Нина Терехова – Сумеречная зона. (Тихоплав В.Ю.,Тихоплав Т.С.,Кретов Ю.В.,Аструс)

Ņina Terehova - Mijkrēšļa zona. (Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V., Astruss)

 18 03 20 02

Mijkrēslis ir dienas un nakts, gaismas un tumsas nosacīta robeža. Sākot no seniem laikiem, mijkrēslis tiek uzskatīts par pašu noslēpumaināko diennakts laiku. Tas ir it kā nestabils stāvoklis, no kura var spert “soli uz priekšu” vai “soli atpakaļ”.

Oficiālajā medicīnā eksistē tāds termins – apziņas krēslas stāvoklis, kurš, kā likums, ilgst ļoti īsu momentu. Apziņas “krēsla” tiek raksturota kā īslaicīgi traucējumi, un to dēvē par absence (neesamību – franču val.). Tas ir, kādu periodu apziņas nav, viņa “atslēdzas”. No tamlīdzīga krēslas stāvokļa, kā likums, cieš cilvēki, kuri slimo ar epilepsiju. Asi krēslas stāvokļi visbiežāk attīstās pa pēdām epilepsijas lēkmēm, bet dažreiz izpaužas to vietā. Ārsti neizslēdz, ka apziņas krēsla var iestāties arī pilnīgi veseliem cilvēkiem, taču ļoti uztverīgiem un ar noslieci uz misticismu.

Misticisma izpratnē mijkrēslis – tas sava veida slieksnis, pār kuru cilvēkam stāv priekšā pārkāpt viņpasaulē.

Un visai negaidīta mums bija Jurija Vasiļjeviča (Юрий Васильевич Кретов) atrastā mijkrēšļa zona cilvēka pirmajā iekšējā telpā. Nabas, urīnpūšļa rajonā.

No kontakta ar Astrusu

Astruss: Mijkrēšļa zona eksistē uz visas planētas kopumā. Jebkurš cilvēks atkarībā no savas noskaņas var viņu uztvert jebkurā vietā.

Var teikt, ka mijkrēšļa zona – tas ir stāvoklis, kad apziņa ir neskaidra.

Tā izpaužas noteiktu īpašību telpiska raksturlieluma veidā.

Tā ir piesātinātība ar informāciju.

Aiz šis telpas ietvariem eksistē zona, kuru jūs uztverat kā kādas laimes pārdzīvošanu.

 

Mijkrēšļa zonas uzdevums cilvēka organismā?

Astruss: Cilvēkam ir raksturīga atjaunošanās psihē. Ja viņam atņem šo iezīmi, jūs pārdzīvosiet depresīvu stāvokli līdz pat pašnāvībai.

 

Ko mums dod šis mijkrēšļa stāvoklis?

Astruss: Tā ir piepildīšanās ar enerģiju.

Bet, kad Kretovs bija mijkrēšļa zonā, viņam apziņa izplūda. Kā tad tā? Ja viņš piepildās ar enerģiju, kāpēc viņa apziņa “grib pazust”? Varētu likties, ka viņam ir jābūt iekšēji organizētam.

Astruss: Enerģijas virza jūsu uzmanību un jūsu intereses, nevis otrādi. Enerģijas iedarbojas uz psihi.

Tātad mijkrēšļa zona ir nepieciešama, lai piebarotos ar enerģiju?

Astruss: Kategoriski.

- Un mēs periodiski nirstam mijkrēšļa zonā iekšējā pasaulē?

Astruss: Jūs nenirstat. Jūs tajā atrodaties, bet līdzsvarotā stāvoklī. Lūk, cilvēks, kurš cieš no epilepsijas, tur nirst. Viņam ir tāda iezīme nirt iekšā mijkrēšļa zonā un atrasties tur tādā stāvoklī. Tas ir spontāns process, kuru nosaka slimības raksturs. Viņa psihe mainās tādā mērā, ka viņš var tur būt.

 

- Ja mēs visu laiku atrodamies līdzsvarotā stāvoklī, tajā skaitā arī šajā zonā, tad varbūt cilvēks šo stāvokli iziet automātiski? Piemēram, katru 25. sekundes 25. daļu mēs atrodamies mijkrēšļa zonā un smeļam no turienes enerģiju? Tā?

Astruss: Jā, tas tā ir. Vanga tur varēja ieiet uz ilgāku laiku, un redzēja tur mirušos, saņemot no viņiem informāciju. Viņai tika dota pieeja zonai, kad viņa gulēja trīs dienas.

- Tātad mijkrēšļa zonā var ne tikai saņemt enerģiju, bet ieraudzīt arī mirušos?

Astruss: Visu, ko vēlaties. Tur ir viss.

Kad Kretovs vienlaikus izgāja cauri visiem melnajiem punktiem pirmajā telpā, viņš nonāca tajā pašā telpā, bet negatīvā attēlā. Viņš nonāca mijkrēšļa zonā.

Mijkrēšļa zonas izpausme mūsu fiziskajā pasaulē ir viņpasaules izpausme. Mūs piebaro ar Potenciāla enerģiju.

 

- Kad cilvēks mirst un viņa apziņa sāk izplūst, zūd uzmanība un uztvere, vai viņš šajā brīdī neiet caur mijkrēšļa zonu?

