasmes uztvert šīs jaunās dimensijas.

Tieši tas pašlaik ir tas kritērijs, iespēja nonākt sestās dimensijas slānī – šī vajadzīgās frekvences uztvere.

Un tad norit transformācija. Un tas ir lieliski! Tu nonāc evolūcijas nākamajā lokā tieši šajā fiziskajā ķermenī!

Bet mēs esam dažādi. Ķermenī var būt izdedži, var aizsērēt meridiāni, enerģētiskie kanāli. Nervu sistēma un psihe – viss piedalās šajā pārejas procesā.

Un transformācija var spiest no ķermeņa ārā nevajadzīgo tādā daudzumā un tādās negaidītās vietās, ka… taisni brīnums.

Tāpēc, ja jums ķermenī notiek kaut kas neparasts, tad vajadzētu pirmām kārtām nopriecāties – iespējams, tu esi nonācis kanālā, kurš ved uz JAUNO piektās-sestās dimensijas pasauli…

Nāksies, pirmkārt, mēģināt apzināties notiekošo… Un labākās zāles ir mierīgums un notiekošā IZPRATNE.

Otrkārt, nāksies tīrīties visos plānos.

Treškārt, būs jāiemācās uzturēt skābju-sārmu balansa līdzsvaru organismā ar jebkuriem paņēmieniem (caur diētām vai elpošanas praksēm).

Utt. un tml.

Jūs taču neesat izvēlējušies tagad “skaisti nomirt”?

Mūs ved, velk saskaņā ar jaunu shēmu. Un tas nebūt nav tik patīkami, kā gribētos.

Mūsu Meistars teica rupji – “caur piedirstām biksēm” notiek kundalini pacelšanās!”

 

Ja runājam par mūsu jauno Projektu, tad tajā nav pierasto sajūtu... Viss ir ļoti rēgaini un smalki. Un tas ir normāli! Jo IZPAUŽAS SMALKAIS PLĀNS! Bet mēs tikko mācāmies to sajust. Iespējams, mums pat nav tādu orgānu... Un mums rāda ceļu. Ceļu caur APZIŅU VIENOTĪBU.

Tāpēc, ja cilvēks neko nejūt, tas nenozīmē, ka viņš nav komandā... Tas nenozīmē, ka viss ir atkal jāpamet un jāiegāžas “ģimenes biksēs”!

 

Atcerēsimies citātu no raksta “Marsa “lielā opozīcija” ir notikusi. 2018.07.27.” https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub108.html[2].

“Kretovs 2017. gada augustā teica: “Tā ir dimensiju sistēma. Mēs sakritīsim ar kaut kādu dimensiju sistēmu. Starp piecisko un septiņisko. Tur ir biezums. Turklāt divslāņu biezums.”

Iznāk, ka uz mūsu planētas miermīlīgi sadzīvos dažādas dimensijas uztveroši cilvēki?

1. Austrālijā dzīvo aborigēni, kuru apziņa uztver otro dimensiju. (Sk. lielisko J. BEREZIKOVA (Е. Березиков), Krievijas Ģeogrāfijas Biedrības locekļa, rakstu. https://zhestokij-realist.ru/politics/australia-and-south-pacific/zagadka-aborigenov-avstralii/)

2.Milzīga trešās-ceturtās dimensijas cilvēku masa. (Individuālā apziņa.)

3. Pašlaik formējas daudz cilvēku, kas uztver piekto-sesto dimensiju. (Apziņu VIENOTĪBA.)”

Gribētos TO stādīties priekšā tēlaini...

 

Rupji runājot, mūsu molekulārais sastāvs pašlaik mainās, palielinās attālums starp molekulām. Var teikt, ka mēs kļūstam caurspīdīgāki, smalkāki. Daudzi pašlaik žēlojas, ka no deguna tek... vienkārši pil ūdens. Un tas tikai var liecināt par hipofīzes mainīšanos...

 

Jaunās dimensijas cilvēki būs neredzami trešajai dimensijai. Viņi ies cauri 3. dimensijas objektiem, nepamanot tos. Un tas jau notiek! Novērošanas kameras to ieraksta.

