Нина Терехова и Сергей Бублик – Отзыв на нашу статью, который вызвал её корректировку. 6 января 2019г

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Atsauksme par mūsu rakstu, kura izraisīja tā korekciju. 2019. g. 6. janvārī

 

Šodien, 2019. g. 6. janvārī, mums atsūtīja atsauksmi par vakardienas rakstu (“PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Par Kristālisko režģi un jauno civilizāciju. 2019. g. janvāris” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1.html[1]).

N.: “Pat šeit, Vācijas iekšzemē, dažās slimnīcās nervu nodaļas (psihiatrija) ir slēgtas uzņemšanai, vienkārši pārpildītas – nav vietu. Var iedomāties, kas ir pilsētās un vēl jo vairāk megapolisēs.

Meita dabūja zvaigžņveidīgā dodekaedra figūriņu, kad rotājām eglīti. Bet es to decembrī nez kāpēc pakāru guļamistabā, un, kad guļu, skatos uz to, kā tā interesanti uzvedas pie griestiem: pietiek klusītiņām pakustēties zem segas, un tas pie diedziņa sāk kustēties kaut kādā komplicētā veidā. Tagad man kļūst skaidrs, KĀDĒĻ es to pakāru...

Vīra dvīņubrālis dzer, un viņam pēdējā laikā ir halucinācijas: viņš redz jaunu puisi un meiteni no Krievijas, kura it kā dzīvo pie mums ar vīru 2 vai 3 nedēļas. Tad viņam rādās policisti. Es nešaubos, ka viņš redz viņus patiesībā, viņš pa tukšo pļāpāt nesāktu...

No Jūsu raksta un 4. attēla man kļuva skaidrs, kāpēc Džūlija Po (Джули По) uzstāj, ka frekvence nevis aug, bet krītas. Patiešām aug skaitļi no 7,8 Hz uz 26 Hz, bet amplitūda patiešām ir kritusies, bet viļņa garums turklāt palielinājies. Tā arī ir uzvedība otrajā dimensijā: no telpas – sfēriskuma uz plakni – lūk, Jums arī plakanā Zeme! Apstulbt var...

Velkat mums ar kailām rokām “kastaņus no uguns”, tā tiek iegūtas zināšanas.

Apkampju ar Gaismu!“

 

Atbildes vēstulē mēs nolēmām palabot N. neprecīzo izpratni “par krišanu otrajā dimensijā”.

Un tad konstatējām, ka mums pašiem ir izpratnes neprecizitāte par vienu momentu rakstā.

Lūdzam piedošanu raksta lasītājiem, pateicamies N. un uzreiz labojam...

Lūk, šī vieta:

“...2018.12.23. Mēs uzdevām jautājumu Kretovam: “Kāda Šūmaņa frekvence pašlaik uz planētas ir galvenā – 20, 26, 32 Hz?

Kretovs atbildēja dīvaini. “Viens un trīs no kaut kā. Tuvu tam. Jūs jautājāt skaitli – skaitlis ir 26.”

Mēs izspriedām tā: Mūs ielaida Esības konusa iekšienē. Bet tās ir superzemas frekvences. Mēs dabūjām skaitli 6 Hz, dalot 7.8 Hz ar 1.3. (Jo informācijas apjoms ir pretēji proporcionāls enerģijai.) Un dabūjām diapazonu 6-26 Hz.

Bet! Mēģinot to paskaidrot N., ņemot par piemēru viņas apziņas personīgās vibrācijas, mēs dabūjām viņas personīgo diapazonu – no 1.3 Hz līdz 56 Hz.

Pievērsiet uzmanību! Mēs dabūjām skaitli 1.3!

(Apziņas vibrāciju līmeņa (AVL) tabulu var apskatīt mūsu rakstā (“Cilvēces pāriešana uz nākamo oktāvu” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub1.html[2].) Tur ļoti detalizēti ir aprakstīta AVL noteikšanas metodika.

Vēl vairāk, šis pirmais raksts ir mūsu PĀREJAS procesu novērojumu epopejas sākums. Tur tiek runāts arī par ekoloģiskajām Nišām, kas lemtas cilvēcei.)

