Нина Терехова и Сергей Бублик – Доказательства изменения человеческой ДНК (хромосома-2)

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Cilvēka DNS izmaiņu pierādījums (hromosoma-2)

Vienā no pirmajiem kontaktiem (sk. “Atskaite par PROJEKTU “Kontakts ar Civilizāciju no Centaura Alfas zvaigznāja” (1.d. Sākums)” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub84.html[1]) mēs uzdevām jautājumu mūsu Augstajiem Brāļiem no Centaura Alfas:

“Caur kādu šūnu tipu nodibināja sakarus Jūsu Civilizācija?”

“Caur hromosomu struktūru,” – viņi atbildēja.

18 05 10 01

Un, lūk, parādījās ļoti interesanta informācija, kura papildina Brāļu atbildi!

 

Austrāliešu autore un pētniece Daniella Fentona (Daniella Fenton) 2018. gada aprīļa vidū publicēja savu jauno grāmatu “Hibrīdie cilvēki” (“Hybrid Humans”) (http://hybridhumans.net/).

Mūs tajā ieinteresēja informācija “par ģenētisku iejaukšanos un otro HROMOSOMU”...

 

Uzreiz piebildīsim, ka kopš 2009. g. mēs vērīgi sekojam publikācijām no Austrālijas dēļ īpaša meteorīta nokrišanas tajā Indijas okeāna zonā, kuru pavadīja “sarkans viesulis” (kā rezultātā bija gaidāma cilvēku apziņas izmainīšanās, pēc Astrusa informācijas) (Sk. “PĀREJA. Pēcvārds. 2017. g. janvāris” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub54.html[2]). Faktiski no turienes pašlaik nāk lavīna visādu atklājumu un atklāsmju ne tikai no zinātniekiem, bet arī no astronomiem amatieriem (viņiem par godu jāsaka, ka viņi uzreiz publicē savus atklājumus, atšķirībā no NASA).

 

Piedāvājam jums grāmatas autores priekšvārdu, kurš ņemts no D. Fentonas vietnes.

“Miljoniem cilvēku visā pasaulē uzskata, ka pagātnē mūs ir apmeklējušas ārpuszemes būtnes. Ja tā būtu patiesība, tad būtu palikuši pierādījumi?

Mēs zinām, ka daudzas senās kultūras (vai mēs aplūkojam Maijus, ēģiptiešus vai šumerus) radīja artefaktus, struktūras un mākslas darbus, saistītus ar viņu stipro saikni ar debesīm un ticību būtnēm, kuras apdzīvo tukšumu augstāk un kuras varēja ietekmēt Zemes dzīvi. Tas, kas vēl joprojām pietrūkst, ir “kūpošā pistole” – pierādījums, ka ārpuszemes civilizācijas saistījās ar cilvēci. Atbilde uz šo jautājumu mums ir, tā ir šeit, Austrālijā.

Mūsu pētījums sākās netradicionālā virzienā; mēs sekojām sērijai uzvedņu, kuras piedāvāja vairāk nekā 200 cilvēku atmiņas par pagātnes dzīvi. Tās ir atmiņas par mūsu planētas aizvēsturisku apmeklējumu. Cienījams zinātnieks, profesors Jans Stīvensons (Ian Stevenson), ir pierādījis, ka atmiņas par pagātnes dzīvi ir ticami dati.

Neticami, bet šī unikālā pieeja atveda mūs pie “svētā grāla” teorijas par senajiem astronautiem. Mēs atradām neapstrīdami ārpuszemes izcelsmes artefaktu, un tas atgriež mūs tajā momentā, kad parādījās pirmie Homo sapiens.

Divi notikumi – kosmosa apmeklētāju apmeklējums un mūsu sugas parādīšanās – ir SAISTĪTI.

Noskaidrojuši, ka senie citplanētieši šo pasauli ir apmeklējuši gandrīz pirms 800 000 gadiem, mēs pētījām DNS pēdējos pētījumus un atradām šo Zvaigžņu cilvēku kontroles pirkstu nospiedumus. Šī grāmata ir viņu novēlējums cilvēcei, apstiprinot ne tikai to, ka viņi atnāca, bet arī to, ka mēs visi nēsājam velti, kuru viņi mums uzticēja – neierobežotu potenciālu.”