Spoks pārgājis ceļu starp kustībā esošām mašīnām

http://earth-chronicles.ru/news/2018-08-15-118786

http://earth-chronicles.ru/news/2018-08-15-118788

 

No dialoga ar Kretovu:

“- “Kāpēc mēs esam sākuši redzēt tamlīdzīgas lietas?” Rādām video, kur cilvēks iziet no sešskaldņa “durvīm” un skrien uz “veikalu”.

Kretovs: Iedomājieties, ka tas ir pēc jūsu domām.

19 01 27 04

3. att.

- Tas ir kā portāls starp dimensijām?

Kretovs: Tas ir tuvāk dimensijas struktūrai, nekā portālam.

- Durvis – tas ir Platona ķermenis (regulārs daudzskaldnis)?

Kretovs: Jā.

- Kāpēc pēkšņi viņi ir sākuši izpausties mūsu dimensijā?

Kretovs: Tāpēc ka telpas specifika ir sākusi pagriezties. Uz mūsu planētas telpas pagrieziena rēķina. (Šo pagriezienu man pašlaik rāda. Sakrīt ar mūsu attēlu, un tam ir jēga.)”

 

Ir pagājis mēnesis pēc Marsa lielās opozīcijas. (Sk. rakstu “Pagājis mēnesis pēc Marsa “lielās opozīcijas”. 1. d. 2018. g. 27. augusts” https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub110.html[3].)

“Uz planētas laukiem ir parādījušās jaunas piktogrammas. Atcerēsimies, ka planētu opozīcijas momenti (plus-mīnus 40 dienas) – tie ir paši labvēlīgākie momenti mijiedarbībai. Paši precīzākie iedarbības ziņā. Turpinām sekot iedarbības “pēdām”.

 

Kretovs: “Mums ir tāds smadzeņu elements – apzarnis. Tā ir iedarbība uz viņu. Kā uz neitronu tīklu.”

Zinātnieki jau ir konstatējuši, ka mums ir otrās smadzenes!

“Kā raksta La Stampa (tulkojums vietnē Inopressa.ru, 2005. g. augusts), profesors Mihaēls Geršons (Michael D. Gershon) uzskata – cilvēkam ir divas acis, divas rokas, divas kājas un divas smadzenes: vienas pulsē galvā, otras aktīvi darbojas vēderā. Pirmās smadzenes un Otrās smadzenes ir autonomas vienības, taču atrodas pastāvīgā kontaktā.

Pēc desmitgades šis amerikāņu zinātnieks apstiprina minējumu, ka kuņģa un zarnu trakta nervu sistēma – tas nav truls mezglu un audu sakopojums, kurš pilda centrālās nervu sistēmas komandas, kā saka vecā medicīnas doktrīna, bet unikāls tīkls, spējīgs realizēt sarežģītus procesus patstāvīgi.”

Ir jāsaprot, ka tieši pašlaik norit iedarbība uz “otrajām smadzenēm”, viņu autonomās darbības režīmā (nomodā).

Bet, lai notiktu šim laikam nepieciešamās evolucionārās ķermeņa izmaiņas, nepieciešams dziļš miegs.”

 

Lūk, kāpēc mēs 2018. g. visi žēlojāmies par miegainību! Gulējām gandrīz vai caurām dienām. Bet pēc tam tas pārgāja.

Sk. rakstu “Pagājis mēnesis pēc Marsa “lielās opozīcijas”. 2. d. 2018. g. 29. augusts[4]”. Par asinīm.

 

2018.08.29. Ņina. Noskaņošanās uz piramīdām noritēja ikdienišķi. Taču es sajutu VIŅU uzmanību! It kā no augšas un labās puses. Tad es noskaņojos uz “punktu telpā” un palūdzu informāciju. Uzdevu daudz jautājumu un uzreiz saņēmu atbildes!

- Mūsu ir 21 tāpēc, ka līdz pēdējam “trijniekam”” neesam izauguši? “Jā gan. Bet tas notiks.” (Es nopriecājos un pateicos VIŅIEM un VIŅU personā Radītājam. Tad man uzplūda maiguma vilnis – šķiet, ka VIŅIEM bija patīkami izdzirdēt par Tēvu-Radītāju.)

- Pajautāju par OTRĀDI. Vai visi redzēs pagātni? Uzreiz atbildēja, ka ne. Ka tam ir Internets. (Pietiek ieraudzīt dažiem un dalīties...)

