Нина Терехова и Сергей Бублик – БЕЛЫЙ ТУМАН 2018 года

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - 2018. gada BALTĀ MIGLA

“Es 2018. gadu nosaucu – baltās vārnas Gads. Es uzreiz sajutu, ka balts plīvurs nolaidīsies uz gadu, bet nevarēju saprast…” J.V. Kretovs, 2016. gads.

2018. g. 13. aprīlī virs Mičiganas ezera tika novērota biedējoša dabas parādība – mākoņu cunami.

18 06 07 01

“Pēc aculiecinieku vārdiem vispirms ūdens līmenis ezerā pacēlies par 40 centimetriem tikai 40 minūšu laikā. “Mākoņu cunami” ir novērots arī agrāk, un to uzskata par dabas fenomenu, taču interesants ir savstarpējais sakars starp “mākoņu cunami” parādīšanos un negaidīto un straujo ūdens līmeņa paaugstināšanos, kuru nav, ar ko izskaidrot.” http://earth-chronicles.ru/news/2018-04-17-114672

 

Un tamlīdzīgi paziņojumi par “dīvainu baltu miglu” pēdējā laikā nav retums!

Nedaudz vēstures.

Atcerēsimies paziņojumu 2016. g. 23. aprīlī, kad “pavadonis no NASA kosmisko laika apstākļu prognozēšanas Centra konstatēja Zemes magnetosfēras pilnīgu krahu! Tā vienkārši pazuda mazliet ilgāk nekā uz divām stundām. Šo divu stundu laikā saules vēja magnētiskā enerģija izmainīja virzienu uz pretējo. Tā virzījās uz Sauli. Mazliet ilgāk nekā pēc divām stundām magnetosfēra pagriežas atpakaļ, un visa saules vēja magnētiskā enerģija atkal virzās prom no Saules.” (Sk. rakstu “Zemes magnetosfēras krahs uz pāris stundām” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub38.html[1])

Toreiz mums izdevās uzdot jautājumus Astrusam caur Tihoplavu T.S. (Тихоплав Т.С.) un Kretovu J.V. (Кретов Ю.В.)[2].

Un Astruss paskaidroja, ka “NLO armāda šajā gadījumā mijiedarbojās ar Jupiteru. Saules sistēma ir izmainījusies. Jūsu kolēģis Kretovs jau ir teicis, ka pasaules gals sāksies no 2009. un sekmīgi beigsies 2016. gadā.”

Kretovs: Es nevaru saprast. 2018. gadā... redzu baltu miglu, tas būs piepildīts ar šo enerģiju?

(Runa bija par šo “jauno” enerģiju, kura tagad nāk no Saules uz Zemi.)

 

Astruss: ”Baltā migla” būs pār visu planētu… tiks izmainīta nevis apziņa, bet SAPRATNE par uzbūvi…

Baltā migla atnāks un aizies. Bet principā neviens nesapratīs, kur atrodas. Baltā migla nav kondensēti tvaiki. Jūs visi jutīsiet izmaiņas ar baltu nokrāsu. Uztversiet to, un viss.”

 

Mēs šo informāciju atcerējāmies tāpēc, ka atkal notika neordinārs notikums (Sk. rakstu “EPOHĀLS NOTIKUMS. Saules sistēmā noticis gigantisks nezināmas izcelsmes sprādziens” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub96.html[3]).

Atkal kardināli ir izmainījušās kosmisko enerģiju plūsmas, kuras nāk no Saules uz Zemi!

 

Atgriezīsimies pie dīvainās “baltās miglas”, kura pēkšņi ir sākusi parādīties šur un tur pa visu planētu.

Piemēram, 2018. g. 13. aprīlī šī biedējošā dabas parādība tika novērota uz Amerikas Mičiganas ezera.

Šajā paziņojumā ir interesanta detaļa, ka “sākumā strauji pacēlās ūdens, bet pēc tam atnāca “balts mākonis”.

