Нина Терехова и Сергей Бублик – Отчёт по ПРОЕКТУ «Контакт с Цивилизацией из созвездия Альфа Центавра» (ч9. Мы прощаемся с Братьями)

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Atskaite par PROJEKTU “Kontakts ar Civilizāciju no Centaura Alfas zvaigznāja” (9.d. Mēs atvadāmies no Brāļiem)

Atskaites pašā pirmajā daļā mēs rakstījām, cik svarīgi ir, lai nebūtu paša izdomājumu. Negaidīts apstiprinājums, ka Brāļi tiešām ieradušies no Centaura zvaigznāja, tika saņemts maijā!

“Krievu zinātnieki uz Starptautiskās kosmosa stacijas virsmas ir konstatējuši holmiju – vielu, kura visbiežāk sastopama mūsu visuma izpētītajā daļa uz Pšibiļska zvaigznes (Przybylski's Star) Centaura zvaigznājā, tiek ziņots Roskosmos Mašīnbūves centrālā zinātniski pētnieciskā institūta (ЦНИИмаш) galvenā zinātniskā institūta ziņojumā.” http://earth-chronicles.ru/news/2018-05-17-115554

 

Bet 2018. gada jūnijā mēs parastajā režīmā lūdzām Brāļiem strādāt planētas cilvēku apziņas PĀRVEIDOŠANAS virzienā. Ar jebkuriem paņēmieniem, kādi viņiem ir. Lai PAMOSTOS pēc iespējas vairāk cilvēku.”

 

Ņina. Pēc noskaņošanās nonācu matētā baltā gaismā, tur ir tirkīza krāsas kāvi. Skaisti. Pēc tam pēkšņi sāku ar mēli skart miglu, un uzreiz atnāca atbilde,

Nasta nav pa spēkam. Nākamajā gadā mēs spēsim izpildīt jūsu lūgumu par visu planētu. Bet pagaidām diskrēti, lokāli.” Man aizkrita labā auss, smagums plecos, it kā kaut kas būtu uzgāzts.

Sergejs. Pirmo reizi ir kas tāds. Parasti es paceļos pie VIŅIEM, bet šodien VIŅI nolaidās pie manis, un es jutu, kā VIŅU pleci man pieskārās. Galvas vidū jutu sāpes. Ļoti ilgi bija blakus.

 

Mēs tad nesapratām, ka Brāļi atvadās no mums! Ka arī viņiem mēdz būt problēmas un “nasta nav pa spēkam”. Pēdējā laikā VIŅI uzstājīgi atkārtoja “skatieties uz jautājumiem plašāk. Neapskaudiet iepriekšējās civilizācijas.” Iespējams, ka tas bija viņu atvadu vēlējums mums…

 

Darina. Ļoti gaiša un glāstoša pienaini gaišzila gaisma. Atbilde uz jautājumu: “Atkal atgādinām jums par Gribas brīvību… Runājiet ar cilvēkiem… Vārds – tā ir liela Lieta… Stāstiet… Migla tuvojas… Tu redzēji…” Šodien es pēkšņi pamodos, tāpēc ka bija ļoti gaišs Nodomāju, ka ir jau vēls laiks, bet bija 4.11. Debesis bija aizklātas ar miglas mākoņiem, un 2 mājas tālāk no mums stāvēja ļoti biezas miglas siena… Aiz tās nekas nebija redzams: ne debesis, ne mājas, ne koki – NEKAS… Es skatījos un domāju, ka labāk būtu cilvēkiem Balto Miglu nogulēt… Daži paliks aiz miglas…

Nataša. Sēžu katoļu baznīcā. Meitai notiek vijoļkoncerta mēģinājums. Melodija skan ļoti maigi, baznīca no iekšienes ir izbūvēta bizantiešu stilā, velves ir arku veidā. Šeit apziņas pārveidošanās un paplašināšanās notiek ļoti viegli, kādā momentā visa telpa piepildās ar sudrabu, redzu milzīgu gaišu figūru līdz pašiem griestiem… Apziņa, tāpat kā šī figūra, izpaužas momentāni, pietiek ar nodomu… Visi sēž svētlaimē, labestībā, nodomi ir tīri un augsti!

