Нина Терехова и Сергей Бублик – Так куда же открыли нашу Солнечную систему?

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Tad uz kurieni gan atvēra mūsu Saules sistēmu?

2018. g. decembris

Mūsu raksts (“Sensācija! Mūsu Saules sistēma ir atvērta Visumam, var teikt, Esībai!” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub126.html[1]) beidzās ar tādiem vārdiem: “Saules sistēmu ir pagriezuši par 30 grādiem attiecībā pret Polārzvaigzni…”

Kādēļ to vajadzēja? Radītājs neko nedara tāpat vien.

Paraudzīsimies uz shēmu (V. V.Izmodjenova (В. В. Измоденов), fizikas un matemātikas zinātņu kandidāta, Krievijas Zinātņu akadēmijas (РАН) Kosmisko pētījumu institūts, raksts “Heliosfēras robeža” http://epizodsspace.airbase.ru/bibl/ziv/2005/4-granitsa.html.)

18 12 24 01

1. att. Starpzvaigžņu vides struktūra Saules apkaimē. Lokālais starpzvaigžņu mākonis (LSM) un G-mākonis atrodas Lokālajā burbulī – pārnovas (vai vairāku pārnovu) sprādziena rezultāts. Saule virzās no LSM un var nonākt kaimiņu G-mākonī vai arī Lokālā burbuļa karstajā plazmā. NASA attēls.

 

Ja mēs Saules sistēmas “disku” pagriezīsim par 30 grādiem, tad ieraudzīsim, ka tas nostāsies perpendikulāri Galaktikas Centram! Un opozīciju moments ir pats ērtākais laiks, lai visprecīzāk noteiktu sistēmas parametrus!

 

Ja godīgi, tad sensacionālais jaunums, ka mēs esam izlaisti Visumā, nedod mieru. Mēs nejūtam, ka cilvēce kopumā ir “nobriedusi” līdz pilnīgai brīvībai visās nozīmēs.

 

Turpinām tikt skaidrībā, UZ KURIENI tad mūs izlaida?

Tajā pašā rakstā ir cits NASA attēls (2. att.), kuru V. V.Izmodjenovam bija piešķīris projekta IBEX vadītājs MakKomass (Dave McComas). (Eksistē amerikāņu projekts IBEX (starpzvaigžņu robežas pētītājs).)

Ieliktnī augšā – heliosfēras interfeisa divu iespējamo modeļu novērojumu domājamie rezultāti.

18 12 24 02

2. att. Amerikāņu projekts IBEX (starpzvaigžņu robežas pētītājs). Ieliktnī augšā – heliosfēras interfeisa divu iespējamo modeļu novērojumu domājamie rezultāti

 

Viss nostājies savās vietās!

NASA aplūko DIVUS iespējamos heliosfēras interfeisa modeļus.

 

Pievērsiet uzmanību apakšējam modelim 2. att. labajā augšējā stūrī.

Un uzreiz paskatieties uz heliosfēras konusu no Galaktikas Centra uz Saules sistēmu.

Šķiet, ka mūs ir atvēruši uz iekšējo Visumu?

 

Uzdodam jautājumu Kretovam (Кретов): “Mūs ir atvēruši uz šī konusa iekšieni vai uz ārieni?”

Kretovs: Apbrīnojami, bet lielākā mērā uz konusu.

 

Un drosmīgais mazais klejotājs “Voyager-2” ir pat apzīmējis datumu – 2018. g. 5. novembri.

 

Tad viss nostājās savā vietā!

Šķiet, ka mēs (cilvēce un planēta) esam izturējuši kādu bāzes eksāmenu un pielaisti planētas Zeme nākamajai Nišai!

 

Babikovs (Бабиков): “Visums ir uzbūvēts pēc ļoti vienkāršiem principiem. Vienkārši – tātad droši. Visuma dabā viss ir savstarpēji saistīts, viss tiek būvēts pēc vienotām līdzības pazīmēm – gan lielajā, gan mazajā.

Visums ir daudzdimensionāls un asimetrisks un ir vienots nesaraujams vesels no septiņām telpām – vienas nemateriālas un sešām materiālām, atšķirīgām pēc matērijas, enerģijas līmeņa un telpas saspieduma pakāpes (pēc laika vektora).”