 

Mēs sazinājāmies ar Kretovu, un viņš apstiprināja, ka šai parādībai ir sakars ar to “balto miglu”, par kuru viņš visu laiku runā.

 

- Kas varēja tik ātri “uzvārīt” ūdeni?

Kretovs: Laiks. Laika faktors. Tā ir laika enerģija, kuru mums piegādā Saule.

- kāpēc tikai uz Mičigana ezera?

Kretovs: Tie ir lokālismi. Ar laiku saistīts. Kāpēc šis notikums ir saistīts ar Ameriku? Kaut kāda Amerikas psiho-sfērisko iezīmju kombinācija to izsauca. Psihiskā enerģija spēj provocēt noteiktas parādības.”

 

Starp citu, ezers nav vienkāršs…

Virs Amerikas Mičiganas karājas draudoši oranžas krāsas mākoņi (video) http://earth-chronicles.ru/news/2013-07-24-47546

2007. gadā, meklējot nogrimušu kuģu atliekas, zinātnieki Mičiganas ezerā (ASV) atrada akmens būvi 12 metru dziļumā. Viņi uzskata, ka šai konstrukcijai, kura līdzīga Stounhendžai, ir aptuveni 9000 gadu, taču interesanti ir tas, ka uz viena no akmeņiem ir gravējums mastodonta veidā, bet mastodonti izmira pirms vairāk nekā 10 000 gadiem. Atraduma precīzas koordinātes pagaidām tiek turētas noslēpumā – šo nosacījumu uzstādīja vietējās indiāņu ciltis, kuras negrib tūristu un ziņkārīgo uzplūdumu uz savas zemes. http://earth-chronicles.ru/news/2017-08-31-107810

Tad pat, 2016. g. aprīlī, Astrusam tika uzdoti vēl jautājumi:

- Vai patiešām notika agregātstāvokļa izmainīšanās ūdenim Zemes iekšienē?

Astruss: Patiešām.

- Vai ūdens struktūra uz Zemes pilnībā izmainīsies? Kā tas atspoguļosies cilvēkā?

Astruss: Izmaiņas patiešām būs, bet ne tādā mērā, kā par to tiek runāts.

- Tas neatspoguļosies cilvēkā?

Astruss: ATSPOGUĻOSIES. Liela tautu masu kustība sāksies. Tas būs saistīts ar visu domājošo būtņu, kuru mērķis būs konstatēt struktūras izmaiņas ūdenī, aktivizēšanos.

- Bet vai šo cilvēku masu pārvietošanās nebūs saistīta ar “balto miglu”?

Astruss: Būs.

 

Pašlaik notiek globāli planetāri notikumi, kurus pavada dažādi efekti, ieskaitot “balto miglu”.

Ūdens struktūras izmainīšanās uz planētas – lūk, kam būtu jāpievērš uzmanība!

Jo cilvēks taču par 90% sastāv no ūdens!

Izmainās ūdens struktūra – izmainās arī cilvēks un viss dzīvais uz planētas! Un pati planēta Zeme.

 

Krievijas Zinātņu akadēmijas (KZA) Vispārīgās fizikas institūta (Институт общей физики РАН) zinātnieki (A.A.Volkov et al., Infrared Physics 25, 369 (1985), V.I.Tikhonov, A.A.Volkov, Science 296, 2363 (2002)) izdarīja atklājumu, kurš apgāž visus standarta priekšstatus par realitāti un mītu.

Viņiem pirmoreiz izdevās dabūt kaut ko līdzīgu… “dzīvam” un “nedzīvam” ūdenim, parasto dzeramo ūdeni sadalot divās daļās.

 

Izrādās – tas, ko mēs dzeram, pieņemot kā vienotu vielu Н2О – tas ir divu dažādu šķidrumu maisījums. Dažu ūdens Н2О molekulu telpas struktūra un fiziskās īpašības ir atkarīgas no ūdeņraža atomu spina. Ja spins abiem atomiem ir vienāds, tad tādu molekulu sauc par para-ūdeni, ja tie ir pretēji – par orto-ūdeni.

