Нина Терехова и Сергей Бублик – Отчёт по ПРОЕКТУ «Контакт с Цивилизацией из созвездия Альфа Центавра» (ч3. Кристаллы Земли и чистка РОДА)

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Atskaite par PROJEKTU “Kontakts ar Civilizāciju no Centaura Alfas zvaigznāja” (3.d. Zemes Kristāli un DZIMTAS tīrīšana)

Kontakti 21.-23. oktobrī.

Palūdzu visiem uzrakstīt par neparastām sajūtām ķermenī pēdējās nedēļas laikā:

Valentīna. Pēdējā laikā galva ir jocīga (чумная), kaut gan spiediens ir normāls, nevaru teikt ka sāp, bet arī nezinu, kā aprakstīt šo stāvokli. Vienā vārdā, ir krievu valodā tāds apzīmējums – (чумная[1]). BET es jau Tunisijā atzīmēju, ka man atkal ir sākušies sapņi par aizgājušajiem, maniem dārgajiem. Tas sen jau nebija bijis.

Darīna. Vēl vakar teicu Sašam: “Nu kāpēc man tā ir sākuši sāpēt krusti un kājas!..” Un vēl pa laikam sāp kreisais, absolūti veselais plecs, toties ir pārstājis sāpēt labais, krītot izgrieztais.

Sergejs. Negaidīti ir sākuši sāpēt krusti.

Oļa. No sajūtām nekas jauns nav parādījies, lūk, tikai ir izfokusējusies redze, pat brilles neglābj.

Gaļa. Neizturami sāp kāja. Spiediens uzlēcis līdz 210.

Ļuda. Jauns ir tas, ka ir sākusi sāpēt labā roka no delnas līdz plecam. Agrāk man bija problēmas ar kreiso roku – tagad ar labo.

Nataša. Man, liekas, nav nekā. Varbūt noskaņojums ir uzlabojies.

 

Ņina. Pēdējo nedēļu man dīvaini smeldz kreisais plecs atslēgas kaula rajonā no iekšienes

Un te es dzirdu par “zīmi” tieši uz labā pleca! Lūk, kāpēc es pievērsu uzmanību šai informācijai, kura ļauj paraudzīties uz procesiem, kuri pašlaik notiek uz Zemes, no cita rakursa, tāpēc var notikt arī redzes izfokusēšanās, par kuru žēlojas Oļa…

Paskatieties, lūdzu šo video – “Pasaules-ēka indigo acīm”, http://earth-chronicles.ru/news/2017-10-20-109309

 

Šeit tiek runāts par “kristāliskajiem” cilvēkiem, un viņu tēlu virknē tiek dots skats uz to, kas ir noticis ar Zemi pēdējo tūkstoš gadu laikā, un uz to, kas notiek pašlaik. Un tas viss ne pārāk ir pretrunā ar mūsu zināšanām – pat kaut kā paplašina mūsu tēlaino izpratni…

Piemēram, mēs ļoti asi apzinājāmies, ka dzīvojam mākslīgā šūnā (kā saka zinātnieki, hologrammā, matricā ar programmu, kuru neesam rakstījuši mēs).

Zinātnieki pūlas (un kopā ar viņiem arī mēs, vienkāršie cilvēki) – joprojām atrast dzīves likumus…Bet īstas dzīves nemaz nav! Nav tās tādā nozīmē, ka mēs ar jums esam aizsegti, un brīvā Visuma vējš līdz mums nenonāk. Nenonāca.

Un tikai pavisam nesen zinātnieki izdarīja ārkārtīgi nozīmīgu atklājumu – atrada gravitācijas viļņus(!), kuriem teorētiski bija jābūt, bet… to nebija! Un, lūk, jau divreiz šie viļņi ir fiksēti, bet tas liecina par to, ka mēs atveramies DZĪVAJAM Kosmosam! Pareizāk būs teikt, ka “mūs atver”. Visi fizikas likumi kļūs citādi.

 

Planēta pamazītēm sāk celt savas vibrācijas un rāpties ārā no tā “purva”, kurā iekrita vienā mirklī.