Astruss: Vārds “uzmanība” šeit nav pareizs. Ar uzmanību sāk darīties kumēdiņi, uzmanība ir tieši koncentrēta uz to, kur jūs atrodaties. Kad jūs tur nonāksiet, jūs zināsiet, kur ir jūsu uzmanība. Viņa neizplūst, viņa saasinās līdz robežai.

- Un apziņa? Kad Kretovs bija mijkrēšļa zonā, viņam tika teikts: neizplūsti, nezaudē samaņu.

Astruss: Uzmanība izplūda, tāpēc ka viņš iegāja sevis daļā. Ja viņš tur būtu izrādījies viengabalains ar savu uzmanību, šī uzmanība viņu satriektu.

Kad cilvēks mirst, viņš iet caur šo mijkrēšļa zonu. Ir likumi. Bet cilvēks, būdams dzīvas specifikas formā, kā Kretovs, nevar atrauties pats par sevi, saglabājot uzmanību. Tāpēc uzmanība izplūda, jo nebija iespējams uztvert šeit un tur vienlaicīgi.

/Tā kā mēs pārejam DZĪVI, tad šis uzmanības “izplūšanas” moments būs!/

 

- Tas ir, mūsu ego atstāj mūs tieši šajā momentā?

Astruss: Lūk, viņš tad sāk izplūst.

Te ir visa viltība: viens tiek aizstāts ar citu. Ego tiek aizstāts ar šo enerģiju.

- Vai var ar gribasspēku ego saglabāt, ejot cauri mijkrēšļa zonai?

Astruss: Var. Bet ir viens bet. Tie, kas uz turieni velk naudu, dabū, nosacīti runājot, pa pieri. Tiek domāta nevis vājība uz naudu, bet piesaiste tai, organizācija personības līmenī.

- Bet ja cilvēks, kurš nav piesaistīts naudai personības līmenī, spēs saglabāt ego, ejot cauri mijkrēšļa zonai, un nonāks viņpasaulē ar savu ego, kas ar viņu tur notiks?

Astruss: Tad viņš sāks tur “laist muļķi”. Gaidīt, kad atgriezīsies uz zemi.

- Kāpēc tas saucas “laist muļķi”?

Astruss: Tās ir tādas iezīmes.

 

- Vai ir iespējama ego saglabāšana, ejot cauri mijkrēšļa zonai miršanas procesā?

Astruss: Ļoti iespējama.

- Tātad ir vērts censties saglabāt ego mirstot?

Astruss: Pat ļoti.

 

- Ja mijkrēšļa zona kalpo kā robeža starp fizisko un viņpasauli, tad kā tā ir saistīta ar spoguļa telpu, kura arī atrodas uz pasauļu robežas? Mijkrēšļa zona nav spoguļa pasaule?

Astruss: Mijkrēšļa zona pauž robežu. Spoguļa telpu.

- Pirmās telpas ieejā arī ir starpslānis no spoguļa vielas – aizturis. Bet tur spoguļa pasaule ir bez krēslas.

Astruss: Ļoti pareizi. Kāpēc tad spoguļus aizklāj nāves momentā? Lai nelaiķis kaut ko nesajauktu. /Lai neievilktos ar uzmanību kaut kur citur, kas nav aizturis! Kā Hambo Lama Itigelovs.../

 

Kretovs redzēja cilvēka virtuālā apvalka iešanu caur mijkrēšļa zonu. Minējums: tas ir saistīts ar jaunas dzīvības rašanos.

Vai neiznāk tā, ka pa ceļam UZ TURIENI mirstošais zaudē ego mijkrēšļa zonā, bet pa ceļam NO TURIENES no jauna dzimstošais turpat zaudē atmiņu?

Astruss: Tā. Pat vairāk nekā tā. Vai cilvēks, kurš ir piedzimis, var atcerēties savu iepriekšējo eksistenci? Tādi gadījumi ir, bet tie ir reti. Izejot cauri mijkrēšļa zonai, cilvēks neko neatceras. Lūk, jūs tad arī bez gala risināt reinkarnācijas problēmu. Pielikšanas punkts ir šeit. Šeit tiek izdzēsts viss, pat tā atmiņa, ar kuru viņš nāk.

Mazulis mātes dzemdē ir saistīts ar visu pasauli un visu atceras. Atmiņa zūd dzimstot. Tātad tas ir viņš, kurš iet cauri mijkrēšļa zonai. Mijkrēšļa zona atrodas pirmajā telpā un caurlaidina visu mūsu ķermeni?

Astruss: Tā. Bet tā centrējas vēdera dobumā.

 

- Kas notiek ar subpersonībām, kad ego ieiet mijkrēšļa zonā. Viņas var tur ieiet?

Astruss: Kopā ar viņu ieiet zonā.

- Bet ja viņa ir ar Dauna sindromu? Kā sader kopā Dauna sindroms un mijkrēšļa zona?

Astruss: Ar viņu tas notikt nevar. Viņas psihe neuztver mijkrēšļa zonas ietekmi.

 

Pievienots 05.03.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub87.html

Pievienots 20.03.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/sumerechnaya-zona

Tulkoja Jānis Oppe