Vaļa. Mūsu Brāļu atbilde ir tāda: mēs sūtām jums tika daudz gaismas, cik nepieciešams planētai un cilvēkiem. Ir tie, kuri pamosties negrib. Tā ir katra paša lieta. Lai cilvēks pamostos, vajadzīgs emocionāls grūdiens. Taču vajadzīgajā laikā pamodīsies vajadzīgais daudzums. Un tad jums būs vieglāk.

 

Brāļi paskaidroja, ka nav jāpārdzīvo par to, ka uz mūsu vārdiem par pamošanos tā reaģē. Visums un Radītājs piedāvā ļoti daudz instrumentu, lai paplašinātu cilvēku apziņu, mēs teiktu brīvprātīgi piespiedu kārtā… Piemēram, mūsu rakstā no 2014. gada (http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub101.html[1]) ir aprakstīts viens no apziņas paplašināšanas instrumentiem – Zemes kristāliskais režģis.

Pašu pēdējo reizi Brāļi iznāca uz kontaktu 2018. gada 11. jūnijā.

Ņina. It kā man kāds būtu smagu roku uzlicis uz kakla, bet pēc tam sagribējās gulēt. (Atnāca viesi un pārtrauca seansu.)

Sergejs. Brāļi atkal sēdēja blakus, plecu pie pleca. Sajutu, ka it kā visus asinsvadus tīrīja. Jutīgi.

Gaļa. Par apziņas pārveidošanos atbilde: “Mēs taču visu laiku pie tā strādājam. Novērojam ievērojamu uzlabošanos planētas smalkajā ķermenī. Izkropļojumi iztaisnojas. Viss norit pēc Radītāja plāna. Ir panākumi. Īpaši iepriecina jaunatne, ir ļoti daudz gaišu galvu.

Skatieties, cik skaistas ir jūsu debesis.” Un parādīja neparastu kupolu – absolūti gaišzilu. Parādīja, kā kalnu grēdas mirdz saulē, lejā zaļa ieleja. ”Tā ir jūsu brīnišķīgā planēta.” Ķermenī klusums.

Oļa. Gandrīz momentāni caur mani no augšas uz leju nogāja spēcīga enerģētiska plūsma – kā serdenis. Piespieda. Šodien mijiedarbība nāca viļņiem: saspringums – atslābināšanās, atkal saspringums. Bijā milzīga manis paplašināšanās, bez robežām. Un daudz gaismas.

Nataša. Fons ir gaiši zaļš, mentols ar baltu. Sajūtu nav nekādu, lien domas no malas, nekādi galvu no tām neatbrīvot… Stāvoklis svētīgs, šķiet, kas viss norit labi, kā tam jābūt…

Darina. Deg pēdas un plaukstas, bet mēles galiņš ir vēss. Notirpušas ausis un apakšžoklis. Spoža pienaina gaisma. Krāsaina, bet drīzāk nevis krāsa, bet mājiens uz to: vai nu ļoti bāla gaišzila, vai arī zaļa… Pēc lūguma: “Viss ir labi… Viss norit kā nākas… Jūs esat malači!... Jūs palīdzat… Mierīgumu… Mierīgumu…”

 

Ņina. Sapnis uz 14. jūniju. Mēs visi esam vilcienā. Bezgalīgs kupeju vagona gaitenis. Nav neviena. Un pēkšņi no viena vagona sienas sāk nākt šķidrums, līdzīgs mirrēm. Man dod norādījumu pievērst uzmanību meitenei, kas brauc šajā kupejā. It kā man viņa tālāk jāved pa dzīvi. Esmu eņģelis?! Vairāk neko neatcerējos no šī ļoti garā sapņa-pārbrauciena.

 

Brāļi atvadījās no mums… Raudzījās beigās uz mūsu planētu, kura, iespējams, ir tikpat laba kā viņu dzimtene!

No zinātniekiem: (NASA apspriež dzīvību uz Centaura Alfas).

