Нина Терехова и Сергей Бублик – Исчезновение нашего Солнца в сентябре 2018 года

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Mūsu Saules pazušana 2018. gada septembrī

 

Kārtējā porcija ANOMĀLIJU Saules sistēmā!

18 10 04 01

1. att. 2018.09.17. Ugunīgs mākonis Indijā, Bangalūru, Karnātakas štats

Vēl viens anomāls planetārs notikums! “Saules NLO un mūsu Saules pazušana periodā no 2018. g. 21. septembra līdz 22. septembrim”.

18 10 04 02

2. att. Tie ir jautājumi no videoklipa par šo notikumu http://earth-chronicles.ru/news/2018-09-26-120132

Jaunums ir vienkārši satriecošs! Saules momentāna pazušana un pēc tam parādīšanās… Tie ir globāli procesi! Tas nav vienkārši izslēgt lampiņu un pēc tam ieslēgt…

Mums ir laimējies dzīvot tieši LAIKU NOMAIŅAS momentā!

Mēs savos rakstos uzstājamies tikai kā uz planētas notiekošo notikumu vērotāji. Mēģinām tos analizēt un dot izskaidrojumus…

 

Mēs jau rakstījām par telpas mainīšanos un kā tas notiek. (Raksts “Četrdesmit dienas līdz Marsa “lielajai opozīcijai”. Uz planētas notiekošo notikumu apraksts (2018. g. beigas)” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub103.html[1]...)

Bet tagad ir pamanītas anomālas parādības, par kurām savā kalendārā brīdināja jau Maiju indiāņi. Viens LAIKS beidzas, un iestājas cita LAIKA ēra.

Faktiski to visu mēs pašlaik uz planētas arī novērojam.

 

Mēģinām tikt skaidrībā.

Tradicionāli mēs pēdējos notikumus apspriežam ar Kretovu Juriju Vasiļjeviču (Кретов Юрий Васильевич) un izmantojam informāciju no grāmatas “ASTRUSS. Jaunā fizika”. Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. (“АСТРУС. Новая физика”. Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С., Кретов Ю.В.[2])

ASTRUSS PAR SAULI

Laiks Saules sistēmā ienāk caur Sauli no mūsu Galaktikas centra. Turklāt tas plūst, te uz vienu pusi, te uz otru… Enerģijas zuduma Saules sistēmā nav. Enerģija vienkārši pāriet no vienas formas citā.

Vēl vairāk, Esības sfērā laiks joprojām tiek ražots, pateicoties zibšņiem. Tiek ražots viss – telpa, laiks, matērija, enerģija – viss!”

 

“Saules centrā nav kodoltermiskas reakcijas. Centrā ir kodols; tā pamats – transurāns 238 sarkana uguns formā. Kodolā ir laika bedre. Laika bedres izskats praktiski nav atkarīgs no redzes leņķa.”

(No zinātniekiem. “Sauli, kurai piemīt masa un impulsa moments, ir sākts uzlūkot kā rotējošu Kerra melno caurumu. Izrādījās, ka materiāli ķermeņi, paātrinoties līdz gaismas ātrumam un krītot uz melno caurumu – Sauli, – pārvēršas enerģijā un, saskaņā ar Kerra risinājumu melnajiem caurumiem, rada mirdzošu lodi ar rādiusu 696 tūkstoši kilometru.

Un lai no kādas puses astronomi neraudzītos uz Sauli (no Zemes vai kosmiskās stacijas) – no jebkura virziena un attāluma melnais caurums – Saule ārēji izskatīsies kā mirdzoša lode.” (Saule – Kerra melnais caurums. http://www.ntpo.com/tainy-vselennoi/tainy-kosmosa/7597-teoriya-sotvoreniya-vselennoj.-solnce-chjornaya-dyra-kera.html)

“Laika bedre tas ir neviendabīgums caur laiku.

Šis bedri provocējošais “laika punkts” ir katastrofiskāks nekā jebkurš cits process uz Saules.

Viņš var būt sakoncentrēts līdz pat izzušanai.”