(Starp citu, izrāpšanos no “purva” apstiprina arī tas, ka ir izzudis liels procents planētas kukaiņu. Piemēram, “Pētnieku grupa no VFR, Nīderlandes un Lielbritānijas ir konstatējusi, ka Vācijā spārnoto kukaiņu daudzums ir samazinājies par trīs ceturtdaļām. Turklāt runa nav par sugu skaita samazināšanos, bet par biomasas samazināšanos – tas ir reāls un satraucošs rādītājs.” http://earth-chronicles.ru/news/2017-10-21-109328

 

Tālāk, informācija, kuru dod indigo bērni (sk. video augstāk).

“Mums palīdz “tik ārā” VISAS ar mums saistītās civilizācijas, kuras toreiz arī, piespiedu kārtā, veica kvantu lēcienu, nogruva par pakāpi zemāk. VIŅU kuģi stāv orbītā apkārt Zemei pilnīgā gatavībā un gaida tādus planetārus izkārtojumus, kuri palīdzēs kardināli iejaukties… (Tas ir 2018. g. un 2022. gads.)

(Iespējams, ka viena no civilizācijām tad arī iznāca uz Kontaktu ar mums! Kretovs (Кретов) teica, ka “agrāk viņiem bija kaut kāds sakars ar Zemi un zemiešiem.”) Bet pagaidām viņi iedarbojas caur saviem torsionu rezonatoriem (gan no kuģiem, gan no savas planētas), atjaunojot mūsu bojāto DNS, atjaunojot planētas dabu utt.

 

Pastāv viedoklis, ka Zemes tuvumā (pirms tūkstoš gadiem) bija izvietojušies arī “tumšie”. Viņi iznīcināja “gaišo” kuģus, kad tie sūtīja savus kuterus uz Zemi. (Apstiprinājums tam – ir uzņemti daudz video pat nesaprotamiem nedzirdamiem milzīgas jaudas sprādzieniem debesīs.)

Bet mēs uzskatām, ka viens no tamlīdzīgu uzliesmojumu debesīs cēloņiem ir dimensiju mijiedarbības LIKUMA darbība. (Par nesankcionētu matēriju iekļūšanas citās dimensijās neiespējamību sk. rakstu “Vēl par Sauli” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub83.html[2])

 

Tagad par ZĪMI labajā plecā un par kristāliem:

Agrāk Zeme bija ziedoša planēta. Uz viņas dzīvoja simtiem civilizāciju!

…Kad tiek iznīcināta viena vai otra civilizācija, tad kāda krāsa pazūd no planētas, pazūd KRISTĀLS. Pašlaik ir palikušas tikai 7 lielas civilizācijas. (Varavīksne.) No katras no tām ir dzīvi pārstāvji uz planētas. Bet pat šīs civilizācijas ir pazaudējušas daļu kristālu.

 

Ja runājam īsi, tad civilizāciju galvenais uzdevums Zemes un sevis glābšanā ir savākt VISUS kristālus, daļa no kuriem ir pazaudēta… (Ir cilvēki, kuri atceras par šīm ZINĀŠANĀM un darbojas šinī virzienā! Katra uzdevums – savākt VISUS kristālus savā iekšienē, tad saņemsi iesvētījumu Kop-Radītājos.)

 

Zaļais kristāls ir mūsu planētas kristāls. Tā zudums padara planētu pelēku. Kristāli pašlaik ir redzami galvenokārt cilvēkos. Sarkanais kristāls – domas materializācija.

Zemes pamatiedzīvotāji /pašlaik/ ir pelēkā krāsā. Viņu kristāls (zaļās krāsas) pašlaik ir paslēpts (visdrīzāk NE uz Zemes, bet izpaužas zaļu ziemeļblāzmu veidā), bet kaut kas mainās, un “drīz visur novēros vēl arī zaļus saulrietus,” reiz izteicās Kretovs. (Sk. “PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Ir Iezvanījies Zemes zvans. 2016. g. septembris” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub43.html[3])...

18 03 05 12

Norvēģija, 2017.10.19.

Par sarkano kristālu.

“Kad tika būvēts kupols virs Zemes mēs (aderpi) nevarējām paspēt. Mums bija nodoms caur sarkano kristālu apturēt laiku, jo tas materializē jebkuru domu! Pieprasījām šo kristālu. Kad zemes civilizācijas pārstāvis (no Marsa) uzzināja par šo kristāla īpašību (materializēt domas), viņš izzaga kristālu un gribēja to izmantot savas civilizācijas mērķiem – iedeva pavisam citu nodomu. Un, tā kā sarkanais aplis bija sarauts, tad planēta Zeme iegāzās vēl dziļāk (un kopā ar viņu arī citas civilizācijas sablīvējās). Vēl vairāk, bez sarkanā kristāla mēs nepaspējām pabeigt kupolu.