18 06 30 01

“Toms Airiss (Tom Ayres) no Kolorādo Universitātes Bolderā saka: “Tā kā Centaura Alfas sistēma atrodas tikai četru gaismas gadu attālumā no mums, tā ir viena no pašiem labākajiem kandidātiem, lai meklētu dzīvības pazīmes. Jautājums ir tikai par to, vai mēs šajā sistēmā atradīsim planētas ar dzīvības potenciālu.”
Ja divas zvaigznes Centaura Alfas sistēmā, A un B, abas ir līdzīgas mūsu Saulei, tad Centaura Proksima – sarkanais punduris, kurš arī ietilpst Centaura Alfas sistēmā, izstaro daudz intensīvāku rentgena radiāciju. Un tā ir slikta vēsts tās sistēmas planētām. Eksoplanēta Proksima B, kuras izmērs ir salīdzināms ar mūsu Zemi, jau nu noteikti nespētu uzturēt dzīvību tādos ekstremālos apstākļos.
Taču novērojumi, kurus veica Čandra (Chandra X-ray Observatory) 2005. gadā, rāda, ka apstākļi ap divām citām zvaigznēm var būt pat maigāki, nekā ap mūsu Saules planētām. No šīs puses zinātniekiem ir parādījusies cerība, ka dzīvība Centaura Alfas zvaigžņu sistēmā var būt ne tikai iespējama, bet pat patīkama!”
http://earth-chronicles.ru/news/2018-06-20-116829

 

Pēc nedēļas kontakts ar Brāļiem bija dīvains.

Tagad gan mēs saprotam, ka mūs “NODEVA Citiem”. Nodeva un vairāk uz kontaktu neiznāca.

Atskaite 18.06.16 (pārraide notika, mūs iezemēja).

Ņina. Kājas pašas iezemējās, un sākās sviedri no visa ķermeņa, kā vecajos labajos laikos. Sen tādu karstumu nebiju jutusi.

Oļa. Uzreiz šūniņas piepildījās ar karstumu. Ieelpojot mugurkauls izstiepās uz augšu. Bet pēc tam parādījās sāpes punktā zem kreisās lāpstiņas kreisajā plecā. Uz jautājumiem – klusums. Klusums iestājās arī iekšienē.

Ļuda. Uzreiz iezemējās kājas. Ķermenī nav gandrīz nekādu sajūtu. Uz seansa beigām sāka vilkt uz miegu.

Nataša. Sākumā sajutu karstas enerģijas visā ķermenī. Plūsma no apakšas uz augšu. Pēc tam parādījās kāds neliels, šķiet, priekšmets… Tas lokveidīgi virzās uz augšu, bet aiz tā velkas balti pavedieni vai balti stari. Kad tas pacēlās pietiekami augstu (viņš ir līdzīgs dronam), kļuva redzams, ka tas ir milzīgs balts tīkls, kurš pārklāj visu debesjumu un aizstiepjas aiz apvāršņa, tas paceļas un kļūst līdzīgs režģim, kurš izzūd, izšķist, kā kupols, paceļoties arvien augstāk…

Bet transformācija ķermenī norit… Pagaidām ir grūti ieraudzīt no ārpuses, bet šķiet, ka āda, mati, nagi kļūst citādi… bet iekšienē vēl vairāk.

 

Ja runājam īsi, tas mūs, šķiet, piezemēja. Kur?!

Jo Zeme taču ir iepriekšējā, tikai kodols ir izmainījies, klimats ir izmainījies, mūsu DNS ir izmainījusies…

Apziņas režģis ir kļuvis citāds. Bet cilvēce joprojām ir savā “gaļīgajā” fiziskajā ķermenī…

Nākamajā kontaktā atkal lūdzam IZPRATNI šajā jautājumā. Par sevi un cilvēci kopumā.

 

Bet Brāļi vairs uz kontaktu neiznāca.

Atskaite par 18.06.17.

Ņina. Nekas nenotika.

Sergejs. Nav nekā.

Oļa. Nosēdēju 10 min., bet tā neko arī nesajutu… Toties pa atvērto logu skanēja saskanīga varžu kurkstēšana!

Ļuda. Uzreiz apņēma karstuma vilnis. Kājas iezemējās. Visu seansu bija jūtama labā puse: svina smagums labajā rokā un kājā, spiediens krūtīs. Beigās sāka tirpt kreisās rokas mazais pirkstiņš.

Nataša. Karstums ar sviedriem no Sirds centra pa visu ķermeni. Daudz Baltas gaismas ap mani. Atbilde uz pirmo jautājumu: Attīrījušies fiziskajā līmenī un, galvenais, DOMAS līmenī, var dzīvot ilgāk par 176 gadiem; Es dzīvošu līdz 143-147 gadiem…

Kādam apziņas režģim mēs piederam? Kristus-apziņas Režģim…

Darina. Ļoti deg plaukstas un pēdas. Un praktiski visu dienu plaušas un sirds šķiet kā “pīrādziņi”, kas cepas cepeškrāsnī. Reizēm process nolaidās zemāk, un “pīrādziņos” pārvērtās aknas un kuņģis…
Atbildēja, ka apziņas režģu ir vairāk par trīs. Uz jautājumu, kādā atrodos es: “Nav svarīgi… Viss ir tā, kā vajag.” Un kādā režģī ir cilvēces lielākā daļa: “Katrs ir tur, kur vajag…”

 

17. jūnijā atnāca izskaidrojums.