 

Lūk! Šeit ir jāapstājas! Jo mūsu Saule taču pazuda…

 

Kas tā ir pa “laika bedri” un kāpēc tā sāk koncentrēties?

Astruss: “Galaktikas melnie caurumi ir savstarpēji saistīti. Var teikt, ka melnie caurumi – tā ir Visuma kaulu sistēma. Melnie caurumi spēj taisīt izvērsumu. Melnais caurums pēc izvērsuma Saules kodolā tad arī ir bedre uz Saules.

Var teikt, ka Galaktikas melnais caurums ir iztaisījis izvērsumu Saules kodolā un izmetis daļu no tā, KO ir sagrābis no tās puses. No citas dimensijas.”

KAS varēja izraisīt Galaktikas melno caurumu izvērsumu? Par to parunāsim zemāk.

 

Bet tagad tiksim skaidrībā, KO tas ir sagrābis no citas dimensijas un IZMETIS mūsu telpā…

 

Astruss: “Kopā ar laika plūsmu ienāk baltā enerģija, un tie velk aiz sevis tumšo enerģiju, kura ir pasaules-ēkas dzinējs.”

Zinātnieki uzskata, un Astruss apstiprina, ka mūsu Saule ir ietīstīta tumšajā matērijā. Un mēs pat varam to ieraudzīt Saules HALO veidā.

“HALO – tas ir kas vairāk nekā mirdzums. Tas ir kokons, kam ir blīvums no baltās un tumšās matērijas. Sastāv no mukiem. (Muks – tā ir telpas izpausmes blīvuma pakāpe. Muks neizsaka telpas konkrētas īpašības, bet izpaužas materiālā stāvoklī.)”

 

Tātad 2018. g. 21.-22. septembrī Saule vairākas reizes pazuda.

Bet 24. septembrī Indijas centrālās daļas iedzīvotāji pie debesīm novēroja apbrīnojamu un retu atmosfēras parādību – saules halo, ziņo The Hindu.

18 10 04 03

3. att. HALO virs Indijas centrālās daļas 2018.09.24.

Halo parasti ir saistīts ar spalvu mākoņiem 5-10 km augstumā atmosfēras augšējos slāņos vai ledainu miglu.” http://earth-chronicles.ru/news/2018-09-28-120311

 

Ir jāpiemin, ka nedēļu pirms šī HALO, 17. septembrī, par unikāla dabas fenomena lieciniekiem kļuva arī Indijas Karnātakas štata Bangalūru pilsētas iedzīvotāji. (Sk. 1. att.)

“Vietējos iedzīvotājus bija nobiedējis neparasts debesu fenomens, ieraugot debesīs ugunīgu mākoni. Taču viņi bija spējuši uzņemt anomāliju ar kameru. Indijā pirmoreiz tika novērots plakans mākonis, kurš sastāv no diviem slāņiem. Pirmais slānis izskatījās kā tumša plakana lapa, bet otrais – ugunīgs.

Pēc ufologu domām tas bija atnācēju kuģis, nomaskēts kā debesu parādība. Citi mākoni uzskata par valdības slepena eksperimenta sekām. Speciālisti ir vienisprātis vienā lietā – daba nespēj radīt tāda tipa mākoni.”

Speciālistiem ir taisnība, tas nav mākonis.

No dialoga ar Kretovu:

“Kretovs: Tas ir enerģijas izmetums. Lieta tāda, ka tas ļoti plānais baltās migas slānis, kurš izplatījies virs visas planētas, ir nolaidis cilvēku ķermeņa temperatūru par 1 grādu, papildinot ar 70 gadiem dzīves.

Ja temperatūra nolaidīsies vēl par 1 grādu, papildināsies ar 200 gadiem, bet, ja vēl par 1 grādu – tad par 450 gadiem. Kas tas būs, es pat nesaprotu, bet… visdrīzāk tā nebūs, tāpēc ka viedais Kosmoss saprot, ka pensijas nepietiks.

- Un arī mums nepietiks vēlēšanās dzīvot.

Kretovs: Viņi var uzlādēt vēlēšanos dzīvot.”