 

Mūsu (aderpu) uzdevums – atgriezt VISUS kristālus uz Zemi.

Paaugstināt planētas vibrācijas, lai planēta PATI varētu atgriezties atpakaļ, kad kupols tiks noņemts…

 

Pašreizējā laikā ir sagaidāmi zīmīgi planetāri notikumi, kuri ļaus veikt sēriju pasākumu, kuri izlabos radušos stāvokli:

2018. g. – planētu opozīcija.

2022. g. – “trīsstūru teorēma”.

Pēc Džūlijas Po (Джулия По) vārdiem – nobeigums – 2025. g. Ar obligātu PAŠAS Zemes kopā ar cilvēkiem pacelšanos līdz Zemes virsmas līmenim. Līdz koku līmenim.” Astruss to sauc par “pāriešanu jaunā ekoloģiskā nišā.”

Bet uz planētas virsmas, kurp ir jāatgriežas, aug gigantiski koki. (Zinātnieki. “Atrastas potenciāli visvecākā koka uz Zemes atliekas. Noskaidrojies, ka viņš ir bijis ļoti sarežģīti ierīkots.” http://earth-chronicles.ru/news/2017-10-25-109497

 

Katras Dzimtas saknēm ir jābūt attīrītām, lai pieņemtu enerģijas. Jo saikne ar Dzimtas zariem ir pazaudēta… “Kupols un okeāns nelaiž pie dzimtas zariem enerģiju un tātad arī informāciju.”

 

Uzmanību! Visiem, kam sākuši sāpēt krusti, būtu jāpastrādā ar dzimtas koku. (Jostas vieta liecina par jūsu pagātnes un tagadnes dzimtas un ģimenes problēmām.)

Ir jāatrod DZIMTAS prakses, jāizvēlas sev piemēroto un noteikti tās jāizpilda. Ne pārāk gribas atkal iet cauri 3. dimensijas pieredzei… Vai ne?

Kad norit darbs ar “atcerēšanos”, tad būtu jāpievērš uzmanība VISAM, kas notiek dienā, nakts sapņiem. Informācija par uzdoto jautājumu nāks no visām pusēm…

Piemēram, man uzreiz pazvanīja māsa, vēsturniece skolā. Viņa veica pieprasījumu Arhīvos, un uzzināja par 1936. gadā represētā vectēva likteni…

 

Tagad informācija par mums ar Sergeju:

Pirmkārt. Iespējams, ka mums arī ir kāds sakars ar šiem kristāliem. (Pēdējā nedēļā man dīvaini smeldz labais plecs atslēgas kaula rajonā no iekšienes, bet “aderpu” zīme ir tieši uz labā pleca.)

Daudzus gadus mūs “modināja” SAUCIENS, un mēs vadājām kristālus no vienām vietām uz citām. No Grieķijas uz Sīnaja pussalu, tur, saņēmuši citus, vedām uz Peru, no turienes kristālus vedām uz Bali utt.

 

Otrkārt. Par zaudēto sarkano kristālu.

Nāk prātā kāda saruna ar Juriju Vasiļeviču Kretovu. Tas bija 2008. gads. Toreiz mūs visus nodarbināja jautājums, KAS un KĀ notiks 2012. gada decembrī, optimistiski saucot šo notikumu par “PĀREJU”. Un toreiz Jurijs Vasiļjevičs teica, ka “viss sāksies daudz agrāk, 2009. gadā, un tas ilgs 7 gadus. Un “pārejas” sākumu iezīmēs komētas iekrišana Indijas okeānā.” “Runa nav par komētu, bet par to “sarkano virpuli”, kuru tā atnesīs,” viņš piebilda.

Laiks gāja, bet par komētu, iekritušu Indijas okeānā – ne vārda. Komētas krišana tā arī būtu pagājusi mums nepamanāma, ja ne ziņa no Austrālijas par vētru sarkanā krāsā.