Ņina. Jau nostrādājot agri no rīta pie raksta, pēkšņi neizturami sagribējās atgulties. Un es ieraudzīju Kretovu (Кретов), kurš sarullēja savu matraci, paraudzījās apkārt, un pēc tam saka tā – “Es vairs neatbildēšu uz jautājumiem.” Es pajautāju, “Kāpēc?” – viņš pagriež galvu pa labi un klusē. Un es skatos, ka viņš nelīdzinās pats sev – seju klāj melni gari mati kā karē sasuka sievietēm.

 

Zvanām Kretovam:

Viņš noskaņojās un teica: “Ir beidzies cikls. Tur kaut kas jauns sāksies. Un, pēc manas sajūtas, ar CITIEM. Tur stājas spēkā… nodošana no viena režīma uz citu. Te ir pat sarežģītāk.”

 

- Ir palikušas tieši 40 dienas līdz zināmajam datumam (18.07.27.), un mēs esam nodoti citiem?!!

Kretovs: “Lūk, lūk! Nodoti! Ar mums nodarbosies CITI. To, ko neizdevās realizēt milzīga perioda laikā, tagad realizēs citi. Ar sarežģītākiem dažādu pasākumu kompleksiem…”

 

Starp citu jāsaka, ka datums 2018.g. 17. jūnijs iezīmējās ar dažiem interesantiem notikumiem:

 

- “Kaut kas anormāls uzsprāga kosmosā, un astronomi mēģina saprast, kas tas ir. 17. jūnijā dubultie teleskopi ATLAS Havaju salās pamanīja spožu uzliesmojumu kosmosā, kura nebija, kad viņi pārbaudīja teleskopu datus apmēram pirms divām dienām.” http://earth-chronicles.ru/news/2018-06-26-117062

- Ir parādījusies pirmā šajā gadā piktogrammu sērija uz lauka Viltšīrā, Anglijā (sk. zemāk).

 

- Bet planētai Zeme jau nedēļu nav spilgti izpaustu magnētiskā lauka polu (Magnētiskā lauka nulle Kanādā, Dienvidāfrikā, kura pēdējā laikā ir iedomājusies, ka ir pols, un Jaunzēlandē. Sk. grafiku zemāk).

18 06 30 02

No dialoga ar Kretovu:

“- Reiz Astruss teica, ka “Baltā migla ir saistīta ar ūdens jauno agregātstāvokli – ūdens molekulām īpašos apstākļos vairs nav polu.”

Zemei pašlaik arī nav spilgti izteiktu polu. Vai tas ir saistīts ar ūdens jauno struktūru?

Kretovs: Jā, ir saistīts.

- Un kas pašlaik “nav tā” ar mākoņiem?

Kretovs: Kondensējas ne pēc iepriekšējiem likumiem. Tas ir saistīts ar netīrumu nomešanu.”

 

2018.06.24. mēs atkal izgājām uz kontaktu ar Brāļiem, lai pateiktos viņiem, izteiktu mūsu mīlestību un atzinību…

Darina. Noskaņošanās laikā ļoti daudz gaismas, tā ir kaut kādā pienaini smaragdzaļā krāsā. Mēģinu “aizkliegties” līdz Brāļiem: “Jūs mani dzirdat??! Pateicos par visu, ko viņi mums devuši, par darbu, par pieredzi, par… pat vairs visu neatceros, kas plūda… Kaklā kamols, it kā atvados no ļoti dārgiem cilvēkiem… (Biju tādā aizkustinājumā, ka pat atskaiti aizmirsu nosūtīt.) Saku, mēs mīlam viņus… Dzirdu kaut kur ļoti tālu: “Arī mēs jūs mīlam!... Ne vienmēr lēmumu pieņemam mēs… Dzīvojiet aktīvi… Audziet garīgi…” Apbrīnojams maigums…

 

Ņina. Noskaņojos 6 no rīta un pajautāju Brāļiem, kā viņiem klājas.