Paspēju izdot daudz jautājumu, bet galu galā kaut kāds stupors... Un varēju vēl jautāt, bet izgāju. Pagāja 19 min.. (Šodien es jutu asins vilni vēl augstāk pa roku – gandrīz pie pleca. Tā pārveļas iekšienē, atstājot aiz sevis “dzeloņus”.)

Sergejs. Parādījās piramīda... sagribējās turp aizbraukt un tuvāk aplūkot. Pēc tam bija skaidras sajūtas, ka strādāja ar manu vēderplēvi – kutēja. (Sergejs tā uztver sāpes.)

Nataša. Noskaņošanās uz piramīdu. Jūtu stipru pulsāciju pēdās un kājās līdz ceļiem, kā arī pakauša rajonā un aiz ausīm. Piramīda ir zeltītā krāsā un ļoti spilgta. Prieka un pacēluma sajūta neatstāj visu dienu. Deniņu spiešanas sajūta pārgāja, bet dienas gaitā periodiski parādījās. Palūdzu novākt, un galva kļuva viegla.

Oļa. Apsēdos meditēt uz krēsla, pārsēdos uz dīvāna malas. Ķermenis kļuva kā no vates, pārbīdījos pie dīvāna atzveltnes, tagad viņš ir kļuvis vienkārši mīksts, sajutu pilnīgu atslābināšanos, nācās apgulties. Pārstāju ķermeni vispār just, izšķīdu. Pajautāju: “Kas pašlaik notiek?”, “Labākai mijiedarbībai vajag tieši tā.” Pēc 10 minūtēm ierastais stāvoklis atgriezās, spēju piecelties. Jūtu drebuļus un nelabumu.

Vakar un divreiz šodien sāka no deguna tecēt asinis. Pavisam mazlietiņ. Šīs divas dienas kaut kā dīvaini jutos: kaut kāda paaugstināta ādas jutība, jūtu, kā gaiss saskaras ar tās atklātiem rajoniem, īpaši elpojot. Droši vien elpoju arī ar ādu! Man ir augsti, kaut arī ķermeņa temperatūra ir parastā – 35,2. Sasildījos strādājot!

Ļuda. Uz rokām uzvēlās karsts smagums, uzmetās karstums. Pēc tam sāka šūpot. Vairākas reizes labajā ausī it kā kaut ko lika iekšā.

Darina. Deg pēdas un plaukstas, paātrinās sirdsdarbība. Zaļi bāla gaisma... Violeta gaisma. Viss nomierinās... Nāk frāze:
- Ir jāpamodina pēc iespējas vairāk cilvēku...
- Zemei būs vieglāk augšupcelties?
- Protams... Un... negrib Zeme cilvēkus zaudēt... Mēs drīz aiziesim no jums...
- Kas mums no jums jāiemācās?
- Ko spēsiet...
Pateicos visiem un apkampju!

Gaļa. Tāpat kā aizvakar. Uzreiz saķēra aiz ausīm un stingri turēja. Smagums virsdegunē un stipra vibrācija galvas iekšienē. Ārstēt nelūdzu – vakar bija pārāk sāpīgi. Neko neredzēju.

 

Ņina. Sapnis uz 2018. g. 29. augustu. Dīvains, nepabeigts...

Mūs ir daudz cilvēku, gājām cauri daudziem pārbaudījumiem – uz pacietību, uz sakārtotību, uz struktūru – pārgrupēšanos utt. Un pat pārbaudi uz kopošanos. Bet kad mēs noturējāmies no parastā seksa (pēdējā momentā), tad radās sajūta, ka ir nolikts kāds eksāmens! Un iegūta ATĻAUJA dzemdēt BĒRNU. Bet, lūk, kas tas par bērnu un KĀ tas tiek darīts, un KAD – netika pateikts. Taču bija ļoti laba sajūta sapņa beigās – mierīga un priecīga. No tā, ka izgājām pārbaudījumus, ka noturējāmies pretī kārdinājumiem un mums bija GRUPA. Un visi bija savējie, visi zināja savu lietas daļu un cienījami to izpildīja. Un tagad iestājās pilnīgs mierīgums. Un te es saprotu, ka tā arī nesaprotu – vai NOTIKA šī pēdējā darbība, kurai saņemta atļauja?!? Jo AKTA patiešām nebija! Bet kas bija?

Jautāju: “MŪSU IR KĻUVIS 24?(Nāk atbilde - JĀ!!!!!!)