Interesanti, ka para-ūdens un orto-ūdens proporcija uz Zemes atšķiras no tām vērtībām, kādas tika izskaitļotas citām zvaigžņu sistēmām.

Tas liecina par to, ka, iespējams, šī proporcija katrai planētai ir sava, atšķirīga no citām planētām.

Fiziķi ar speciālu ierīču palīdzību spēja tikai ATDALĪT “orto-” un “para-“ šķidrumus, jo kvantu mehānikas likumi aizliedz “tiešu” vienas ūdens formas pārvēršanu otrā (jebkurā glāzē ar šķidrumu vienlaikus ir jābūt gan para-, gan orto-ūdens savrupām grupām). Taču atrasties tādā sadalītā stāvoklī ūdens var tikai pusstundu-stundu ilgi. Pēc tam abos traukos tas atkal atgriežas savā parastajā stāvoklī.

Zinātnieki atklāja dažas interesantas para- un orto-ūdens īpašības. Piemēram, noskaidrojās, ka para-ūdens manāmi ātrāk un aktīvāk stājās reakcijā ar N2H molekulām, kas liecina par būtiskām atšķirībām to uzvedībā arī citās ķīmiskās mijiedarbībās. Ir pierādīts, ka reakcijas ar para-ūdens piedalīšanos norit par 23% ātrāk nekā ar orto-ūdeni, kas ir saistīts ar to, ka ūdeņraža atomu kodola spins ietekmē visas molekulas griešanos. http://earth-chronicles.ru/news/2018-06-04-116236

Zinātnieki domā, ka “orto-ūdenim” un “para-ūdenim” ir pilnīgi dažādas īpašības. Piemēram, viens (orto-) var baktērijas nomākt, bet otrs (para-), otrādi, veicināt viņu vairošanos kā “nedzīvais” un “dzīvais” ūdens no pasakām.

 

Pašreizējā laikā iznāk, ka eksistē kādi kosmiski nosacījumi (“tas ir saistīts ar laiku,” saka Kretovs), kas spēj SADALĪT ūdeni dabā “dzīvajā” un “nedzīvajā” (uz minūtēm 40, kā uz Mičigana ezera). (Zinātnieki ir noskaidrojuši, ka uz katras planētas ir “sava” ūdens proporcija un ūdens pie tās vienmēr atgriežas! Jautājums ir tāds – vai planētas ūdens atgriežas savā parastajā stāvoklī, ja kosmosa un APKĀRTĒJĀ VIDE tik stipri mainās? Vai arī tomēr ūdens struktūra (sīkiem lēcieniem) – neatgriezeniski mainās? – kā saka Astruss.)

Un tādu “sadalīšanu” pavada “baltās miglas” lokāla parādīšanās, ko veicina “kaut kāda vietas psiho-sfērisko iezīmju kombinācija, jo psihiskā enerģija spēj provocēt noteiktas parādības,” – saka Kretovs.

Negaidīti atnāca doma – vai gadījumā efekts no šī ūdens dalījuma “dzīvajā” un “nedzīvajā” nav vainīgs pie zivju masveida bojāejas (nonākušas “nedzīvajā” ūdenī)?

Atgriežamies pie plašsaziņas līdzekļu paziņojumiem par “balto miglu”.

KATRĀ tiek teikts, ka šī parādība ir nobiedējusi lieciniekus.

 

Mēs nolēmām “balto miglu” izpētīt PROJEKTA “Kontakts ar Augstāko Civilizāciju” ietvaros. (Par Projektu sk. http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub84.html[4])

Izpētīt “balto miglu”, kura jebkurā gadījumā gaida KATRU šajā gadā. Tā kā cēlonis atrodas smalkajā plānā, tad mēs varam tikai aprakstīt SAJŪTAS un palūgt Brāļiem atbildēt uz jautājumiem:

- Kāpēc šī parādība, jau fiksēta dažādās planētas vietās (Ķīnā, ASV), biedē tās lieciniekus?