- Ne pārāk, bet normāli, neuztraucieties.

Un pēc tam sākās it kā “burbuļošana” krūšu vidū. It kā ūdens burbulīši celtos no dziļuma… Kas tas ir?! Raudas? Un zīme ķermenī apstiprināja, kā tā tas ir!!! Harmonizēju situāciju, kā spēju…

 

Un pa to laiku no zinātniekiem:

“Šā gada 24. jūnijā astronomi nofiksējuši milzīga neatpazīta objekta lidojumu; tas lielā ātrumā aiztraucās garām Marsam.
Grūti noteikt, kādā tieši attālumā no Sarkanās planētas šīs objekts lidoja, taču tā ātrums ir patiešām iespaidīgs. Interesanti, ka video, kurā šis objekts ir iemūžināts, ir labi redzams, ka tas lidojuma laikā rotē un maina krāsu.
Tā lidojuma trajektorija nav taisna, kas drīzāk liecina par to, ka objekts, iespējams, tiek vadīts un pārvietojas uz dzinēju iekārtas rēķina, par ko netieši liecina arī krāsu spektra izmaiņas lidojuma laikā.

Kas tas var būt – asteroīds, citplanētu kosmosa kuģis? Un galvenais, uz kurieni šis kaut kas dodas…” http://earth-chronicles.ru/news/2018-06-26-117066

Kaut kā ienāca prātā, ka mūsu Brāļi ir devušies uz savu planētu… Iespējams, tas nemaz nav tik absurdi, ja atceramies ziņu, kā uz SKS virsmas ir konstatēta viela no Centaura zvaigznāja!

Brāļi no Centaura Alfas fiziski varēja palidot garām SKS!

 

Vēl ir laiks līdz 27. jūlija planetārajiem notikumiem. Taču šodien radās sajūta, ka VISS GAIDĀMAIS JAU IR NOTICIS. Jau ir izkārtojies smalkajā plānā. Ka viss tagad būs citādi.

 

Neliela piezīme 24. jūnijā.

Kad mēs nolēmām sirsnīgi atvadīties no Brāļiem, izgājām pa veco noskaņošanās shēmu, tad mūs uzreiz palaboja, pārtrauca, pārorientēja – grūti noformulēt.

Ņina. Stādīju priekšā mūsu grupu, griezos pie Brāļiem… Un te viss izmainījās.

Kreisajā pusē nogāja vēss vilnis un ar mierīgumu piepildīja visu ķermeņa kreiso pusi un kreiso puslodi. It kā mūs būtu pārtraukuši lietišķi cilvēki.

Un šis vilnis pārgāja uz labo puslodi, un tā to pārpildīja, ka es gandrīz nokritu uz labā sāna.

Sapratu, ka ir parādījušies Citi. Uzdevu jautājumus, kuri palika bez atbildes.

Sergejs. Brāļi parādījās, es pateicos. Nosūtīju viņiem mīlestību, un uzreiz parādījās JAUNIE. Balta sieviete ar spārniem, kā pagājušo reizi. Spoži balts kombinezons un spārni…

Oļa. Nez kāpēc bija grūti noskaņoties uz mūsu grupu, nebija arī stariņu, kuri iet uz centru. Bet pēc tam aizkrita ausis. Pulsējoša violeta gaisma un pierastais spiediens pakausī. Izstiepa uz augšu. Pateicos Brāļiem. Dvēselē priecīgi. Pakāpeniski iedarbība izmainījās. Citas sajūtas parādījās, citi procesi galvā. Es it kā esmu spirālē, un spirāle griežas no galvvidus, paplašinoties ceļas uz augšu.

 

No dialoga ar Kretovu 2018. g. 26. jūnijā:

Rādu piktogrammas.

18 06 30 03

2018.05.26., Dorseta, Anglija

“Tā ir organizēšanās telpā.”

18 06 30 04

2018.06.02., Glostera, Anglija

“Tā ir telpas lokalizācija. Piesaistes punkts.”

18 06 30 05

2018.06.04., Dorseta, Anglija

“Bet tā ir iespēja cilvēkam ātri apgūt telpu. Tā ir /telpas/ adaptācija caur cilvēku.”

18 06 30 06

2018.06.11., Grand Est, Francija

“Te it kā jauna telpa tiek ievesta mūsu sistēmā.”

