Нина Терехова и Сергей Бублик – События планетарного масштаба, случившиеся в марте 2018г

Ņina Terehova Sergejs Bubļiks - Planetāra mēroga notikumi 2018. g. martā

Marta sākumā Kretovs (Кретов) izteicās, ka marta beigās, no 24. līdz 26., ir gaidāmi notikumi, nozīmīgi visiem planētas iedzīvotājiem. Arī Tihoplavs V.J. (Тихоплав В.Ю.) tika vēstījis par planētai svarīgiem notikumiem, nosaucot 27. martu.

 

Bet kādi notikumi?

Tie var būt tikai planetāra mēroga notikumi, tāpēc mēs sekojām visiem paziņojumiem no astrofiziķiem, vērojām armādu blakus Saulei un sekojām Zemes magnētiskajam laukam šajā laikā.

 

Tagad ir aprīļa sākums, un kaut ko jau var izanalizēt.

Pirmkārt, blakus Saulei milzīgi daudz NLO sāka pārvietoties tādā milzīgā ātrumā, ka atstāja aiz sevis šleifi kā lidmašīna. (1. att.)

Radās iespaids, ka ir kaut kāda jezga, gatavošanās kaut kādam notikumam.

18 04 07 01

1. att. Dīvaina anomālija Saules apkārtnē. http://earth-chronicles.ru/news/2018-03-15-113646

 

Neticams video! Mūsu Saule sūta signālu neatpazīstamiem objektiem kosmosā! Saule atbildēja cita kosmiska objekta impulsam. 2018. g. marts. http://earth-chronicles.ru/news/2018-03-16-113707

 

16. martā Saules apkārtnē tika fiksētas dīvainas gigantiskas enerģētiskas pēdas (2. att.)

18 04 07 02

2. att. Enerģētiskas pēdas Saules apkārtnē. http://earth-chronicles.ru/news/2018-03-17-113737

 

Bet 19. martā ierīces, kuras fiksē Zemes magnētiskā lauka Šūmaņa frekvenci, izgāja aiz skalas un atslēdzās, lai nepārdektu.

 

Bet pēc tam notika neordinārs notikums! Uzsprāga pārnova. Jūs teiksiet, ka tas nav nekas neparasts. Neparasti ir tas, ka tā kaut kādā veidā paātrināja savu uzsprāgšanu.

2018.03.27. Astrofiziķis Armins Rests (Armin Rest) no Kosmosa pētījuma institūta ar kosmiskā teleskopa palīdzību Baltimorā “Kepler” observatorijas datos ir konstatējis pārnovu (KSN 2015K), kura maksimālo spožumu ieguvusi paris dienās un kļuvusi nespodra nedēļas laikā. Šis visātrākais sprādziens, kādu pārnovām jebkad ir izdevies novērot, spožuma pīķi sasniedza tikai divu diennakšu laikā. Kā likums, tam tiek patērētas nedēļas. Kaut kādā veidā pārnova paātrināja savu uzsprāgšanu.

18 04 07 03

3. att. Pārnovas KSN 2015K spožuma līkne. Armin Rest et al., Nature Astronomy. http://earth-chronicles.ru/news/2018-03-27-114007

 

Un uzreiz “kosmosā tika fiksēts dīvains notikums, kad tiešas translācijas no SKS laikā parādījās masīva sarkana migla, kura pilnīgi ieskāva Starptautisko kosmisko staciju”.

18 04 07 04

4. att. http://earth-chronicles.ru/news/2018-03-27-114011

“Dīvaina parādība tika novērota četrās valstīs – Krievijā, Bulgārijā, Ukrainā un Rumānijā, kur uzsniga dīvains oranžs sniegs, pārvēršot pilsētas, laukus un kalnu slēpošanas kūrortus “apokaliptiskās” ainavās.

Grieķijas Krētas sala pārklājās ar sarkaniem putekļiem 24. martā.

 

Spēcīga putekļu vētra piemeklēja Lībijas ziemeļaustrumus 26. martā, un to pavadīja neparasta parādība asins sarkanas debess veidā, kas ļoti nobiedēja vietējos iedzīvotājus, kuri neko tādu agrāk nebija redzējuši.

18 04 07 05

5. att. Sarkana smilšu vētra pārklājusi Lībiju http://earth-chronicles.ru/news/2018-03-28-114020

ASV ir novērojamas nakts debesis dīvainā krāsā http://earth-chronicles.ru/news/2018-03-30-114131

 

Visi šie notikumi tiek saukti pa “dīvainiem”, un tie liecina, ka uz mūsu planētu ienāk spēcīga kosmiska enerģija.

 

Paskatīsimies, kā mūsu planētas magnētiskais lauks reaģē uz šo enerģiju. (Informācija no vietnes https://www.heartmath.org/research/global-coherence/gcms-live-data/)

18 04 07 06

6. att. Magnētiskā lauka spektrogrammas kalendārs no 2018. g. 27. marta līdz 2. aprīlim

18 04 07 07

7. att. Magnetometra rādījumi no 2018. g. 6. marta līdz 3. aprīlim

 

Grafikos redzams, ka nāk adresēti vērstas enerģiju plūsmas. Piemēram, 30. martā pulksten 1000 – uz Krievijas reģiona platumu ir vērsta tēmēta staru plūsma (sk. 6. att. – GCI 003). Un stara iedarbība ilga diennakti (sk. 7. att. – līnija zaļā krāsā.)