Jā! Jau naktī man bija ledains aukstums, kuru pēc tam pavadīja sviedri. Rakstu un atkal jūtu aukstuma vilni. Patiesībā pamanīju ko dīvainu. Mājās sēžu jaciņā (salstu), bet ārā izģērbjos – tur man ir silti. Atcerējos vārdu “OTRĀDI”. To pateica Kretovs, kad runāja par 2019. gadu. “Tas būs tāds pat kā 2017. gads, tikai OTRĀDI.”

Rakstīt kļuva grūti – trūkst vārdu, lai izteiktu jēgu, un burti rakstot uzvedas dīvaini...

JŪTU MILZĪGU pret VISIEM mīlestību un pateicību!!!

Šovakar seanss – uzzināsim, cik mūsu ir.

2018..08.29. Ņina. Mūsu ir 24! Uzreiz spiediens 3. acs rajonā. Jautāju – un ko tagad? Kā atbildi jūtu, kā asinis durstās rokās. Un viss. Ļoti, ļoti stipri nosalu. Un no rīta bija tāds pacēlums... Gaidīju brīnumus meditācijā, bet...

Sergejs. Pēkšņi izrādījos sēžam uz augšā uz nošķeltas piramīdas. Kaut ko jutu sirdī. Bet pēc tam uz manis no augšas nolaidās parastā piramīda, un kļuva zvērīgi auksti. Pat noskurinājos.

Ira. Šodien meditācijas procesā, lūdzot dot zīmi, iemeta karstumā. Nekā cita.

Ļuda. Sākums karstums plaukstās, iesāpējās labā roka, pēc tam sāka “degt” pēdas, jūtu tās līdz šim. Galva kā no vates, pieres rajonā neliela spiešana. Liela miegainība.

Oļa. Atkal atslābināšanās līdz saldai tīksmei. Kaut kas notiek galvas labajā pusē, šeit vibrācijas ir ļoti smalkas – viļņi pārplūst uz kreiso pusi. Pēc tam viss pielīst ar gaismu. Siltums izplūst pa vēderu, silst rokas. Taču tālāk ilggaidītais siltums neiet. Šodien viss ir maigi un smalki. Vēl bija dialogs. Es jautāju un saņēmu atbildes. Ne visu atceros. Mūsu grupa darbu turpinās pēc neliela laika intervāla. Caur mūsu grupu strādā ar daudziem. Vairāk neko nevaru atcerēties. Šajā dienās ir grūti ar aptveršanu un orientēšanos telpā.

Darina. Nāk stipra gaisma, taču nez kāpēc nekādi nevaru noteikt tās krāsu. Jautāju par mūsu grupā strādājošo skaitu. Nāk skaitlis 24.
- Un cik citu grupu strādā uz Zemes?
- Šī informācija jums nav vajadzīga. Svarīgs ir jūsu grupas darbs... Vienkārši strādājiet...
- Bet jūs varat no mums neiet prom?
- Šos jautājumus nelemjam mēs...
Pēkšņi redzu gigantisku zelta piramīdu... Tā visa mirdz... Nevarēju vien beigt skatīties...

Šodien pa dienu palaikam nāca virsū drebuļi, kaut arī mums šodien ir 30 grādu ēnā. Drebuļi bija dīvaini: drebēja ne viss ķermenis, bet te pleci un roku daļas, te ceļi un mazliet augstāk...

 

Temperatūras režīma mainīšanos, karstumu un drebuļus – turpinām vērot. Karstumu dod mirušo pasaule, drebuļus – dzīvo pasaule. Jo telpas saplūda jau 2012. gadā. Strādājam Te un Tur vienlaikus!

Pateicamies Augstajām CITU Civilizācijām, kā arī visiem šī Projekta dalībniekiem par darbu! Kontakti turpinās...

2019. g. 20. janvārī.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 27.01.2019

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1_sub1_sub1_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1710-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-telefona-sarunas-fragments-2018-g-21-augusts (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1700-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-marsa-liela-opozicija-ir-notikusi-2018-07-27 (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1717-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-pagajis-menesis-pec-marsa-lielas-opozicijas-1-d-2018-g-27-augusts (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1720-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-pagajis-menesis-pec-marsa-lielas-opozicijas-2-d-2018-g-29-augusts (Tulk. piezīme)