Babikovs raksta par 7 telpas nišām, kuras var iztēloties kā saspiestu matrjošku, kur katra telpa aizņem visu apjomu, eksistējot sasaistīti.

Cilvēcei ir lemts apgūt tikai 3 nišas. (Fizisko pasauli, Dzeltenā spektra pasaules telpu un Pelēkās telpas matērijas pasauli.)

 

Tas, kas ar mums pašlaik notiek – tas saucas TELPAS PĀRBĪDE. Kad vienas telpas matērijas daļa vienlaikus var piederēt kaimiņu telpai, nodrošinot VISUMA STRUKTŪRAS MATERIĀLO NEDALĀMĪBU ar telpu savstarpēju iekļūšanu vienai otrā kā elementu atomu līmenī, tā arī to veidojošo daļiņu līmenī. Visas telpas ir apvienotas ar visām telpām vienotu un nemainīgu lielumu – laiku, kā vektora funkciju, kura visās telpās ir vienāds ātrums un vērsums.

 

“Pasaules-ēka ir bezgalīgi sarežģīta, daudzdimensionāla un pauž dažādu īpašību bezgalīgu daudzveidību. Mēs esam Radītāja bērni, un esam iesūkuši sevī šo daudzveidības iespēju dzīvē visos aspektos?” ar cerību reiz Astrusam pajautāja Tihoplavi (Тихоплавы).

Astruss: “Pilnīgi precīzi. Taču jūs tādā mērā pierodat pie vienveidības, ka, ja jūs izņemtu no jums tuvās pasaules, no jūsu planētas, un piedāvātu izdarīt izvēli, tad jūs izvēlētos nevis labāko, bet sev tuvo.”

Atzīstieties, ka tā ir patiesība!

 

Ja jūs vēl lasāt, tad turieties…

Uz mūsu jautājumu: “Vai “Niša-2” formēsies tieši uz Zemes, vai arī mēs aiziesim zem zemes kā iepriekšējās civilizācijas?”,

Kretovs atbildēja tā: “Apbrīnojami, ka kā tendence eksistē otrais. Kā tendence.

Un, ja uz jautājumu raugāmies tā, kā jūs to nosaucat, tad “ne pilnīgi, bet tā” – tieši otrais.

Tā ir noteikta veida niša, turklāt ekoloģiska niša.

Un kur ir sadures? Kur var būt sadures? Zem zemes, protams, tāpēc ka gravitācijas vilnis tur ir pavisam ar citu kārtu nekā ārpusē.”

 

Ja patiesība ir tāda, ka laika vecā fāze vienkārši ir beigusies. Iestājas jauna fāze. Un izvēle ir vienkārša – vai nu atbilstošas izmaiņas dzīvē, vai arī…

Astruss: “Pāriešana no vienas laika fāzes citā – tā ir dažāda līmeņa struktūru mijiedarbība. Laiks dalās fāzēs – viena fāze var būt īsāka, cita – garāka. Jums būs trīs īsas fāzes pāriešanas procesā. Līdz 2012. g. decembrim, tas, kas notiks decembrī, un tas, kas turpināsies līdz 2017. gadam.

Pāriešana izpaudīsies kā iekšējā stāvokļa izmainīšanās.

Bet jums ir jāpieņem tas, kas iekšienē. Jāpieņem viss, kas ir reāls un pieder jums kā dzīvai būtībai.

Pievērsiet uzmanību, ka katram cilvēks pieaugs enerģijas daudzums, kas iet caur kakla čakru. Transformēsies kundalini. Katra cilvēka kundalini sāks mainīt ārējo pasauli.” (Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. “Astruss. Jaunā fizika” (Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С., Кретов Ю.В. “Аструс. Новая физика-Спб: ИГ «Весь», 2013[2]))

 

Nākamajā rakstā mēs parunāsim TELPAS pārbīdes fiziku. Izrādās, ka to nemaz nav tik grūti saprast.

Paldies par uzmanību!

2018. g. 21. decembrī

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 24.12.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128.html

Pievienots 25.12.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/tak-kuda-zhe-otkrili-nashu-solnechnuiu-sistemu

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1921-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-sensacija-musu-saules-sistema-ir-atverta-visumam-var-teikt-esibai (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://e-puzzle.ru/page.php?al=alias3858 (Tulk. piezīme)