 

Par izvērsumu. Visdrīzāk NLO nespēj izslēgt un ieslēgt Sauli… Redzams, ir pienācis galaktisks moments tamlīdzīgiem globāliem notikumiem. Bet NLO tikai kontrolē šo procesu.

Ko saka Astruss: “Laika un enerģijas plūsmas ienāk Saules kodolā, laika bedrē. Tur separācijas process sadala visu, kas tur nonāk. Tur var nonākt pat telpa. Un viss griežas. Ja Saulē griezīsim telpu, tad Saule spēs pievilt citas planētas un mūsu Saules sistēmu…”

 

- Varbūt kāda jauna planēta mums pievelkas?

Kretovs: “Tāds moments pastāv. Vai tas ir slikti vai labi? Nezinu.

Vai mums tas jāzina – vēlams.

Vai mums tas jāzina – var nezināt.”

 

“Kā jūs uzskatāt, kāpēc septembrī pēkšņi tika slēgtas SEŠAS(!) astrofizikas laboratorijas uz mūsu planētas? Lai noslēptu kādu informāciju no cilvēkiem?” – mēs jautājam Kretovam.

(https://oko-planet.su/phenomen/phenomennews/453655-pochemu-rezko-stali-zakryvat-observatorii-po-vsemu-miru.html)

Kretovs: “Nē. Lieta tāda, ka nekādu informāciju noslēpt nevar. Tas izraisīs jautājumus… Observatoriju slēgšana izprovocēs vairāk jautājumu, nekā vienkārši uzrakstīt “nesaprotam”. “Nesaprotam” būtu vienkārši “nesaprotam”, bet observatoriju slēgšana ir liels “nesaprotam”. Tāpēc tiek paredzēts acīmredzot viss visapkārt, visur un viscaur, tikai MĒS nevaram kaut kādā mērā kaut ko paredzēt…”

 

Faktiski tā arī notika – slēdza, atjēdzās un atvēra.

“6. septembrī FIB pēkšņi slēdza saules pētījumu observatoriju Ņūmeksikas štatā. Bez observatorijas slēdza arī tuvumā esošo pasta nodaļu.

Bet 17. septembrī Astronomijas pētījumu universitāšu asociācijas (AURA) vietnē parādījās paziņojums: “Paldies par pacietību. Kopš 17. septembra mēs atkal esam atvērti apmeklētājiem,” – rakstīja zinātnieki.”

Kretovs: “Jebkurai informācijai ir divdabīga – radīšanas un iznīcināšanas – jēga. Gan viena, gan otra ir bīstama. Iznīcināšana ir bīstama, tāpēc ka vecā sistēma zaudē, bet radīšana ir bīstama, tāpēc ka vecā sistēma zaudē…”

Nu, un uzreiz pēc sarunas lasām jaunumu! “Saules sistēmas “pažobelē” ir konstatēta pundurplanēta, nosacīti nosaukta par “Goblinu”. https://in-space.ru/na-zadvorkah-solnechnoj-sistemy-obnaruzhena-karlikovaya-planeta-goblin/

 

No dialoga ar Kretovu:

- Kā uz cilvēkiem iedarbojas tumšā matērija, kura tik aktīvi izpaužas mūsu, arī jaunajā, telpā?

Kretovs: “Ar visām mūsu “viedajām” domām, ar visām mūsu ambīcijām… Atjēgties nepaspēsim – izmainīsimies. Nevajag nekādas tikšanās ar citplanētiešiem, neko nevajag, un neviens neko nesapratīs. Kad atjēgsies, tad būs par vēlu.

- Kāpēc par vēlu?

Kretovs: Daudz cilvēku grib “dzīvot labi”, bet pārējie – “kā gribat”, bet TĀ nesanāks.”

 

2018. g. 2. oktobrī

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 04.10.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub114.html

Pievienots 06.10.2018, atjaunots 08.10.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/ischeznovenie-nashego-solntsa

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1666-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-cetrdesmit-dienas-lidz-marsa-lielajai-opozicijai-uz-planetas-notiekoso-notikumu-apraksts-2018-g-beigas (Tulk. piezīme)

[2] Skat. https://naturalworld.guru/kniga_astrus-novaya-fizika.htm (Tulk. piezīme)