Milzīga smilšu vētra pārnesās pāri austrumu Austrālijai un pārklāja Sidneju 2009. gada 23. septembrī. Vētra aptvēra teritoriju 500 km platumā un 1000 km garumā. Tās dēļ nācās atlikt gaisa pārlidojumus, bija traucēta virszemes satiksme, bet cilvēki bija spiesti savās mājās meklēt patvērumu no kaitīgā gaisa un vētrainā vēja. Nu bet tie, kuri uzdrošinājās iziet ārā, īpaši rītausmā, bija pārsteigti par debesīm neparastā sarkanā krāsā, kuras atgādināja filmas par Marsu. https://www.liveinternet.ru/users/3965396/post135844228/

18 03 05 13

Foto. Tilts Sidnejā vētras laikā

 

“Austrālijas Meteoroloģijas birojs šo ļoti stipro putekļu vētru raksturoja kā “diezgan mazticamu notikumu”. Par vētras cēloni tika nosaukts stiprs vējš no Indijas okeāna puses.” Nebija arī paskaidrojuma, kāpēc putekļi un smiltis bija sarkani. (Sk. “PĀREJA. Pēcvārds. 2017. g. janvāris” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub54.html[4])

Vai nepamanījāt dažas sakritības: sarkanais kristāls, Marss? Vai šis notikums nenozīmē – komēta, kura atnesa sarkano virpuli – sarkanā kristāla atgriešanu no Marsa uz Zemi?

Lūk, neliela, taču krāšņa turpmāko notikumu izlase:

18 03 05 14

2012. g. novembris. Austrālijā ūdens iekrāsojies asins krāsā

http://earth-chronicles.ru/news/2012-11-27-35009

 

18 03 05 15

2013. g. janvāris. Spēcīgi dramatiski mākoņi Austrālijas piekrastē

http://earth-chronicles.ru/news/2013-01-13-37724

 

18 03 05 16

2013. g. jūnijs. Austrālijas kalnos parādījušies agrāk neredzēti gigantiski (20 cm) rozā fluorescējoši kaili gliemeži

http://earth-chronicles.ru/news/2013-05-31-44730

 

18 03 05 17

2018. g. februāris. Ļoti stipra putekļu vētra Austrālijas pilsētu pārvērtusi ugunīgā tuksnesī

http://earth-chronicles.ru/news/2018-02-24-113042

 

Astruss reiz izteicās: “Jums, cilvēkiem, ir sagatavots tikai PĒCVĀRDS notiekošā izpratnē…”

Viss ir pēc Radītāja (un Līdz-radītāju ar visām viņu kļūdām) gribas! Viņi “zīmē” ekvatora līnijas, var noteikt polu tur vai tur… Bet mēs “peramies”, meklējot kaut kādus fizikas likumus no Kosmosa nošķirtā mazā sastingušā pasaulītē, kur DZĪVĀ Kosmosa likumi NESTRĀDĀ “pēc definīcijas!”

18 03 05 18

Pašlaik jau ir 2018. gada februāris. Un mēs ar Kretovu apspriežam pagājušā perioda zīmīgo notikumu hronoloģiju:

2009. g. – komētas iekrišana Indijas okeānā, kura atnesa uz Zemi “sarkano virpuli”. PĀREJAS SĀKUMS. (Pasaules gals.)

2016. g. – 04.23. – Zemes magnetosfēras krahs uz 2 stundām. PĀREJAS PABEIGŠANA. (http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub38.html[5])

Kretovs: “Jā! Viņi iezīmēja sākumu un beigas. Ziniet, toreiz es redzēju, ka absolūti sekmīgi noritēs “Pasaules Gals”, no 2009. līdz 2016., nevis 2012. gadā.”

- Tagad jau ir pagājuši 2 gadi. Pašlaik ir 2018. g.

Kretovs: “O! Pašlaik ir jau citāda, absolūti CITĀDA aina!”

 

Par to mēs parunāsim nākamajās Projekta atskaitēs.

PATEICAMIES BRĀĻU Augstajai Civilizācijai, kā arī VISIEM šī PROJEKTA dalībniekiem PAR DARBU! Kontakti turpinās…

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

Pievienots 05.03.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub86.html

Pievienots 20.03.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/otch-t-po-proektu-ch-3

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://dic.academic.ru/searchall.php?SWord=%D1%87%D1%83%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%8F&from=xx&to=ru&did=&stype=0 (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1460-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-vel-par-sauli (Tulk. piezīeme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/959-nina-terehova-parejas-dienasgramata-ir-iezvanijies-zemes-zvans-2016-g-septembris (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1058-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-pareja-pecvards-2017-g-janvaris (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/11-dazadi/826-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-zemes-magnetosferas-krahs-uz-paris-stundam (Tulk. piezīme)