Нина Терехова и Сергей Бублик – Клеточная адаптация. «Одно замещается другим»

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Šūnu adaptācija. “Viens tiek aizstāts ar otru”

Turpinām sekot sērijai no jaunām piktogrammām uz laukiem, atrastām 2018. g. jūlija beigās…

18 08 12

2018.07.26.. Vorikšīra, Anglija.

Kretovs (Кретов): “Tā ir absorbēšanas, asimilēšanas cikla ieslēgšanās… asimilējas barība, vēl kaut kas, vēl… Asimilēšana. Asimilācijas struktūras izmainīšanās.”

 

Vienlaikus mainās daudz struktūru, kurām turklāt katram no mums ir savas nianses. Tāpēc vienādas izmaiņu shēmas vienkārši neeksistē.

Bet! Izmaiņas kuņģa un zarnu trakta funkcionēšanā ir pamanījuši ļoti daudzi.

Mēs palūdzām Kretovam praktisku padomu, lai šis process notiktu viskomfortablāk daudziem, daudziem.

Viņš ieteica domās vēdera rajonā iztēloties LODI, PA PUSEI PIEPILDĪTU AR ŪDENI. Un labi rūpīgi to saskalināt. Vairākas reizes dienā. Efektu jūs sajutīsiet uzreiz!

 

Vēl pāris novērojumu:

Ņina. 6. augustā man bija visas ARVI (akūtas respiratoriskās vīrusinfekcijas) pazīmes – šķavas, no deguna visu laiku tek ūdentiņš. Viss “normāli”, bet dīvaini tas, ka ķermeņa temperatūra tā vietā, lai celtos, sāka kristies… Un tā arī palika 35 grādu rajonā veselu diennakti, kamēr notika šīs dīvainās ARVI pazīmes. Piezīmēšu, ka īpašu vājumu es nesajutu, tikai neērtības iesnu dēļ.

 

“Interesanti, iznāk, ka pret šo vīrusu man absolūti nav imunitātes? Iespējams – tas ir jaunās telpas vīruss? Organisms necīnās,” – es nodomāju.

 

Lieta tāda, ka daudzi jau mums ir žēlojušies par tamlīdzīgu ARVI, bet, kad par to runāja, tad teica, ka tā noritējusi bez temperatūras, bet neprecizēja par ķermeņa temperatūras pazemināšanos

 

Vēl tika pamanīts Projektā “Kontakts ar ārpuszemes civilizāciju” un arī pašreizējā projektā, ka pēc kontakta var būt stipri drebuļi. Ar ko tas ir saistīts? Notiek enerģijas ņemšana?

 

Kad mēģinājām tikt skaidrībā, izrādījās, ka tamlīdzīgu temperatūras pazemināšanos var novērot arī tiem cilvēkiem, kas sistemātiski nodarbojas ar meditāciju.

Oļa. Jau sen (apmēram gadus trīs) pamanu, ka man ir pazemināta temperatūra. Nupat izmērīju – 35. Bet ir bijis, kad pat līdz 35 neuzkāpa.

Mēs palūdzām Kretovam noskenēt viņu: “Nav jāsatraucas. Viņas organisma asimilācijai ir tāda īpašība.”

 

Pašlaik mēs atrodamies periodā, kad tiek pārrakstīta organiskā dzīvība. Norit jaunas matērijas dzimšana.

VIENS TIEK AIZSTĀTS AR OTRU” – saka Kretovs.

No zinātniekiem.

ĪSUMĀ PAR JAUNO REAKCIJU BIOĶĪMIJU – TRIHIDROGĒNA KATJONS.
Ir tāds ķīmisks savienojums – trihidrogēna (tri-ūdeņraža) katjons. Tas tika atrasts tālā kosmosā, un tam bija sakars ar zvaigžņu dzimšanu. To sāka pētīt. Izrādījās, ka to var “dzemdināt” laboratorijas apstākļos -
http://лазер.рф/2017/07/785-17/

2011. g. zinātnieki (J. Bowman, 2011. Roaming reactions: The third way) atklāja jaunu TRIHIDROGĒNA katjonu.

Tam piedaloties notiek JAUNAS MATĒRIJAS DZIMŠANA. Turklāt TRIHIDROGĒNA KATJONS DZESĒ telpu, kura to ietver.

 

Lūk, faktiski tāpēc mēs arī pievērsām uzmanību šai informācija pašlaik – dzesējam! Iespējams, ka cilvēka ķermeņa temperatūra vispār kļūs zemāka par 36.6 grādiem?

 

Lūk, ko zinātnieki raksta par trihidrogēna katjonu:

“Šī tipa reakcijās, sabrūkot sākotnējai molekulai, JAUNAS ĶĪMISKĀS SAITES veidojas nevis starp atomiem, kas atrodas relatīvi tuvu cits citam (kā tas ir raksturīgi klasiskajām ķīmiskajām reakcijām), bet STARP ATOMIEM, kas atrodas DIEZGAN TĀLU CITS NO CITA.
Atklātās KLEJOJOŠĀS REAKCIJAS ir jauna ķīmijas nodaļa, kuras rakstīšana vēl tikai ir sākusies.

Parastais ŪDEŅRAŽA KATJONS iedarbojas uz makromolekulu uzvedību, membrānu fiziski ķīmisko un strukturālo stāvokli, skābekļa un hidroperoksīda aktīvo formu veidošanās intensitāti, uz UZBUDINĀMO AUDU, ĪPAŠI NERVU STRUKTŪRU uzbudināmību, labilitāti un VADĀMĪBU.

AIZSTĀŠANA ar jaunu (TRIHIDROGĒNA katjonu) sāk formēt JAUNU NERVU SISTĒMU.”

Šīs reakcijas mūsu šūnās traucas cauri pastāvīgi, un to temps tikai pieaug. Var neko nedarīt, reiz kvantitāte pāraugs kvalitātē. Bet var arī izmantot šīs zināšanas, PALĪDZOT ĶERMENIM, piemēram, ar MĀTERI. (Iesaka akadēmiķe V. Mironova.)

 

MĀTERE palīdz uz mirkli piebremzēt veco CNS (centrālo nervu sistēmu), bet jauno reakciju kaskādei mirklis ir milzīgs laiks jaunām dzimšanām.

Pagaidām viss! Esiet veseli!

2018. g. 11. augustā

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 12.08.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub107.html

Pievienots 13.08.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/kletochnaya-adaptatsiya

Tulkoja Jānis Oppe