 

Sākām pārbaudīt vibrācijas citiem cilvēkiem, kuriem mēs sekojam no 2005. g., un atkal apmēram tas pats cipars. Cik vienkārši šķirstiņš atvērās!

Nevajadzēja gudri filozofēt, Jurijs Vasiļjevičs PRECĪZI atbildēja uz konkrēti uzdotu jautājumu un iedeva diapazonu no 1.3 Hz līdz 26 Hz. Un tas ir fakts 2018. gada beigās planētas Zeme kolektīvajai apziņai. (Katram personīgais vibrāciju līmenis var būt daudz plašāks! Ja agrāk mēs tiecāmies pacelt AVL, tad tagad ir jāpāriet pie jēdziena “paplašināt”.

 

Tātad,

atceraties, 2015. gadā Astruss teica, kāds elektromagnētisko viļņu diapazons cilvēcei ir jāapgūst? No 2,4 līdz 12 Hz (V.J. Tihoplavs: “Tas ir tas diapazons, kurš precīzi atbilst cilvēka, kā būtnes, rezonansei.”)

Faktiski iznāk, ka cilvēce ir izpildījusi un pārpildījusi nepieciešamo minimumu?! Ar ko mūs arī apsveicam!

 

Nav krišanas otrajā dimensijā! Ir apziņas pastaiga katram cilvēkam savā pieejamā diapazonā.

 

Jā! Militārpersonām tas nav jaunums (par zemfrekvences spektra apgūšanu). Viņas jau ir radījuši zemfrekvences iedarbības ierīces...

 

Nesen Ķīna pabeidza celt gigantisku antenu Ņujorkas izmērā (darbu sākums 2006. g.).

http://earth-chronicles.ru/news/2019-01-02-123686

Krievu zinātniekiem ir tas pats koferītī un sver 3 kg! http://dnevniki.ykt.ru/%D0%A1%D1%83%D1%80+%D0%91%D0%B5%D1%80%D0%B5/1041102

Arī Sahalīnas iedzīvotājam Jevgeņijam Vasinam (Евгений Васин) tāda pati ierīce sver 1 kg. Bet novērtēja to Japānā (izsniedza patentu 2009. g.). https://rg.ru/2009/04/23/patent.html

Gribētos domāt, ka noslēpumainie seismiskie viļņi, kas “tricināja” planētu 2018. g. 1. novembrī, nav militārpersonu roku darbs. (https://www.popmech.ru/science/news-451912-uchenye-ne-mogut-obyasnit-zagadochnye-seysmicheskie-volny-sotryasshie-planetu/.)

Nu bet mēs ceram uz spārnoto latīņu izteikumu “Kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim”... Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē!

2019. g. 6. janvārī.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

P.S. Atļaušos papildināt arī šo rakstu. Mēs no planētas fiziskā centra pārejam viņas astrālajā ķermenī, tas ir, paplašināmies uz visām pusēm, un ir vienkārši jāsaprot, ka astrālā pasaule diapazona ziņā ir daudz plašāka un sastāv no apakšējā, vidējā un augstākā astrāla, kuriem savukārt arī ir apakšplāni. Augšupcelšanās un nolaišanās – divas galvenās atdalītās plūsmas pašlaik, par kurām tikai slinkais nav runājis. Kāds nolaižas, piemēram, magi uz divdimensiju plakano zemi, un jau bieži tur atrodas savos astrālajos ceļojumos, gatavojoties nolaisties, bet kāds paaugstina vibrācijas, iet augšupcelšanās ceļu un pāriet 5. dimensijā. Norit sadalīšanās, un kāds nolaižas, un kādam Zeme ir plakana, bet kāds sāk Zemi saprast kā pastāvīgā kustībā esošu, peldošu un brīnās, kāpēc planētas fotogrāfijas no Habla teleskopa nerāda pilnībā?

N. Koteļņikova.

 

Pievienots 06.01.2019

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128_sub2_sub1_sub1.html

Pievienots 11.01.2019

http://sanatkumara.ru/stati-2019/otziv-na-nashu-statiu

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/1953-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-par-kristalisko-rezgi-un-jauno-civilizaciju-2019-g-janvaris (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1249-nina-terehova-cilveces-pariesana-uz-nakamo-oktavu (Tulk. piezīme)