- Lokālu “baltās miglas” parādīšanos provocē valsts (vietas) psihosfēra. Tā?

- Ir pamanīts, ka sākumā izmēros uzpūšas ūdens un pēc tam vilnī sāk virzīties migla (sk. Mičiganas ezeru – tur par 40 cm pacēlās ūdens līmenis pārsteigto zvejnieku acu priekšā). Tā?

 

Lai pozicionētos “baltajā miglā”, Kretovs iedeva grupai rituālu: Ar mēles galiņu vajadzēja skart (iztēlotu) BALTO MIGLU ap sevi dažādās vietās (it kā tā būtu visur – pa kreisi, pa labi, priekšā…)

Mēle ir ķermeņa enerģētiskais centrs.

(Detalizētu atskaiti var palasīt šeit http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub99.html[5].) Tur aprakstīta sajūtu dinamika, “baltajai miglai” iedarbojoties uz cilvēku trīs dienu laikā. Pamanīts, ka ir atkarība no vietas psihosfēras (piemēram, dalībniecei, kura dzīvo Vācijā, tā arī neizdevās noskaņoties uz “miglu”). Pamanīts, ka “baltajā miglā” notiek BAIĻU izgrūšana, ja tā cilvēkam ir personīgajā psihosfērā, vai PRIEKA izgrūšana.

Noskaidrojās “baltās miglas” iedarbība uz miegu…

Kretovs: “Miegs – tā ir enerģijas nomešana. Nav svarīgi, vai tā ir pozitīva, vai negatīva. Bet “baltajai miglai” ir kaut kāda īpašība izolēt to. Pat tos uzkrājumus, kuri varēja netikt izmesti pēc daudziem gadiem miega. Uzkrājās kaut kur…”

 

Ko gaidīt īpašajā 2018. gadā un kā kaut kam “tādam” sagatavoties?

Var lieliski dzīvot un neko neievērot, dzīvojot pēc Dieva likumiem, sekot izmaiņām, jo mūs taču VED. Un viss būs labi. Vienkārši nevajag ne no kā baidīties.

Bet! Grūti neļauties bailēm, kad PATS Pāvests Francisks izsaka tamlīdzīgus paziņojumus!

Šodien (18.06.05.) lasām: “Pāvests Francisks gatavojas nākt klajā ar paziņojumu”. “Šī vasara būs pēdējā cilvēcei… ja viņa nepamodīsies!!

https://oko-planet.su/phenomen/phenomennews/432810-papa-francisk-sdelaet-zayavlenie-eto-leto-budet-poslednim-letom-dlya-chelovechestva.html

Pāvest biedē un iesaka pamosties! Bet “pamodušos” ir grūti nobiedēt.

 

Atgriezīsimies pie Pārejas Vēstures:

2009.-2016. g. Telpas pārbīde. Mēs pašlaik esam ŠĪS un TĀS pasaules starpslānī (par 30 grādiem attiecībā pret Polārzvaigzni).

2017. g. Ātruma palielināšanās jaunajā nišā. Ar sasilšanas, vibrāciju frekvences, informācijas apstrādes ātruma un tās pārvēršanas enerģijā palīdzību.

2018. g. Turpina notikt epohāli planetāri notikumi, bet 27. jūlijā notiks Marsa Lielā opozīcija.

JAUNA NIŠA – JAUNI LIKUMI.

Jau daudzi saprot, ka smalkās pasaules likumi vada visu pasaules-ēku.

No Vitālija Jurjeviča Tihoplava (Виталий Юрьевич Тихоплав) diktējuma savai sievai Tatjanai Serafimovnai (Татьяна Серафимовна Тихоплав).

“Smalkās pasaules likumu ir ļoti daudz, taču fiziskās pasaules pamatā ir ielikti tikai daži likumi, kurus nepieciešams zināt katram.