18 06 30 07

2018.06.17., Stounheindža, Anglija

“Bet šis ir galējais /aplis/ pret kaut kādām negatīvām tendencēm.”

18 06 30 08

2018.06.19., Krasnodaras novads, Krievija

“Es teiktu, ka kaut kas taisa izvērsumu uz šejieni. Telpisks.”

18 06 30 09

2018.06.20., Viltšīra, Anglija

“Tā ir mijiedarbība ar telpu.”

Kretovs: Tas ir kā, ja uz ādas parādītos caurumiņi un kaut kas no turienes izvērstos no iekšienes uz āru. Tā, tēlaini sakot, uzvedas telpa.

- Bet kāda dimensija ir šai telpai? Starp piekto un septīto, kā mēs runājām agrāk?

Kretovs: Telpu izvērsumi – tā vienalga ir visu dimensiju mijiedarbība. Mijiedarbība ar sarežģītām struktūrām, uz kurām balstās vai strukturāli organizējas sistēmiskums.

 

- Tātad 40 dienas pirms zināmā datuma, 2018.07.27., mūs nodeva citiem, un strādās ar mums ar sarežģītāku pasākumu kompleksu…

Kretovs: Jā!!!

- Un kādu?

Kretovs: Lieta tāda, ka tā enerģija, kuru mēs ražojam, ir sarežģījusies un ir mums kā barība.

- Interesanti! Bet mums… kur slēpjas mijiedarbība?

Kretovs: Atdodot no viņu puses to enerģiju, kura viņiem nav vajadzīga, pēc kuras nav nepieciešamības. Šo enerģiju, piemēram, 1940. gadā cilvēki nevarētu izmantot. Mēs pārejam uz citu savstarpējās enerģētiskās apmaiņas režīmu. Lielāku enerģijas daudzumu agrāk mēs nevarējām absorbēt, tāpēc ka mūsu iekšējā vibrāciju struktūra nebija tam noskaņota. Tikko sākām ar kāda palīdzību pārskaņoties, mēs to sākām absorbēt.

Jo taču nav svarīgi, kas darbojas cilvēka, kurš bija uz nāves robežas, organismā – aknas vai kuņģa un zarnu trakts, kuri daļēji uzņēmušies asinsrites funkciju…

Dzīves ilgums, kurš tika zaudēts, atjaunojās, pateicoties šīm divām funkcijām. Tad, lūk, kaut kas līdzīgs – mēs esam atjaunojuši funkciju, izmainot sistēmiskumu. Bet te ir sarežģītāk. Tā enerģija, kuru mēs izmantosim – tā ir citāda.

- Kā mums tagad strādāt, kā noskaņoties?

Kretovs: Kā tagad strādāt? Kaut kādu funkciju jūs izpildījāt…

- Iznāk, ka pašlaik nevajag neko speciāli darīt?

Kretovs: “Iznāk tā.”

 

Mēs atvadāmies no mūsu Brāļiem. Sirsnīgi PATEICAMIES VIŅIEM par mums parādīto godu strādāt ar viņiem vienā Projektā. Ceram, ka tas nesa labumu visiem.

Mums tas bija periods, piepildīts ar interesantu reālu pieredzi, pētījumiem daudzos plānos.

Mēs vēlam sekmes un labklājību mūsu Brāļiem no Centaura Alfas!

 

Paraksts:

Nataša. Vidus Mozele, Vācija

Valentīna, Alatira

Galiņa. Sanktpēterburga, Sosnovijbor

Oļa. Altaja novads

Ludmila. Sanktpēterburga, Puškina

Ņina un Sergejs – Sanktpēterburga, Lādogas ezers – “perifērija, kurai jābūt aktīvai”.

Kretovs Jurijs Vasiļjevičs (Кретов Юрий Васильевич) – pazīstams “redzošais” un dziednieks, kuru mums uzlūgt uz Projektu lūdza Brāļi, lai “apstiprinātu patiesīgumu un atšifrējumu”.

 

PATEICAMIES VISIEM PROJEKTA DALĪBNIEKIEM PAR DARBU!

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 30.06.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub102.html

Pievienots 30.06.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/mi-proschaemsya-s-bratyami

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/11-dazadi/461-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-ka-mes-saprotam-krajonu-planetarie-rezgi (Tulk. piezīme)