18 05 10 02

Grāmata iznāca pirms mēneša, angļu valodā. Sīkāk par tās saturu var palasīt šeit: https://oko-planet.su/phenomen/phenomennews/427621-poyavilis-dokazatelstva-chto-chelovecheskaya-dnk-byla-izmenena-v-glubokoy-drevnosti.html

Bet mūs ieinteresēja informācija par cilvēka hromosomu-2, kura ir divu vidēja izmēra un jaunas ļoti lielas hromosomas sakausējums. Hromosoma-2 ietver apgabalus ar gēniem, kuri izskatās tā, it kā tie būtu nokopēti, un pēc tam tur ielikti – kā teksta redaktorā!

Tiek uzskatīts, ka šī saplūšana ir notikusi apmēram pirms 780 000 gadiem, un hromosoma-2 apbrīnojami ir sastopama neandertāliešiem un nesen atrastajiem cilvēkiem no Denisova alas (Denisova Cave), bet ne primātiem!

Divu “sākotnējo hromosomu” saplūšana hromosomā-2 pilnīgi izmainīja cilvēku sugu uz Zemes, un no tā laika cilvēkiem tapa 46 hromosomas, bet agrāk noteikti bija 48. Faktiski, tikai pateicoties jaunajai hromosomai-2, kļuva iespējama cilvēku pārvēšanās par dominējošo dzīvības formu uz Zemes – mūsu smadzeņu krasa palielināšanās jau sen ir neatrisināts noslēpums antropologiem.

Ja, kā apgalvo evolūcijas teorētiķi, tā bija nejauša mutācija, tad tā būtu izolēta un nebūtu kopīga cilvēkiem, neandertāliešiem un Denisoviešiem – šai mutācijai bija jāizzūd līdz ar pirmo mutantu paaudzi, tomēr tā vēl arvien ir klātesoša pēc 780 000 gadiem.

D. Fentona saka, ka hromosoma-2 ir atbildīga par to, ka modificētais mūsdienu cilvēks var attīstīt civilizāciju ar mākslu, kultūru un sarežģītām tehnoloģijām. Šī hromosoma stipri ietekmē cilvēka smadzeņu struktūru un viņu sarežģītību, imūnās funkcijas un reproduktīvās funkcijas, kuras ir svarīgi priekšnoteikumi cilvēku sugas uzlabošanai.

 

Bet tagad vērsīsimies pie zinātniekiem. Informācija 2015.08.28. “Otrā hromosoma. Cilvēces kods” http://v-shoke.com/item/1982-vtoraya-hromosoma-kod-chelovechestva.html

18 05 10 03

“Tālajā 2001. gadā tika pabeigti cilvēka genoma pētījumi, bet 2005. gadā beidzās projekts “Šimpanzes genoms”. Turpmākā cilvēka, šimpanzes, gorillas un orangutāna genomu salīdzinošā analīze ļāva ar lielu varbūtības procentu apgalvot, ka senie mīti arī šoreiz ir atnesuši līdz mums patiesību un tikai patiesību...

Jo tieši tajos vairākkārt ir runāts par to, ka cilvēks (“Homo sapiens”) tika ne tik daudz radīts, kā, tā teikt, “novests līdz prātam” no kādu Dievu puses. Vienkāršāk sakot, viņu pilnveidots ģenētiskā līmenī.

Taču, ja šāds notikums ir bijis, tad cilvēka genomā zinātniekiem ir jāatrod šīs “iejaukšanās” pēdas! Un te palīgā tieši reizē arī nāk veiktie pētījumi.

Viņi ar 100% ticamību ir konstatējuši sekojošu faktu: cilvēka 2. hromosoma ir izveidojusies, saplūstot šimpanzes divām hromosomām (2A un 2B). Principā tas pierāda tikai vienu – reiz, ļoti sen, cilvēkam un pērtiķim bija kopīgs sencis. Bet ne tas ir galvenais!

Otrās hromosomas īpatnība ir arī tāda, ka divu hromosomu saplūšanas vietā, spraugā starp telomēru galiem, atrodas ģenētisks iestarpinājums, kurš sastāv no 150 000 slāpekļa bāzēm (papildus veidotām), kuras formē vairākus cilvēkam specifiskus gēnus. Lūk, tieši šis iestarpinājums pilnīgi viennozīmīgi liecina par labu tam, ka pirms daudziem gadiem ir notikusi ģenētiska iejaukšanās!