Šie likumi it šādi:
Pirmais likums skan tā. Fiziskajā pasaulē viss pakļaujas skrūves likumam, saskaņā ar kuru viss vērpjas no labās puses uz kreiso. Ja izmainīsim vērpes virzienu, notiks kardināla šķidruma plūsmu stāvokļa izmaiņa. Bet tas vedīs pie planētas stāvokļa izmaiņas.
Smalkās pasaules Otrais likums attiecībā pret fizisko pasauli ir šāds: Fiziskajā pasaulē visam ir jābūt smalkās pasaules atspoguļojumam. Smalkajai pasaulei ir labējā vērpe, tāpēc fiziskajai pasaulei ir jābūt kreisajai vērpei. No tā seko, ka elektroni vienmēr riņķo tikai uz kreiso pusi. Ja izmainīsim riņķošanas virzienu, tad notiks kardināla īpašību izmaiņa, līdz pat lietišķās matērijas, kura ir fiziskās pasaules pamats, izzušanai.
Smalkās pasaules Trešais likums attiecībā pret fizisko pasauli ir šāds: Fiziskās pasaules pamatā ir vielas agregātstāvokļa mainīšanās no zemas frekvences līdz augstas frekvences līmenim. Piemēram, zemas frekvences akmeni var pārvest šķidrumā ar augstāku frekvenci un gāzē ar vēl augstāku frekvenci, akmeni sildot. Sildīšana ļauj mainīt ne tikai vielas stāvokli, bet arī šīs vielas vibrācijas frekvenci. Notiek tās pārvešana uz citu eksistences līmeni, un tas ļauj tai eksistēt pilnīgi citā stāvoklī, fiziskajai pasaulei neierastā.
Pateicoties šim likumam, izdodas iegūt, piemēram, cilvēka ķermeņa stāvokļa izmaiņu. Tātad organisma vibrācijas frekvences paaugstināšanās ved pie organisma pāriešanas citā stāvoklī. Un ne tikai stāvoklī, kurš atbilst izkausētam akmenim, bet arī ar lielāku frekvenci. Tāds stāvoklis ir plazmas ķermeņa stāvoklis.

Plazmas ķermenis – tas fizisks ķermenis ar augstāku vibrācijas frekvenci. Tas ir fizisks ķermenis, kurš pārvests uz citu stāvokļa līmeni. Viņš ir identisks fiziskajam ķermenim, bet viņam ir citi raksturlielumi un spējas. Viņš ir neredzams zemfrekvences fiziskajā pasaulē, taču viņš spēj parādīties, samazinot savu vibrāciju frekvenci. Plazmas ķermenis savu vibrācijas frekvenci samazina uz savu pūļu rēķina, tāpēc ka visu vada būtības, kura atrodas plazmas ķermenī, apziņa.
Plazmas ķermenis spēj momentāni pārvarēt milzīgus attālumus, ļauj būtībai atrasties vienlaikus dažādos planētas punktos, iekļūt jebkura cilvēka smadzenēs, lasīt domas.

 

Astruss iedeva man neparastas zināšanas par pasauli, un es varu visas šīs zināšanas nodot tev, bet caur tevi cilvēkiem. Mēs ar tevi uztaisīsim grāmatu par augšāmcelšanu un ne vienu grāmatu vien. Par smalko pasauli arī. Mēs aprakstīsim visus smalkās pasaules likumus, lai cilvēki beidzot saprastu, kā jādzīvo un ko vajag darīt šajā zemfrekvenču fiziskajā pasaulē, lai paceltu apziņas līmeni, šīs pasaules vibrācijas frekvenci, pārietu uz citu dzīves līmeni. Pasaules-ēka ir tik daudzveidīga, ka tev grūti to iedomāties.[6]

 

