Нина Терехова и Сергей Бублик – Неожиданный поворот в понимании рисунков Наска

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Negaidīts pavērsiens Naskas zīmējumu izpratnē

Ar mīklainām līnijām, kuras veido fantastiskas figūras, ir pārklāti apmēram 500 kvadrātmetri Naskas plato teritorijas. Līnijas, kuras veido zīmējumus, uz zemes virsmas ir uzzīmētas savdabīgā veidā – izņemot grunti, kā rezultātā izveidojušās līdz 1,5 metru platas un līdz 30-50 centimetru dziļas tranšejas.

18 07 08 15

1. att. Zīmējums uz Naskas plato

Eksistē ne mazums versiju, kuras izskaidro, kam domāti Naskas plato hieroglifi. Pati izplatītākā no tām – astronomiskā. Tās piekritēji Naskas līnijas uzskata par savdabīgu astronomisku kalendāru. Populāra ir arī rituālā versija, saskaņā ar kuru gigantiskie zīmējumi ir domāti saziņai ar debesu Dievību.

2018. g. 2. jūlijā uz lauka Viltšīrā parādījusies piktogramma (2. att.) negaidīti var dot negaidītu pagriezienu Naskas zīmējumu izpratnē!

18 07 08 16

2. att. Piktogramma 2018.07.02., Viltšīra, Anglija

Šī piktogramma ļoti atgādina Naskas zīmējumu (1. att.)

Kretovs: “Tā ir šūnas struktūra. Šūnas struktūras – kā augu, tā arī dzīvnieku – izmainīšanās.”

 

Vai ne tāpēc Naskas zīmējumi ietver apmēram 30 putnu, zvēru, kukaiņu un ziedu attēlu?

Iespējams, toreiz, pirms 2000 gadiem, arī noritēja iedarbība uz šūnas struktūru?

Un struktūras radīšanas tehnoloģija prasīja tādu mūsu izpratnē darbietilpīgu procesu – grunts izņemšanu… (TAJĀ telpā-laikā būvēja arī masīvas piramīdas un citas konstrukcijas.)

 

Bet tagad (pārvešanai CITĀ telpā-laikā) pietiek veikt informatīvi-enerģētisku iedarbību uz šūnām. Šī iedarbība atstāja enerģētiskas pēdas un noguldīja vārpas noteiktā struktūrā. Bet arī šīs pēdas nepaliks uz ilgu laiku – tās drīz novāks angļu zemkopji.

 

Bet to, ka mūsu ar jums šūnas mainās, jau ir pamanījuši zinātnieki.

“Izrāvumu izdarīja austrāliešu zinātnieki. Ir konstatēta jauna DNS struktūra i-MOTĪVS (i-motif) DZĪVĀS ŠŪNĀS.” (Sk. “Oficiāls paziņojums” https://www.youtube.com/watch?v=wOKCZgag2lk[1])

Faktiski – viss!

2018. g. 8. jūlijā

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 08.07.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub104.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Valentīna Mironova - Oficiāls paziņojums 18.06.27.” http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1665-valentina-mironova-oficials-pazinojums-18-06-27 (Tulk. piezīme)