Šie divi notikumi (hromosomu 2A un 2B saplūšana un iestarpināšana) neapšaubāmi ir notikuši dažādā laikā.

Un, ja saplūšana varēja notikt Robertsona translokācijas rezultātā, tad par iestarpinājumu to teikt nevar. Šeit nepieciešams meklēt citus cēloņus. Un visticamākais ir gēnu inženierija, kura iespraudusi nepieciešamos gēnus starp hromosomām. Bet “mutācijas” varbūtība šajā gadījumā līdzinās tik mazai vērtībai, kura tiecas uz nulli, ka to kā iespējamo cēloni nav vērts apskatīt.

Tieši otrā hromosoma ir atbildīga par cilvēka intelektu un tā īpašībām. Ja mūsdienu ģenētiķi, jau sasnieguši kaut kādu līmeni, gribētu kaut ko mainīt cilvēka saprātā un tā īpatnībās... viņi rīkotos tieši tā, tieši ar otro hromosomu.

Taču turklāt ir vērts ņemt vērā, ka jebkura “neideāla” iejaukšanās šajā gēnā, kā saka paši zinātnieki, spēj izraisīt cilvēkam disfunkciju un nopietnas slimības. Tas ir – skaidri ir redzamas pēdas no ļoti smalka un prasmīga “darba”, modifikācijas no “meistaru” puses, kuri gēnu inženieriju zina simtiem un tūkstošiem reižu labāk, nekā to varam mēs... Pašlaik.

Atcerieties par savu otro hromosomu! Tieši pateicoties viņai, “puscilvēks” kļuva par cilvēku un piedzima civilizācija, kurā mēs dzīvojam...”

 

Fentonas hibrīdu teorija saka, ka kosmiskie atnācēji ieradās no Plejāžu zvaigznāja, tālāk no zvaigznes ar nosaukumu HD 23514. Fentona norāda, ka daudzas pasaules senās kultūras vēsta par atnācējiem no Plejāžu zvaigznāja, bieži vēsta arī par portāliem, kuri savieno dažādas planētas un zvaigžņu sistēmas savā starpā.

 

Mūsu kontaktu prakse negaidīti to apstiprina!

Uz jautājumu: “No kādas zvaigžņu sistēmas ieradušās mūsu Kontaktpersonas?”, viņi atbildēja (caur Kretovu J.V. (Кретов Ю.В.), ka ir tāds jēdziens Centaura Alfa. Un parādīja – ja Centaura Alfas sistēmu uzskatām par abscisu un novelkam joslu, lūk, tā (no apakšas uz augšu), tad no šīs struktūras VIŅI ir ieradušies. Bet šī josliņa uz augšu ir niša, plakne. Tur, kur ir iespēja iekļūt pie mums.

Un tas ļoti līdzinās portālam!

 

Iznāk, ka zvaigžņu atnācēju iejaukšanās Zemes cilvēka genomā ir bijusi vairākkārtīga. Atruss runā par Plejādēm, mūsu Brāļi ieradušies no Centaura Alfas, B. Sīriusa civilizācija piedalās dzīvē uz Zemes, Gulbja Zvaigznājs saista ar Hiperboreju (V. Babaņins (В. Бабанин)), bet Jurijs Babikovs (Юрий Бабиков) pārliecinoši un pierādoši ir uzrakstījis par Prometeju no planētas Uleu (Strēlnieka Zvaigznāja zvaigžņu sektors).

 

“Atcerieties par savu otro hromosomu!” skaļi sauc zinātnieki. Ļoti šķiet, ka viņa dod mums uzvedni par mūsu ZVAIGŽŅU senčiem. No kurienes esat personīgi jūs?

2018. g. maijs

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

P.S. no N.K.

Sk. rakstu

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=411

Kosmiskā atklāšana: Cilvēku un citplanētiešu programmējamie hibrīdi

Inervija ar Emeriju Smitu (Emery Smith)

 

Pievienots 10.05.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub95.html

Pievienots 13.05.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/dokazatelstva-izmeneniya-chelovecheskoy-dnk-chromosoma-2

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1476-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-atskaite-par-projektu-kontakts-ar-civilizaciju-no-centaura-alfas-zvaigznaja-1-d-sakums (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1058-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-pareja-pecvards-2017-g-janvaris (Tulk. piezīme)