“Plazmas pasaules īpatnības
Plazmas pasaulei piemīt unikālas spējas Tā spēj ātri izmainīties un tapt pilnīgi citāda. Piemēram, plazmas pasaule kļūst tāda, ka viss apkārt pārklājas ar sarmu. Būtības arī pārklājās ar sarmu, taču aukstumu nejūt. Šī sarma nozīmē baltu miglu. Šai sarmai ir kolosāla ietekme uz visām plazmas pasaules būtībām. Viņas lēcienveidīgi paaugstina savas apziņas līmeni. Viņas it kā pakāpjas uz nākamo pakāpi.
- Un cik bieži tāda sarma parādās?
To 9 mēnešu laikā, kopš esmu šeit bijis, šī sarma bija 2 reizes.
Sarma apklāj visu dažas stundas, un pēc tam uzreiz visa izzūd.
- Un kā cilvēki to pārcieš?
Man radās iespaids, ka viņi to nepamanīja. Taču viņu spriedumi mainās.
[7]

 

“Baltā migla”, kuru piemin Tihoplavs, un Kretova “BALTĀ MIGLA” – vai te nav runa par stipri līdzīgām lietām?! Un tas viss notiek jūsu ar mums JAUNAJĀ realitātē! Kur ūdeņraža atomi, uz stundiņu izmainot savu spinu, izmaina ūdens fiziskās īpašības un tātad izmaina arī mūs ar jums. Un ŠAJĀ realitātē sāk izpausties TĀS realitātes īpašības.

Un kā jums patīk šis jaunums?

Ašhabada. Nezināmas izcelsmes balti putekļi pārklājuši Turkmēnijas galvaspilsētu.

18 06 08

18.05.28. rītā nezināmas izcelsmes balti putekļi pārklāja Turkmēnijas galvaspilsētu Ašhabadu.
Pēc vietējo iedzīvotāju vārdiem stipras putekļu vētras ir pārklājušas Ašhabadu arī agrāk, bet tādu parādību, ka virs pilsētas karātos miglai līdzīgi balti putekļi, viņi neatceras. Vēlāk sūdzības par putekļiem pienāca arī no citiem Turkmēnijas reģioniem.
Turkmēnijas Nacionālā Hidrometeoroloģijas komiteja šo parādību nekā nekomentē. Savukārt Centrālāzijas plašsaziņas līdzekļi paziņoja, ka par cēloni kalpojusi virs Arāla jūras izveidojusies sāls vētra, kura pārklāja Turkmenistānu un Uzbekistānu.
http://earth-chronicles.ru/news/2018-05-28-115918

Starp citu, Kretovs agrāk teica, ka “Kritīs balts pulveris. Tam būs kāds auksts pamats.”

 

Tradicionālais padoms no Karlsona: “Mieru, tikai mieru!”

Neļausim sevi nobiedēt. Pamodīsimies! Beidzot sāksim SAPRAST!

2018. g. 7. jūnijā.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

P.S. no Natālijas Koteļņikovas.

Kā zināms, ka tajās vietās, kur pazūd cilvēki – un tādu gadījumu pasaulē netrūkst – pirms viņu izzušanas parādās balta vai zaļgana migla. Tā ir astrālās pasaules izpausme. Astrāls – tas ir liels ūdens blīvums (gaisā). Skatoties no šejienes, parastajā gaisā tas tiek uztverts kā migla. Cilvēku pārvietošana uz citu dimensiju notiek, savienojoties astrālajai pasaulei un fiziskajai. Pašlaik šīs divu realitāšu sadursmes parādības pieaugs.

Melnā bambusa ieleja, Ķinā (Heičžu) (Heizhu Valley)

Šī vieta atrodas Ķīnas dienvidu daļā un tiek uzskatīta par vienu no pašām mistiskākajām vietām uz planētas.