 

Nu kas tad tās ir par enerģijām?

Kretovs “redz”, ka planētai un cilvēkiem marta notikumu sekas būs ļoti labas.

Kāda tad ir to būtība un neparastums cilvēkiem?

Mēģināsim tikt skaidrībā.

 

Mēs jau esam pieminējuši Projektu “Kontakts ar ārpuszemes civilizāciju”, kurā piedalās mūsu grupa. (Viņi palūdza mūs saukt viņus par “Brāļiem”.)

 

Kontaktos noradītajās dienās (marta beigas), mēs nezinājām, kā precīzāk noformulēt jautājumu, un pajautājām: “Šajās dienās mūsu planētu sagaida kāds neordinārs notikums. Lūdzam, lai tas noritētu visharmoniskāk un komfortablāk visiem Zemes cilvēkiem. Lūdzam transformēt mūs mūsu daudzdimensionālo ķermeņu līmenī, Vienotībā. Un turpināt piepildīt ar Gaismu. No visas sirds pateicamies!”

 

Kontakta brīdī Brāļi palaboja, ka būs nevis transformācija, bet pārveidošana. Oļa divreiz pa zilbēm izdzirdēja: PĀR-VEI-DO-ŠA-NA.

Izrādās, ka transformācija ģenētikā – process, kurā organisma šūna absorbē brīvu DNS molekulu no vides un iestrādā viņu genomā, kas ved pie tā, ka šūnai parādās jaunas pārmantojamas pazīmes, raksturīgas DNS organismam-donoram.

Bet pārveidošana ir darbības process. Un saskaņā ar Simbolisma vārdnīcu pārveidošana nozīmē dievišķības vai dievišķu spēku izpausmi. Gan Buda, gan Kristus izstaroja Gaismu, kura bija redzama trīs jūdžu apkārtnē.

 

Brāļi prasa formulējumu precizitāti… un tieši tāpat precīzi atbild uz mūsu jautājumiem un izpilda mūsu lūgumus. Ja lūdzam nodemonstrēt, tad tieši tas arī notiek – bez iedarbības uz mums. Tikai parādīšana.

 

Tātad ir sākusies cilvēku PĀRVEIDOŠANA. Tiek ieslēgts mehānisms, kurš laiž cauri Visuma GAISMU. Un šis mehānisms ir katrā mūsu ķermeņa šūniņā – tā ir CENTROSOMA!

Atgriezīsimies pie enerģijām… Virs visas planēts cilvēki debesīs pamana sarkanus mākoņus un viļņus, oranžu sniegu.

Ienāca prātā – kad Astruss teica, ka cilvēku dzīves ilgums lēcienveidā izmainīsies līdz 176 gadiem, viņš piebilda: “un šo lēcienu iezīmēs sarkans viesulis.”

 

Atcerēsimies, ka pirmo lēcienu iezīmēja sarkans viesulis (2009. g.). Toreiz centrosoma pamodās. (Sk. “Atskaite par PROJEKTU “Kontakts ar Civilizāciju no Centaura Alfas zvaigznāja” (3.d. Zemes Kristāli un DZIMTAS tīrīšana)[1]”.

Pašreizējā laikā atkal ir pamanīta sarkana plūsma…

Kārtējā kontaktā Brāļi teica: “Jā, jūs saprotat pareizi. Centrosoma pamodās un atvērās 2012. g. par 3%. Bet pašlaik vēl par 5%. Vidēji 8% būs līdz nākamajam lēcienam. Runa ir par šūnu centrosomu.”

 

Šūnu centrs jeb centrosoma – organoīds bez izteiktas membrānas (немембранный) zukariotu šūnās, sastāv no divām centriolām un sablīvētas citoplazmas. Ir zukariotās šūnas mikrocaurulīšu organizēšanās galvenais centrs (MCOC), spēlē ļoti svarīgu lomu, daloties šūnām, piedaloties dalīšanās vērpetes formēšanā[2]

Pirmajos kontaktos Brāļi izteicās, ka cilvēku pārveidošana notiks “caur hromosomām”. Tagad tas izskaidrojas.

Jau ir skaidrs, ka centrosoma kļūst par šūnas enerģētisko centru. Un tieši caur viņu notiek iedarbība uz mūsu hromosomām, brīdī, kad viņas dalās šūnās.

 

Hromosomas dalīšanās momentā centrosoma “ieslēdz gaismu no iekšienes”, it kā paver reiz aizvērto aizkaru un ar gaismu piesūcina dalošās hromosomas daļas, izmainot tās.

18 04 07 08

8. att. Centrosomas vērpete hromosomas dalīšanās momentā

Hromosoma kļūst “citāda”, un cilvēks sāk mirdzēt. Atgādinām, ka gaisma – tās ir zināšanas.

 

2018. g. 5. aprīlī

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 07.04.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub93.html

Pievienots 08.04.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/sobitiya-planetarnogo-masshtaba

 

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1481-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-atskaite-par-projektu-kontakts-ar-civilizaciju-no-centaura-alfas-zvaigznaja-3-d-zemes-kristali-un-dzimtas-tirisana (Tulk. piezīme)

[2] Skat. https://www.siic.lu.lv/bio/IT/B_11/default.aspx@tabid=9&id=120.html (Tulk. piezīme)