18 06 09

Tās pazīstamību nosaka tas, ka šeit mīklainos apstākļos bez pēdām ir pazuduši daudzi cilvēki. Turklāt ielejā regulāri notiek avārijas un iet bojā cilvēki. 1950. gadā šeit avāriju cieta lidmašīna, kuras ekipāža neziņoja par katastrofu, arī tehniskas kļūmes lidaparātam atrastas netika. Ir zināms arī gadījums, kad Melnā bambusa ielejā pazuda vesela ekspedīcijas grupa. Ekspedīcijas vadītājs bija atpalicis no grupas un pēc tam aprakstīja, kā ap viņu pēkšņi sākusi celties bieza migla, un viņš sajutis kaut kādas neizskaidrojamas bailes un sastindzis uz vietas kā piekalts. Kad migla izklīda, kopā ar to bija pazuduši arī ekspedīcijas dalībnieki, kurus tā arī neizdevās atrast, kā arī viss aprīkojums. Eksistē versija, saskaņā ar kuru Heičžu ielejā atrodas zona ar pāreju uz paralēlām pasaulēm, bet garaiņi no pūstošiem augiem, kas šeit atrodas, ietekmē cilvēka apziņu.

Miglas mākonis pie turku ciemata Anafarta

Miglas mākonis ir figurējis arī daudzos citos pazušanas bez pēdām gadījumos. 1915. gada 12. augustā Britānijas armijas pulkveža Horācija Bičempa (Sir Horace Proctor-Beauchamp) komandētā Norfolkas pulka 5. bataljons saņēma pavēli ieņemt augstieni blakus turku ciemam Anafarta. Pildot kaujas uzdevumu, 250 kareivji un 16 oficieri iegāja dīvainā miglas mākonī, kurš pārklāja pieejas mežam[8].

Vairs šos cilvēkus neviens nekad neredzēja, kaut arī briti līdz 60. gadu vidum nezaudēja cerības atrast kaut vai kādas pazudušo karavīru pēdas. 1967. gadā starp slepeniem materiāliem, kas attiecās uz operāciju Dardaneļos, tika atrasta atskaite par it kā atrastiem pazudušo kareivju ķermeņiem, lūk, tikai identificēt bija izdevies tikai divus no viņiem. Zīmīgi tas, ka viņus neatpazina pat Bičempa vienības uz kauju sūtījušais ģenerālis Aians Hamiltons (Sir Ian Hamilton) – bet viņš pēc līdzgaitnieku liecībām pēc sejas pazina gandrīz katru Norfolkas pulka kareivi.

Šie un citi baltās miglas izpausmes gadījumi:

http://diletant.media/articles/26083385/

http://muz4in.net/news/10_zagadochnykh_ischeznovenij_svjazannykh_so_strannym_oblachnym_tumanom/2017-11-06-44357

http://argumenti.ru/toptheme/n105/35953

http://xalva.media/adventure/ostrov-s-kotorogo-nikto-i-nikogda-ne-vozvrashchalsya

 

Pievienots 08.06.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub100.html

Pievienots 09.06.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/beliy-tuman-2018-goda

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/11-dazadi/826-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-zemes-magnetosferas-krahs-uz-paris-stundam (Tulk. piezīme)

[2] Skat. “Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Baltais plīvurs. 2016. g. jūnijs” http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/876-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-baltais-plivurs-2016-g-junijs (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1594-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-epohals-notikums-saules-sistema-noticis-gigantisks-nezinamas-izcelsmes-spradziens (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1476-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-atskaite-par-projektu-kontakts-ar-civilizaciju-no-centaura-alfas-zvaigznaja-1-d-sakums (Tulk. piezīme)

[5] http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1635-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-atskaite-par-projektu-kontakts-ar-civilizaciju-no-centaura-alfas-zvaigznaja-8-d-2018-gada-balta-migla (Tulk. piezīme)

[6] Skat. https://vk.com/wall145180718_538 (Tulk. piezīme)

[7] Skat. https://vk.com/wall145180718_542 (Tulk. piezīme)

[8] Skat. https://www.thevintagenews.com/2017/08/01/the-5th-norfolk-battalion-vanished-without-a-trace-during-the-gallipoli-campaign-in-world-war-i/ (Tulk. piezīme)